Periden 3 çocuğum ilişkiye giriyorum ama mani olamiyorum bilgisi olan herkes yazsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bullshit

Banlı Kullanıcı
Kanıt sunmanızı rica etmek durumundayim. Soylediginz şeyi kanıtlayacak bir cümle. Benim hangi cümlem dalga geçme seklindeyd? Bekliyorum.

enzo

Kayıtlı Üye
Bence bi pıskolaga gorunmelsin ama tıpın çözüm bulamadığı konularda ihsan sahibi kişiler de çözüm bulabilçeğini düşünuyorum ama bence yaşadıkların hayal ürünü

horultu

Kayıtlı Üye
konunun üstünden aylar geçti adam uğramıyor bile :)

sürekli hortluyo konu :)

hasan06

Kayıtlı Üye
ben size bir kaç yol önerebilirim ancak benle irtibata geçin

tav

Kayıtlı Üye
sevgili arkadaşım peyganber efendimiz sav ın hz reti aliye yazdıgı mektup var bu konuyla ilgili ama bu mektup ona acı verecektir gerçek seven ise ölene yada öldürene kadar rahat bırakmayacaktır

Lankowa

Kayıtlı Üye
İş
öğrencilik
siz de inanıyor musunuz yani böyle kişilere bu tür davranışlar hiç hoş değil... siz -böyle bir şey varsa tabi-onun için uğraşıyorsunuz yorum yaparak yardımcı olmaya çalışıyorsunuz... o ise yanıtlamakta tenezzül bile etmiyor... bırakın kendinize yazık etmeyin hiç olmazsa gerçekten yardıma ihtiyacı olan her şeyi yapar..
saygılarımla

musashi

Banlı Kullanıcı
allah yardımcın olsun kardeş.
okurken tüylerim diken diken oldu. benimde basımda bir felaket var derman bulamıyordum. senin bu yazdıklarını okuyunca benim sorunum meğer hiçbişeymiş.
kardeş söyle diyeyim. banada bişeyler musallat oluyor karanlıkta görünüyor ama konusmuyor dev gibi bişey gözleri yok karanlık bir bosluk. aşırı ses dalgasıyla patlıyo bazen kulaklarım sağır olacak derecede bazende bir yerde duruyo odada öyle dikkat ediyorum. acaba elbisemi gözüme görünüyo ayaklarının omuzunun genişliğine kadar net görüyorum.
üstelik mistik varlıklar enerji diyolar arkadaşlar ben sana inanıyorum.
benim karşımda sigara içti gözüde yoktu sigara dumanınını bile üflüyodu.
bunlar eğer erkekse dediğin gibi bişey yapamıyomuş ama kadınsa bahsettiğin gibi bir olay duymadım ama buna yakın olaylar duydum kadın olunca baska türlü hadiseler meydana geliyor.
allah yardımcın olsun.
benim tavsiyem şu bana hiçbişey yapamıyolar
namaz kılıyorum. gece yatmadan 3 kulhuvallah 1 fatiha
3 ayetel kursi felak ve peygamber efendimize salavat getiriyorum. sonra felak ve nas okuyorum. ve ardından kuran hocamın öğrettiği bir dua en zor anda kalınca okuyunca inşallah allah yardım eder derdi. dua şu : summun bukmun umyun fehum la yerciun...
bunları oku kardeş allahın izniyle sana hiçbirşey yapamayacaklar.
allah yardımcın olsun

lost66

Banlı Kullanıcı
İlginç cinden oğlu olan erkek duydum ama kadının cinle ilişkisi ilk musallat filminin aynısı denebilr. Geçmiş olsun.

lost66

Banlı Kullanıcı
Ama böyle şeylerin birden olması garip bence geçmişte bişey yapmış olmasın durduk yere olması garip.

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Konuyu açan üye uzun süredir siteye girmiyor. En baştaki mesajın tarihine bakarsanız bunu anlayabilirsiniz. Lütfen bir konuya cevap yazmadan önce o konunun güncel olup olmadığına bakın. İyi forumlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...