şifa çalışması deneyimleriniz

heliadai

Kayıtlı Üye
Şifa çalışmasına dün ilk olarak katıldım ve avuç içlerimde karıncalanmalar oluştu diyebilirim şifacılarımızın enerjilerine sağlık teşekkürler.;)

0denizhan0

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
ilk şifa çalışmama dün katıldım ellerimde ve gözlerimde ısınma ve birşeylerin doluşunu bacaklarımın gevşediğini hisettim . çalışma bittiğinde uyuşmuş gibiydim ve etrafım sanki genişlemiş gibiydi.rahatlamıştım yalnız

ziruzeber

Kayıtlı Üye
İş
editör
2. şifa çalışmamdı dün gece yapılan.. Sanırım ilk seferinde olduğu gibi olmadı /olamadı. Gerilimli yorgun bir gün.. kafaya takılan bazı şeyler.. Çok uğraştım ama odaklanamadım. Bir dahaki sefere artık :)
Tüm şifa enerjisi yollayanlara gönülden sonsuz teşekkür ederim.

AJA

Elit Üye
Bu defa zihinsel ve duygusal denge için niyet ettim ve şuanda kendimi çok iyi hissediyorum.Çalışma sırasında müthiş güçlü bir çekilme oldu.Sanki biri beni sırtımdan cekiyor gibi :) Herkesin şifası bol olsun,emeği geçenlereteşekkürler :)

erresser04

Kayıtlı Üye
ellerinize sağlık çok teşekkür ederim.Ellerimde bir soğukluk oldu ve alın çakram sızladı ve bazen çekilir gibi oldu bu normal midir?

donzula

Kayıtlı Üye
Ben bu akşam ilk kez katıldım ve deneyimimi paylaşmak istiyorum.
İlk başladığında göğsümde bir ağırlık oluştu nefes alırken biraz zorlar gibiydi sonrada vücuduma yayılmaya başladı.Devam ederken enerjinin bütün bedenimi sarıp tekrar tek bir yerde toplandığını hisseder gibi oldum. Ara sıra tam bileklerimden omuzlarıma kadar sanki bi enerji patlaması olmuş gibi hissetim istemsiz olarak kollarımın hareket ettiği oldu ve bitiminde tamamen rahatlamıştım. Bedenim uyuşmuş gibiydi 1-2 dakika geçince ayağa kalkabildim gerçekten çok iyi geldi. Enerjisi geçen herkese çok teşekkürler sevgiyle kalın :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
ellerinize sağlık çok teşekkür ederim.Ellerimde bir soğukluk oldu ve alın çakram sızladı ve bazen çekilir gibi oldu bu normal midir?

Herkesin deneyimi farklılık gösterebilir, en önemlisi sonrasında huzur hissetmenizdir. Enerjiyi hissetmişsiniz, hangi organ veya bölge şifaya daha çok ihtiyaç duyarsa enerji orada daha çok çalışır. Ancak el ve ayaklarda ki küçük çakralar enerjinin giriş-çıkış noktalarıdır, özellikle bu bölgelerde duyumsamak çok normaldir.
Not: Şifa çalışmalarına istediğiniz kadar katılabilirsiniz, özellikle kronik-uzun süreli ve önemli hastalıkları olanların mümkün olduğunca aksatmadan en az 3 defa ya da iyileşme görülene kadar, sonrasında da en azından ayda bir katılmaları gerekir.

Şifalarınız bol, kabul ve daim olsun:)

uykumahmuru

Kayıtlı Üye
Bu akşam ilk kez şifa çalışmasına katıldım.Açıkçası diğerlerinin deneyimlerini okurken baya ağrı ve halsizlikten bahseden oldu diye endişeli başladım çünkü zaten çok az enerjim var zorlanırım diye korktum.Ama ilk şifa denememi rahat atlattım.Minik minik batmalar hissettim.Avuç içimde ısınma hissettim.Baktım rahatım kendimi iyice saldım.Bir ara damağımın ortasında batmayla birlikte açılma hissi hissettim.enerjiye orda ne geziyorsun dedim:D Sonra enerji akıllıdır gideceği yeri bilir dediğiniz için iyi gez keyfince sana benden sınırsız izin şifa adına ne yaparsan kabulümdür dedim.Bir ara uyku uyanıklık arası çok canlı bir şekilde kafamın hemen dibinden birisi kafasını uzattı kıvırcık saçlı,saçı omuzlarında olan siyah saçlı bir adamdı.Hooop saçın ağzıma girecek dedim içimden hafif çekildim tabi o arada uyanık hale geçtim sanırım :D sonra kendime güldüm annemde konuşurken rüya görürdü sen de ona benzemeye başladın kızım dedim kendime :))Bana göre ilginç olan başka bir detayda enerji ve batmaları vücudumun sağ tarafında hissettim genelde.Hatta bir ara vücudumdan sanki tam boylamasına bir çizgi çizildi sadece sağ tarfı hissettim hep.Ya ondan az önce ya da ondan az sonra kafamın sol tarafında bir aydınlık hissettim o da yarımdı sadece soldaydı.acaba beynimin solundamı sıkıntı var diye düşündüm. Genel olarak rahat ve keyifli bir çalışmaydı anlayacağınız.Yalnız ya bana kısa geldi erken kalktım ya da kısa sürüyor.Ben yarım saat olur diye düşünmüştüm içimden kalkma isteği geldiğinde daha tam çeyrek bile geçmiyordu.Biraz daha durayım diye zorladım kendimi ama içimden bir ses kalk boşa yatma deyip durdu sanki yatamadım.Kalktığımda üzerimde halsizlik demeyeyimde sanki yorgunluk gibi bir his vardı yine de kendimi iyi hissediyorum.İşin kötüsü iştahım açıldı.Bu saatte ne yesem doymayacak gibi hissediyorum.Turşuya uzun zamandır elini sürmeyen ben iştahla turşu bile yiyorum.Umarım fazla uzun sürmez bu obur iştahlı hallerim.Tüm emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum.Gönderdiğiniz şifayı sevgiyle kabul ettim Rabbimde sizi sevgisiz ve şifasız bırakmasın hiç bir zaman

Awersion

Kayıtlı Üye
İş
Web Tasarım
Sevgili şifacılarım öncelikle size çok teşekkür ediyorum.

ilk şifa deneyimimi hatırlamıyorum ama, dün akşam katıldığım deneyimi anlatmak istiyorum. Sayın Embriyo nun çalışma öncesi yapaılması gerekenler yazısını okudum ve aynen uyguladım. Hiç birşey düşünmedim oda karanlıktı. önce gözlerim kapalıydı. Avuç içlerimde enerji hissettim daha sonrasında bütün vücudumda. Normalde çok üşüyen biriyimdir. Vücut ısımın arttığını farkettim. Gözlerimi açtığımda ortam karanlıktan aydınlık olmaya başladı mavi dumanımsı bişey bana doğru geliyordu. ürperdim bir an. sonra mavimsi dumanın bana çarpıp ışın gibi sağ tarafa gitti bu 5-6 kez tekrar etti. sonra vücumda ağrılı bölgeler de sızı hissettim. aradan bir süre geçti bu sefer de yeşil renkte dumanımsı bişey aynı mavi gibi bana çarptı frekanslar halinde. sanki enerji yükledi gibi huzur vericiydi. anlık birşey değildi. uzun sürdü belki 3-4 dakika kadar. sonra kesildi. bir süre daha uzandım. abimi tembihlemiştim ben uyursam 20 dk sonra uyandır diye geldi. haber verdi. bütün gün iş yorgunluğundan uyukluyordum. şifa çalışmasından sonra enerjim artı sanki çok garipti. haftaya yine katılacağım. Teşekkür ederim tekrar :)

dromos

Kayıtlı Üye
Şifa yollayanlara çok teşekkür ederim.Bu gece ilk kez hissettim enerjiyi.Çok güzeldi.Tiroid bezimdeki nodüllere şifa olması için niyet ettim.Benim için çok önemli bu şifa.İlaç kullanıyorum.Yaza kadar geçmezse ameliyat olmam gerekecek.O yüzden her hafta atlamadan çalışmalara katılacağım.Çok teşekkür ederim.Umarım hepimiz şifa buluruz.

ikbal1505

Guest
Öncelikle şifacılara teşekkür ederim. Bu şifa enerjisi mucize gibi bir şey. Sakinleştiriyor, huzur veriyor ve rahatlatıyor. Ellerimde ısınma hissettim. Dilimi damağıma değdirdiğimde, dilimin ucunda elektriklenme hissetim. Biraz ilginç bir deneyim oldu sanırım. Sevgiler. :)

dromos

Kayıtlı Üye
Bu hafta malesef hiç bir şey hissedemedim.Geçen hafta çok yoğun hissetmiştim.Nerede hata yaptım bilemiyorum.Üzüldüm hissedemedim diye.
Şifacılara çok teşekkür ederim.Emeğinize yüreğinize sağlık.

treworax

Kayıtlı Üye
Çalışmanın başında,göğsümde ağırlık hissettim çalışma bittikten sonrada göğsümün sol tarafı ağrımaya devam etti.Onun haricinde çok büyük bir enerji hissiyatı olmadı,,,

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Sanırım erken kalktım :) fakat rahatladım..Teşekkürler GMPP..Maç olduğu için evde ses vardı(aşırı derece değildi.) bu yüzden fazla iyi olmadı ve 5 dk geç başladım ama önce kulaklarım kızardı sonra ayaklarımda falan karıncalanma gözlerim kapalıydı fakat mum ışığı hafif parlaklık veriyordu ama ilerleyen dakikalarda bembeyaz oldu..Gözlerimi sonra açtım(fazla kapalı durmaktan ağrıdı.).Ellerim hafif kapandı, sonra ellerimi açtım vücudumun bütün eklem yerlerinde acayip bir his oluştu en son kalktığımda çıtlama sesi geleceğini düşündüm fakat olmadı aksine çok rahattılar..Yüzüm falan bir rahatladı içime gülme hissi geldi..

Ama oturma odasına geçip bunları yazmaya başladığımda abimin ''yaptın mı ayinini yaptın mı?'' lafından sonra sinirlerim bozuldu..Olsun hala gülüyorum yarın okuluma mutlu bir şekilde gideceğim ve umarım bir daha ki çalışma daha iyi olacak..

Tekrar Teşekkürler GMPP..

AJA

Elit Üye
Huzur doldu içim :) Ve tatlı bir uyku getirdi.Emeğinize sağlık :)

ikbal1505

Guest
Hasta olduğum için şifa çalışmasına katılmıştım. Berbat boğaz ağrısı ve grip olmuştum. Konuşurken boğazım ağrıyordu. :( Mükemmel bir çalışmaydı. Kalbimin üstünde enerjiyi çok rahat hissettim. Boğazım şuanda çok az ağrıyor. Gribin etkileri fazlasıyla azaldı. Kendimi çok daha iyi hissediyorum. Şifacılara içtenlikle teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Enerjiniz ve sağlığınız daim olsun. Sevgiler. :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Şifalarınız bol, kabul ve daim olsun:)

Şifa enerjisini her hafta farklı şekilde deneyimleyebilir, hatta bazen çok az veya hiç hissetmeyebilirsiniz. Sadece akışa bırakın kendinizi ve keyfini çıkartın. Bir şey hissetmem gerek diye kendinizi şartlandırır ve bekleyiş içinde olursanız tam tersi olur. Zihninizi sessizleştirirseniz bedeninizde dolaşan enerjiyi de hissedebilirsiniz, ancak önemli olan sizin enerjiyi hissetmeniz değil, enerjinin işini yapmasıdır. Büyük beklenti içine girenler hayal kırıklığı yaşayabilirler.

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
erken yattığım için mi uyuyamadım bilmiyorum ama gece boğazım çok feci kurumuştu ve karnım ağrıdı..Herhalde açıkta yaptım diye şifa ile beraber grip geldi. :)