Kaygı bozukluğu

birdgarden

Kayıtlı Üye
Bugün metroda ve otobüste hem sohbet ettiğim insanlar oldu kulak misafir olduğum insanlar oldu genel konu artık insanlar güven kalmamış kaygı korku var bende aynı olduğumu fark ettim dedim yalnız değilmişim gazetelerde cinayet diğer suç olayları toplumsal tramva yarattı her birimizde iyi insan olmaya ihtiyacımız var maslow hiyerarşisindeki önerme hep doğru tezdir bu pramit elzemdir duygularımı paylaşmak istedim herkesin şahane zengin güzel mükkemel olmasına gerek yok zengin güç odaklı toplum olmayalım üreten mutlu toplum olalım.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Siz peki öyle olmamak için ne yapıyorsunuz sizi tanımıyoruz bu nickinizle üyeliğiniz de yeni bir aceleyle büyü yapmayın diye de konu acmışsınız ama bazı büyüler de büyüyle bozuluyor özelikle cinler kullanılan büyüler onu ne yapacağız peki ;)

emre0654

Kayıtlı Üye
Siz peki öyle olmamak için ne yapıyorsunuz sizi tanımıyoruz bu nickinizle üyeliğiniz de yeni bir aceleyle büyü yapmayın diye de konu acmışsınız ama bazı büyüler de büyüyle bozuluyor özelikle cinler kullanılan büyüler onu ne yapacağız peki ;)
Niyet önemli bence, büyü bozmak için büyü yapmanın etik açıdan bir sorun olacağını sanmıyorum. Bazen öyle büyüler var ki bakım yapılınca büyüde kullanılan varlık izleyip haber veriyor bozulmasın diye medyum önlem alıyor.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Niyet önemli bence, büyü bozmak için büyü yapmanın etik açıdan bir sorun olacağını sanmıyorum. Bazen öyle büyüler var ki bakım yapılınca büyüde kullanılan varlık izleyip haber veriyor bozulmasın diye medyum önlem alıyor.
Evet çok iyi biliyorum tam ritüele başlayacakken üstüste gelen mesajlar hatta gözaçan yapacağım kişi yapacağım gün ısrarla aramıştı çünkü ona büyü yapan köylü kurnazının cinleri dürtüklüyordu hadi ara diye.. öyle şeylere şahit oluyorsun ki, bu kadar olmaz bunu da yapmamıştır dediğin şahıslar hep daha da fazlasını yapmış oluyor :sick:

emre0654

Kayıtlı Üye
Evet çok iyi biliyorum tam ritüele başlayacakken üstüste gelen mesajlar hatta gözaçan yapacağım kişi yapacağım gün ısrarla aramıştı çünkü ona büyü yapan köylü kurnazının cinleri dürtüklüyordu hadi ara diye.. öyle şeylere şahit oluyorsun ki, bu kadar olmaz bunu da yapmamıştır dediğin şahıslar hep daha da fazlasını yapmış oluyor :sick:
Bilmez miyim o tipleri bana büyü yapan kişiyi düzgün karakterli birisi sanardım gel gör ki böyle pislik işleri ortaya çıktı. Bir de pişkin pişkin hala arkadaşımın evine gidiyor hiç bir şey olmamış gibi. Bazı insanlar gerçekten yüzsüzlükte sınır tanımıyor. Koruma yaptırdım şimdi bir şey yapamıyorlar.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bilmez miyim o tipleri bana büyü yapan kişiyi düzgün karakterli birisi sanardım gel gör ki böyle pislik işleri ortaya çıktı. Bir de pişkin pişkin hala arkadaşımın evine gidiyor hiç bir şey olmamış gibi. Bazı insanlar gerçekten yüzsüzlükte sınır tanımıyor. Koruma yaptırdım şimdi bir şey yapamıyorlar.
Evet kesinlikle arsızlıkta sınır yok bunlarda.. paçaları tutuşunca da mağdur edebiyatı yapar aman büyü kötü ben asla yapmam günah siz de yapmayın derler, meali yaptığım büyüleri bozmayın lütfen-dir. Herkesi salak sanırlar bi kendileri akıllıdır. Aynı fabrikadan çıkma kalitesiz Çin malı piyasa ürünleri gibiler.

birdgarden

Kayıtlı Üye
her zehrin panzehiri vardır çözümsüz birşey yoktur cin denen varlık enerjidir enerji çalışması yaparak absorde edebilrsiniz başıma biri gelmiş biri olarak söylüyorum büyü blokajdır iradenizle çözebilirsiniz tecrübeme dayanarak yazıyorum.

birdgarden

Kayıtlı Üye
doğru şuda var enerji alanına izin vermedikçe kimse giremez.

birdgarden

Kayıtlı Üye
Büyü rütiel uğraşmıyorum böyle işlerin inanın sonucu yok oldu sanırsın sadece sonuç değişir insanda alt bilinç var ne kadar büyü ile sonuçlansın o kişi alt bilincinde sizi kabul etmez iradesiz size oyuncak olur bu işlerin sonu yok aile karmam da iki kişi yaptı ikisine hayır etmedi onların ahlaki değerlerinin zayıf olduğunu idrak ettim ikisinide rahmet etmiyorum .

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
zengin güç odaklı toplum olmayalım üreten mutlu toplum olalım.
Sitemizin yeni misyoneri mı siniz?
Toplumu aydınlatmak, tanımadığınız insanlara zorla iyilik uygulama isteği nereden geliyor?

Ne hissetiginiz şu an? Bence kancayı sapmaya başarmışımdır. ;)

Daha az duygusallık, daha çok mantık! Dünyayı değiştirmeye kendinizden başlayın.

Biz gayet iyiyiz. :)

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Toplumu aydınlatmak, tanımadığınız insanlara zorla iyilik uygulama isteği nereden geliyor?

Daha az duygusallık, daha çok mantık! Dünyayı değiştirmeye kendinizden başlayın.

Nedense bu söz geldi aklıma..
Kim namus ve ahlak sovalyeligi yapıyorsa bilinki en namussuzu o dur- Nietzche
Bu kişiyi tanımıyoruz gerçek hayatında nasıl biri bilemeyiz bu nick bu üyelik yeni ama mabede kaçıncı gelişi onu da bilemeyiz yarım saat içinde neden hangi güdü hangi amaçla iki tane uyarı yaptı konu açıp onu işte hiç bilemeyiz dolayısıyla kaale almaya gerek yok bence ;)

emre0654

Kayıtlı Üye
Nedense bu söz geldi aklıma..
Kim namus ve ahlak sovalyeligi yapıyorsa bilinki en namussuzu o dur- Nietzche
Bu kişiyi tanımıyoruz gerçek hayatında nasıl biri bilemeyiz bu nick bu üyelik yeni ama mabede kaçıncı gelişi onu da bilemeyiz yarım saat içinde neden hangi güdü hangi amaçla iki tane uyarı yaptı konu açıp onu işte hiç bilemeyiz dolayısıyla kaale almaya gerek yok bence ;)
Kimseye kötülüğü dokunmayan insanlara büyü yapılmasına karşıyım fakat eğer hakediyorsa karşı değilim.

Alakan

Kayıtlı Üye
Kaygı bozukluğu böyle bir şey değil. Yaşanan olaylardan kaynaklı hepimizin kaygı seviyesi bir tık arttı, doğru fakat kaygı bozukluğu demek için başka ciddi belirtilerin olması gerekiyor. Her insan kaygı duyar. Bir miktar kaygı insanı hayatta tutar.
Yazmayacaktım ama hastalıkların gelişigüzel kullanılması gerçekten hasta olan insanları incitiyor.

birdgarden

Kayıtlı Üye

Bu sizin kendi görüşünüz saygı duyarım kimseye ideoloji görüşe bağlı değilim notr doğal olmak her zaman kendin olmak iyi sonuç getirir mesajım bu bir daha anlatayım size selamet dilerim