Arakne Glifler (Arachne Glyphs)

cathrine

Kayıtlı Üye
@createtherules Yukarıda paylaşılan iletileri okursanız görürsünüz...Yanlış yapıldığında ya da işin bittiğinde kurtulmak gerekiyor galiba..Bana karışık ve zor geldi..

Hydroll

Kayıtlı Üye
Afedersiniz,
çok mu meşgul ediyorum konuyu mazur görün.
Kafamda bir şey dolaşıyorda 2 gündür sormak istedim.
arachne glyphs’lerden bazılarını dövme yaptırsam.
sanırım işlem sonunda yok etmek gerektiği için,kendimi yok etmem gerekir diye düşünüyorum.

Peki rune’lardan bazılarını dövme yaptırsam gerektiği zamanlarda açıp işlem tamamlandığında teşekkür edip kapatma ihtimalim olabilir mi?
Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim. 🎩

PERSEISS

Banlı Kullanıcı
İş
ebe
Aradınız şeyin fotosu varsa fotoya çizin, yoksa kağıda. Niyeti okuyup, kağıdı yakın, külleri rüzgara savurun.
Merhaba benden gizlenen saklanan bir şeyi öğrenmek için hangi glifi kullanmam gerekiyor? Yani iki kişi arasında olup biteni öğrenmek için hangisini kullanmaliyim yardımcı olabilir misin rica etsem ?

nurumm

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute Merhabalar,

Şimdi bu gliflerle ilgili şöyle bişeye ihtiyacım oluştu.Birisinin hayatında bişeylerden şüpheleniyorsun ve katina destesi bakımı şüphelerini %10 doğru veriyor.şüphedeki kişilerden sadece birini tanıyoran diğerine dair zerre bilgin yok bu iki kişi için ( birini tanımıyorsun ya X KİŞİSİ VE ONUN İLİŞKİSİ OLAN ŞAHIS İÇİN DİYE söylemde bulunarak gerekli glifleri uygulayabilir miyiz.?

Uygulayabilirsek bu konuya ilişkin ayrıca bi sorum daha olacak...

nurumm

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute Merhabalar,

Şimdi bu gliflerle ilgili şöyle bişeye ihtiyacım oluştu.Birisinin hayatında bişeylerden şüpheleniyorsun ve katina destesi bakımı şüphelerini %10 doğru veriyor.şüphedeki kişilerden sadece birini tanıyoran diğerine dair zerre bilgin yok bu iki kişi için ( birini tanımıyorsun ya X KİŞİSİ VE ONUN İLİŞKİSİ OLAN ŞAHIS İÇİN DİYE söylemde bulunarak gerekli glifleri uygulayabilir miyiz.?

Uygulayabilirsek bu konuya ilişkin ayrıca bi sorum daha olacak...
% 100 olacaktı deste bakımının sonucu

nurumm

Kayıtlı Üye
Tam anlamıyla diyorsunuz sanırım değil mi? Kız arkadaşı,erkek arkadası,sevgilisi,dostu,kankası,çalışanı,patronu vs gibi ilişkinin tam adı yani yanlış anlamadıysam.

nurumm

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute önceki postlarda şöyle bişey söylemiştim uygulamanın tuttuğunu nasıl biliriz diye siz onu hissedersiniz demiştiniz aynen de öyle oldu bi şekilde haberdar oluyorum bu tecrübeyle sabitlendi 😌 Birde soracağım bişey daha var misal örnek ikiyi uyguladık diyelim ve oldu şu an en basit örnek oldugu için verdim bu durumu onu belirteyim.İki kişinin arası açıldı sonradan düzelme ihtimali varmı peki? Böyle bişeye tanık oldunuz mu yada fark etmez diğer tarz uygulamalarda da dediğim gibi ben en basit anlaşılır örnekten anlatmaya çalıştım.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
sonradan düzelme ihtimali varmı peki?
Var. Onlar farkına varıp gereken işlemler yaparlarsa olur. Bir de her işlemin süresi var ve işlemin etkili olduğu süre dorudan operatörün gücüne bağlı. Bagzilarin gücü birkaç sene için yetiyor, bagzilarin birkaç gün için.

nurumm

Kayıtlı Üye
Anlamaları gerekli işlemleri yapmaları gibi durum söz konusu değil kesinlikle onu biliyorum.O halde düzeldikleri anlaşıldıgı yerde ara ara işlemler yenilenebilir bu şekilde de iyice zaten gitgeller vs vs kopuş ve bu süre zarfı içinde farklı işlemler yapılabilir anladım. Çok teşekkürler @Absoluta Virtute

Alex06

Kayıtlı Üye
Anlamaları gerekli işlemleri yapmaları gibi durum söz konusu değil kesinlikle onu biliyorum.O halde düzeldikleri anlaşıldıgı yerde ara ara işlemler yenilenebilir bu şekilde de iyice zaten gitgeller vs vs kopuş ve bu süre zarfı içinde farklı işlemler yapılabilir anladım. Çok teşekkürler @Absoluta Virtute
Benim deneyimlerim şu şekilde ya çalışmıyor ki bu düşük ihtimal. Ya da çok etkili öyle tekrar falan gerekmiyor. Bayağı yıkıcı olduğu için ben basit şeyler için yapmıyorum.

nurumm

Kayıtlı Üye
@Alex06 deneyimlerinizi söylemeniz gerçekten yararlı. Evet onu bende fark ettim ya hiç olmuyor yada bi hamlede oluyor ama bilemiyoruz ki sonrasında ne olur eskiye döner mi diyorum tabi ki zaman zaman.Basit işlemden kastınız nedir ? Yani ben benim için önemli olan şeyler üzerinde uygulama yaptım laf olsun yada alel ade hadi öylesine diye bişey yapmadım.Ki zaten enerjiyi toplayacan da niyeti düşünceyi tam odaklayacan da olacak diğer türlü zaten olmuyor.

Alex06

Kayıtlı Üye
@Alex06 deneyimlerinizi söylemeniz gerçekten yararlı. Evet onu bende fark ettim ya hiç olmuyor yada bi hamlede oluyor ama bilemiyoruz ki sonrasında ne olur eskiye döner mi diyorum tabi ki zaman zaman.Basit işlemden kastınız nedir ? Yani ben benim için önemli olan şeyler üzerinde uygulama yaptım laf olsun yada alel ade hadi öylesine diye bişey yapmadım.Ki zaten enerjiyi toplayacan da niyeti düşünceyi tam odaklayacan da olacak diğer türlü zaten olmuyor.
Şunu söylemek istiyorum iş yerinde birine kizdiniz hemen o sinirle yapmayın sevgiliniz terk etti yapmayın. Sorun yaşadığınız kişi size birşey öğretecektir terk eden kişinin de yerine daha iyisi güzeli gelecektir.
Agresif çalıştığı için karşı tarafa gerçekten zarar verebiliyor duygularınız geçtiğinde bu kadar ağır uygulama yapmasaydim diyebilirsiniz.

nurumm

Kayıtlı Üye
@Alex06 düşüncelerinizi paylaştığınız için ayrıca teşekkür ederim.Ben yapı olarak o tarz bi insan değilim aksine hep kendimden veririm :)) enayilikte üstüme yok :) ilk etapta parayla başlamıştım olmuştu sonrasında bazı bilgiler için öğrenmek istediğim konular için yaptım ama giden sevgiliyle ilgili yada kızgınlığa dair işlem yapmam yaparsam da çok çok canımı acıtmış olsa gerek ki öyle olduu takdirde bile hep Allah'a havale etmişimdir.Ve sonrasında Rabbim zaten herkesin çektiğini bana ayaklarıyla gelerek göstermiştir.Bu konularda yardımcılarım dualar üzerine oluyor.Özellikle esma terkipleri...