Arakne Glifler (Arachne Glyphs)

createtherules

Kayıtlı Üye
Meraklandirdiniz bizi ama...
Başka bir yerden gizliliği ihlal edecek diye söyleyemiyorum ama çok daha önce de faydasını görmüştüm. Ama koruma amaclı olduğu için somut bir veri alamamıştım. Sonrakinde ise beklenmedik bir anda direkt olarak haberdar edildim çalıştığından.

nurumm

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute günaydınlar.🤩Sabah Sabah kendimi gliflerde buldum bilmiyorum neden ama içimden bişey buraya çekti.Danışmak istediğim bişey var diğer arkadaslarında fikri olurda iletirlerse onları da değerlendirmeye alırım tabi ki.Yapacağım şeyi açıklamayı şu an için doğru olmadıgından dolayı açıklayamıyorum ama bu işlemi yaparken kendimizi savunmaya almak istesek yani bişeyleri biz deşmiş olmayacağız kendiliğinden gelmiş ve tamamen haklı durumda olmamız için işleme hangi glifi ilave edebiliriz?yani işlem nazikçe olsun karşı tarafın algısında suçlu duruma düşmeyelim. Bilmiyorum izah edebildim mi ? Dihal fazla mı iyimser bi glif bunun için yada İO bu amaçıma uygun olur mu ?

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Bir şey diyeceğim birine urum'un rune çalışmasını tavsiye etmiştiniz kilo vermesi için aslında bakınca aynı mantıkla benzer semboller içeren ve benzer amaca hizmet eden glifleri de çalıştıramaz miyiz? Biraz kafamda kurcaladım şimdi ama yanlış olur falan direkt formül vermeyeyim bilgili değilim. Ya da glifler en hızlı yolu aradığı için kilo vermek gibi bedensel olaylarda tehlikeli olabilir mi? Bir zararı yoksa biri çook önceden nasıl hızlı saç uzatırım demişti bence burdan güzel şeyler çıkar. (Evet yine aklımda sadece güzellik işleri var kafa mlsf sadece bunlara basıyor)

nurumm

Kayıtlı Üye
(Evet yine aklımda sadece güzellik işleri var kafa mlsf sadece bunlara basıyor)
Kullanıcı adı bile venüs olanın 🤩 böyle düşünmesi gayet normal. Glifler görevini hızlı yapıp direk sonlandırıyor keskin bir bitiş söz konusu yani ondan dolayı runeler olabilir.Rune işine yeni girdim henüz, nasıl sonuçlar verecek o kadar deneyimlemedim.Sürekli yenilerim derseniz glifler de yapılabilir sanırım.Gliflerin runlara göre insan üzerinde verdiği ağırlık çok fazla her zaman yenilemek için enerjiyi toplamak kolay olmuyor.

SoldierO

Kayıtlı Üye
Kullanıcı adı bile venüs olanın 🤩 böyle düşünmesi gayet normal. Glifler görevini hızlı yapıp direk sonlandırıyor keskin bir bitiş söz konusu yani ondan dolayı runeler olabilir.Rune işine yeni girdim henüz, nasıl sonuçlar verecek o kadar deneyimlemedim.Sürekli yenilerim derseniz glifler de yapılabilir sanırım.Gliflerin runlara göre insan üzerinde verdiği ağırlık çok fazla her zaman yenilemek için enerjiyi toplamak kolay olmuyor.
Hermes jimnastiği, meditasyon, namaz , uyku enerjinizi yerine getirir. Arknenin çok fazla enerji çektiğini düşünmüyorum açıkçası. Sürekli kullanıyorum.

nurumm

Kayıtlı Üye
Arknenin çok fazla enerji çektiğini düşünmüyorum açıkçası.
Ben ilk işlemlerimi ruh halimin alt üst olduğu dönemde yaptığım için zaten yeterince karmaşıktım ondan kaynaklanabilir bir ikincisi karşı tarafın negatif enerjilerini de çektim sanırım normal bişey değildi hissettiğim ağırlık.Sonrasında güç ve savunma durumlarını yapınca daha rahat oldu tabi de öğreninceye kadar da sen senlikten çıkıyon 😁🥵

SoldierO

Kayıtlı Üye
Ben ilk işlemlerimi ruh halimin alt üst olduğu dönemde yaptığım için zaten yeterince karmaşıktım ondan kaynaklanabilir bir ikincisi karşı tarafın negatif enerjilerini de çektim sanırım normal bişey değildi hissettiğim ağırlık.Sonrasında güç ve savunma durumlarını yapınca daha rahat oldu tabi de öğreninceye kadar da sen senlikten çıkıyon 😁🥵
Yaşayarak öğrenmişsiniz ne kadar güzel 👍🏼 korunma her konuda çok önemli.

Alex06

Kayıtlı Üye
Bir şey diyeceğim birine urum'un rune çalışmasını tavsiye etmiştiniz kilo vermesi için aslında bakınca aynı mantıkla benzer semboller içeren ve benzer amaca hizmet eden glifleri de çalıştıramaz miyiz? Biraz kafamda kurcaladım şimdi ama yanlış olur falan direkt formül vermeyeyim bilgili değilim. Ya da glifler en hızlı yolu aradığı için kilo vermek gibi bedensel olaylarda tehlikeli olabilir mi? Bir zararı yoksa biri çook önceden nasıl hızlı saç uzatırım demişti bence burdan güzel şeyler çıkar. (Evet yine aklımda sadece güzellik işleri var kafa mlsf sadece bunlara basıyor)
İyuu dihal bet denenebilir.

Alex06

Kayıtlı Üye
Ben İyuu glifini şifa için kullanacağım. Hangi element ile aktifleştirmeliyim.

createtherules

Kayıtlı Üye
Gliflerde her detayi soylemenin sanırım sonuç üzerinde farkı var.
Aynı iş için aynı glifi verdim ilkinde 1saatte oldu 2. deneme olmadı. 1.de enerjiyi nereden alacagını soylemiştim 2.de kafaya göre istedigi yerden ceksin diye bıraktım.

Bilgileniyorum

Kayıtlı Üye
Konu sahibine teşekkürler. Biten bir ilişkiyi tekrar başlatmak iki kişiyi birbirine aşkla bağlamak için nasıl bir kombinasyon Veya uygulama yapılmalı

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Gliflerde her detayi soylemenin sanırım sonuç üzerinde farkı var.
Aynı iş için aynı glifi verdim ilkinde 1saatte oldu 2. deneme olmadı. 1.de enerjiyi nereden alacagını soylemiştim 2.de kafaya göre istedigi yerden ceksin diye bıraktım.
Zannedersem, çok doğru bir tespit yapmış bulunuyorsunuz. Özellikle Arakne glifleri hakkında şöyle şikayetler oldu burada. İstenilen iş olunca, yakınlarından birinde maddi kayıp oluyormuş. Sanırım gliflerin enerjiyi nereden alacaklarını söylemek şart. En azından, ben bundan sonra böyle yapacağım. Bu şekilde istenmeyen yan etkileri azaltmış oluruz.

Sizin durumunuzda bence başka bir sebep olabilir.

createtherules

Kayıtlı Üye
Sizin durumunuzda bence başka bir sebep olabilir.
Olabilir, aradaki ince farkı bulmaya çalışacağım. Çünkü iş aynı, niyet aynı. Bir de bozuldum hiç beklemiyordum olmamasını 😀
Enerji kaynağı belirtme dışında aklıma gelen diğer bir fark, ilkinde yakıp toprağa atmıştım 2.de yakıp havaya üfledim.
Bir de 1.de kişinin silüetini çizip anne adı, isim soy isim dogum tarihi yazmiştım ve niyeti okurken dogum tarihini de okumuştum. Yani kağıtta nasıl yazdıysam o şekilde kisiyi cümlede söylemiştim. 2.de çok emin olduğum için nasılsa yazıyor diye doğum tarihini okumadım ismini söyledim geçtim...

createtherules

Kayıtlı Üye
Deli etti beni yine olmadı...
Tam motivasyonlu hatasız uyguladım. Başka birinin bir hareketini içeriyor diye enerjiyi kişinin kendisinden aldırdım.
İsin ilginç tarafı önce tarota sordugumda 3 kere aynı kartı çekmistim. Kupa 7li. Bu çok yoruma açık bir kart. 3 kere gidip onu çekmemde bir mesaj var belli ki.
Glif de aslında çok sade Laa+Maşet
Kart enerjinin çok kollara dağılıp yetersiz ve başarısız olacağını soylemek istemiş olabilir ya da kişinin dağınık ruh halini söylemek istemiş olabilir.
Tek bir kez çektiğim kılıc 2lisinden de yola çıkarak kişinin hareketi yapmak ve yapmamak arasında kalıp yapmamayı tercih ettigini düşünüyorum.
Peki ama kusursuz çalışmış glifteki sonradan çıkan sorun ne 😅😅😅

aphronus

Kayıtlı Üye
Merhaba uygulamayı yapmadan önce korunmak için ne yapabiliriz? Hepsi için bize zararlı mı değil mi diye test etmeli miyiz? Bir de kağıda çizdikten sonra enerjiyi benden çek mi demeliyiz yoksa bunu yazmalı mıyız? Çok soru soruyorum kusura bakmayın yeni araştırıyorum kağıdı yakanlar da olmuş kağıdı saklasak da olur mu biraz kafam karıştı