SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

emre0654

Kayıtlı Üye
Cingözleri koruma ve yaşatma derneği olarak beleşe cin, demon çağırma, ayırma-bağlama. keriz avlama-yolma büyü formülü dağıtımımiz başlamıştır. Muhtarlıktan aldığınız fakirlik. fukaralik, kurnazlık belgesi ile başvurmanız rica olunur 🤑🤩🤩🤩
Bana da bir formülün var mı ? Niyetim ciddi, kim olduğunu biliyorsun 😍

Retro

Kayıtlı Üye

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Ne desindi? Bir parçam artık seninle o kimyon kokulu tezgahta sonsuza kadar yaşayacak, ben de işte kendime kalan yüzde 30'luk performansımla kıt kanaat hayatıma devam edeyim çünkü sen buna değersin mi dicekti?

Ciğer tazeyken yenmeli.
Peki bu kimin sorunu ? Kedinin !

Her okşayana mırlamanın getirdiği kaybedişte olduğunu görmesi için %70 performans kaybına gerek yok. Zaten o kaybı zaman içinde fiziksel olarak yaşıyor. %100 iken kullanamamak akılsızlık.

Peki bu akılsızlığı önceden sezinleyen kim ? Yengeç !

Başını yer dediğin yen-geç ! ciğeri tazeyken yemesi gerektiğinin bilincini, bizim zavallı Tom kedimiz fark etmediği için gösteriyor. Mart kedileri ne bilsin ? Tek yaptıkları hayvani güdüler ile popo koklamak. Oysa matematiksel analizi öngörüsüyle yapan ve neyin ne olacağını ondan bir adım öncesinde bilen şahane yengecimiz, yanlış yeri kokladığını göstermek için var.

Retro

Kayıtlı Üye

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Kova olarak hiç erkek tanımadım desem🙂↔️ tanıdıysamda yakınen olmadığı için bilgim yok.Kadınları bu Dünya’nın insanı değiller o kesin 😀 Özünde biraz entellektüel bi tarzları olsa da ben seviyorum ve anlaşıyorum koca burcu genetiği ile😊
Erkeği de kadını da iyi aslında genel olarak. Sosyal, insancıl. oturmasını kalkmasını bilen. olgun, entelektüel dostluğa arkadaşlığa değer veren, modern, gelişime açık dünya insanlari.. tabi istisnalar var bkz. Mali ve Adnan Hocamız..
Düzgün bir kova erkeği bulamazsam kova kadını düşünebilirim hiç yoktan iyidir.. 😜 Hem kova kadınları daha karizmatik çekici tipler :cool:

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Şimdi bir Antalya'lı olarak sezon açılışı yapmaktayım. Düştüğü yere dikkat etsin. Aklı başından gitmesin sonra.
Birden fazla six pack varsa her şey olabilir :D

Yukarıdaki kelemelerden hangisi birleşik isimdir?
Calypso

Çünkü Yengeç
Çünkü ne yapacağı ön görülemez

Sezonda dalgalarla yutabilir :p

Demek ki neymişşş ? Sezon diye nereleri açtığımız önemliymişşş