Arakne Glifler (Arachne Glyphs)

Y

yay

Bunu başka konular için de kullansak etkili olur mu, mesela işyerinde adaletsiz davranıp hakkımızı yiyen kişiler için..
O tipler süresi dolunca gidiyorlar kendiliğinden, tecrübeyle sabit. Sen, işini en iyi şekilde yapabilmek için Allah'tan yardım iste, kendinden emin olduğun sürece de hakkının yenmesine takılma derim. Bizde prim sistemi var, bir kişiye torpil geçiliyor ama ben kendi adıma biliyorum ki ne kadar çalıştıysam elimde o kadarı var 😄 potansiyelinin altında çalışırsa kişi kendine haksızlık etmiş olur ki o başka birinin hak yemesinden daha acıtıcı. Enerjini çalışma arkadaşlarına verme, kendi kendinin iş arkadaşı ol. Yine konuyu dağıttım, geçen de biri iş diyordu, iş hayatı mühim 🤷‍♀️

Merkür84

Kayıtlı Üye
Bilmiyorum güzellikle mi olsun yoksa 2 aydır çöktüğü için benim keyfimi kaçırdığı için onun da keyfi kaçsın mi? Benim derdim arabamı geri almak. Birşey yapmazsam almam mümkün görünmüyor. Aklım güzellik, duygularım dişe diş diyor. Benden ve ailemden uzak olsun istiyorum
Merhaba arabanızı geri aldınız mı

Darkon

Kayıtlı Üye
Evet aldım. Ayrıca yarın işe başlıyorum. Teşekkürler @Absoluta Virtute

Ben rune ile çalışıyordum hâlâ da çalışıyorum. Glifler ile enerjimin çok iyi uyumlandigini düşünüyorum. Artık ikisini birlikte kullanıyorum.
Sizin adınıza sevindim :) Bayağı hızlı sonuç almışsınız gibi görünüyor. Keşke ben de böyle hızlı sonuç alsam. :D

Rune ile yaptığınız çalışmalarda neye göre aktif olduğu hakkında bir fikriniz var mı?. Ben tam çözemedim de. Fikirlere açığım.

Alex06

Kayıtlı Üye
Sizin adınıza sevindim :) Bayağı hızlı sonuç almışsınız gibi görünüyor. Keşke ben de böyle hızlı sonuç alsam. :D

Rune ile yaptığınız çalışmalarda neye göre aktif olduğu hakkında bir fikriniz var mı?. Ben tam çözemedim de. Fikirlere açığım.
Umarım en kısa zamanda dilekleriniz gerçek olur.
Sorunuzu tam anlamadım. Şöyle anlatmaya çalışayım. Ben kendimi bildim bileli bir takım hislerim var duru görü duru isiti insanları renk olarak algılamak vs vs. farkında olmadan bilincsizce birşeyler yapıyordum nazar degdirmek gibi (büyü falan değil) fakat bu enerji en çok bana bazende karşımdakine zarar veriyordu. Artik kontrol edebildiğimi düşünüyorum

Nasıl çalıştığını bilmiyorum runelari çizip üstümde taşıyorum bazen dövme gibi bedenime çiziyorum. Hissediyorum tek söyleyebileceğim bu. Yapmam gereken saati de kalbim soyluyor. Nasıl ki elektronik aletlerin nasıl çalıştığını bilmiyorsam bunu da bilmiyorum. Tek bildiğim önce arınma yapmam gerektiği, korunma yapmam gerektiğini bu platformda öğrendim. Glifler ile burada nasıl anlatilmissa öyle çalışıyorum. Glifler çok yüksek enerjili bedenimde elektrik gibi hissediyorum runelar ise yumuşak rüzgar gibi.

Darkon

Kayıtlı Üye
Umarım en kısa zamanda dilekleriniz gerçek olur.
Sorunuzu tam anlamadım. Şöyle anlatmaya çalışayım. Ben kendimi bildim bileli bir takım hislerim var duru görü duru isiti insanları renk olarak algılamak vs vs. farkında olmadan bilincsizce birşeyler yapıyordum nazar degdirmek gibi (büyü falan değil) fakat bu enerji en çok bana bazende karşımdakine zarar veriyordu. Artik kontrol edebildiğimi düşünüyorum

Nasıl çalıştığını bilmiyorum runelari çizip üstümde taşıyorum bazen dövme gibi bedenime çiziyorum. Hissediyorum tek söyleyebileceğim bu. Yapmam gereken saati de kalbim soyluyor. Nasıl ki elektronik aletlerin nasıl çalıştığını bilmiyorsam bunu da bilmiyorum. Tek bildiğim önce arınma yapmam gerektiği, korunma yapmam gerektiğini bu platformda öğrendim. Glifler ile burada nasıl anlatilmissa öyle çalışıyorum. Glifler çok yüksek enerjili bedenimde elektrik gibi hissediyorum runelar ise yumuşak rüzgar gibi.
Aslında anlamışsınız diyebilirim. Daha önceden de yazmıştım bir konuda mesela çalışmayınca veya işlem olmayınca inanmıyorsunuz, enerjiniz az falan deniyor ya ben öyle olduğunu sanmıyorum. Tam verilen gününde veya saatinde de işlem yapınca kesin olacak gibi bir şey olmuyor. Yani şu gün işlemi yapın denince de olacak gibi bir şey yok. Bazen %100 bazen %40 bazen ise hiç sonuç alınamayabiliyor. Hep gözden kaçan bir şeyler var gibi geliyor. :unsure:

Alex06

Kayıtlı Üye
Aslında anlamışsınız diyebilirim. Daha önceden de yazmıştım bir konuda mesela çalışmayınca veya işlem olmayınca inanmıyorsunuz, enerjiniz az falan deniyor ya ben öyle olduğunu sanmıyorum. Tam verilen gününde veya saatinde de işlem yapınca kesin olacak gibi bir şey olmuyor. Yani şu gün işlemi yapın denince de olacak gibi bir şey yok. Bazen %100 bazen %40 bazen ise hiç sonuç alınamayabiliyor. Hep gözden kaçan bir şeyler var gibi geliyor. :unsure:
Bana doğru bir anda doğru bir enerjiye sahip olmak gibi geliyor başarının sırrı. Doğru enerjiye sahip olmak için çokça emek harcamak gerekiyor vücut gelistirmeci gibi. Ben çok başındayım emekliyorum henüz. Doğru zaman ise ne zaman bilmiyorum. Bazı çalışmalarım başarılı oluyor olmayana takilmiyorum yeniden bir ritüel yapiyorum.

Darkon

Kayıtlı Üye
Bana doğru bir anda doğru bir enerjiye sahip olmak gibi geliyor başarının sırrı. Doğru enerjiye sahip olmak için çokça emek harcamak gerekiyor vücut gelistirmeci gibi. Ben çok başındayım emekliyorum henüz. Doğru zaman ise ne zaman bilmiyorum. Bazı çalışmalarım başarılı oluyor olmayana takilmiyorum yeniden bir ritüel yapiyorum.
Emek harcamak konusu da aklımda soru işareti. Bu işlerle ilgilenmeyen bir sürü varlıklı şansı yüksek olan insan var. Hayatları bir şekilde hep yolunda gider. Biz niye böyle şeylerle uğraşıyoruz acaba boşuna mı düşünüp enerji sarf ediyoruz diye düşünüyorum genelde. Bir şey yapmayıp istediğini alan bu kadar kişi varken evren mi diyeyim tanrı mı diyeyim sistem mi diyeyim zaten vereceğimizi verirdi herhalde. Bazen boşuna kürek çekiyormuşum gibi geliyor.

Alex06

Kayıtlı Üye
Emek harcamak konusu da aklımda soru işareti. Bu işlerle ilgilenmeyen bir sürü varlıklı şansı yüksek olan insan var. Hayatları bir şekilde hep yolunda gider. Biz niye böyle şeylerle uğraşıyoruz acaba boşuna mı düşünüp enerji sarf ediyoruz diye düşünüyorum genelde. Bir şey yapmayıp istediğini alan bu kadar kişi varken evren mi diyeyim tanrı mı diyeyim sistem mi diyeyim zaten vereceğimizi verirdi herhalde. Bazen boşuna kürek çekiyormuşum gibi geliyor.
Evet haklısınız hayat çok adaletsiz güzellik çirkinlik zenginlik yoksulluk zeka aptallık. Bunların dışında doğduğumuz evde bize sunulan sunulamayan veya sunulamayan imkanlar. Hepsi hayat yolumuzda belirleyici. Ben diyorumki kendi kendime madem bu konuda şu konuda ihtiyacım var eksiğim var birşeyler yapmaya çalışayım oluyor veya olmuyor. Hiç yapmamaktan iyidir.

Bu platformda varsak konusuyorsak algılarımız hislerimiz farklı. Bir takım enerjileri hissediyoruz. Eminim sizin de öyle. Kendinize uygun olan bir yöntem muhakkak vardir.
Ben epey birşey denedim. Burada yok yapmayincilar var carpilirsiniz musallat olur vs diyenler var hiç birşey olmuyor deneyimle sabit. Ama çalışmıyor çünkü bana benim hayat görüşüme din ahlak inancima uygun degil. Sonra çizerek yapılanların uygun oldugunu farkettim.

Bu adaletsizlik konusu majide hak başlığı altında tartisilmisti. Konuyu her zamanki gibi günah diyerek manipüle etmişlerdi.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bazı işlemler olmadığı zaman bakım bakmak gerekir. Daha doğrusu başkasına baktırmak. Çünkü kendine bakım bakılmıyor. İşlemin olmaması için birçok neden olabilir. Başta gerekli enerjinin olmaması. Sonra enerji bedenlerinizin "kirli" olması. Kanalın tıkalı olması, bloklardan bahsediyorum.
Arınmanin önemli bir işlem olduğunu anlatan yazıya başladım de, bitirimedim daha. Her işlem belli bir şartların altında çalışacak. Onları bilince sorun kalmayacak.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Emek harcamak konusu da aklımda soru işareti. Bu işlerle ilgilenmeyen bir sürü varlıklı şansı yüksek olan insan var. Hayatları bir şekilde hep yolunda gider.
Azıcık haset mı var? ;) İmha edilmeli. Toksik bir bakış açısı. Kimin ne yapıp yapmadığını bilemeyecek siniz. Bazılara doğuştan veriliyor.
Ama size verilmedi halde siz alabilirsiniz. Sizde o ışık var.

Darkon

Kayıtlı Üye
Bazı işlemler olmadığı zaman bakım bakmak gerekir. Daha doğrusu başkasına baktırmak. Çünkü kendine bakım bakılmıyor. İşlemin olmaması için birçok neden olabilir. Başta gerekli enerjinin olmaması. Sonra enerji bedenlerinizin "kirli" olması. Kanalın tıkalı olması, bloklardan bahsediyorum.
Arınmanin önemli bir işlem olduğunu anlatan yazıya başladım de, bitirimedim daha. Her işlem belli bir şartların altında çalışacak. Onları bilince sorun kalmayacak.
Yazınızı bekliyorum. Umarım kolay yapılabiliyordur. Glifler ile arınma yapınca kısa süreli çözüm oluyor sanırım değil mi?
Azıcık haset mı var? ;) İmha edilmeli. Toksik bir bakış açısı. Kimin ne yapıp yapmadığını bilemeyecek siniz. Bazılara doğuştan veriliyor.
Ama size verilmedi halde siz alabilirsiniz. Sizde o ışık var.
Haset mi bilmiyorum ben hani daha önce yazdığım gibi mesela "şu adama-kadına bak her istediği yolunda gidiyor ben ise neye kafaya yoruyorum neyle uğraşıyorum" hissi daha çok ağır basıyor. Sanki bir şey değişecek. Verilseydi bize de verilirdi kafası yani içinde bir tutam kadercilik de var sanırım :D

Verilmediği halde alabilir miyim bilemiyorum bu konularda çok çabuk gaza gelip sonra geri soğuyorum. Sonra bir daha döngü şeklinde. Şuna eminim bu konulara çekilmesem normal hayat süren bir insandım. Keşke sizin gördüğünüz ışığı ben de kendimde görebilsem. :D

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Yazınızı bekliyorum. Umarım kolay yapılabiliyordur. Glifler ile arınma yapınca kısa süreli çözüm oluyor sanırım değil mi?
Hayır, gliflere de arınma gayet kaliteli oluyor. Sadece, belki bazı durumlar için farklı arınma işlemleri daha uygun olabilir. Gliflerin etkisi kısa sürüyor evet. Fakat arınmada durum farklı. Glifler kısa sürede arınma işlemi gerçekleştiriyor. Runeler mesela, daha uzun sürede, ama daha yumuşak gerçekleştiriyorlar işlemi.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Verilmediği halde alabilir miyim bilemiyorum bu konularda çok çabuk gaza gelip sonra geri soğuyorum. Sonra bir daha döngü şeklinde.
Auranizda epey delik var galiba. Enerjinizi çabuk kaybediyorsunuz. Enerji çalışmaları yapmalısınız. Bir de bir daha gaza gelmeyip sadece yapmilmasi gerekenleri yapıp sakin olun. Hayatı bir strateji oyunu gibi düşünün. Hiç bilgisayarda strateji oyunu oynadınız mı? Ben bir zamanlar Travian hastasıydim.

Darkon

Kayıtlı Üye
Auranizda epey delik var galiba. Enerjinizi çabuk kaybediyorsunuz. Enerji çalışmaları yapmalısınız. Bir de bir daha gaza gelmeyip sadece yapmilmasi gerekenleri yapıp sakin olun. Hayatı bir strateji oyunu gibi düşünün. Hiç bilgisayarda strateji oyunu oynadınız mı? Ben bir zamanlar Travian hastasıydim.
Kendi enerjimizi artırmak için Kha glifi uygun sanırım değil mi?. Strateji oyunlarını sık sık oynamam ama tabi bakmışlığım var. Travian oyununu biliyorum bir tanıdığım sürekli oynuyordu, köy falan kuruyordu galiba. Klan savaşı falan yapıyordu birileriyle.

Strateji oyunu gibi oynayacaksak uzun yol var desenize... Dediğim gibi çabuk olsa da güzel olmaz mı sizce 1 senede insanlar kral oluyor :D Biz 50 sene bekleyeceksek işimiz yaş.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Kendi enerjimizi artırmak için Kha glifi uygun sanırım değil mi?.
Maji kullanmadan arttırmak gerekiyor. Yoksa bir yerden alıp başka bir yere koyacak gibi olursunuz. Enerji bedeninizde deliler katacaksınız, yoksa artan enerji deliklerden kaçacak. Mental bedeninizde de çalışmanız gerekiyor. Zararlı mental programları yok edip, yararlı olanları edinmeye.

Darkon

Kayıtlı Üye
Maji kullanmadan arttırmak gerekiyor. Yoksa bir yerden alıp başka bir yere koyacak gibi olursunuz. Enerji bedeninizde deliler katacaksınız, yoksa artan enerji deliklerden kaçacak. Mental bedeninizde de çalışmanız gerekiyor. Zararlı mental programları yok edip, yararlı olanları edinmeye.
Enerji ile mental beden farklı değil mi?. Nasıl çalışılır pek bir bilgim yok.