Periden 3 çocuğum ilişkiye giriyorum ama mani olamiyorum bilgisi olan herkes yazsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

janet

Kayıtlı Üye
boşuna uğraşmayın, arkadaş nisan ayında açmış konuyu ve iki aydır uğramamış..

defne1

Banlı Kullanıcı
eğer mesajları okursan kliseye git tabi bu olay hala oluyomu bilmiyoruz.keşke kontrol etseydin yazıları ,hristiyan topluluğundan olduklarını söylemişsin senin kesinlikle kiliseye gidip bu olay hakkında yardım istemen lazım.tabii hala oluyomu umarım bitmiştir artık

Geberiyolog

Banlı Kullanıcı
İş
Ä°nsan
Arkadaşa katılıyorum. Kilisedeki kişilerden yardım istemeniz çok doğru olacaktır. Sonuçta hristiyan bir cine, bir papaz yanlış yaptığını ve sizden çocukları olamayacağını söylerse kabul edecektir.

siyahlale

Kayıtlı Üye
Tarik ve saffat süresi,,yasin -i şerif...uyumak için de ilaç...perilerin ya da başkalarinin yüklemeye çaliştiği evlat sizde telkin gibi...kendinizin dermani kendinizde....insanlar gerçek evlatlarini reddediyor,ne borcunuz var,,,yazin beyninize sizinle uğraşan hayallerinizden sizle gider,,,birakin kendi alemlerine dönsünler,,,beyninize her gelişlerinde umutlarini kesecek gücü kazandirin kendinize...sevgiyle kalin

desire

Kayıtlı Üye
Janet süpersin...Konuya yeni baktım da...daha ilk yazında yakalamışsın olayı...Şizofren :) Bak bu kişi de aklını kaybetmiş buldun yine :) Sevgiyle kal.

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
Yanlış anlamyında Cinlerle ugraşan yani gören bir insan olsun şizofren etkileri bulunur zaten hatta şizofrende olabilir. insan bunu kaldıramaz ve sonra zaten beyin hücreleri yanar

xtina

Banlı Kullanıcı
rüyasında biriyle evlenip 3 çocuğu oluyosa ve iğnelenip lekeleri belli oluyosa bebek sesleri duyuyosa tıbbilik bişey kalmamıştır demektir bende ALLAHın izniyle doktor olmak istiyorum ama bazı şeyler varki tıp çaresiz kalır örnek şekil a arkadaşımız

janet

Kayıtlı Üye
ben hiç iğnelenmiyorum ama arada bende de güneşten benzer lekeler çıkıp kayboluyor..
bu işler o kadar basit değil, evrenin yasalarına aykırı hiç birşey yaşanmaz. siz hiç atıyorum köpekten hamile kalan kadın duydunuz mu? o bile daha mümkün görünüyor enerji varlığından hamile kalma olasılığından. bu sadece beynin bir köşesi hayaller ürettiğini ve gerçekmiş gibi saplanıp kaldığının göstergesi. bunu gerçek "öteki taraftan" ayırmak lazım. çünki "öteki tarafta" böyle birşey yok.
periler tecavüz etti hamile kaldım akşam doğurdum, 3 çocuk doğurdum falan, peki nerde kaldı bunu yazan? baştan ablam dedi yazdı, sonra ben dedi yazdı, kişilik bölünmesi bile yaşıyor olabilir. gitti ve bir daha uğramadı. gerçekten yardıma ihtiyacı olan insan davranışları değildir bunlar.
kendinizle bir kıyaslayın, siz burada her hangi bir konuda yardım beklediğinizde, online süreniz 8 saatin altına düşmüyor dimi, ve bilgisayarın başına geçtiğinizde ilk açtığınız site de bu site oluyor. neden? beklediğiniz ve ihtiyacınız olduğu için...

xtina

Banlı Kullanıcı
yarı maymun doğuran kadın bile var doğar doğmaz yürüdü bu evrende daha bilmediğimiz ve bilemiceğimiz nice şeyler var büyü sihirde evren kurallarına karşıdır ama sonuçta tutuyomu tutuyo bizi evren değil rabbimiz olan ALLAH yönlendiriyo yani herşeyi evrene bilime dayandırmayın ben bilimin herşeyine inanmam çünkü bilim ateizimciliktir bilim ALLAHı ve vahyi kabul etmez 7 kat göğün ardından görünmeyen bir rabden gelen vahyi bilim kabul etmez tıbbın yapacağı şey vardır yapamicağı şey vardır

Bullshit

Banlı Kullanıcı
Kadın ilk önce hocaya gitmiş. allah aşkına bu kadına ne denir ki şimdi?

Hanımefendi, tıp denen bir bilim dalı var, biliyor musunuz?
İşte bu dalın sizin gibiler için de bir teşhisi var : Şizofreni (Okuduğum şizofreni teşhislerine göre)

Not: Çocuklara selam söyleyin benden :)

janet

Kayıtlı Üye
Bende şizofren hastalığı teşhisi koydum ve kesinlikle çok ciddiyim :)

Alametifarika

Kayıtlı Üye
Kadın ilk önce hocaya gitmiş. allah aşkına bu kadına ne denir ki şimdi?

Hanımefendi, tıp denen bir bilim dalı var, biliyor musunuz?
İşte bu dalın sizin gibiler için de bir teşhisi var : Şizofreni (Okuduğum şizofreni teşhislerine göre)

Not: Çocuklara selam söyleyin benden :)

Adıyla müsemma kişilik.. senin kendi rahatsızlığının tıptaki karşılığını araştır.. kişi burada derdini anlatmış konuyla ilgili diğer arkadaşlar yorum yapmışlar .... her zaman senin gibi sağa sola hakaret eden imzasında uyduruktan devrimci mesajlar olan silik kişilikler geldikleri gibi giderler... forum huzurunu bozamadan ...

Bullshit

Banlı Kullanıcı
Ben de arkadaşa yardım etmek istiyorum öyle deme :)

Tıp diye bir bilim dalı olduğunu ve doktora görünmesini TAVSİYE ettim. Bu da bir yardım değil midir? Boş beyin boş konuşur. Şaşırmamak lazım .

İşin tuhaf yanı ne biliyor musun ? Bana hakaret ettiğimi söyleyip ,sonra da benim silik kişilikli olduğumu söylemen ve nick ismimle beni bağdaştırman . Bunlar hakaret değil sanırım öyle mi ? Sana da tavsiyem var : İnsan ol.

Alametifarika

Kayıtlı Üye
2 gün olmuş siteye geleli, tek yaptığın sey abuk sabuk yorum yapmak ,siyaset yapmak ,konulara yazdığın yorumları bir oku istersen ve senin hakkında şikayet konusu açılmış hatta... şimdi bay insan insanların midesini bulandırmadan düzeysiz tartışmalara girmeden.. adabınla edebinle forumdaki tadımızı kaçırma...

Bullshit

Banlı Kullanıcı
Terör konusu siyasete girer, ve böyle bir konu açılırsa elbette millet oraya kendi siyasi görüşlerini yazacaktır, fıkra anlatmayacaktır herhalde.

Abuk sabuk yorumlar dediğin tavsiye. Duaları , muskaları abuk sabuk bulmuyorsunuz da , ''doktora görünün'' tavsiyesini mi abuk sabuk buluyorsunuz acaba? Ona bir şey demem işte.

Kimsenin tadının kaçtığı yok, en azından ben gayet keyifliyim. Tadı kaçıran sizsiniz ne yazık ki. Sakin olun lütfen.

Bullshit

Banlı Kullanıcı
Kaldı ki şizofreni bir delilik değildir. Bir hakaret hiç değildir.Sadece grip,nezle gibi bir hastalıktır. Ve tedavisi de vardır. Kafanızı kullanmanızı ve bir şey karalayıp çizmeden önce düşünmenizi tekrar ve tekrar tavsiye ediyorum.

Alametifarika

Kayıtlı Üye
Neyse Moderetöre durumunuz bildirildi ... en uygun durumu onlar birazdan belirtirler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...