SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

emre0654

Kayıtlı Üye
@emre0654
Bugün bir söz okudum.. Tabi sen ve Leylan geldi aklıma 🤩
"Herkesin kalbi çöldür içinden Leyla geçene kadar. "

Zaten zavallıya bağlama yapa yapa bir haller oldu akşamları da içip sarhoş geziyor o kafayla nasıl varlık görevlendirilen bağlama yapıyor ilginç. Bir de senin satanist cingöz eminim kocasına ne bağlamalar yapıyor kim bilir 🤣

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Zaten zavallıya bağlama yapa yapa bir haller oldu akşamları da içip sarhoş geziyor o kafayla nasıl varlık görevlendirilen bağlama yapıyor ilginç. Bir de senin satanist cingöz eminim kocasına ne bağlamalar yapıyor kim bilir 🤣
Yoo gayet de güzel yaparlar sonuçta Müslüman varlıklarla çalışmıyordur Artı çoğu işi hoca halleder.
Benim cingözun kocasini hiç sorma ona İlahi Adalet vurdu çok kişinin ahını almış vakti zamanında onları beğenmedi beğendiği de cehennemi oldu.
Ona tabiki bağlama yapıyor adam da bir gram sevgi yok ona ama emrinde arada bir kafa dank ediyor bir şeylerden şüphe eder gibi oluyor başına yediği sopayla normal moduna dönüyor. Allah kurtarsın tabi hak ediyorsa.

emre0654

Kayıtlı Üye
Yoo gayet de güzel yaparlar sonuçta Müslüman varlıklarla çalışmıyordur Artı çoğu işi hoca halleder.
Benim cingözun kocasini hiç sorma ona İlahi Adalet vurdu çok kişinin ahını almış vakti zamanında onları beğenmedi beğendiği de cehennemi oldu.
Ona tabiki bağlama yapıyor adam da bir gram sevgi yok ona ama emrinde arada bir kafa dank ediyor bir şeylerden şüphe eder gibi oluyor başına yediği sopayla normal moduna dönüyor. Allah kurtarsın tabi hak ediyorsa.
Bir şeyler yapalım da seninkiyle benimki majikal savaşa girsinler birbirleri arasında, böylece ikimiz de kurtulmuş oluruz 😍

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Siz ikiniz yanyana gelince eleştirdiğiniz büyücülerden daha tehlikeli oluyorsunuz @Rhea @emre0654 Yıllarca söz büyüdür dedik..

X kişisi/kişilerini bu kadar dillendirerek, leş enerjisini üstünüze çekiyorsunuz.

Yetiyor mu ? Asla yetmiyor.. Dedikodudan da karma çakıyorsunuz hanenize..
Ve üstüne büyücü dediğiniz kişilerin hayatına bile sözünüzle etki ediyorsunuz.

🤦‍♀️

emre0654

Kayıtlı Üye
Siz ikiniz yanyana gelince eleştirdiğiniz büyücülerden daha tehlikeli oluyorsunuz @Rhea @emre0654 Yıllarca söz büyüdür dedik..

X kişisi/kişilerini bu kadar dillendirerek, leş enerjisini üstünüze çekiyorsunuz.

Yetiyor mu ? Asla yetmiyor.. Dedikodudan da karma çakıyorsunuz hanenize..
Ve üstüne büyücü dediğiniz kişilerin hayatına bile sözünüzle etki ediyorsunuz.

🤦‍♀️
Söz etsek de etmesek de farketmiyor uğraşıp duruyorlar bizimle değişen bir şey yok yani. @Rhea ile kader arkadaşı olduk artık 😍

business woman

Kayıtlı Üye
Ben birşey sorcam. Merak ediyorum sadece. Mesela buraya kendi fotoğrafımı atsam. Büyü yapabilen herkes bana sabaha kadar ne yaptırabilir? Sınırı merak ediyorum. Bir gecede neler olabilir? (Kişisel bilgiler paylaşmak yasak biliyorum)