Soru İçin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Herkese Merhaba , sohbet muhabbet i rahatsız etmek istemedim sorularımla başka bir konuyu rahatsız etmek istemedim buraya yazdım
Aynaların gizemi hakkında bilgilerinizi almak istiyorum
Ben aynadan geçen varlıkları görüyorum ama aynada görüyorum eve baktığım da yok aynadan hızlıca geçiyorlar. Bi gizemi var ve nelerdir?

ChiReiki

Kayıtlı Üye
Aynaların boyut kapısı işlevi gördüğü söylenir ve cinlerin şeytanların içinde saklandığı ve ayna sayesinde dünyaya bu aleme ulaştıkları düşünülür Arap doğu kültüründe geceleri aynanın üstü örtülür Anadolu'da da geceleri aynaya çok bakmak uğursuzluk getirdiği inanılır...Benim bilgilerim bu kadar umarım yardımcı olmuşumdur...Selametle

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Aynaların boyut kapısı işlevi gördüğü söylenir ve cinlerin şeytanların içinde saklandığı ve ayna sayesinde dünyaya bu aleme ulaştıkları düşünülür Arap doğu kültüründe geceleri aynanın üstü örtülür Anadolu'da da geceleri aynaya çok bakmak uğursuzluk getirdiği inanılır...Benim bilgilerim bu kadar umarım yardımcı olmuşumdur...Selametle
Aa anladım, ben aynadan çok insan gördüm ama biliyordum insan olmadığını aslında şimdi aklıma çocukken izlediğim cizgifilmin gerçek olduğu geldi aynadan geçiş yapıyorlardı
Bi arkadaş aynaya bakamıyordu artık ne gördüyse anlatmıyordu ve asla bakamıyordu anladım ama korkunç bir şey görmüştü çocukken kocaman adam aynaya bakamaz hale gelmiş
Aynalar sırlı baya

ChiReiki

Kayıtlı Üye
Evet aynalarla bu tür mistik parapsikolojik olaylar çok anlatılır ve yaşanır bende yaşadım bizzat ama öyle çok büyük bir olay değildi etkisinde çok kalmamıştım.

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Evet aynalarla bu tür mistik parapsikolojik olaylar çok anlatılır ve yaşanır bende yaşadım bizzat ama öyle çok büyük bir olay değildi etkisinde çok kalmamıştım.
Onun ruhu kaldiramadi
Ben çok sey yaşadım hala da ve aynaların çok gizemli olduğunu anladım ve aynalarla eminim çok değişik şeyler yapılır

ChiReiki

Kayıtlı Üye
Kendinize bu durumuda çok takıntı haline getirmeyin bazen beyniniz oyun oynuyor olabilir aynalarla pek birşey yapamazsın bir mürşidden el alıp ocağa bağlanıp ciddi çalışma riyazet ve çalışmalar gerekli yoksa sıkıntılı durumlar yaşayabilirsin.

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Kendinize bu durumuda çok takıntı haline getirmeyin bazen beyniniz oyun oynuyor olabilir aynalarla pek birşey yapamazsın bir mürşidden el alıp ocağa bağlanıp ciddi çalışma riyazet ve çalışmalar gerekli yoksa sıkıntılı durumlar yaşayabilirsin.
:D yok yok emin olun takıntı haline getirmem ben o işleri bıraktım
Ergen yada bu işler de yeni yetme değilim cook tecrubem oldu

ChiReiki

Kayıtlı Üye
Peki😃 bildiğim kadarıyla ayna ritüelleride çok...Olumlamayı aynanın karşısına geçip gülümseyerek yapmak gibi telkin etkisi varmış.

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Peki😃 bildiğim kadarıyla ayna ritüelleride çok...Olumlamayı aynanın karşısına geçip gülümseyerek yapmak gibi telkin etkisi varmış.
Aynanın karşısında makyaj yaparken çok gülümsüyorum etkisi olur mu :D
Yok ya benim ev şey gibi hissediyorum eskiden kervansaray olurmuş gelip konaklayip dinlenip giderlermis ben öyle hissediyorum artik :D aynadan cok seyler goruyorum
Sen ne görmüştün

ChiReiki

Kayıtlı Üye
Ben öyle çok takılmadım aynaya ya 😃 kendimi görmüştüm ama suratım kıpkırmızı gözlerim kocamandı

ChiReiki

Kayıtlı Üye
Ehehehe aynalarla değil zaten istemsizce oluyor çok güzel bir rüya görüyorum ve aniden uyanıyorum Ve içeride beyaz ışıktan bir surat siluet gülüyor çok yaşadım bu durumu ama çok gelsinler gitsinler tarzı bir niyetim yok davette etmiyorum maneviyatım için çektiğim zikirlerin etkisi

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Ehehehe aynalarla değil zaten istemsizce oluyor çok güzel bir rüya görüyorum ve aniden uyanıyorum Ve içeride beyaz ışıktan bir surat siluet gülüyor çok yaşadım bu durumu ama çok gelsinler gitsinler tarzı bir niyetim yok davette etmiyorum maneviyatım için çektiğim zikirlerin etkisi
Aa evet boyle degil ama uykudna aniden uyanıp karsimda simsiyah bi dumanin suzulerek yukari tavana cikip kayboldugunu gormustum
Daha once birden uyandigim da ki bunu annem de gormus etrafta civit mavisi cok yogun her yerde enerji varmis bulut gibi her yeri kaplayan
Ki daha once bu enerji kocaman bi enerji olarak gece vakti tam önümde gorunup ışınlandı gibi aniden yok olmuştu
Demek ki seni de izliyorlar

ChiReiki

Kayıtlı Üye
Aa evet boyle degil ama uykudna aniden uyanıp karsimda simsiyah bi dumanin suzulerek yukari tavana cikip kayboldugunu gormustum
Daha once birden uyandigim da ki bunu annem de gormus etrafta civit mavisi cok yogun her yerde enerji varmis bulut gibi her yeri kaplayan
Ki daha once bu enerji kocaman bi enerji olarak gece vakti tam önümde gorunup ışınlandı gibi aniden yok olmuştu
Demek ki seni de izliyorlar

Evet duymuştum varlıklar genelde bulut duman tarzında gelirler diye...Ehehhe meraklarını çekmişiz buda bir başarı dimi 😃

ChiReiki

Kayıtlı Üye
Çevrenin etkisi oldu tabi ama ailem maneviyatlılar babam hoca çevreden bazı insanlardan dua çok aldım birde meraklıyım araştırıyorum o kadar🙂

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Çevrenin etkisi oldu tabi ama ailem maneviyatlılar babam hoca çevreden bazı insanlardan dua çok aldım birde meraklıyım araştırıyorum o kadar🙂
Adına sevindim. Benim kimsem yok çok zorlanıyorum bazen kabuslar da ama yeni yollar keşfettim
Şimdi soylemeyeyim elimden alınmasın
Şükürler olsun Allah a beni koruyor

ChiReiki

Kayıtlı Üye
Allah yardımcın olsun belki görevli Ruhlar varlıklarda koruyordur senin haberin olmasada

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...