şifa çalışması deneyimleriniz

yıldırım

Kayıtlı Üye
Dün gece enerjiyi çok iyi hissettim fazla bir sıkıntım olmamasına rağmen çok rahatladım ve sabahta çok keyifli uyandım sanki hala o enerjiyi hissediyorum bu his doğrumudur yoksa psikolojik olabilirmi?

bendekiben

Elit Üye
Enerjiye yön veren niyettir.Ve hissettiğiniz şey sizin gerçeğiniz çünkü olması yolunda niyette bulunan sizsiniz.Şifacılar sadece köprü vazifesi görürler, asıl mucize sizsiniz.Hissettiklerinize inanın.Şifanız daim olsun. :)

ikbal1505

Guest
Güzel bir çalışmaydı. Her çalışmadan sonra olduğu gibi tekrar sakin ve huzurluyum. Şifacıların enerjisi ve emeğine sağlık. Tüm şifacılara teşekkür ederim. Sevgiler.

gülbeyaz1

Kayıtlı Üye
İlk kez böyle bir çalışmaya katıldım.(Bu yazıyı yazarken iki defa elektriklerim gitti.Çok ayrıntılı ve uzun yazmıştım. Anladımki ayrıntıl yazmamak lazım ya da vücüdumda çok fazla enerji var ve etki ediyor .Bilemiyorum sadece özet yapıyım :) bir dah giderse yazamam bu kadar .)Heyecanlıydım.Saat23 gibi denilenleriyaptım ve uzandım niyetimi ettim.Şifa çalışmasını yapanları hayal ettim bir masanın etrafına oturmuşlardı.İlk olarak şifa istediğim organlarımda yanma oldu.Sonra bütün vücüdumda soğuma.Gözümün önünde pek çok şey canlandı.
Zanederim on onbeş dakika sonra büyük bir enerji yoğunluğu oldu.Karşımda duruyodu bunu hiissettim ve gördüm.korkmamla yorganı kafama kadar çekmem bir oldu.Bir kaç dakika baktım kabul etsemmi diye düşündüm sonra beynim korktuğumdan mıdır nedir, kayboldu ama çok güçlüydü.
Saat 5 gibi uyandım deliksiz bir uyku çekmiştim.Rahat ve huzurluyum hala devam ediyor enerjiyi hiisdiyorum.Emeği geçen herkese teşekkürler :)Ben şöyle hissettim ne kadar doğru bilemiyorum ama ilk tek tek enerji gönderiliyo sonra toplu ve çok kuvvetli bir enerji gerçekten.Birde sanki içlerinde ingilizceyi çok iyi bilen yada bir ingiliz var :).Aslında daha ayrıntılı anlatmak isterim ama bu kadar kalsın bir daha elektrik giderse yazamam.Teşekkürler ....Birde hala iyileşmesini istediğim organlarımda şifa faliyetleri devem ediyor...Kendinize iyi bakın... Bir dahakine görüşürüz.

özözöz

Kayıtlı Üye
Şifa çalışmasına 2 kez katıldım. ilki 2 yıl önceydi siteye ilk üye olduğum zamanlar. Şimdi ki kadar çok şey hissetmemiştim diye hatırlıyorum. Dün gece ki çalışmada 22.50 de hazırlanmaya başladığımda yatağımda oturup dua ederken enerji alacak ve enerji gönderecek olanlarla ilgili, 3 göz çakramı deli gibi hissetmeye başladım çok yoğun karıncalanma oluştu. Zaman zaman birşeyler hissettiğim zaman yada fal bakacağım zaman yoğun şekilde hissediyorum zaten. Uykuya dalana kadarda hissettim. Çalışma başlayıp enerjiyi kabul ettiğimde avuç içlerimde sıcaklık hissettim ve bu hissi avuç içlerimden sanki mavi bir ışık olarak şifanın enerjinin aktığını imajine ettim. Daha sonra bu his tüm vücuduma yayıldı. Bir süre sonra nefes darlığı yaşamaya başladım. Sigara kullanıyorum, vücudumun beni uyardığını düşünüyorum nefes darlığı konusunda. Çalışmanın bittiğini anladığım andan sonrasını hatırlamıyorum nefis, deliksiz bir uyku uyudum. Emeği geçen herkese tekrar teşekkür ederim.

bendekiben

Elit Üye
Şifa enerjisi yolunu, gideceği noktayı en çok gereksinim olan yere göre belirler.Kendinizde çok güzel yorumlamışsınız, vücudunuzun sesine kulak verin.O size yapmanız gerekenleri söyleyecektir. :) Şifanız daim olsun.

onepiece

Kayıtlı Üye
İş
Danışman
Şifanıza sağlık, uzun zamandır böyle huzurlu bir uyku çekmemiştim. Çok Teşekkür ederim

özözöz

Kayıtlı Üye
Dün yine haftanın en sevdiğim günlerinden biriydi (şifa çalışmalarına katılacağım hafta en güzel gün perşembe oluyor akşam için sabırsızlanıyorum). Hazırlık yaparken yine 3. gözümü hissetmeye başladım niyetimi ettim ve yatağıma yattım. Sağ elimde sıcaklık hissettim boğazlarım ağrıyordu boğazlarımda baskı hissettim. Ancak şöyle bir şey söylemek isterim ki katıldığım şifa çalışmaları arasında en az etki hissettiğimdi. Genelde çok yüksek oranda kendimi transa alıp müthiş bir rahatlama ile dahil oluyordum çalışmaya ama bu sefer sanki ya bende enerji alabilmem adına bir blokaj vardı yada şifacılarımızdan bir yada birkaçının (kaç kişi olduğunuzu bilemedim özür dilerim) iyi olmadığını sezinledim yani tamamen ruhsal ve psikolojik olarak iyi değildi. Yada aralarında eksik vardı enerjisi çok yüksek olanlardan biri onlarla değildi. Böyle düşünüyorum. Sonra uykuya daldım rahat bir uykuydu. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Sevgi ile kalın.

bendekiben

Elit Üye
Dün yine haftanın en sevdiğim günlerinden biriydi (şifa çalışmalarına katılacağım hafta en güzel gün perşembe oluyor akşam için sabırsızlanıyorum). Hazırlık yaparken yine 3. gözümü hissetmeye başladım niyetimi ettim ve yatağıma yattım. Sağ elimde sıcaklık hissettim boğazlarım ağrıyordu boğazlarımda baskı hissettim. Ancak şöyle bir şey söylemek isterim ki katıldığım şifa çalışmaları arasında en az etki hissettiğimdi. Genelde çok yüksek oranda kendimi transa alıp müthiş bir rahatlama ile dahil oluyordum çalışmaya ama bu sefer sanki ya bende enerji alabilmem adına bir blokaj vardı yada şifacılarımızdan bir yada birkaçının (kaç kişi olduğunuzu bilemedim özür dilerim) iyi olmadığını sezinledim yani tamamen ruhsal ve psikolojik olarak iyi değildi. Yada aralarında eksik vardı enerjisi çok yüksek olanlardan biri onlarla değildi. Böyle düşünüyorum. Sonra uykuya daldım rahat bir uykuydu. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Sevgi ile kalın.

Her şifa çalışmasında aynı performansı hissetmemeniz normal bu şifacılardan kaynaklanan bir durum değildir.Şifa sırasında siz hissetmesenizde şifa enerjisi çalışmasını sürdürür siz yine aynı enerjiyi alırsınız ama hissetmeyebilirsiniz. İnancınızı yüksek tutmanız şifadan alacağınız yararın potansiyelini artırır unutmayın ki şifacılar bir enerji aktarımında köprü vazifesin dedirler enerjiyi niyetinizle inancınızla çeken ve isteyen sizsiniz.Şifanız daim olsun :)

gurkan_gsk

Kayıtlı Üye
İş
Makine Muh.
Öncelikle çok teşekkür ederim emeği geçenlere...
Uzun zamandır takip ediyorum, okuyorum fakat böyle bir çalışmaya ilk defa katıldım.Gerçekten buna ihtiyacım olduğunu düşündüğüm anda çıktı karşıma. Şifa çalışması için yapmam gereken hazırlıkları yaptıktan sonra beklemeye başladım ve sanırım garip şeyler oldu.Şifa istediğim konu yüzümdeki yaralarla ilgiliydi ve buna neden olan sayın Urum'un söylemesiyle; akciğer ve kalınbağırsak meridyenimin ateş ve nem elementleri dengelerini kaybetmesi. Sıcaklığın ilk önce avuçlarımın içine, daha sonra da yavaş yavaş vücuduma yayıldığını hissettim. Vücuduma yayılmasıyla birlikte yüzümdeki yaralardan biri kanamaya başladı ya da öyle zannettiğimi düşündüm.Sonra kanın boynumdan aşağıya aktığını farkedince buna emin oldum. Bu sırada sadece içimden dua ediyordum.O ara uyuyakalmışım...Asıl garip olan uyandığım andı. Hani filmlerde birinin içine ruh-cin vs girdiğinde insanlarda bir irkilme olur ya, işte aynen öyle olur gibi uyandım çünkü içime resmen güçlü bir enerjinin girdiğini hissettim.İnanın bana daha önce bu ve buna benzer hiçbir şey yaşamadım.
Tekrar tekrar çok teşekkür ederim.Sevgiler

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Ancak şifanın etkili olabilmesi için bir defa yeterli olmayabilir, istediğiniz kadar katılabilirsiniz.

Şifanız bol, kabul ve daim olsun:)

guneş4

Kayıtlı Üye
Sn embriyo' nun söylediği şekilde yapmaya çalıştım. Önce dua ettim söylemem gereken cümleleri söyledim ve sonunda teşekkür ettim. Bunu uzanınca da tekrarladım avucum tavana bakıyordu bu sırada. Sonra sağıma döndüm önce avcumda bir cimcikleme sonra topuğumda tatlı bir cimcik hissettim bu sırada beynim bomboştu ve huzurluluydum. Son olarak da şifa istediğim bölgeye yakın bir enerji hissettim avcumda hissettiğimden daha yoğundu.Sert bir dokunuş gibiydi.Tekrar emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

berula

Kayıtlı Üye
Öncelikle teşekkür ederim.

Dün gece şifalanmasını istediğim bölgede mor beyaz ışıklar olduğunu hissettim, sonra çok fazla ağrı oldu çok çok fazla hemde.. Bi an kopacak diye düşündüm.. Sonra yavaş yavaş azalmaya başladı uyumuşum, sabah ağrımıyordu..

bendekiben

Elit Üye
Mor renk ilahi enerjinin rengidir.Şifa enerjisinin çalıştığı bölgede şifa sırasında hissedilen ağrılar normal daha sonra dediğiniz gibi ağrı yavaşlayıp yok olacaktır.Şifanız daim olsun.

rüyagezgini

Kayıtlı Üye
bu akşamki şifa çalışması için çok teşekkür ederim çok başarılı bir mucizeydi ruhumuza sağlık,
çok şükür ilk çalışmamda yaşadım enerjinizi,
doğada çalışmaya az kala saat kaç diye karanlıkta telefonumu ararken yanlışlıkla 66 numarasını yazdım ekrana 3 dakika vardı 11 e uzandım battaniyeme sonra yıldız kaydı ne güzel 1 başlangıç tekrar teşekkür ederim kozmosa,
telefonumun pilinide çıkararak kapattım, şifa çalışmanızı kabul ettim, aradan 7-8 dakika geçtikten sonra göğüs kafesimde sıcaklıkla beraber bi yoğunluk sağ kolumda aynı beton gibi kımıldamıyor kısa kısa nefes alabiliyordum ve nefesim bi ara hızlandı,
yüzümde lekeler çıkıyor o çıkan yerlerdede sıcaklık,
yarım saat kadar sonra sanki uykudan uyanır gibi gerinmeye başladım buruşuk çarşaf misali yerde debelendim durdum,uzun uzun nefes alıp verdim çok şükür daha fazla oksijen giriyordu vucuduma,çok rahatladığımı hissettim devamınıda merakla bekliyorum

mucizelerle dolu gece için çok teşekkür ederim

selam ol_sun şifa ol_sun

rüyagezgini

Kayıtlı Üye
selam OL_sun

arkadaşımın annesi sırt üstü yattığı zaman nefes almakta çok zorlanıyormuş taki ilk şifa uyumlamasına kadar ilk defa bu kadar rahat nefes aldığını söyledi, sizlere ALLAHın rızasını ve sevgilerini gönderdiler ailecek çok teşekkür ediyorlar.

annem 3 hafta önceki şifa çalışmasında şifa için yattığını unutmuş,birisinin tülbent yumuşaklığında sol dizinin altından ayaklarına doğru okşadığını zannetmiş öbür ayağıylada tekmeyi yapıştırmış :)) şifada olduğu o zaman aklına gelmiş :))canım benim:) özür dileriz isteyerek olmadı.

2 hafta öncede gözleri kapalı sol gözünde hani suya atınca dalga dalga halka olurya onun gibi beyaz ışıklar vardı dedi.

annem meleklerin geldiğine ve enerjiye inanıyor her şifada abdest alıp duasını okuyup önce allahın iznini sonrada kerimaliden şifaya yatıyor,
annem çok ama çook teşekkür ediyor ,duaları sizinle.

benim içinde gerçekten boy abdesti farklılaştırıyormuş daha fazla hissettim sonuçta sizlerin yardımıyla melekler geliyor saygı ve sevgilerimle selam ol_sun,şifa ol_sun çok teşekkür ederim,geç farkına vardığım için meleklerden özür dilerim.

sitenizden saf enerji akıyor site açıkken çok huzurluyum melekler yanımızda çok şükür,beni burayla buluşturan arkadaşıma ve sizlere çok teşekkür ederim,okuması muhteşem yeni kitabım ÖZ.

1 arkadaşım dışında hepimiz enerjiyi hissediyoruz ona ne yapabiliriz bilmiyorum,ilk baştan beri kerimaliden gelen şifa uyumlamasını kabul ediyorum (z) diye şifaya uzandık şifa her zaman geldi,sağolsun tai chi arkadaşımdan uyumlamanın çalışma olduğunu öğrendim ve neler yapılmasını gerektiğini malesef bugün okudum,belkide böyle olması gerekiyordu,kabul etme kısmı hariç geri kalanlar doğru yapıldı,
yazılana geçsek daha iyi olurmu,tüm şifacıların isimlerinide okusak daha iyi olur gibi hissettim şimdi

ALLAH hepinizden razı ol_sun ne muradınız varsa dahada versin
tüm kalbimle sevgilerimle iyiki varsınız iyiki buluştuk,çok teşekkür ederim

sevgi ve ışık her zaman yanımızda OL_sun
sevgiler saygılar

biard

Kayıtlı Üye
Bu haftaki çalışmanız harikaydı. Enerjiyi hafif ve sıcak algıladım. Karnıma biraz basınç uyguladı. Ellerim karıncalandı ve kafa bölgemde ve 3. göz bölgemde hafif basınç hissettim. Hastalıklı bölgemde yanma hhissettim ve gözümün önünde rüzgarlar dans ediyordu sanki. görmedim hissettim. Bir ara da karnımda seyirme oldu. Emeğiniz için teşekkür ederim.

alemdaraga

Kayıtlı Üye
Şifa çalışmaları devam ediyormu? varsa ne zaman kimler katılabiliyor? tesekkürler