Arakne Glifler (Arachne Glyphs)

nurumm

Kayıtlı Üye
Kesip tek kağıda yan yana yapıştırup kağıdın boş bi yerine glifleri çizebilirsiniz.Bende geçen ki konusmalarda üste diye okudum hep yanına çiziyordum.Umarım öyledir işi aldıktan spnra bitiyordur🙃 Yoksa şu an kafamda içimde bi şüpheli işlemim var ve o anki enerji ve kafayı toplayıp bi daha uygulama yapar mıyım muamma.oldukça da enerjimi bir haftadır yemiş durumdayım 😤

createtherules

Kayıtlı Üye
Kesip tek kağıda yan yana yapıştırup kağıdın boş bi yerine glifleri çizebilirsiniz.Bende geçen ki konusmalarda üste diye okudum hep yanına çiziyordum.Umarım öyledir işi aldıktan spnra bitiyordur🙃 Yoksa şu an kafamda içimde bi şüpheli işlemim var ve o anki enerji ve kafayı toplayıp bi daha uygulama yapar mıyım muamma.oldukça da enerjimi bir haftadır yemiş durumdayım 😤
Ya o şüphe gelince 1 hafta bekleme zorunluluğu...
Ben o yüzden tarotla paslaşmalıya başladım işte. Onda da dozunda bırakmak lazım sordukça üst üste sormaya devam edersen yine çorba oluyor. 1 kez sorup bırakmak lazım.
Bir de şunu denemek istiyorum. Glifin kaç günde işi bitirebileceğini sorarak kart numarasından saptamak ve ona göre dikkatli olmak...

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Sohbet bölümü kapandı mı bulamadım, bir sorum vardı sizce doğrusu nedir?.. Aynı kandan olmanız aynı yada denk metafizik yatkınlıklarınız olduğu anlamına gelebilir mi, yetenek, güç vb gibi..

Darkon

Kayıtlı Üye
Sohbet bölümü kapandı mı bulamadım, bir sorum vardı sizce doğrusu nedir?.. Aynı kandan olmanız aynı yada denk metafizik yatkınlıklarınız olduğu anlamına gelebilir mi, yetenek, güç vb gibi..
Konuda bir sorun yok burada:

nurumm

Kayıtlı Üye
Üst üste sormayı kabul etmiyor zaten kart falları tarot bilmem de katina destesi de aynı zaten bi açılım yapıldımı belli bi süresi var tekrar açıncada doğru ipuçları vermiyor.Ben ilk başlarda yaptım kartlara sordum da birkaç uygulamayı sormadım çok içimden geldi yapmak.Sonuçu o kadar mı mükemmel ve tez zamanda çözer 😀 Yalnız birde şu var vebru ben ilk defa kullanmıştım hakikaten ateşle aktivite etmedi sanırım vebru yerine uygun başka gliflerle başka versiyonla güncelledim bende işlemi.Vebruyu tek başına yapmıyoruz yanında birkaç glif daha oluyor ve en güxel bence hemen yakmak ve rüzgara savurmak işlem sonucu dahi beklemeden.vebru yu ateş elementinden olanlarla nasıl bağdaştırırız diye aklımdan geçiyor son günlerde

createtherules

Kayıtlı Üye
Üst üste sormayı kabul etmiyor zaten kart falları tarot bilmem de katina destesi de aynı zaten bi açılım yapıldımı belli bi süresi var tekrar açıncada doğru ipuçları vermiyor.Ben ilk başlarda yaptım kartlara sordum da birkaç uygulamayı sormadım çok içimden geldi yapmak.Sonuçu o kadar mı mükemmel ve tez zamanda çözer 😀 Yalnız birde şu var vebru ben ilk defa kullanmıştım hakikaten ateşle aktivite etmedi sanırım vebru yerine uygun başka gliflerle başka versiyonla güncelledim bende işlemi.Vebruyu tek başına yapmıyoruz yanında birkaç glif daha oluyor ve en güxel bence hemen yakmak ve rüzgara savurmak işlem sonucu dahi beklemeden.vebru yu ateş elementinden olanlarla nasıl bağdaştırırız diye aklımdan geçiyor son günlerde
Vebruya maşet ve laa koyarsın işte, kesin hizli başarı. Sen muhtemelen kombinasyonlardaki örneği yaptın. Ben maşeti bir sonuç odakli güç saglayici olarak görüyorum. O yüzden benim için bir çok kombinde yeri var
Yakmayi ben her zaman başta yaparım. İşi bitince kendi gidiyor zaten

nurumm

Kayıtlı Üye
Maşeti bir işlemde uyguladım. Gerçekten direk sonuç odaklı oluyor.Bende başında yakıyorum.birkaç yakmadıgım olmuştu işlem sonu yakayım diye tutmadı 😤😬

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Yumurta yerine canlı bitki kullanabilir miyiz?
Geri tepme veya büyü bozulma ihtimalini varsaymak niyetteki inanç enerjimizi düşürür mü?
İki kişi fotoğrafı ayrı ise tek kağıda yapıştırmalı mı? Çizerken ikisinin yüzüne de birer kısmı gelecek şekilde mi olur?
Bitki konusunu bilmiyorum, sanmam. Geri tepmeden korkarsaniz düşürebilir. Önlem alıp kendinizi emniyette hissedin. Son iki sorunun cevabı evet

createtherules

Kayıtlı Üye
Bitki konusunu bilmiyorum, sanmam. Geri tepmeden korkarsaniz düşürebilir. Önlem alıp kendinizi emniyette hissedin. Son iki sorunun cevabı evet
Bitkiyi şu sebeple tercih etmek isterdim.
Saksilarda cikan yabani otları ayrık otlarini zarar veriyor diye cogunlukla kesip atiyoruz zaten öldürüyoruz o halde sisteme hizmet etseler daha güzel olurdu.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Uygulama yaparken inanmak gerekiyor. Bu çok önemli. Ve uygulamayı yaptıktan sonra onu dusunmemeniz ve beklemeniz gerekiyor. İnançlı yapıp, işiniz olduğu inanıp, unutmak. Formül bu.

Darkon

Kayıtlı Üye
Uygulama yaparken inanmak gerekiyor. Bu çok önemli. Ve uygulamayı yaptıktan sonra onu dusunmemeniz ve beklemeniz gerekiyor. İnançlı yapıp, işiniz olduğu inanıp, unutmak. Formül bu.
Uygulama yaptıktan sonra tarot ve daha başka yöntemlerle çalışıp çalışmadığı kontrol edilirse sorun oluyor mu?

createtherules

Kayıtlı Üye
Uygulama yaptıktan sonra tarot ve daha başka yöntemlerle çalışıp çalışmadığı kontrol edilirse sorun oluyor mu?
Tarot ile kontrol formülün doğru veya yanlış olması hakkında bilgi veriyor ama yapma aşaması bizde. Mesela yemekte ölçünün doğru olduğunu tariften teyit edersin ama yaparken yine de unutup yanlış yapabiliriz.
Ben yaparken iyi yapıyorum da, tarota da soruyorum, çok eminim ama aynı @nurumm dediği gibi üzerinden zaman geçince kuşkular başlıyor.

Darkon

Kayıtlı Üye
Tarot ile kontrol formülün doğru veya yanlış olması hakkında bilgi veriyor ama yapma aşaması bizde. Mesela yemekte ölçünün doğru olduğunu tariften teyit edersin ama yaparken yine de unutup yanlış yapabiliriz.
Ben yaparken iyi yapıyorum da, tarota da soruyorum, çok eminim ama aynı @nurumm dediği gibi üzerinden zaman geçince kuşkular başlıyor.
Bende aslında tarot yok ama merak ettim sonuçta bir uygulama yapınca sonradan "dur olup olmadı mı acaba?" diye tarota veya başka yönteme de danışmak aslında inanmadığımızı göstermez mi çalışmamıza?. O nasıl oluyor anlamadım.

createtherules

Kayıtlı Üye
Bence de tereddüt yaratmaktan başka bir işe yaramaz.
Benim aklıma çok gelip durursa, Glifleri ilk cizdigim kagıt gözümün önüne geliyorsa "Aferin harikasınız, çalışmaya devam edin" diye telkinler verip tekrar unutmaya çalışıyorum.
Bir de niyet konusuyla ilgili ufak tefek zıt şeyler görürse de insan kuruntu yapabiliyor. O kuruntu da tam engel olmasa da süreyi uzatıyor gibi hissediyorum

Alex06

Kayıtlı Üye
Benim aklıma çok gelip durursa, Glifleri ilk cizdigim kagıt gözümün önüne geliyorsa "Aferin harikasınız, çalışmaya devam edin" diye telkinler verip tekrar unutmaya çalışıyorum.
Bir de niyet konusuyla ilgili ufak tefek zıt şeyler görürse de insan kuruntu yapabiliyor. O kuruntu da tam engel olmasa da süreyi uzatıyor gibi hissediyorum
Niyeti kafanızda sorgulamayin düşünsenize siz birşey yapacaksınız size komut veren bir öyle diyor bir böyle.Yapabilir misiniz karışık komutlarla. Ya da yapacaksınız birisi sürekli yap yap diye baskı yapıyor. Enerjiyi özgür bırakın.
Çalışmazsa tam zamanı değildir. Koşullar tam degildir. Ufak tefek değişikliklerle yineleyin ritüeli
Bir de her şey çok hızlı olmuyor. Yaptığım bir rituelde ben sonucu 3 ay sonra gördüm. Ama ne görmek. 😈