Sorularla kafa dağıtalım.. :)

lviv angeles

Kayıtlı Üye

Ori

Kayıtlı Üye
Ben de bir soru sormak istiyorum. :) Hayatınızda hiç gördüğünüz rüyayı gerçek hayatta yaşadığınız oldu mu ?

Bu soru bana dırek dejavuyu hatırlattı. Ben sahsen kendım yasadıgım ıcın dejavunun ruyanın gorulup unutulması dıye adlandırıyorum. Bır nevı gelecegı gormek gıbı.. Bu sanal sıstemın guzel bır açıgı..

funnyyda

Kayıtlı Üye
peki tam uyku uyanıklık arasında , sahip olduğunuz hayattan başka bir hayatta yine siz olarak , aynı beden aynı cinsiyet aynı kafa ile yaşadıklarınızı belli belirsiz görüp hissedip , ben bunları ne zaman yaşadım ? bunlar bugün mü oldu hiç farkında değilim dediğiniz oldu mu ? paralel hayatlar karışıyor gibi sanki ... mesaj almak yada işaret gelmesi gibi değil ama

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Gezegen saatlerine uyumlu yapılan okumalar hakkında ne düşünüyorsunuz?Bu şekilde tecrübe eden oldu mu?Yoksa duanın zaman ve saati olmaz diyenlerdenmisiniz?
(Korkuluk iyiki açtın bu konuyu.Günlük akılda kalan sorulara cevap adına mükemmel bir alan oldu.
Bazı sorularımı konu açmaya ,özellikle sormaya uygun bulmadığımdan eliyordum.Şimdi daha uygun şekilde sorma imkânım var.Kendi adıma bu konu iyiki "oldu".

funnyyda

Kayıtlı Üye
Gezegen saatlerine uyumlu yapılan okumalar hakkında ne düşünüyorsunuz?Bu şekilde tecrübe eden oldu mu?Yoksa duanın zaman ve saati olmaz diyenlerdenmisiniz?
(Korkuluk iyiki açtın bu konuyu.Günlük akılda kalan sorulara cevap adına mükemmel bir alan oldu.
Bazı sorularımı konu açmaya ,özellikle sormaya uygun bulmadığımdan eliyordum.Şimdi daha uygun şekilde sorma imkânım var.Kendi adıma bu konu iyiki "oldu".

bunu ben uyguluyorum , hatta excel tablom var her bir gezegene denk gelen esmayı ve zikir sayısını ve hikmetini yazarak oluşturduğum :)
duanın yeri zamanı olmaz buna katılıyorum kalpten olsun , nerede ne zaman olduğunun bir önemi yok ama bazı özel zamanlar olduğuna da inanıyorum .
astroloji ile dinin birbirini tamamladıklarına inanıyorum ..
her gezegenin kendine özel gücü enerjisi var bunun esmalar ile desteklendiğine inanıyorum .
ki bazı zamanların önemine kutsal kitapta da defalarca kez atıfta bulunulmuştur..

açık gün kapalı gün konusu var havasçılar daha iyi bilir , onu çözemedim nereden geliyor neye göre hangi güne açık kapalı deniyor ?

azdaka

Kayıtlı Üye
Yaşadığınız hayatın tamamen kurgulanmış ve sanki sizin hiçbir etkiniz yokmuş gibi yada bir köşede oturmuş kendi hayatınızın sergilenen oyununu izlediğinizi düşündüğünüz oldu mu? Çevrenize, kendinize, ailenize yabancılaştığınız ve sanki hiç onlarla yaşamamış gibi hissettiğiniz oldu mu? Birden fazla soru oldu ama merak ettim sormasam olmaz :willy_nilly:

Hiperaktifejderha

Banlı Kullanıcı
Yaşadığınız hayatın tamamen kurgulanmış ve sanki sizin hiçbir etkiniz yokmuş gibi yada bir köşede oturmuş kendi hayatınızın sergilenen oyununu izlediğinizi düşündüğünüz oldu mu? Çevrenize, kendinize, ailenize yabancılaştığınız ve sanki hiç onlarla yaşamamış gibi hissettiğiniz oldu mu? Birden fazla soru oldu ama merak ettim sormasam olmaz :willy_nilly:
Kurgulanmış gibi değil de bazen kendi bedenim ve yaşamın bana hapishane gibi gelir. Böyle bedenimden sıyrılıp kurtulsam rahatlayacakmış gibi.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
bunu ben uyguluyorum , hatta excel tablom var her bir gezegene denk gelen esmayı ve zikir sayısını ve hikmetini yazarak oluşturduğum :)
duanın yeri zamanı olmaz buna katılıyorum kalpten olsun , nerede ne zaman olduğunun bir önemi yok ama bazı özel zamanlar olduğuna da inanıyorum .
astroloji ile dinin birbirini tamamladıklarına inanıyorum ..
her gezegenin kendine özel gücü enerjisi var bunun esmalar ile desteklendiğine inanıyorum .
ki bazı zamanların önemine kutsal kitapta da defalarca kez atıfta bulunulmuştur..

açık gün kapalı gün konusu var havasçılar daha iyi bilir , onu çözemedim nereden geliyor neye göre hangi güne açık kapalı deniyor ?
Evet evet açık ve kapalı günler var birde..Ayrıca gezegen saatlerini detaylı veren siteler var.Örneğin;Merkür saati yazma konularında başlangıç için uygundur ve venus saati duygusal konu ve ilişkiler adına olumlu vb..Birde buna ek açık ve kapalı günleri baz alarak dualar ediliyor.Örneğin kapalı günde bir dua yapmak uygun değil deniyor.
Duanın zaman ve yerinin öneminin olmadığını düşünenlerdenim.Ancak kapalı gün ya da açık gün neye göre tespit ediliyor?Nedir bu?Kafamı kurcalayan bir konu yinede..:)

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
düşük dereceli varlıklarla iletişime geçmek istiyorum yardım edebilecek biri var mı ? aklıma gelen tek soru bu şimdilik:)

Enerjinizi onların beslenebilceği bir hale getirin ilk olarak( ilgi çekin).Daha sonra da onlarla tam iletişim kurabilecek hale yükselin-frekans ve enerji olarak-
Ancak pek çalışılcak türden olmadıklarını da biliyoruz.En azından biz bu işe sonradan giren insanlar için.

ruhname

Kayıtlı Üye
Enerjinizi onların beslenebilceği bir hale getirin ilk olarak( ilgi çekin).Daha sonra da onlarla tam iletişim kurabilecek hale yükselin-frekans ve enerji olarak-
Ancak pek çalışılcak türden olmadıklarını da biliyoruz.En azından biz bu işe sonradan giren insanlar için.
Enerjimi onların besleneceği hale nasıl getirebilrim ki bu konuda bilgiler çok sınırlı yani bilsem sizleri rahatsız etmem kusura bakmayın :) frekans ve enerji olarak yükselmek için de ne yapmam icab eder bu hususlarda aydınlatabilir misiniz ?

shado

Banlı Kullanıcı
Enerjimi onların besleneceği hale nasıl getirebilrim ki bu konuda bilgiler çok sınırlı yani bilsem sizleri rahatsız etmem kusura bakmayın :) frekans ve enerji olarak yükselmek için de ne yapmam icab eder bu hususlarda aydınlatabilir misiniz ?

Bazen cehalet mutluluktur.:) Bir sürü konu var davet için açılan girin bir okuyun moderatörlerin, gerçekten bilgili insanların yorumlarını daha doğrusu uyarılarını.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Aynı anda ölen iki insan için kaç ölüm meleği vardır ? İkisini bir almaya mı gelir yoksa ayrı ayrı mı ?

Ailionora_Seda

Kayıtlı Üye
İş
NOW
Bir salondaki lambaların anahtarını açınca hepsi aynı anda yanıyor değil mi? İşte ölüm meleği ondan daha kaliteli.. sayısı yada hızından bahsedilemez diye düşünüyorum tabi bu benim görüşüm :)

Hiperaktifejderha

Banlı Kullanıcı
Aynı anda ölen iki insan için kaç ölüm meleği vardır ? İkisini bir almaya mı gelir yoksa ayrı ayrı mı ?

Ruhumuz bu boyuta ait değil. Melekler ruhumuzun asıl ait olduğu boyuttalar. Ve bu boyutta zaman mekan kavramları yaşadığımız evrenden çok daha farklı işliyor. Bu yüzden bir ölüm meleği aynı anda çok uzaklardan insanların canını aynı anda alabilir. Kısaca ben bir tane olduğunu düşünüyorum.

Wabi Sabi

Kayıtlı Üye
İş
üniversite öğrencisi
Rüyada iken bir kaç saniye içerisinde nasıl tüm dünyayı gezebiliyorsan bu da öyle gibi...Onlarda bizim gibi zaman dilimi olmadığı için o söylediklerinizi çok rahat yapıyorlar...
bizleri saatteki akrep olarak düşünün
Azraili de saniye olarak düşünün
o zaman Azrail 3600 kere dönerken bizler bir adım gideriz...yani gayb aleminde zaman ve mekan kavramı yoktur...
-->peki ecel değişebilir mi???

shado

Banlı Kullanıcı
Rüyada iken bir kaç saniye içerisinde nasıl tüm dünyayı gezebiliyorsan bu da öyle gibi...Onlarda bizim gibi zaman dilimi olmadığı için o söylediklerinizi çok rahat yapıyorlar...
bizleri saatteki akrep olarak düşünün
Azraili de saniye olarak düşünün
o zaman Azrail 3600 kere dönerken bizler bir adım gideriz...yani gayb aleminde zaman ve mekan kavramı yoktur...
-->peki ecel değişebilir mi???

Vakti değişmez diye biliyorum.;)

Semar

Kayıtlı Üye
(konu mükemmel olmuş verilen farkli düşünceler harika)büyük konuştuğum ne varsa başıma geldi asla olmaz dediğim şeyler oldu ,yapmam dediklerimi yapar oldum.. bu hayatın bir tokat atışı mı,? neden büyük konustuklarimiz başımıza gelir? doğru enerji mi yollamamis oluyoruz ? yoksa ozgur irademizi mi sınıyor yaradan ?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
(konu mükemmel olmuş verilen farkli düşünceler harika)büyük konuştuğum ne varsa başıma geldi asla olmaz dediğim şeyler oldu ,yapmam dediklerimi yapar oldum.. bu hayatın bir tokat atışı mı,? neden büyük konustuklarimiz başımıza gelir? doğru enerji mi yollamamis oluyoruz ? yoksa ozgur irademizi mi sınıyor yaradan ?
Bu sanırım şundan kaynaklı.İnsan en çabuk kınadığını yaşar derler.Büyük konuşmak bir bakıma kınamak gibi.Ben asla yapmam dediğimiz yer de yapanı kınıyoruz.Dönüp dolaşıp o yapmam dedigimiz yere gelip yapıyoruz.
Ben büyük konusmaları değil ama düşünce olarak 'nasıl olur' dediğim şeyleri yaşamışımdır. Dinî açıdan cevaplayacak olursam 'al bakalım sen yapıyormusun yapmıyormusun?' geri dönüşü olduğunu düsünüyorum Yaradan'dan.Diger yandan da istemediğimize odaklıyoruz enerjiyi.Yapmam dediğimiz aslında yaparım dediğimizdir ,hatalı cümle.Yanlış ve olumsuz ifadeyi güzelce kilitliyoruz kendimize böylece.Sonra çok benzer hikâyeyle yaşıyoruz bunu,ders almamız adına sunulsa da yaşıyoruz nihayetinde..
Nedense olumsuzun geri dönüşü hemen olurda olumlu bekler durur.Bende bu bağlamda bunu sormak isterim.Neden olumsuz geri dönüşler daha kısa zamanda oluyor?

[XTR] Similar Threads