Uyanma sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Nöroloji tamam ama anlattıklarımla KBB arasında nasıl bir ilişki kurdunuz anlayabilmiş değilim.Doktor musunuz bilmiyorum ama sanıyorum ki böyle bir ortamda reçete vereceğim demek uygun bir şey değil.Önerileriniz için teşekkür ederim zaten çoğunu yapıyorum.Ek olarak size hiçbir doktor kontrolüne gitmeden buraya yazdığımı düşündüren şeyin ne olduğunu merak ediyorum.Ayrıca yorgun hissettiğimle, enerjimin düşük olduğuyla vs. ilgili herhangi bir bilgi vermedim.
Reçete demek genel bir söylem, yazıda en küçük bir ''doktor olmak şartı'' gerektirecek bir şey yok. Paranormal bir duruma balıklama yorum yapmadığım için keyfiniz kaçmış olabilir. Ben size çok iyi gelecek şeyler yazdım ister yapar ister yapmazsınız bu sorgu gibi yazı nedir? Kbb dedim çünkü horlama, uyku apnesi, iç kulak vs. vs. vs. bunların hepsi dediklerinize neden olabiliyor. Bir bildiğimiz olmasa yazmayız. Soru sordunuz, cevap yazdık, cevap beğenmemek ve üstüne de sorguya çekmek moda oldu. Aklınızdaki neyse odur, zaten belli bir cevap seçip sorunuzu sormayın o zaman kimseye.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
C vitamini alerjisi olan birisini biliyordum. Pekala zararsız diyorsanız öyledir =)
Neden anlamak istemediniz ki ısrarla? C vitaminine alerjisi varsa anormaldir. O kişi de bunu biliyordur. Çünkü her gün C vitamini ile haşır neşir olma durumu hayli yüksek ülkemiz şartlarında. Bir zahmet o da bilsin neyi alıp almayacağını. :) Bugün 18 yaşında bile olmanıza gerek olmayan bir ürün yelpazesinden bahsediyorum. Çevremdeki yetişkinlerin %90'ını kullanıyor daha iyi olabilmek için. Oluyorlar da.

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Neden anlamak istemediniz ki ısrarla? C vitaminine alerjisi varsa anormaldir. O kişi de bunu biliyordur. Çünkü her gün C vitamini ile haşır neşir olma durumu hayli yüksek ülkemiz şartlarında. Bir zahmet o da bilsin neyi alıp almayacağını. :) Bugün 18 yaşında bile olmanıza gerek olmayan bir ürün yelpazesinden bahsediyorum. Çevremdeki yetişkinlerin %90'ını kullanıyor daha iyi olabilmek için. Oluyorlar da.

Anlamamakta ısrar eden yok. vitamin alerjisinden bahsettim hepsi bu. sorun yok diyorsanız tamamdır dedim. anlıyorsunuzdur umarım =)

albus

Kayıtlı Üye
Ben yaklasik 3 yildir vitamin aliyorum. Kucukkende annem zorla icirirdi. Ve kesinlikle super. Ancak bazilari bu vitaminlerin sindirilemedigini soyluyor. Bu yuzden kaliteli olanlardan sasmamak lazim. Piyadada dandik dundik cok vitamin(!) var sanirim. Benim tercihim solgar. Eger herhangi bi vitamine karsi duyarliligin varsa eczanenize soyleyin o size duyarli oldugunuz haricindekileri verir. Uyku bozuklugu bende de eskiden vardi. Sanirim liseyle beraber o da bitti. Bunun psikolojik bi aciklamasi olmadigini psikologa gitmeden bilemezsiniz.

Byznr

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Reçete demek genel bir söylem, yazıda en küçük bir ''doktor olmak şartı'' gerektirecek bir şey yok. Paranormal bir duruma balıklama yorum yapmadığım için keyfiniz kaçmış olabilir. Ben size çok iyi gelecek şeyler yazdım ister yapar ister yapmazsınız bu sorgu gibi yazı nedir? Kbb dedim çünkü horlama, uyku apnesi, iç kulak vs. vs. vs. bunların hepsi dediklerinize neden olabiliyor. Bir bildiğimiz olmasa yazmayız. Soru sordunuz, cevap yazdık, cevap beğenmemek ve üstüne de sorguya çekmek moda oldu. Aklınızdaki neyse odur, zaten belli bir cevap seçip sorunuzu sormayın o zaman kimseye.
Beğenmediğimi neden düşündünüz bilmiyorum ama aksine cevabınız hoşuma gitmeseydi teşekkür etmezdim.Hatta cevap verme gereği bile duymazdım.Paranormal olsun veya olmasın, patolojik olmayan bir sorunuma çare arıyorum, sizlerin yardımına başvuruyorum.Cevabınız için memnun olmamın yanı sıra sadece bunu ifade etme şeklinizden hoşlanmadım hepsi bu.Sizin deyiminizle ''sorguya çekmek'' gibi bir amacım yoktu.Ek olarak sağlık camiasına aşinayım demişsiniz, ben de bir sağlıkçı olarak reçete konusunda hassasiyet gösterebilirim, bunda yadırganacak bir durum olmadığını düşünüyorum.Bahsettiğim gibi gözle görülen patolojik bir durumum yok.Ayrıca zaten bu dediklerinizin çoğunu zaten yaptığımı söyledim.Sağlıklı yaşam bilgilerine ihtiyacım yok anlayacağınız.Keşke ilk baştan geçiştirir gibi değil de kıvep'e cevaben yazdığınız mesaj gibi açıklayıcı ve bilgilendirici şekilde yazsaydınız, benim de cevabım ona göre olurdu.Zira tecrübeli olduğunuz anlaşılıyor.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Aynısını yaşadığınızda dediklerimi yapsaydınız ne demek istediğimi anlardınız. Bununla birlikte anlatılan şey astral seyahat değildir. Benzer biçimde, yatakta gözünü kapatıp, astral seyahat yapmadan yine de bir şeyleri görebileceğiniz durumlar, bunların başında da hipnoz geliyor. Kişinin anlattığı şey bir operatör olmadan kendi kendine hipnoza girmeye benzer bir durum taşıyor. O halde bu durum, bilinç adlı muhafızın etkisizleştirilip, bilinçaltının serbest kalmasıyla ilgilidir. Bu şekilde saniyede 4.5 milyar veri işleyen fantastik bir bağlantıyı da serbest bırakmış olursunuz.
Ben demiyorum ki kişi duyu dışı algılama yapamaz uyurken, diyorum ki bu bile olsa, bunu hür irade olmadan ve hatta adeta uyanmak için çabalayan bir durum varsa olay astral vs. olarak değil problem gibi görülmelidir. Kaldı ki önerdiğim şeyler de bu problem eğer hafif safhadaysa (ki öyle anlatılanlara göre) yardımı dokunacak şeylerdir. Tecrübe etmek kısmı için de, sitede yazdığım üç bin küsür mesajın %90'ı tecrübelerimden gelmektedir, epey bir tecrübelerim var naçizane.

Belli bir yerde anlaşmazlık yasıyoruz. Önceki mesajımı okuduğunuzu varsayarak astral seyahat olduğunu yazdım. Çünkü kişinin -bedenin kopuk bir his- içinde olduğunu bunuda tam açıklayamadığını söyledi. Bu konuda hemfikir olduğumuzu varsayarsak astral kanısına vardım. Önemli olan konu sahibine yardımcı olmak, bunu biraz basarsak ne mutlu bize,..
Bu durumu yasasaydınız sizde benim ne demek istediğimi anlardınız tecrübeden kastım, bu durumu tecrübe etmek, deneyimlemek, anlatılan şeyi yasasaydınız(tecrübe etseydiniz) belki farklı olurdu tavsiyelerinizn belkide ayni olurdu bilmem artık.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Beğenmediğimi neden düşündünüz bilmiyorum ama aksine cevabınız hoşuma gitmeseydi teşekkür etmezdim.Hatta cevap verme gereği bile duymazdım.Paranormal olsun veya olmasın, patolojik olmayan bir sorunuma çare arıyorum, sizlerin yardımına başvuruyorum.Cevabınız için memnun olmamın yanı sıra sadece bunu ifade etme şeklinizden hoşlanmadım hepsi bu.Sizin deyiminizle ''sorguya çekmek'' gibi bir amacım yoktu.Ek olarak sağlık camiasına aşinayım demişsiniz, ben de bir sağlıkçı olarak reçete konusunda hassasiyet gösterebilirim, bunda yadırganacak bir durum olmadığını düşünüyorum.Bahsettiğim gibi gözle görülen patolojik bir durumum yok.Ayrıca zaten bu dediklerinizin çoğunu zaten yaptığımı söyledim.Sağlıklı yaşam bilgilerine ihtiyacım yok anlayacağınız.Keşke ilk baştan geçiştirir gibi değil de kıvep'e cevaben yazdığınız mesaj gibi açıklayıcı ve bilgilendirici şekilde yazsaydınız, benim de cevabım ona göre olurdu.Zira tecrübeli olduğunuz anlaşılıyor.
Reçete konusu yine dediğim gibi genel bir tanım, yoksa başka bir anlam içermiyor. Başka anlam için daha keskin ''tedavi'' kelimesini kullanırdım gelin görün ki ben tedavi edemem ben doktor değilim. Haliyle reçete gibi kelimeler genel. Açıklayıcı ve bilgilendirici yazdığımı sanıyorum, ek olarak detay isterseniz siz sorun ben açayım daha sağlıklı olur.

Belli bir yerde anlaşmazlık yasıyoruz. Önceki mesajımı okuduğunuzu varsayarak astral seyahat olduğunu yazdım. Çünkü kişinin -bedenin kopuk bir his- içinde olduğunu bunuda tam açıklayamadığını söyledi. Bu konuda hemfikir olduğumuzu varsayarsak astral kanısına vardım. Önemli olan konu sahibine yardımcı olmak, bunu biraz basarsak ne mutlu bize,..
Bu durumu yasasaydınız sizde benim ne demek istediğimi anlardınız tecrübeden kastım, bu durumu tecrübe etmek, deneyimlemek, anlatılan şeyi yasasaydınız(tecrübe etseydiniz) belki farklı olurdu tavsiyelerinizn belkide ayni olurdu bilmem artık.
Ben anlıyorum sizin demek istediğinizi. Bu duruma astral dediğimizde olay bitmiyor, biraz başarı olsa ne mutlu demişsiniz ya, bu konu olsun diğer yazdığım konular olsun zaten tek bir amaç var o da yardımcı olmak. Hepimizin istediği bu, bir birimize gidip herhangi bir yerde soramayacağımız konularda yardımcı olabilmek. Dikkat ederseniz ben her konuya yazmam. Yardımcı olacağına inandıklarıma yazarım zaten.

[SIZE=2,5]Chillout[/SIZE]'un ters düşmediği birisi var mı acaba sitede =) Şakasına diyorum =)
Tabiatım itibari ile bazı konularda çok netim, bu bazen farklı algılanabilir. Farklı algılandığında genelde düzeltirim. Düzeltmek istemediğim şeyler de olabilir elbette.. :)

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Ben bunu bazen yaşıyorum önce bedene dönüyorum sonra uyanıyorum bedenime döndüğümü çok net hissettim bir keresinde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...