Periden 3 çocuğum ilişkiye giriyorum ama mani olamiyorum bilgisi olan herkes yazsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sultan Mirza

Kayıtlı Üye
Bu basit bir vaka. Ama çözümü ağır.

Evleneceksiniz normal beğendiğiniz kabul edebileceğiniz biriyle.

Sonra çocuğunuz olacak. Allah dilerse.

Ve sonra bu günler için üzüldüğünüze üzüleceksiniz.

Yaşınız er olmadığından eminim. Evlenin. Doğru kişi etrafınızda dolaşıyor ama göremiyorsunuz. Dikkatli bakın.

bab

Kayıtlı Üye
haklısın bu mektubu bnde ustumde tasıyorum bılmıyorum ama bnıde rahatsız eden bıseyler var

daniella

Kayıtlı Üye
Bence siz bir psikoloji uzmanına görünün....

Saprohil

Kayıtlı Üye
Evlenmeniz lazım doğrudur.Ben çok gördüm psikoloji uzmanlarına senelerce gidipte bu konulara çözüm bulamayanları.En fazla paraları gidiyor.

nazom

Kayıtlı Üye
cinlerle evlilik olmaz demişsiniz ama benim rahmetli dedem de evliydi ve bir kız bir de erkek çocuğu vardı üstelik dedem dinine çok bağlı bir insandı diğer eşi diyeyim anneanneme çok eziyet etmiş zamanında evden gitsin diye üstelik ben ve kardeşim oğlunu gözlerimizle gördük evde dolaşırdı gizli kimse birşey yapamazdı dedem hepsini bilirdi nerden biliyorsun diye sorduğumuzda yanlız değilsiniz kızım derdi ama hem dedeme hem anneanneme çok sıkıntı verdiklerini biliyorum üstelik her ikiside ermiş çocuklarıydı annemlerin anlattığı daha buna benzer birçok olay şu an hatırlayamadığım

çokgizli

Kayıtlı Üye
geçmiş olsun kardeşim... Temiz olarak abdestli bir şekilde yatmadan önce güzel bi dua et ve yatmadan önce çokça ayetl kürsi oku günlük hayatta da bu sureyi çokça oku.. selametle

xtina

Banlı Kullanıcı
cinlerle insanlar evlenebiliiir çünkü peygamberimiz (sav) bunu yasaklamıştır yani demekki evlenebilirmişsinki yasaklamış ben erkeğim ama bikeresinde bende rüyamda hamile olduğumu görmüştün ve yanlış hatırlamıyosam eğer ya o hamilelik rüyasından önce yada sonrasında bi erkekle ilişkide bulunduğumu görmüştüm benbabam böyle bi durumla karşılaşmıştı almanyada bi türk dönercisi vardı o dönerciyle babam tanışmışlığı vardı sonra babam kız kardeşinin kötü olduğunu duydu ve bi gün geçmiş olsuna gittiler ve babam gil kuran okudular güzel tütsü yaktılar bigün kız ALLAH belanızı versin çocuklarımı öldürdünüz demiş yani cinlerden çocuğu olmuştu yani böyle vakalar var keşke benide periler bulsa nerdeeee

AJA

Elit Üye
PeriyIemi evIenmeyi istiyorsunuz :D

Geberiyolog

Banlı Kullanıcı
İş
Ä°nsan
Çok zor durum, Allah yardımcınız olsun. Tabi yaşamadan bilemeyiz, sizin için gerçekten çok zor. Bol bol dua, sürekli Kuran, tarikat, beş vakit namaz v.s bir de günevilir bir medyumdan yardım alırsanız bir şey yapabileceklerini sanmıyorum. Siz istemedikçe de hiç bir varlığın sizle ilişikiye girmesi mümkün değil, böyle bir hakları yok. Yalnız değilsiniz, Allah yanınızda. İğnelemeleri de bana mümkün değil gibi geldi. Rüyanızda onlara bu durumu istemediğinizi söyleyin, Tanrının bunu yasakladığını söyleyin, nâs ile cinin çocuklarının olamayacağını söyleyin, korkutun, olmadı mecbur kalırsanız yanacaklar.

xtina

Banlı Kullanıcı
evlenmek değil yani dost olmak istiyorum bi görsem

hasan06

Kayıtlı Üye
bunun için çeşitli vefkler var onları kullanabilirsin

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Peri diye birşey yoktur.

Rivayet olarak cin'in dişisine peri deniyor.

Siz bayansanız cinin dişisi periyse ne ilişkisi bu hanım efendi bir doktora göründünüzmü ? veya bunu size diyen hoca hocamı sapıkmı ?

xtina

Banlı Kullanıcı
bikere bu işlerden piskolok miskolok anlamaz gidiceksin işin ehline kendini okutucaksın ALLAH ın izniyle geçer çünkü bendede cin vardı bitürlü kurtulamıyodumki işin ehline gittim ALLAHa çok şükür kurtuldum eğer bu durumdan çok kurtulmak istiyosan hatay/reyhanlıya gel

xtina

Banlı Kullanıcı
ayrıca hasan06 ne türlü vefkler biliyosan benle paylaşırmısın

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
bikere bu işlerden piskolok miskolok anlamaz gidiceksin işin ehline kendini okutucaksın ALLAH ın izniyle geçer çünkü bendede cin vardı bitürlü kurtulamıyodumki işin ehline gittim ALLAHa çok şükür kurtuldum eğer bu durumdan çok kurtulmak istiyosan hatay/reyhanlıya gel

Herşeyi büyüye / cine yormayın eğer tıp aciz kalıyorsa . Dediğiniz şekil olur zaten.. bunu en iyi bilecek kişilerden biride benim ;)

gizli_gizler

Kayıtlı Üye
Arkadaş lafın gelişi peri demiş belliki bir fikri olmadığı için.cinler ve insanların çocuklarının olduğu cinlerin insanlara musallat olup böyle şeyler olduğunu biliyoruz.Bir cinin musallat olması için onu çağırmak gerekmez kendiside gelebilir.Artık günümüzde cinler insanlara değil insanlar cinlere musallat oluyor bence.Burda bir doktora gidip benim periden 3 çocuğum var diyip doktoruda şok etmeden önce bir hocaya ama para karşılığı yapmayan bir hocaya gitmek lazım.O zmn sorunun çözüm bulucandan eminim.Eğer hoca böyle birşeyin olmaığını söylerse o zaman tabiiki bir doktora gözükmekte fayda var.

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Arkadaş lafın gelişi peri demiş belliki bir fikri olmadığı için.cinler ve insanların çocuklarının olduğu cinlerin insanlara musallat olup böyle şeyler olduğunu biliyoruz.Bir cinin musallat olması için onu çağırmak gerekmez kendiside gelebilir.Artık günümüzde cinler insanlara değil insanlar cinlere musallat oluyor bence.Burda bir doktora gidip benim periden 3 çocuğum var diyip doktoruda şok etmeden önce bir hocaya ama para karşılığı yapmayan bir hocaya gitmek lazım.O zmn sorunun çözüm bulucandan eminim.Eğer hoca böyle birşeyin olmaığını söylerse o zaman tabiiki bir doktora gözükmekte fayda var.

Doktor tutupta sen delisin hadi kapatıyoruz demez tıp ilerledi. Cihazlarla beyin tomografisi çekilir bir yanlış elektrik akımı varsa bunu tespit ederler.. yani söylediklerinden deli olduğunu çıkarmazlar .. bir ton testler yaparlar eğer bir hasar yoksa . O zaman düşünebilir..

• Beğendim
Tepkiler: AJA

gizli_gizler

Kayıtlı Üye
Söylediği olay olabilitesi yüksek birşey ben beyinsel bir problem olduğunu düşünmüyorum.Olabilirdide o zaman ve her koşulda doktora gitmek olması gereken birşeydir.Fakat burda başka açılardan yardım istemiş.Bende para karşılığı yapmayan bir hocaya giderse sorun kalmıcandan eminim diyorum.Eğer düzelmezse gidebilir doktora siz hangi doktoru önerirsiniz acaba ben bilmiyorum öğrenmiş olurum.

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Söylediği olay olabilitesi yüksek birşey ben beyinsel bir problem olduğunu düşünmüyorum.Olabilirdide o zaman ve her koşulda doktora gitmek olması gereken birşeydir.Fakat burda başka açılardan yardım istemiş.Bende para karşılığı yapmayan bir hocaya giderse sorun kalmıcandan eminim diyorum.Eğer düzelmezse gidebilir doktora siz hangi doktoru önerirsiniz acaba ben bilmiyorum öğrenmiş olurum.

Ben böyle birşey yok demedim zaten. Arkadaşın bir rahatsızlığı olabilir her geleni paranormal olaylarla değerlendirirseniz bu çok yanlış olur. Sizin önerdiğiniz bir hoca varsa belirtin ama forum kurallarına aykırı olduğu için ben doktor ismi veremiyorum. ;)

gizli_gizler

Kayıtlı Üye
Ben birkaç hoca buldum kabul ettiler fakat daha sonra hepsi bana bakamıcaklarını söylediler bende hala arıyorum ama öncekileri arkadaşa tavsiye edebilirim isterse.Görünce isteyip istemediğini söylesin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...