Arakne Glifler (Arachne Glyphs)

Garlanda

Kayıtlı Üye
Bu işler böyle olmuyor. Gerçekten paraya ihtiyacınız olmalı. Borçlu olmanız da sizdeki enerjinin eksikliği yaratır. Sizin böyle ufak ufak para çalışmaları yerine borçları kapatmanız için çalışmanız gerekiyor. Arakne gliflerin yerine Göktürk alfabesi deneyin. Majide hak makalemi okuyun. Arakne glifleriyle borçları kapatamazsiniz. Arakne glifleri kısa sürede çözüm sunuyor. Ve hızın bedeli de fazla enerji sarfi oluyor. Küçük para - fazla enerji. Bu bedel sizin için lüks.
Şunu unutmayın hiç bir şey öylesine gelmiyor. Herşeyin karşılığında bir bedel ödeniyor.
Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Ben her türlü bedeli ödemeye hazırım. Tek istediğim aileme borç bırakmamak

createtherules

Kayıtlı Üye
Bedenen de hırpalama olabiliyor. Bilginiz olsun. Uykusuzluk, halsizlik, olabiliyor, bağışıklık düşebiliyor. D vitamini, C vitamini eksikse takviye almaya çalışın derim. Bir de mantıken, diğerleri bitmeden aynı anda çok fazla glifi birden aktif ederseniz daha çok yorulursunuz. Zaten genelde 1hafta-10güne kadar aktif kalıyorlar. Bittikçe yenilerini devreye sokmakta fayda olabilir

createtherules

Kayıtlı Üye
Tarlef-Vebru-Arett
"İstediklerimi gösterip konuşabilmem için, X kişisinin bilinçaltına beni götür ve onun gördüğü rüyanın içinde bizi birleştir."
Nasıl fikir?

createtherules

Kayıtlı Üye
Arett anladım. Diğerleri neden seçtiğiniz?
TARLEF: Sübjektif zamanı durdurarak diğer algı seviyelerine ulaşmaya yardımcı olur. (Karşıdakinin bilinçaltı seviyesinde kalabilmek için)
VEBRU: Konuşma ve kendini ifade etmeye yardımcı olur
Özelliklerini kullanmayı düşünmüştüm

nurumm

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute örnek ikiyi uyguladım.uygulamam tutuyordu iki kişinin arası açılıyordu ama kökten çözüm olmuyordu normal arkadaslıkları devam ediyordu.bunun üzerine diğer gliflerle güçlendirdim.Glifler ile iki ayrı uygulama yaptım.Ve sonuç 👍💪 mükemmel tamamen sildiler birbirlerini 🤞Yapıyoruz uyguluyoruz ama olmuyor diyen arkadaşlar oluyor demek bazı durumlarda niyetten ziyade yetersiz kalıyor tam glifi bulmak da gerekli sanırım.Size bir kez daha minnettarım 🙏

createtherules

Kayıtlı Üye
@nurumm aktifleştirirken genelde hangi elementi tercih ediyorsunuz? Ritüelin konusuna göre değişik mi seçiyorsunuz?

nurumm

Kayıtlı Üye
@nurumm aktifleştirirken genelde hangi elementi tercih ediyorsunuz? Ritüelin konusuna göre değişik mi seçiyorsunuz?

Önceki sohbetlerde mevzusu geçmişti @createtherules bir glife bir görev yükledim ve sonuç mükemmel oldu :love: ayrıca aşamalı olarak 2 ayrı uygulama yaptım.Olayların durumuna göre kafanızda şekillendirip uygulayabilirsiniz.Tek seferde kaldırmadığını gördüm yetersiz kalıyor.para olayı için tek sefer yetmişti mesela.olaya göre değişiyor sanırım.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Pozitif olmak, hayata tutunabilmek, hedeflere ulaşmakta ilham gelmesi için, boşvermişliği aşmak için hangi glifleri kullanmak gerekir..

createtherules

Kayıtlı Üye
"Vebru" ile açıkça bir şey sölemesini istediğimiz bir kişi dili sürçerek yanlışlıkla söyleyebilir mi?

Lisno Morningstar

Kayıtlı Üye
Arachne Gliflerinin Pratikte Uygulaması

Bir glif kombinasyonu kullanırken çok fazla glif almamalısınız. 2, 3, 4, 5 glif alabilirsiniz.

Örnek 1 - İstediğiniz nesneyi, kişiyi, işi bulma amacınız var. Maşet - Mis. " Maşet ve Mis gliflerinin gücüyle, (aradığınız şeye) ulaşıldı ( bulundu)."

Örnek 2 - iki kişi arasındaki bir ilişkiyi yok etmeniz gerekiyor. Laa - Reko uyguluyoruz. " Laa ve Reko gliflerinin gücüyle, (isimler) arasındaki ilişki çok çabuk bozuluyor."

Örnek 3 - Herhangi bir alanda yetenek gelişimi için gerekli kaynakları ve bilgiyi elde etmek için Nudo - Hato'yu uyguluyoruz. " Nudo ve Hato gliflerinin gücüyle, gelişimine yardımcı olan ihtiyacım olan bilgiyi alıyorum (tam olarak greken)".

Örnek 4 - Ortak hedeflere ulaşmak ve bu birliği korumak için bir grup insanı tek bir ekipte hızla birleştirmek gerekir. Laa - Arett - Mis uygularız. Laa, Arett, Mies gliflerinin gücüyle, bu insanlar (isim listesi) yakında ortak bir hedefe ulaşmak için bir grupta birleşecekler."

Örnek 5 - Düşmanı panik haline getirmek, arabasını veya evini veya diğer değerli bir nesneyi yok etmek ve onu panik durumuna daha da sokmak için Bel - Reko - Bel'i uyguluyoruz. "Bel ve Reko gliflerinin gücü adına (düşmanın adı) panik halindeyken korku ve yıkım kaynağı olur, arabasını vurur ve böylece daha da büyük bir korkuya dalar ve panik ataklara maruz kalır. "

Örnek 6 - Zihin karıştırma büyüsü çıkarmak için, Maşet - Reko - Dikal gliflerini uygulayın. "Maşet, Reko ve Dikal gliflerin gücü adına, zihin bulanıklığı büyüsü kaldırıp kendimi temizleyerek, nazikçe zihin açıklığı geri kazanıyorum."

Örnek 7 - Acilen paraya ihtiyacınız varsa, Laa - Mis'i uygulayın. "Laa ve Mis gliflerinin gücüyle, bana herhangi bir kaynaktan çok hızlı bir şekilde para geliyor."

Örnek 8 - Satışta alıcıları - müşterileri çekmek için Arett - Laa - Maşet'i uygularız. " Arett, Laa ve Maşet gliflerinin gücü adına, ürünümle çok aktif ilgilenen alıcıları çekiyorum ve ürünümü satıyorum."

Örnek 9 - Bir kişinin komplekslerin üstesinden gelmesi ve istenen hedefe ulaşmasını engelleyen şeylerden kurtulabilmesi için, Maşet glifini merkeze, Kha - yukarıda ve aşağıda, Laa - solda ve sağda uygularız. "Maşet, Kha ve Laa gliflerinin gücüyle, (kişinin adı) , psikolojik engellerden kurtuluyor, irade gösteriyor ve savaşçı ruhu ile mücadele ederek bir an önce (nesini başaracağını söylüyoruz) başararıp amacına ulaşır. "

Örnek 10 - birinin açılıp, sizin hakkınızda düşündüğü her şeyi, veya ilginizi çekecek başka bir soruyu anlatması için, Nudo glifini ortaya, Vebru - yukarı ve aşağı, Laa - sola ve sağa koyarız. “Nudo, Vebru ve Laa gliflerinin gücüyle (kişinin adı), her şeyi (bilmek istediklerinizi) anlatıyor.

"Glifleri bana ve sevdiklerime zarar vermeden çalışacaklar ve görevi tamamladiklarinda çalışmaları durduracaklar" cümlesini eklemeyi unutmayiniz ...
Gliflerin operatörün enerjisiyle çalıştığını da hesaba katmak gerekir. Bu nedenle, kendisi için değil de başkası için glifleri uygularken, bu gliflerin uygulandığı kişinin gücü ve enerjisiyle çalışacaklarını belirtmeye unutmayınız.

Bu gliflerin çoğunlukla agresif amaçlar için kullanıldığını hatırlamakta fayda var. Hızlı çalışırlar, ancak aynı hızla işleri bitiyor. Kısa süreli uygulamalar için tasarlanmışlar.
Örnek 8 de kini yapmak için kağıda çizmek mi gerekir yoksa PC üzerinde paintten satmak istediğim ürünün üstüne cizsemde işe yarar mı ?