Sorularla kafa dağıtalım.. :)

Ori

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar basit ama sormak istiyorum. :)

Kaderin değiştirebileceğini ve seçimlerimizin bizim seçimlerimiz olduğunu mu düşünüyorsunuz yoksa tam tersi seçimlerimizin bizim olmadığını ilahi bir güç tarafından zaten karar verilip, bize sadece o yola gitmek için zemin hazırlandığını mı düşünüyorsunuz?

T

Titania.

Ben kaderin değiştirilebileceği ve seçimlerimizin kendi seçimlerimiz olduğunu düşünüyorum açıkçası ilahi bir gücün olduğu zaten ortada ama kendi seçimlerimizi kendimiz yaparız bence

lviv angeles

Kayıtlı Üye

Kaderin değiştirebileceğini ve seçimlerimizin bizim seçimlerimiz olduğunu mu düşünüyorsunuz yoksa tam tersi seçimlerimizin bizim olmadığını ilahi bir güç tarafından zaten karar verilip, bize sadece o yola gitmek için zemin hazırlandığını mı düşünüyorsunuz?
Kısaca şöyle diyeyim;yolun bağlandığı ana cadde ve otobanlar kader anayola çıkarken geçtiğimiz sokaklar,yollar bizim tercihimiz.İstediğiniz sokaktan yola devam edin nasılsa çıkış noktası yazılı.
O yüzden kasmayın derim.:)

Furking

Kayıtlı Üye

Kendi seçimlerimiz kaderin ta kendisi.

Fire in Darkness

Kayıtlı Üye

Önce insan yaptı, sonra yaratıcı bildi. Bu konuda ki en tatmin edici bulduğum cevaptır. Yaratıcımız yahut ilahi güç ne demek isterseniz geçmiş gelecek bizim algılayabildiğimiz zamana bağlı değildir. Biz seçimlerimizi yapıyoruz yaratıcımız zaten biliyor.

GOBaris

Kayıtlı Üye
Neden atral seyahat tarzı, ruhumuzun kullanımını gerektiren şeylerde zorlanıyoruz?Sonuçta ruhun kendisi değil miyiz?

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Neden atral seyahat tarzı, ruhumuzun kullanımını gerektiren şeylerde zorlanıyoruz?Sonuçta ruhun kendisi değil miyiz?
Ruh bu alemde fiziki bir bedene ihtiyaç duyar.Sanırsam bundan kaynaklı engellenmeler yaşıyoruz.Ha diye yetenekler ortaya çıkmıyor.Tabi istisnalar yok değil

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı

Ruhun kendisi değilsiniz, şu an kısıtlanmış bedende zaman denen bir baloncuğun içinde deneyimlemeniz gerekeni deneyimliyorsunuz. Ruh, bunun çok daha ötesinde.
Bu tarz çalışmalara çok zor, imkansız gözüyle bakılıyor ancak tek zor olan bu değil. Mesela, dans etmek başka birine göre astral seyahatten daha zordur. Çünkü hazır bir yeteneği yoktur o alanda. Ama çalışırsa tabi ki sonuç elde edebilir. Aynı şekilde astral seyahatin de direkt olmasını beklemek tuhaf kaçar. En basitinden bir keman çalabilmek bile aylar süren eğitimden sonra öğreniliyor. Parmaklarınız vardı ama kemanı istediğiniz gibi tıngırdatamadınız? Demek ki olanı kullanmakta mesele. Çalışmak, zaman. Zamanla olur herşey.

[XTR] Similar Threads