Arakne Glifler (Arachne Glyphs)

aphronus

Kayıtlı Üye
umarım sorun saçma değildir ben bunu vize almak için yapabilir miyim? Bu durumda nasıl bir rune ile çalışmam lazım olur mesela kağıda vize görevlisini temsilen birini mi çizmeliyim ?

nurumm

Kayıtlı Üye
Ben yakmayı tercih ediyorum daha çabuk aktifleşiyor sanki uada ben psikolojik olarak ona odaklandıysam bilemiyorum.işlemi yaparken adaçayı yakın negatifliği alıyor.bide ben güç runesini elime koluma bi yerlere kırmızı mürekkepli kalemle çiziyorum ağırlık oluşmuyor en azından.

aphronus

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim bir ay sonra gerçekleşmesini istediğim bir şey için şimdiden işlem yapabilir miyim? Yoksa enerjisi zayıflar mı?

nurumm

Kayıtlı Üye
Yapabilirsiniz bazen bazı şeyler hemen gerçekleşmiyor lakin bir ay kala yaparsanız bi onbeş gün sonra yenileyin bide üç dört gün öncesi tekrar işlemin üzerinden geçin aynı gliflerle yapmanız şart değil size uyan hangisi ise bir ay içinde iki defa yenileme yapardım ben şahsen

aphronus

Kayıtlı Üye
Çok teşekkürim ederim gerçekten çok yardımcı oldunuz. Deneyip sonuçları yazacağım 🙏🏻

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Merhaba uygulamayı yapmadan önce korunmak için ne yapabiliriz?
Negatif işlem yapmayacaksınız, korunmanın gerek yok.
Hepsi için bize zararlı mı değil mi diye test etmeli miyiz?
Ben bir uygulama yapmadan önce kartlara sorarım. Bunu yapsam ne olacak diye.

Bir de kağıda çizdikten sonra enerjiyi benden çek mi demeliyiz yoksa bunu yazmalı mıyız?
Niyet sesli söylenir. Başkasından enerji çekilecekse söylenir. Yoksa enerji zaten sizden çekilecek.

kağıdı yakanlar da olmuş kağıdı saklasak da olur mu biraz kafam karıştı
Kafanız nasıl rahat ederse, öyle yapın.

createtherules

Kayıtlı Üye
Bazen geç gerçekleşme durumları ben de gördüm. Ve bunun nedenini buldum. Gliff yine 1 hafta içinde çalışır ancak aktifleştirirken yapılan şüphe ve endişe işlemi askıya alıyor. Bazen olmadı diye kabul edip unutuyorsunuz o zaman endişeyi de bırakıp saldığınız için askıda kalan işlem yürürlüğe giriyor. Yani biz aktivasyonu kendi elimizle başlatıyoruz ya da dosyayı hazırlayıp rafta bekletiyoruz gibi bir şey.
Negatif işlemde korunmaya gerek var ama iyi bir mühendislikle pozitif glifleri de negatif gibi kullanmak mümkün. O zaman da korunma yapmalı. Çok negatif olmasa da kendi işime öyle geliyor diye başkasının bir yolunu degiştirmeye çalışmıştım. Bu kötü bir davranış. Hiç negatif tavırlı gliff kullanmadigim halde işlem negatif sayılır, bana döndü hasta oldum.
Bir diğer seçenek de Dihal glifi. Dihal'i sadece rutin arınmalar ya da spiritüel arınmalar için değil tekli konularda da bir işi halletmek için diğer glifleri denemeden önce konudaki negatifi temizlemek için kullanmak çok mantıklı. Bazen başka glifle işleme gerek kalmadığını göreceksiniz. Yani olmasını istediğiniz iş aslinda küçük bir negatif yüzünden bloklanmış olabilir, üstüne üstüne glif yapmak bu durumlarda yukarıda bahsettiģim askıya almaktan ileri gidemeyebilir. Ya da aradaki negatif tıkanıklığı açarak yoluna devam etmek için gereksizce çok fazla enerjinizi çeker. Yeterse iyi yine. Yetmezse yok olur, işleminiz bozulur.

aphronus

Kayıtlı Üye
Benimki biraz daha spesifik bir şey oluyor sanırım yani bir tarihi var o tarihte işlerin yolunda gitmesi için kullanacağım sonuçları yazarım buraya

aphronus

Kayıtlı Üye
Yapabilirsiniz. Çöpçüler kralı skripti de bu işe yarıyor
Size bir soru daha sorsam, bazı konularda kağıdın ucunu yakıp görev tamamlandığında tamamını yakmakla ilgili bir şey okudum. Glifleri bu şekilde mi aktif etmeliyim yoksa kağıdın tamamını da niyetten hemen sonra yakabiliyor muyuz?

anık

Kayıtlı Üye
Auranizda epey delik var galiba. Enerjinizi çabuk kaybediyorsunuz. Enerji çalışmaları yapmalısınız. Bir de bir daha gaza gelmeyip sadece yapmilmasi gerekenleri yapıp sakin olun. Hayatı bir strateji oyunu gibi düşünün. Hiç bilgisayarda strateji oyunu oynadınız mı? Ben bir zamanlar Travian hastasıydim.
Majikal çalışmalarda başarılı olmak için hangi enerji çalışmalarını öneriyorsunuz ?

yalnızx

Kayıtlı Üye
Birisinin rüyasına girip hoş görünmek için hangilerini önerirsiniz ?

Alex06

Kayıtlı Üye
Birisinin rüyasına girip hoş görünmek için hangilerini önerirsiniz ?
Hem rüyaya gireceksiniz hem hoş goruneceksiniz hem de sizden etkilenecek sonucunda birşeyler olacak. Tüm bu hikaye çok uzun çok çetrefilli yerli dizi gibi . Bence direkt hayatına girmek için uygulama yapın rüya falan uğraşmayın. Glifler bu iş için çok uygun değil. Göktürk alfabesini inceleyin oradan sorularınızı sorun.

yalnızx

Kayıtlı Üye
Hem rüyaya gireceksiniz hem hoş goruneceksiniz hem de sizden etkilenecek sonucunda birşeyler olacak. Tüm bu hikaye çok uzun çok çetrefilli yerli dizi gibi . Bence direkt hayatına girmek için uygulama yapın rüya falan uğraşmayın. Glifler bu iş için çok uygun değil. Göktürk alfabesini inceleyin oradan sorularınızı sorun.
Oradan yazdım 😀😀