SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

UnauS

Kayıtlı Üye
Ne çalışması bu herhangi bir dilek için yapılabilinir mi ?
Varlık görevlendirilen bir çalışma galiba.
Enerjisel calışma demişti sifalanma vs için. ayrıca fotokopi olduğu için çalışmanın etkili olmadığını düşündüm zaman içinde. Varlık falan yok benim niyetimde düz Türkçe niyet vardı ama o ne yaptı bilemiyorum

UnauS

Kayıtlı Üye
Havas tılsımlarına benziyor. İbranice mi ?

6. hissimle sallıyorum tabi güvenmeyin yazdıklarıma ama birçok dili birleştirip aritmetik ortalama almış gibi.
Yanında dua da vermişti 7 kere okunuyordu ama duayı bulamıyorum ve İslami duaydı. Ortaya mix yapmış bencede çünkü havas mı diye sorduğumda hayır demişti.
Bunu da diş ağrım için kullanmayı düşünüyordum şimdi ama duası yok. Gliflerden yardım alacağım. Bu arada suya çizerek aktifleştirme nasıl oluyor

nurumm

Kayıtlı Üye
Yanında dua da vermişti 7 kere okunuyordu ama duayı bulamıyorum ve İslami duaydı. Ortaya mix yapmış bencede çünkü havas mı diye sorduğumda hayır demişti.
Bunu da diş ağrım için kullanmayı düşünüyordum şimdi ama duası yok. Gliflerden yardım alacağım. Bu arada suya çizerek aktifleştirme nasıl oluyor
Kağıda çizip suyla aktifleştirme oluyor.

nurumm

Kayıtlı Üye
Yani tamam oğlak her haliyle mükemmel muhteşem özel üretim ama onun dışında hangi burc erkeği yenilir çıtır çıtır yada hangi burçların karışımı :love:
Bence aslan 😁 ve mümkünse kadınlara zaafı olmayan aslan olursa yemede yanında yat🤣

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Heytt bee astrolog musun mübarek evet redlerken kıymete bindim.Nerde naif,zarif,kibar,düşünceli oldum orda taban yaptık😝
Ben hiçbir şeye zaafı olmayan erkek seviyorum.. ne kadın, ne para. ne eğlence, süs. gösteriş, ne de abartı dini ideolojilere.. ee öyle erkek de yok yani insan formunda yoksa büyük üstat @Retro yu dinleyip zombileri mi beklesem 😜

UnauS

Kayıtlı Üye
Ben hiçbir şeye zaafı olmayan erkek seviyorum.. ne kadın, ne para. ne eğlence, süs. gösteriş, ne de abartı dini ideolojilere.. ee öyle erkek de yok yani insan formunda yoksa büyük üstat @Retro yu dinleyip zombileri mi beklesem 😜
Kadına Zaaftan kastettiğin mesela abazanlıksa katılıyorum ama genç ve güzel kadın görünce yükseliyoruz. Bazen hem cinslerimde kıskandığım tek şey benden zengin olmaları.
Diş ağrısı devam ediyor hekime gideyim artık. Diş ağrısından bile kurtulamıyorum maji ile ki bir başkasına maji yapayım enerjimi geçireyim.

Retro

Kayıtlı Üye
Ben hiçbir şeye zaafı olmayan erkek seviyorum..
Zombileri bekle.

ne kadın, ne para. ne eğlence, süs. gösteriş, ne de abartı dini ideolojilere..

Aynen zombiler hiçbiri ile mükellef değil. Sadece kendi değerleri için yaşarlar

ee öyle erkek de yok yani insan formunda yoksa büyük üstat @Retro yu dinleyip zombileri mi beklesem 😜

Zombileri bekle.

Gelmezlerse veya gecikirlerse sana senin burcuna özel bir Retro tavsiyem var :
Kendine yengeç bir mentör bul. İnsanların kafasının etini nasıl yediklerini ona baka baka iyice öğren. Sonra nefes alan birini bul ve öğrendiklerini onda uygula. Ve işte do-it-yourself zombin hazır ! Oğlaklar kendi işlerini kendileri görmeyi ve bunun haklı gururunu yaşamayı severler. Tam senlik.

Ama küçük bir zombi ile başla. İri ve pazulu olanlar görmeden üstünden geçebilirler. xd

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Kadına Zaaftan kastettiğin mesela abazanlıksa katılıyorum ama genç ve güzel kadın görünce yükseliyoruz. Bazen hem cinslerimde kıskandığım tek şey benden zengin olmaları.
Diş ağrısı devam ediyor hekime gideyim artık. Diş ağrısından bile kurtulamıyorum maji ile ki bir başkasına maji yapayım enerjimi geçireyim.
Biz de genç çekici alfa erkeklere yükseliyoruz :love:
Bahsettiğim şey irade..

Retro

Kayıtlı Üye
Bazen hem cinslerimde kıskandığım tek şey benden zengin olmaları.
Sen daha zengin ol niye kıskanıyorsun.
mesela abazanlıksa katılıyorum ama genç ve güzel kadın görünce yükseliyoruz
Onlardan alabildiğin kadarını al.
Alabiliyorsan komple kendisini al. Kendisini alamıyorsan güzelliğini ve zerafetini al (yani taktir et). Onu da alamıyorsan hazır sıfır maliyetle yükselmişken başka bir alanda atılım yapacak testestoron takviyesi almış oldun, onu değerlendir.

Erkeğin başarısı testestoronu ile gelir. Çünkü bu onun girişmek ve edinmek dürtüsünü canlı tutar. Onun da önemli bir kısmını karşıt enerji ile olan etkileşimini doğru kullanması belirleyici olur.

Edit : Abaza olmak kadar kendi testestorununa ihanet eden bir erkek olmaz. O hormon sana inşa et, muhafaza et, hayatta güçlü kal diye verildi. Abaza dürtülerle bu hormonu hunharca tüketmek babadan kalan mirası çar çur etmek gibi sefalete sürükleyen bişeydir.

UnauS

Kayıtlı Üye
Sen daha zengin ol niye kıskanıyorsun.

Onlardan alabildiğin kadarını al.
Alabiliyorsan komple kendisini al. Kendisini alamıyorsan güzelliğini ve zerafetini al (yani taktir et). Onu da alamıyorsan hazır sıfır maliyetle yükselmişken başka bir alanda atılım yapacak testestoron takviyesi almış oldun, onu değerlendir.

Erkeğin başarısı testestoronu ile gelir. Çünkü bu onun girişmek ve edinmek dürtüsünü canlı tutar. Onun da önemli bir kısmını karşıt enerji ile olan etkileşimini doğru kullanması belirleyici olur.

Edit : Abaza olmak kadar kendi testestorununa ihanet eden bir erkek olmaz. O hormon sana inşa et, muhafaza et, hayatta güçlü kal diye verildi. Abaza dürtülerle bu hormonu hunharca tüketmek babadan kalan mirası çar çur etmek gibi sefalete sürükleyen bişeydir.
Memurum zor oluyor zengin olmak :)
Testosteron devlet kuruyor. Böyle kutsal bir hormonu çar çur edemeyiz

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Cingözleri koruma ve yaşatma derneği olarak beleşe cin, demon çağırma, ayırma-bağlama. keriz avlama-yolma büyü formülü dağıtımımiz başlamıştır. Muhtarlıktan aldığınız fakirlik. fukaralik, kurnazlık belgesi ile başvurmanız rica olunur 🤑🤩🤩🤩