Arakne Glifler (Arachne Glyphs)

Darkon

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute
Bir de ben aklımdakileri sorayım bari:

Başkasına negatif uygulamalar için başkasının enerjisiyle şart koşuyoruz değil mi? Kendi enerjimizle yaparsak bizi mi etkiliyor? Yanlış anlamadım değil mi?

@nurumm 'un sorduğu sorunun biraz tersini de ben soracağım. Bir niyet için bir glif, rune vs. kullandık diyelim. Yine aynı niyet için niyet gerçekleşmeden başka bir rune glif ile çalışma yapılabilir mi?.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Başkasına negatif uygulamalar için başkasının enerjisiyle şart koşuyoruz değil mi?
Evet

Kendi enerjimizle yaparsak bizi mi etkiliyor?
Hayır. Sadece kendi enerjimizi harcamış oluyoruz.

Bir niyet için bir glif, rune vs. kullandık diyelim. Yine aynı niyet için niyet gerçekleşmeden başka bir rune glif ile çalışma yapılabilir mi?.
Aynı kişi için yapılıyor ise bakım bakmak gerekiyordu birsonraki uygulama bir öncekini ekiler mı? Etkilecekse nasıl etkiler? Hiç beklemediğimiz sonuçlar çıkabilir çünkü.

nurumm

Kayıtlı Üye
Absoluta Virtute hayata yeni bir yöne vermek, aşkı çekmek, hayatına birisinin girmesini sağlamak için ( şahıs belli değil bu arada ) bunları uygulayabilir miyiz sağlıklı olurmu yada ne derece olur fikriniz nedir?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Absoluta Virtute hayata yeni bir yöne vermek, aşkı çekmek, hayatına birisinin girmesini sağlamak için ( şahıs belli değil bu arada ) bunları uygulayabilir miyiz sağlıklı olurmu yada ne derece olur fikriniz nedir?
Bu gliflerin çalışma süresi bir hafta olduğunu söyledim. Hayatınıza aşk çekmek için çok ta uygun görmüyorum Arakne glifleri. Herhangi bir aşk için uygundur de hayatınızın aşkı çekmeye niyetliyseniz runeleriyle çalışın.
Ya da bekleyin az. Bı ritüel bakıp yayınlarım burada.

nurumm

Kayıtlı Üye
Ritüellerinizi bekliyoruz o halde :)

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bu gliflerin çalışma süresi bir hafta olduğunu söyledim. Hayatınıza aşk çekmek için çok ta uygun görmüyorum Arakne glifleri. Herhangi bir aşk için uygundur de hayatınızın aşkı çekmeye niyetliyseniz runeleriyle çalışın.
Ya da bekleyin az. Bı ritüel bakıp yayınlarım burada.
Glifleri hayatımıza aşkı değil de doğru kişiyi çekmek için kullanabilir miyiz 👀

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Doğru kişi? Ne için olduğuna bağlı. Evlenmek için ise dediğim gibi olmaz. Olmaz diye kesin demiyiym. Bu benim düşüncem sadece.
Evlenmek için.. yani orda hayatınızın aşkı için olmaz yazıyor ondan sordum mantık evliliği olduğunda aşk şart değil :) Aşk her şeyi zorlaştırır sadece, uyumlu olduğun birisi yeterli evlenmek için.

nurumm

Kayıtlı Üye
Evlenmek için.. yani orda hayatınızın aşkı için olmaz yazıyor ondan sordum mantık evliliği olduğunda aşk şart değil :) Aşk her şeyi zorlaştırır sadece, uyumlu olduğun birisi yeterli evlenmek için.
İnan hiçde öyle mantık evliliği de kolay olmuyor sen mantık evliliği yapıyon ama karşındaki sana aşıksa film kopuyor hayatı daha çok zor hale sokuyor senin için.Niye karşındakinde aşk var kıskançlık oluyor hazımsızlık oluyor bu sefer çenesi hiç kapanmıyor sürekli eleştiriyor eleştirdiği de yetmez gibi sana yaşama alanı bırakmıyor herşeyi beraber yapmak istiyor, senin çevren olmasın istiyor vs vs bu mevzu daha uzar yani @Mya Rabbim herkesin gönlündekini dilediğini versin tüm insanlara ama bana aşk ve mantıklı adamı bir arada versin :) konu dışında bi mevzu oldu ama es geçemedim.Sevmediğin bi insanla mantık inan devam etmiyor.Anlayış ve olgunluk gerekli olan sonrasında karşılıklı sevgi ve saygı illa deli gibi aşk olsun demiyorum ama olsun yine de :) aşk güzel şey insa yaptığı herşeyden zevk alıyor.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
İnan hiçde öyle mantık evliliği de kolay olmuyor sen mantık evliliği yapıyon ama karşındaki sana aşıksa film kopuyor hayatı daha çok zor hale sokuyor senin için.Niye karşındakinde aşk var kıskançlık oluyor hazımsızlık oluyor bu sefer çenesi hiç kapanmıyor sürekli eleştiriyor eleştirdiği de yetmez gibi sana yaşama alanı bırakmıyor herşeyi beraber yapmak istiyor, senin çevren olmasın istiyor vs vs bu mevzu daha uzar yani @Mya Rabbim herkesin gönlündekini dilediğini versin tüm insanlara ama bana aşk ve mantıklı adamı bir arada versin :) konu dışında bi mevzu oldu ama es geçemedim.Sevmediğin bi insanla mantık inan devam etmiyor.Anlayış ve olgunluk gerekli olan sonrasında karşılıklı sevgi ve saygı illa deli gibi aşk olsun demiyorum ama olsun yine de :) aşk güzel şey insa yaptığı herşeyden zevk alıyor.
Aşk yanıltıcı ve yıpratıcı bir şey.. Tek taraflı bir aşk olacaksa, aşık olan tarafın karşımdaki olmasını tercih ederim. Çünkü ilişkiyi az seven taraf yönetir. Hiç sevgi, saygı olmayan bir ilişki değil tabi kastettiğim, karşılıklı sevgi, saygı, uyum olsun, bu durumda aşk olmasına gerek yok.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bazı durumları deneyimledikçe aktaracağım sevgili Absoluta Virtute ama iki farklı amaç için iki gün üst üste yapabiliyor muyuz yada birisi olduktan sonra mı diğerini yapıyorsunuz siz.İki farklı durumun birbirine yansıması durumu olur mu? Diyelim iki kişinin arası açılsın diye yapıyoruz bir diğerinde başka iki kişinin arası bağlandın güçlensin diye yapıyoruz farklı bi tepki verir mi ara vermelimiyiz ?
Hangi glifleri kullandınız para akışı için :rolleyes:

nurumm

Kayıtlı Üye
Hangi glifleri kullandınız para akışı için :rolleyes:

Örnek 7 - Acilen paraya ihtiyacınız varsa, Laa - Mis'i uygulayın. "Laa ve Mis gliflerinin gücüyle, bana herhangi bir kaynaktan çok hızlı bir şekilde para geliyor."

@Mya bu şekilde yazmış @Absoluta Virtute bunun haricinde para için bişey yapmadım.Oldukça yeterli geldi benim için.
Başka birşey için denemiştim manevi bi durumdu olabilme ihtimali imkansız ve imkansıza da yakındı isteyerek yaptım glifleri ama içimde bi yerde kopuktu ümitsizdi oldu mu derseniz isteğim birebir olmadı tabi haliyle lakin pozitif etkilerini gördüm.Demek ki onu da yaparken imkansız diye içim de kopukluk oluşmasaydı o şevki tam verebilseydim olurmuş sonrasında da denemedim aynı isteği çünkü yine bi enerjim eksikti aynı mevzuda kendimi verebilsem tekrarını yine yapacağım...

nurumm

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute merhabalar, özel mesajdan yazmak istemedim formdaki arkadaşlardan da bana bu konuda çok mesaj yazan olmuş soran olmuş görmeleri açısından burda konusmak istedim.Şimdi ben ilk etapta şöyle bişey sorayım size bu uygulamalardan sonra size negatif etki yaptığı oldu mu? Hiç fark ettiniz mi ? yada işlemlerin ters döndüğü? mesela iki kişinin arası açılsın diye uygulanan işlemi baz alalım.Ara açmak için yapılıyor karşı tarafın arası evet açılıyor ama ama ama hiç tartışma yaşamadığınız sorununuz olmadığı birisiyle sizde problem yaşıyorsunuz mesela ? İşlem sonunda söyleniyor sevdiklerime ve bana zara vermeyin lütfen diye.( yada ben bunu dile getirirken biraz takıldım sanırım bana ne zarar vereceksiniz canım gibi söylerken işin doğrusu :D bilmiyorum ya kalbimden böyle bişey geçince bana böyle bi etkisi oldu yada diğer tartışmanın olacağı vardı oldu tamamen tesadüf bilemiyorum.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
@Absoluta Virtute merhabalar, özel mesajdan yazmak istemedim formdaki arkadaşlardan da bana bu konuda çok mesaj yazan olmuş soran olmuş görmeleri açısından burda konusmak istedim.Şimdi ben ilk etapta şöyle bişey sorayım size bu uygulamalardan sonra size negatif etki yaptığı oldu mu? Hiç fark ettiniz mi ? yada işlemlerin ters döndüğü? mesela iki kişinin arası açılsın diye uygulanan işlemi baz alalım.Ara açmak için yapılıyor karşı tarafın arası evet açılıyor ama ama ama hiç tartışma yaşamadığınız sorununuz olmadığı birisiyle sizde problem yaşıyorsunuz mesela ? İşlem sonunda söyleniyor sevdiklerime ve bana zara vermeyin lütfen diye.( yada ben bunu dile getirirken biraz takıldım sanırım bana ne zarar vereceksiniz canım gibi söylerken işin doğrusu :D bilmiyorum ya kalbimden böyle bişey geçince bana böyle bi etkisi oldu yada diğer tartışmanın olacağı vardı oldu tamamen tesadüf bilemiyorum.
Negatif çalışmalarda yan etki mi yapıyor yani :sick: Belki meydan okuduğun için olmuş olabilir, hem enerjisini kullanıyor hem de siz kimsiniz diyosunuz.. 👀

nurumm

Kayıtlı Üye
hem enerjisini kullanıyor hem de siz kimsiniz diyosunuz.. 👀
Aaaa olabilir doğru mantıklı bu yönden hiç düşünmedim nedense aklıma dahi gelmedi.Ben ters bişey hissetmediğim için bana neden zarar vereceksiniz gibi içten bi sezgiyle yaklaşınca o boyutunu hiç hesaba katmadım @Mya siz şu an uyarmasanızda aklımın ucuna gelmezdi.Kesinl,kle dikkat ederim tekrarlarında :love:

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Aaaa olabilir doğru mantıklı bu yönden hiç düşünmedim nedense aklıma dahi gelmedi.Ben ters bişey hissetmediğim için bana neden zarar vereceksiniz gibi içten bi sezgiyle yaklaşınca o boyutunu hiç hesaba katmadım @Mya siz şu an uyarmasanızda aklımın ucuna gelmezdi.Kesinl,kle dikkat ederim tekrarlarında :love:
Empati yaptım sadece ben de iyi niyetimi suistimal edenlere sinirleniyorum :cool: onlar da saygısızlığa tahammül edemiyor..
yani evet sen o boyutu aklına gelmediği için öyle yapmışsın ama bile bile bu şekilde davranmadığını nerden bilsinler..

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
merhabalar, özel mesajdan yazmak istemedim formdaki arkadaşlardan da bana bu konuda çok mesaj yazan olmuş soran olmuş görmeleri açısından burda konusmak istedim
Çok iyi yaptığınız. Ben zaten şeffaflık tan yanayım.

bu uygulamalardan sonra size negatif etki yaptığı oldu mu? Hiç fark ettiniz mi ?
Arinmalarda stres sinir yapabilir. Normal.

yada işlemlerin ters döndüğü?
Korunmasız var mı? Negatif işlemi yapmadan önce bakım yaptınız mı?

sevdiklerime ve bana zara vermeyin lütfen
Lütfen mı? Gliflerin efendisi gibi emir vereceksiniz. 😈

yada ben bunu dile getirirken biraz takıldım sanırım bana ne zarar vereceksiniz canım gibi söylerken işin doğrusu :D bilmiyorum ya kalbimden böyle bişey geçince bana böyle bi etkisi oldu yada diğer tartışmanın olacağı vardı oldu tamamen tesadüf bilemiyorum.
Kalbinizden yanlış düşünceler geçmemeli. Glifler yanlış yapmaz. Operatör hata yapar.

nurumm

Kayıtlı Üye
Ben son günlerde oldukça zor süreçlerden geçtiğimden dolayı stresim genel olarak var o yüzden uygulamaya istinaden bi durumum olmadı.Bakım yapmadım yapma gereği duymadım iç sesim aşırı derece de destekledi beni.Emir vereceğiz 🙄 bunu bilmiyordum iyi oldu söylediğiniz bunu da öğrenmiş oldum.Ben yapı olarak biraz hatta baya bi zariflikten giderim 🙃 terazi burcu insanı olarak nezaketim kızsam bile belli bi çizgidedir o yüzden sanırım böyle lütfenli olarak dile getirmiştim ama bundan sonrasında @Absoluta Virtute dediğiniz gibi emir kipi kullanacağım.

nurumm

Kayıtlı Üye
Kırgınlığı ve siniri iç sesinizle karıştırabilirsiniz, O yüzden bakım şart. Ve korunma da.
Kırgınlığım da kızgınlığım da oldukça fazla ama ben istemedikten sonra zerre bişey yapan biri değilimdir.Ruhum isteyecek,canım isteyecek,kafam yerinde olacak da isteklerimi öyle yapacağım.Kızgınım,kırgınım diye canım istemedikten sonra adım atmam yapamam yani o yüzden bakım yapmadım ama katina destesiyle şu günler fazla içli dışlıyım deste bana olumsuz bişey lanse etmediği için de gerek görmemiştim.
Sadece bu durum için değil de başka olay ve konular için de iç sesimiz ile bu tip kızgınlıkları,kırgınlıkları ayrıştırma yolu nedir? Tavsiye yada bilginiz varmıdır?