Periden 3 çocuğum ilişkiye giriyorum ama mani olamiyorum bilgisi olan herkes yazsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dewil17

Kayıtlı Üye
Şimdi sizin yapmanız gereken eskilerdeki Peygamber efendimizin zamanındaki bu tarz olayların nasıl çözüldüğüne bakmanız lazım sizlerde onlara göre çözüm yolu bulmaya çalışın ve her hocayada gitmeyin gerçekten bu işleri anlayanlara gidiniz ve TAHASSUN DUasını her farz namazından önce ve sonra okuyunuz ve bunlara ek olarak ayetel kürsi leri ekleyiniz,nas ,felak gibi.Sonrada günlük hayatınıza devam ediniz bu tahassun duası bir koruma kalkanı tamm o yüzden sana bir daha yanına yaklaşamıyacaklar bide Akşam yatarken Cin mektubu denilen bir mektup var.Bunu gittiğiniz hocaya söleyiniz o size bir üzel yazsın ve uyurken yastığınızın altınıza koyucaksınız ve bundan sonrada hiç bir şekilde rahatsız edilmiyeceksiniz şayet benim dediklerimi yaparsanız.Geçmiş olsun.
kötü bir tavsiye olduğunu söylemeyemem ama bildiğim kadarıyla cin mektubunu kullanırsanız sonuçlarına katlanmanız gerekecektir. Bunları sizi korkutmak için söylemiyorum ama cin mektubunun onlara zarar verdiği hatta öldürdüğüne dair bir bilgim var (ki bu da bir kan davasına dönüşme ihtimalinin olduğu anlamına geliyor.). Sonuçlarına katlanabilecekseniz bir önerim olacak ama önce kendinize inanıp inanmadığınızı ve bunlardan kurtulmak için nelerden vazgeçebileceğinizi tartmanız gerekiyor.

A1D

Kayıtlı Üye
bektaşi dedesi yada hakiki ocakzadelere gidiyon biraz dergaha hizmet ediyon yanına deccal bile yaklaşamaz derdini anlatıyon dermanını verirler

merakl-ı

Kayıtlı Üye
bence ilk başta uyumalı ve o yere gittiğinde sormalı öğrenmeli sonra onları istemediğini söylemeli ve ayet okulmalı sure okumalı allaha inanmalı ve kalbini ona açmalı daha sonra bunlar işe yaramazsa alaha kalbini açarak ondan yardım istemeli ben bunları önerebilirim

AJA

Elit Üye
Merak ediyorum beIirsiz; doktora gittiniz mi şikayetleriniz dogrultusunda???

serpil123

Banlı Kullanıcı
Ya biri bana yardım etsin bu konuyu yorumlayın veya ilginç diye yazmadım bilgisi olanlar yazsın yardımda bulunsunnn lütfen

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Ya biri bana yardım etsin bu konuyu yorumlayın veya ilginç diye yazmadım bilgisi olanlar yazsın yardımda bulunsunnn lütfen

Üstte elimden geldiğince bilgi vermeye çalıştım.
Yardım kısmına gelince; yardım edemem.
Çoğu üyemizden de bir yardım beklemeyin.
Biz bilgilerimizi; deneyimlerimizi paylaşıyoruz forumda.

Size site yöneticileri yardım ederlerse ederler.
Onların takdirine kalmış bir durum bu.

aşk1

Banlı Kullanıcı
Herkes bişeyler demiş :D
Neden sizsiniz onlarla ilgili biseyle mi uğraştınız naptınızda size yapıyorlar bunu.Onlarla konusabıldınız mı ıstemedıgınızı dıle getırebıldınız mı
kurtulursunuz bian önce ne diyebilirim başka ALLAH yardımcınız olsun.

67890

Banlı Kullanıcı
merhaba sevgili belirsizlik.allah rızası demişsin onun rızası için yazıyorum.

ben onların peri olduğunu düşünmüyorum. onlar cin varlıkları bence ve

olmayan birşeyi size olmuş gibi gösteriyr olabilirler.bence rahatsız falan

olmayın . bi süre düşünmeyin tanrıya sığının tanrının izniyle ben güçlüyüm

deyip içinizdeki sevgi gücünü hissedin.

birde siz istemezseniz onlar size ilişemezler.

gerçekten isteyip sizinle görüşmek istemiyorum sizleri istemiyorum deyin

ama bunu gerçekten isteyin.inanın allahın izniyle giderler.

yeterki enerjinizi yükseltin.

ervacry

Kayıtlı Üye
Sevgili kardeşim öncelikle Allah'a sığın ve Allah'ın rızası olmadıkça onların sana ulaşamayacaklarını unutma.
Peygamber efendimiz bu gibi varlıklardan korunmak için felak ve nas suresinin önermiş özelliklede nas süresinin son ayetinde açıkça cinlerden bahsedilip onların şerrinde Allah'A sığınıyoruz.
Bunları tekrar tekrar düşünüp gerçek hayatına taşımana gerek yok. Bunları düşünme ve hepsinin halisülasyonlar olduğuna inan .
Unutmaki cinlerin yaratıcısı da Allahtır.
Bence bu sana musallat olan bir varlığın oyunu.
Hamilelik sürecinden bahsediyorsun pekala psikolojinle oynayıp hamileymişsin gibi hisettirebilir seni.
Hoca konusuna gelince hepsine güvenem . Bazı hocalar seni daha da çok yanıltabilir. Ve hatta bu musallatı arttırabilir.
dediğim gibi Allah a sığın Ondan başka kimse yardım edemez.
Selametle en kısa sürede kurtulman dileğiyle.

özözöz

Kayıtlı Üye
merhaba sevgili belirsizlik.allah rızası demişsin onun rızası için yazıyorum.

ben onların peri olduğunu düşünmüyorum. onlar cin varlıkları bence ve

olmayan birşeyi size olmuş gibi gösteriyr olabilirler.bence rahatsız falan

olmayın . bi süre düşünmeyin tanrıya sığının tanrının izniyle ben güçlüyüm

deyip içinizdeki sevgi gücünü hissedin.

birde siz istemezseniz onlar size ilişemezler.

gerçekten isteyip sizinle görüşmek istemiyorum sizleri istemiyorum deyin

ama bunu gerçekten isteyin.inanın allahın izniyle giderler.

yeterki enerjinizi yükseltin.

Kesinlikle katılıyorum. Korkmak yerine aklınızı toplayıp kalpten isteyin bizzat işe yaradığını kendimden biliyorum. Dua ve inanmak herşeyin çözümü.

Müntehabb

Kayıtlı Üye
Hani yaptığınız hareketlerden falan bir anlam çıkartabiliriz belki. Mesela abim rüyasında kötü birşey gördüğünde yatakta hızlı hızlı dönüyor ve şiddetle bağırıyor. Belki sizdede böyle şeyler oluyordur.Ve belkide o morlukları kendi kendinize yapıyorsunuzdur. Gerçekten çok acayip bir durum. Allah yardımcınız olsunn.. :( Çok kötü bir durum.

GunlesS

Kayıtlı Üye
Hadimlerle insanların birbirine fiziksel temasta bulunması yasak diye bilirdim..
ilk önce arkadaşım hanım efendinin bahsini ettigi olaylar hadim değil musallattan bahsediyor..
hanım efendi umarım etrafınızda güvenebileceginiz ve bu işi sizin yerinize yapabilecek bir hoca vardır bilemiyorum bir hocaya giderseniz size neye mal olacagını ama yapmanız gereken 2 şey var bir nad-ü ali yazması muska olarak taşımanız gereken birde vecibesini gunde bir kez okumanız yeterli ve bunu yanında bu konuda uzman bir hoca yada bilirkişiden size cennetül esma muskasını yamasını isteyebilrisiniz geceleri yatarken 3 fatiha 3 ihlas süresi 7 ayetel kursi okuyun (ayetel kursiyi 7 den sonra her bi okuyusunuzda etrafısnızda bir cember daha çizilir) bu duaları her aksam yatmadan okuyun allahın izniyle geçecektir psikolojik bir tramva degilse tabiki musallatın nedeni ve dogumun yerlerini hesaba katarsak 2 neden gibi görünüyor 1 cil neden bir ilişki sonrası düşük cocuk yapmanız ki bu piskolojik tramva nedenidir.. 2 cil neden ise cin sofrası denilen mecralar vardır belirli akşamlarda incir dut ve cogul olarak meyve veren benzer agacların altlarında toplanırlar muhtemel olarak sizinde bir akşam ezan sonrasında bir agac altında gecerek bunların size musallat olmasına neden olmus olabilirsiniz nadü ali vefki koruma cemberidir iyilikten ve kotulukten (iyi olan herseyin içinde kotuluk vardır) sizi korur cennetül esma ise yani esmaların kalkanı ise hiç bir cinninin hadimlerde dahil izin almadan gecemeyecekleri 7 arş 7 arz boyunca korundugu söylenir inş feraha erersiniz...

saykoman

Kayıtlı Üye
size nacizane tavsiyem öncelikle namaz kılmaya başlamanız, abdestsiz dolaşmamanız. Bu bayanın anlattığı olay şizofreni veya diğer psikolojik olaylarla bi alakası olmayıp bu tür olaylara çok kez şahit olmuşluğum var. kuran okuyamaması doğru hatta hocaya gitmesine bile müsaade etmiyorlardır. gitmeye çalıştığı zaman saçına iğne batırılıyormuş gibi his verirler, boğazını sıkarlar onu bırakmak istemezler. eğer hanımefendi evlenmeyi herhangi bir alemde onayladı iseniz bunların akrabalarıda sizinle beraber yaşarlar. kurtulmanın yolu zordur fakat bu zorluğu aşmanın tek çaresi namaz kılmaktır. hocalar cinden kurtarırız derler kendi hizmet ettiği taifesini sana yollarlar sözde seni kurtaracaklardır, eğer gönderdiği cinler müslüman değilse senin cinlerin taifesi ile anlaşma yaparlar, bunların sayısı 10 ise 20 olur gelenlerle birlikte...

Allah'u teala hazretlerine ibadet ederek ve abdestsiz gezmeyerek bu durumdan kurtulmanız Allahın izni ile gerçekleşir. En doğrusunu Allah bilir.

Materyalist arkadaşlarımız ibadet ve abdest konusuna takılmasınlar. Abdestte vucuddaki elektriği alan suyun etkisi vardır namazda ise dualar okunurken cin taifesinin enerjisinin üstüne çıkılır yani onların seviyesinden kurtulunur. ifritin görevlendirdiği taife görevini yerine getirene kadar musallat olacağı insanın açığını zayıf anını bekler ve beyin dalgalarına hükmeder. ona istediği olayı yaşamış gibi hissettirebilir. tekrar görevini tamamlayan taife ifrite aynen bir asker edasıyla görevi tamamladığını anlatır. şeytani cinler insanların enerji seviyesinin düşmesini bekler, o anda insana musallat olurlar. psikolojik olarakta şöyle kurtulunabilir, onları önemsemek, kaale almamak olabilir.

1.arkadaşlardan bazıları şizofreni demiş, alakası yok.
2.cin mektubu yazdırın demişler, bu mektubu peygamber efendimiz yazmamıştır uydurmadır hikayesi ile birlikte.
3.öyle hissediyorsundur diyenler oldu, evet olabilir şöyle vakalar da var mesela bakire bir bayan cinler tarafından tecavüze uğradığını söylüyor ailesi doktora götürüyor ama hala bakire onun beyin dalgalarına tecavüz edilmiş hissini yerleştiriyorlar o anda ve o bayan o olayı yaşamış gibi hissediyor.
4. birde şöyle birşey duydum herhangi bir tanıdığının kılığıa girip ilişki teklif ediyor. evlenme teklif ediyorlar.

şimdilik bu kadar sayın belirsizlik başka bir sorunuz varsa cevaplamaya hazırım yada merak ettiğiniz herhangi birşey.

nimsa

Kayıtlı Üye
bence artık çok zor kurtulursun çok üzüldüm durumuna ama çok iyi bir hoca bulamazsan kurtulamazsın sana dua oku namaz kıl diyorlar sen bunları muhtemelen yapamazsın yaptırmazlar şaşırırsın istemezsin vs. Allah yardımcın olsun.inşalla sana en yakın zamanda bir kurtarıcı gönderir sen yeter ki kurtulmak iste

baltor90

Kayıtlı Üye
Hocaları geziyorum periler durmuyor sürekli uğraşıyorlar beni hazırlamaya çalışıyo bayanlar evlenmişim haberim yok üç çocugum var deliricem araştırıyorum gündüzleri hocalardayım bu konu hakkında bilgisi olanlar yazsın ALLAH rızası için..

cinlerden olan kocanızı bulup yakın..ve ayrıca sadece uykuda değil uyku hali dışındada bunları görmeniz lazım..uyku hali dışında gördüklerinize tarafsızca yaklaşıp konuşun..sizin durumunuzdan haberdar olacaklardır ve bunun bir aşk sonucumu büyü sonucumu yada bir anlaşma sonucumu olduğunu söyleyeceklerdir..ve şunuda bilin eğer çocuklarınız olmuşsa cinni leri görmeye devam edeceksiniz..doğumdan önce müdahala edilseydi bence daha iyi olurdu ve tamamiyle kurtula bilirdiniz ama artık çok zor..
tabi tüm bu durum gerçekse( sözümü yanlış anlamayın size söyledikleriniz doğru değil demek gibi bir niyetim yok sadece baı şeyleri yanlış biliyorsunuzdur veya durum psikolojiktir)

cisrii

Kayıtlı Üye
büyük geçmiş olsun her duyduğun yere gitmeyin lütfen iyice harap etmeyiniz kendidnizi

schutze07

Kayıtlı Üye
Belirsizlik artık başka konularla ilgileniyor sanırım onca insan üzülüp uzun uzun yazmışlar ama şuan online olmasına rağmen 2 hafta önce yazılanlara bakmamış bile ki iyiki bir yorum yapmamışım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...