Periden 3 çocuğum ilişkiye giriyorum ama mani olamiyorum bilgisi olan herkes yazsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

can-dan

Kayıtlı Üye
Sevgili belirsizlik öncelikle çok geçmiş olsun .Dilerim Yüce Allah'ım tez zamanda sizi bu sıkıntılardan kurtarır.Yaşadıklarım ve duyduklarım cinlerle insanların evlilik yapabildikleri ve hatta çocuk sahibi de olabildikleri yolunda .Bu nasıl oluyor orası da Allah'ın ilminde olan birşey.Ben defalarca farklı kişilerde deneyip olumlu sonuç aldığımız Efendimiz a.s dan rivayet edildiği söylenen bir tertibi seninle paylaşmak istiyorum .Bunu sana okutmazlar ,hatta başkası okurken bile duymaya dayanamazsın .Ve okunurken de yanınızda sana okuyandan başkası bulunmasın buna dikkat edin lütfen .Rivayet terkip şöyle.
Okuyan kişinin önünde durun ve bir bardak da su koyun önünüze.Cinlerden kurtulmanızı niyet ederek arada sırada okuyan size ve suya üfleyerek
Euzü besmeleyle başlanacak 70 ayetel kürsi,70 fatiha,70 kafirun ,70 ihlas ,70 felak,70 nas suresiokunacak .Okuma bittiğinde suyu ellerinize biraz döküp yüzünüzü ve tüm vücudunuzu sıvazlayın ,kalanını da için .Yapmak sizden şifa ALLAH'tan .İnşaAllah ,inşaALlah faydalı olur .Sevgiyle kalın..

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Bu olay zaman zaman aklıma geliyor, merak ediyorum.
İyi veya kötü hiçbir gelişme yok mu?

birbey

Kayıtlı Üye
arkadaşım önce geçmiş olsun diyorum.
cin mektubu vs. vs. dualarla bunu çözmek oldukça zor.
tabii önce tıbbi şeyler denenmeli.
ama eğer olmuyorsa bana özelden yazınız.
para pul almadan size yardımcı olacak birini tanıyorum.

temas

Kayıtlı Üye
öncelikle geçmiş olsun,
yanlız burada şunu belirtmek gerekir ki hiçbir insan cinle evlenemez çocuğuda olmaz,insan su cinler ateşten ve enerji varlıklardır bu sebeptendir ki çocuk olması mümkün değildir,nasıl ki bir insanla bir hayvan veya farklı cins hayvanlar (katır hariç) cinsel ilişkiye girmiş bile olsalar gerek kromozom gerekse genetik yapı farklılığından dolayı çocuk olmuyorsa cin denilen enerji boyutundaki varlıklarda insan kılığına girmiş bile olsalar insandan çocuğu olması mümkün olmaz,yaşam itibarı ile cinlerde insanlar gibi aile haytları olan varlıklar olduğuda göz önüne alındığında cinlerinde birilerinden gayrımeşru çocuk sahibi olması muhtemeldir ve bunuda gerek bağlı olduğu kabileye veya aileye kabul ettirmek zorluğu çekerlerse yalan söyleyebilirler bir insan musallat olup bu gayrımeşru çocuğu sizden miş gibi size lanse etmeye çalışırlar hatta buna zorlarlar,yapacağınız en güzel şey hiçbir hoca filan gezmeden her gün bol bol peygamberimize salavat getirmek ve yardımı cenabı haktan dilemek ve bol bol yasini şerif okumaktır,zira yasin okunan yerede yasin okuyanada çin insan kimsenin musallat olması düşünülemez.allahtan acil şifalar dileklerimle...
arkadasım cinler de doğar duğurur yani onlarda evlenebilir onlarla ilişiğe girenler bilirki bize temas edebilirler bunu cinsel yollada yapabileceklerine inanıyorumtam hatırlamıyorum ama 9000 yıl yasıyolar 900 yüzü oldugunu biliyorum rakamlar net değil ama 3 aşağı 5 yukarı aynıdıryani onların hayatlarıda bizimkini anımsatır evlenme konusuna gelince bir cinle insan elbet evlenebilir sonucta allah huzurunda 2 kişinin şahitliğiyle evlenilmiyormu bu şahitleri biz insan diye yorumluyoruz ama sadece şahit die söylenmiş yani bu şahitler cinde olabilir sana tavsiyem butun bu durum gercek bile olsa sanırım müslümansın havas ilmi ile bilgili bir hoca bul çakma hocalardan bahsetmiyorum ama bir tekke yada benzeri bir yere git kendini allah a adamış bir hoca bul onlar bu konularda sana en güvenli şekilde yardım edecek kişilerdir. bu arada cocukların oldugunu söyledin bunlarıda söyle eyer söylediğin dogruysa eyer bir kan bagı olusuyor kara büyü ile uğrasan arkadaslar bunu bilir sanada zarar gelebilir hocanın yaptıklarından bunu mutlaka belirt. bu arada arkadasların biri sormuş cocuklar tamami ile cin sınıfından olur ama melez oldukları için de kendi ırkları arasında dışlanırlarsa bazen illet olabiliyorlar bu da ayrı bi sorun

Ruh

Kayıtlı Üye
İş
Chi Dövüş Sanatları
Karabasanlar için duaEbû Dücâne (ra) Resûlullah’a (asm) geldi ve: “Yâ Resûlallah! Yatağıma geldiğim zaman değirmen sesi ve arı vızıltıları gibi sesler işitiyorum. Şimşek parıltısı gibi bir şeyler görüyorum. Başımı kaldırıp baktığımda evimin orta yerinde siyah ve uzun gölge gibi bir şeyin olduğunu görüyorum. Yakalamak için elimi uzattığımda, derisinin üzerindeki kılların kirpi kılları gibi olduğunu ve ağzından yüzüme karşı ateş parçaları attığını görüp beni yakacağını zannediyorum ve korkuyorum” dedi. Resûl-i Ekrem Efendimiz (asm): “Yâ Ebû Dücâne! Evinize gelen korkunç bir mahluktur. Bana kâğıt kalem getiriniz” buyurdu. Kâğıt ve kalem getirilince Hazret-i Ali’ye (ra) verdi ve: “Yaz,” buyurdu:

“Bismillahi’r-rahmâni’r-rahîm. Hâzâ kitâbün min Muhammedin resûli Rabbi’l-âlemîne ilâ men taraka’d-dâra mine’l-ummâri ve’z-zuvvâri ve’s-sâlihîne illâ târıkin yetruku bihayrin yâ Rahmânü. Emmâ ba’dü: Fe inne lenâ ve leküm fi’l-hakkı si’aten fe’in tekü âşikan mûli’an ev fâciran muktehimen ev râiyen hakkan mubtılen hâzâ kitâbullahi yentıkü aleynâ ve aleyküm bi’l-hakkı innâ künnâ nestensihu mâ küntüm ta’melûne ve rusulünâ yektübûne mâ küntüm temkürûne. Ütrükû sâhibe kitâbî hâzâ! Ve’ntalikû ilâ abedeti’l-esnâm ve ilâ men yez’umu enne me’allâhi ilâhen âhera lâ ilâhe illâ hüve küllü şey’in hâlikün illâ vechehû lehû’l-hükmü ve ileyhi türce’ûne tuğlebûne hâ-mîm lâ tünsarûne hâ-mîm ayn-sîn-kâf teferreka e’adâ’ullahi ve beleğat hüccetu’llâhi velâ havle velâ kuvvete illâ billâhi feseyekfîkehümüllahü ve hüve’s-semî’u’l-alîm.”

(Rahman ve Rahîm olan Allah’ın adıyla. Bu mektup âlemlerin Rabb’inin Resûlü olan Muhammed’den (asm) hayır veya şer niyetiyle evi ziyârete gelenlere, ancak hayırla gelmelerini dilemek için yazılmıştır. İmdât yâ Rahmân! Muhakkak bizim ve sizin için, hakta genişlik olmalıdır. İsteyerek, istemeyerek veya sürüklenerek, bozgunculuk yapmaksızın, Allah hakkı için evi boşaltmanızı isteyen bu mektup, bize ve size hakkı konuşur. Biz bu mektuba yaptıklarınızı kaydediyoruz. Elçilerimiz, sizin yaptığınız hîleleri yazıyorlar. Bu mektup sahibinin evini derhal terk ediniz! Putlara kulluk yapanlara ve Allah’tan başka ilâh edinenlere gidiniz. O’ndan başka ilah yoktur. O’ndan başka her şey helâk olacaktır. Hüküm O’nundur ve Hâ-Mîm hakkı için ister istemez O’na döndürüleceksiniz. Hâ-Mîm ve Ayn-Sîn-Kâf hakkı için yardım görmezsiniz. Allah düşmanları bölük pörçük oldular. Çünkü Allah’ın delili ve âyeti ulaşmıştır. Allah’tan başka güç ve kudret yoktur. Allah size yeter. O işiten ve bilendir.”)
Ebû Dücâne (ra) diyor ki: “Resûl-i Ekrem’in (asm) yazdırdığı bu mektubu götürüp okudum, baş ucuma koydum ve yattım. Gece yarısı uyanmıştım. Kulağıma şöyle bir korkunç ses geliyordu: “Lât ve Uzza’ya yemin ederim ki, bizi yaktın! Bu mektup sahibinin hakkı için bu mektubu kaldır. Senin evine ve etrafına artık bir daha gelmeyeceğiz.”

Ebû Dücâne (ra) devam ediyor: “Bunun üzerine sabahleyin erkenden kalkıp Resûl-i Ekrem’in (asm) arkasında sabah namazı kıldım. Cinlerin feryadını Resûl-i Ekrem’e (asm) haber verdim. Resûlullah Efendimiz (asm) bana:
“Yâ Ebâ Dücâne! O mektubu kaldır. Beni hak Peygamber olarak gönderen Allah’a yemin ederim ki, eğer o mektubu kaldırmazsan, onlar kıyâmete kadar azap içinde kıvranırlar” buyurdu.3

Dipnot:
1- Rûm Sûresi, 30/23;
2- Nebe’ Sûresi, 78/9, 10;
3- H.Kübrâ, 2/369.

Ruh

Kayıtlı Üye
İş
Chi Dövüş Sanatları
Birde
3 İhlas
3 Nas
3 Felak
7 Ayetel kürsi
okuyup sabaha kadar korunabilirsin.

Ruh

Kayıtlı Üye
İş
Chi Dövüş Sanatları
3 çocuğun varsa bence böyle yaşamaya devam et

canercan

Kayıtlı Üye
euzubesmelyle 3'er kez fatha ayetelkürsi ihlas felak nas oku bu olay geçene kadar devam et ALLAH'A sığın

bluestyle165

Kayıtlı Üye
Allah (cc) yardımcın olsun kardeşim
komsumuzun başınada geldi böyle bir olay ama o erkekti
Abisi bir bayanla evlendi kadına cinler musallat olmuş , kadın evlendikten sonra onu bıraktılar kadının kaynına musallat olmuşlar. Adam kurtulmak için çok cinci hocalara gittiler en sonunda kurtuldu.
İNŞALLAH SENDE KURTULURSUN..

imas

Kayıtlı Üye
senin derdinin dermanı ismi azam duası

şunları acıklamamda da fayda var şu nette olanlar deıl halis olan burda benı kımse yanlıs anlamasın

ismi azam duası zaten sen zor bi durumdasın bu duayı gercekten bilenlerden istersen allah yar ve yardıncın olur bır zamanlar bu duruma düşmüş bir insan tanımıstım cok uzun olmayan bir kaçtane hani biz (ya vedud, ya hay,ya ferdün ) diyoruz ya bunun gibi kısa ama değişik bir allahu c.c ismi onu bulabilrsen allahın izniyle bu sıkıntıdan zerre kadar eser kalmaz o kadın yıllarca bunu yasamıs sonunda bir yerden ögrenmişti

bir çok hoca ya gidip cok sey yaptırdı sonuc alamadı

insallah rabbim yardımcın olur

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Bu deneyimin gerçek olduğuna artık inanmıyorum.
Derdine deva arayan bunca zaman cevap yazmadan durmaz,
gerekirse sitede sabahlardı diye düşünüyorum.

Bu noktada sadece uzun süre zihinlerimizi meşgül ettiği için,
ona çare aradığımız için bizler adına üzüldüm.
Böyle bir kötü duruma düşmediği içinse kendi adına sevindim.

67890

Banlı Kullanıcı
peri değildir onlar.perilerle iletişim zordur.herkes perilerin cinin dişisi diye biliyor bence bu doğru değil.periler pozitif varlıklardır.

hayran_255

Kayıtlı Üye
Bence tek yapçan şey itiraz edip bunlar benden değil deyip dna testi istemen :)))

Wolf

Banlı Kullanıcı
Büyük konuşmuyum ama olası nedenler:

1.Bilmeden Allah'a veya Peygamberine kötü bir lafta bulunmak,
2.Bu tür varlıklarla dalga geçmek,inanmamak,
3.Duadan,namazdan,takvadan eksik kalmak.
4.Bir nimetle pek temiz olmayan kirli yerlere girmek(bu çok kötü bir şeydir.)
5.Allah'a dua edeceğiniz vakti hacıya hocaya gitmekle çözüm bulmak.

Çözümleri:

1.Allah'ın varlığına esin olarak bakın.Allah birdir ve doğmamıştır ya da doğurulmamıştır.Aynı zamanda peygamberimize Hz.Muhammed(S.A.V) salavat getirin.

2.Alay etmeyin.İnanın ama korkmayın.

3.Namaz kılın.Kılamasanız bile surekli dua edin.Yatmadan önce,sabah kalktığınızda...Aynı zamanda bir işi başardığınızda şükredin.

4.Nimetler,Allah'ın insana temiz bir şekilde ulaştırdığı insanın hayatta kalmasını sağlayacak Allah'ın insana verdiği bir şeydir.Siz böyle temiz bir şeyi kirli bir yerde tutarsanız(özellikle tuvalet,banyo vs.)Allah bunu kötü davranış olarak niteler ve bu tür şeyleri pek sevmez.

5.Böyle yaptıkça iş kötüye gidecektir.Allah'a dua edemeseniz bile varlığına inanmanız,yalvarmanız ve zihninizde pozitif düşüncelere yer vermeniz gerekir.Çünkü bu tür varlıklar insanın düşünce zaafından yararlanır.

Benden bu kadar uygulayıp uygulamayacağınız,okuyup okumayacağınız size kalmış.

qralahmet01

Banlı Kullanıcı
sizde şizofren veya paronayak gibi durumlardan şüpheleniyorum

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Panpalar konu başlığındaki ibretlik mantık hatasını gördünüz mü?Periden 3 çocuğum ilişkiye giriyorum ama mani olamıyorum.Resmen dalga geçmiş :D ibret alın Süphanallah...

Salaman

Banlı Kullanıcı
ya belli zaten peri diyor peri dişidir ve diğerini anlatmaya lüzum yok :)

Aybars

Kayıtlı Üye
Aslında sorunların ardında tıbbi neden olabilir.. Herşeyi metafizik varlıklara bağlamamak lazım...

z-mag

Banlı Kullanıcı
Bakın lütfen dinleyin iki alemde yaşıyorum .uyuduğumda rüyalarımda birsürü kadın bana gelinlik giydirip hazırlıyorlardı evleniyordum sonra onlarla oturuyorum gülüyorum falan. Ve uyandıgımda ilişkiye girmiş oluyordum . bunları rüya zannediyordum . bi gün otutuyorum normal bişey resmen kasıklarımı acıtıyordu sonra baygınlık gecirdim rüyamda incir agacının altında doğum yaptım . Bu ilişkiler sıklaşınca ve kasık ağrıları dounmaları hissetmeye başlayınca psikolojik olmadıgını anladım . İyi olan hocalara gittim bi kaçı rüyalarımı anlattı ve hrıstıyan bi kabileden evli oldugumu ve üç çocugumun oldugunu söyledi . bana isimler yerler söyledi hepsine gitmiştim rüyamda hatırlayamadıklarımı hatırlattı . Uyudugumda istemeden o aleme gidiyorum uyumadığımdada rahatsız ediyolar iğneler batıyo kollarıma izlerini görebiliyo herkes . deliricem uyumamaya çalışıyorum . Hoca muska yazdı çıkarmamak için zor tutuyorum kendimi boylama yapıcak ama muska oldugu halde dokunuyorlar . Ve en zoru sürekli anne diyen bebekler görüyorum ince noktam oldugunu öğrenmişler sanırım . ağlıyo bebeklerim dayanamıyorum yardım edebilecek bilgisi olan herkes yazsın lütfen.

Eğer dediklerin doğruysa sana yardımcı olabilirim. Ama senden sadece bir şey istiyorum o cinnin ismini bana vermelisin. Eğer onun ismini bilmiyorsan, üzülerek söylüyorum yalan söylüyorsun. z-mag

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...