Annem Wicca

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Eyllsu

Kayıtlı Üye
Oncelikle merhaba arkadaslar annem bi wicca duzenli olarak her sabah gunesle birlikte uyanir yapmasi gerekenleri yapar tutsusunu yakar ezberlediklerini mirildanir surekli kucuklugumden beri yeteneklerim var bu tur seylere biliyorum annemde farkinda zaten babamla gorusmuyorlar bende hatirlamiyorum pek fazla onunda wicca oldugunu dusunuyorum bu kadar kalitsal ozellikler normal degil gibi geliyor. Ben ve erkek arkadasimda wicca egitimini tamamlamak istiyoruz ama aklimiza takilan bi kac soru var ama birazda cekiniyorum acikcasi sormaya yani wicca olmak icin günahsiz yani bakire/bakir olmak sart midir? Simdiden tesekkurler arkadaslar..

canmert196

Kayıtlı Üye
acikcasi bir bilgim yok ama kisisel yorumum sudur bakire bakir olmaya gerek yoktur diye dusunuyorum.Bir inanis sonucta ve wiccanlarinda cocuklari oluyorlar sonucta burdan yola cikarsak bence bakire/bakir olmayan biri wiccan olabilir fakat bu konu hakkinda bir bilgim yok dedigim gibi kisisel bir yorumdan fazlasi degildir.

Osiris

Kayıtlı Üye
Wicca'da sabah kalkma,ezber dualar,bakirlik/bakirelik,kalıtsallık yoktur.Siz Wicca'nın ne olduğuna eminmisiniz? Wicca bir inanış,kalıtsal olma gibi bir şey nasıl olabilir? Ayrıca cinsellik kutsaldır.

Eyllsu

Kayıtlı Üye
Sordugumda gunesle uyanmanin ona daha fazla enerji verdigini soylediklerininse tanri ve tanricaya ovgu oldugunu soyledi ayrica siteyede goz attiginda begendigini guzel seyler ogrenebilecegini ogrenmenin hic bitmedigini soyledi. Fakat cinsellik konusunda biraz daha tutucu bakiyor olaya.

janet

Kayıtlı Üye
Hangi anne cinsellik konusunda tutucu olmaz ki :D :D

Bu soruların cevabını en iyi annen verebilir...

Eyllsu

Kayıtlı Üye
Annem cinsellik konusunda tutucudur ama heranne gibi degil ama bu konuda saha ozenli ve dikkatli olmamiz gerektigini dusunuyor

repece

Kayıtlı Üye
Wiccalık için bakirelik gerekseydi anneniz nasıl wicca oluyor?

ibis73

Kayıtlı Üye
En iyisi siz annenize sorun ne yaptigini , sonucta o sizin anneniz .Dünyada normal olarak bizlere en yakin insan annelerimizdir.

Mentalman

Banlı Kullanıcı
Annem Wicca Diye bir şey olamaz en çok annem Wiccan olur.Şu kesin bir yargıdır hiçbir Wiccan'lık hakkında okuduğum kitap,döküman,belgelerde bakirelik ile ilgili bir kavram geçmiyor ayrıca sizin sorunuz inanılmaz saçma olmuş buraya konu açmanızda ayrı bir saçmalık.Annenize sorabilirdiniz hadi onu geçtin be kızım Wiccan olmak bakirelik gibi bir koşul öne sürseydi eğer senin annen hem bakire hem de çocuk sahibi mi ? Sen evlatlık mı alındın sor bakalım ?

canmert196

Kayıtlı Üye
Annem Wicca Diye bir şey olamaz en çok annem Wiccan olur.Şu kesin bir yargıdır hiçbir Wiccan'lık hakkında okuduğum kitap,döküman,belgelerde bakirelik ile ilgili bir kavram geçmiyor ayrıca sizin sorunuz inanılmaz saçma olmuş buraya konu açmanızda ayrı bir saçmalık.Annenize sorabilirdiniz hadi onu geçtin be kızım Wiccan olmak bakirelik gibi bir koşul öne sürseydi eğer senin annen hem bakire hem de çocuk sahibi mi ? Sen evlatlık mı alındın sor bakalım ?

Forumda ne zamandir acilcak konulari size sorarak aciliyor? Yeni bir arkadas belli acmis merak etmis sormus bir kizin annesine bunu sormanin zor bir sey oldugunu turkiye kosullarinda dusunemiyor musunuz ? Sizin yaziniz dahada sacma olmus heleki sizin bu uslupla yazmaniz dahada sacma olmus.Burasi bir platform herkes istedigini sorabilir sitenin asil amacina ters dusmemek kaydiyla.Bir daha muhtarlik yapmamaniz dilegiyle.

Mentalman

Banlı Kullanıcı
@canmert196 Burası bir forum değil mi? Sen biraz forum ne demek araştır istersen üyemiz bize sormuş bizde cevapladık. Kaldı ki siz bu şahısın avukatı mısınız? Hemen atağa geçiyorsunuz? Siz kendinizi ne zannediyorsunuz ya ? Siz bu sitenin yetkilisi misiniz beni eleştiriyorsunuz ? Forum kurallarını okudunuz mu? Forumun amacını gerçekten biliyor musunuz ? Bir hatam olsaydı sizce yetkililer gerekeni yapmaz mıydı ? Lütfen bu konuda benimle ikili tartışmaya girmeyin ve konuyu saptırmayın eğer bir sorununuz varsa özel mesaj atarsınız...Yetkililere not : Arkadaşa bunları normalde özel mesaj yoluyla iletecektim ama görüşlerini konuya yazdığı için nefsi müdahale yapmak zorunda kaldım.Saygılar , ışıkla kalın !

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Belki önce wiccanlığı bakire olarak tamamlayıp sonra düzenli cinsel hayata giriş yapılıyordur. Onun dışında wiccan bir annem olsaydı buraya konu açmak yerine her şeyi ondan öğrenirdim.

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
@canmert196 Burası bir forum değil mi? Sen biraz forum ne demek araştır istersen üyemiz bize sormuş bizde cevapladık. Kaldı ki siz bu şahısın avukatı mısınız? Hemen atağa geçiyorsunuz? Siz kendinizi ne zannediyorsunuz ya ? Siz bu sitenin yetkilisi misiniz beni eleştiriyorsunuz ? Forum kurallarını okudunuz mu? Forumun amacını gerçekten biliyor musunuz ? Bir hatam olsaydı sizce yetkililer gerekeni yapmaz mıydı ? Lütfen bu konuda benimle ikili tartışmaya girmeyin ve konuyu saptırmayın eğer bir sorununuz varsa özel mesaj atarsınız...Yetkililere not : Arkadaşa bunları normalde özel mesaj yoluyla iletecektim ama görüşlerini konuya yazdığı için nefsi müdahale yapmak zorunda kaldım.Saygılar , ışıkla kalın !

Burada yapılan uyarı haklı bir gerekçeyle yapılmıştır. Forumumuzda özgürce herkes düşüncelerini paylaşabilir ve fikir isteyebilir. Ve zaten sizin dediğiniz gibi forum yöneticileri uygun olmayan konulara müdahale eder.

İfade şeklinizde ayrıca forum kurallarımıza aykırıdır. Hiçbir kimse karşısındaki üyeyi yargılayıcı bir üslüp kullanamaz ve zaten bu forum kurallarımızda yazılıdır eğer vakit ayırıp okursanız göreceksiniz. Derseniz ki bana söylediğiniz şekilde yargılayıcı ve sizinde ifade ettiğiniz gibi bir durumda ( ''Kaldı ki siz bu şahısın avukatı mısınız? Hemen atağa geçiyorsunuz? Siz kendinizi ne zannediyorsunuz ya ? Siz bu sitenin yetkilisi misiniz beni eleştiriyorsunuz ? Forum kurallarını okudunuz mu? '' ) üyelerimiz kurallar hakkında hatırlatma yapabilirler. Lütfen sizde ifade şeklinize dikkat ediniz.

Kasyopya

Banlı Kullanıcı
İş
hedonist
Wicca'da sabah kalkma,ezber dualar,bakirlik/bakirelik,kalıtsallık yoktur.Siz Wicca'nın ne olduğuna eminmisiniz? Wicca bir inanış,kalıtsal olma gibi bir şey nasıl olabilir? Ayrıca cinsellik kutsaldır.
dogru tespit

hozbay

Kayıtlı Üye
Baslik hatali.

Orn: Annem islam .

Gibi dusunulur :)

Eyllsu

Kayıtlı Üye
Annemle bu konuyu acik bi sekilde konusamiyorum aslinda annemle cok konusamiyorum o yuzden bilgi edinmem cok mumkun olmuyor ayrica konunun sacma olup olmamasi tek kisinin degerlendirecilecegi birles degildir ben ogrenmek istedim ve burda sordum ogrendimde ayrica bi uye de demis belki ilk bakireydi sonradan cinsel hayata atildi buda bilinmez cunku bu konu hakkinda hic konusamiyoruz annemle bende herseyi ondan ogrenmek isterdim ama bu mumkun degil. Her cvap veren uyeye hersy icin tesekkur ederim

Tartarus

Kayıtlı Üye
benim bildiğim kadarıyla psişik ve enerji ile ilgili yetenekler ailede çok nadirde olsa kalıtsal olabiliyor zaten o sebeple gölge kitapları yanlızca anneden kıza veya babadan oğula falan geçiyor birde bakire olmamak yanlızca bakire kanı gerektiren bazı ritlerde sorun yarata bilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...