Periden 3 çocuğum ilişkiye giriyorum ama mani olamiyorum bilgisi olan herkes yazsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serpil123

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar yanlış biliyorsunuz insanla cin bir cinsi münasebet yaşıyabilir bunu bilimle açıklamya gerek yoktur çünkü bilim en başta metafiziği saymadı neden derseniz bilim çünkü var olan görünen eve ele alınan şeyleri kabul eder görünmeyenleri kabul etmez.

Şimdi gelelim konuya böyle şeyler olabilir olmaz diye birşey söz konusu deyildir.

*Her gece tahassun duasını, ayetel kürsi, nas ,felak oku.
*Cin mektunu tanıdık ve güvenilir bir hocaya yazdır.

Korkma hiç birşey olmuyacaktır kardeşim kısa zamanda inş düzeliceksin.

Okuyamıyorum duaları okutmuyorlar bunları bile size benim adımla ben söylüyorum ablam yazıyor bu sitede bu konular var diye yardım etmeniz için. Tabiki yaşıyor ya resmen ilişkiye girdiginizin kanıtları var .

RaV3N

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu tür olaylar olabiliyor.Bir kitapta okumuştum yine parapsikoloji ile ilgili adını hatırlamıyorum hatırlasam inanın buraya yazarım.Kişilerin başından geçen farklı bu tür olayları kendi ağızlarından dinlenerek yazılmış bir kitap olayları her günü e tarihi ile anlatıyor.Bulursam size mutlaka öneririm.

Orada okuduğum bir yazıda yine bu tür sizin başınızdan geçen bir olay gibi bir yazı okumuştum.Bir cin çağırma seansından sonra kızın başına şöyle bir olay gelmiş.Cin'i gönderdiklerini sanmışlar fakat gitmemiş.Kız gece yatağına yattığında birden eli kolu bağlanmış gibi kaskatı kesilmiş ve birinin üzerine doğru yattığını fark etmiş,hatırladığım kadarıyla yazıda şöyle diyordu o anlık bir baygınlık geçirdim sabah uyandığımda her tarafım ağırıyordu ve kasıklarımda kollarımda ağrılar ve morararmalar vardı diyor.Daha sonra kızın karnı şişmeye başlamış doktora vs. gitmişler fakat ultrasonografi vb benzeri tetkiklerde hiçbirşey bulunamamış.Kız bir süre geçtikten sonra yine büyük bir kasık ağrısıyla karnından hava gibi birşeyin çıktığını anlatıyordu.Hatırlayabildiklerim bunlar. Sevgilerle...

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Arkadaşlar yanlış biliyorsunuz insanla cin bir cinsi münasebet yaşıyabilir bunu bilimle açıklamya gerek yoktur çünkü bilim en başta metafiziği saymadı neden derseniz bilim çünkü var olan görünen eve ele alınan şeyleri kabul eder görünmeyenleri kabul etmez.

Şimdi gelelim konuya böyle şeyler olabilir olmaz diye birşey söz konusu deyildir.

*Her gece tahassun duasını, ayetel kürsi, nas ,felak oku.
*Cin mektunu tanıdık ve güvenilir bir hocaya yazdır.

Korkma hiç birşey olmuyacaktır kardeşim kısa zamanda inş düzeliceksin.

şimdi burada asıl mesele 23+23 meselesidir,23 kadın 23 erkek insan için geçerli olan fakat 23 insan+23 cin bunu nasıl izah edeceksiniz,yani cinlerin kromozomu 23 mü veya cinlerin kromozomu olduğu bellimi,bilimsel olarak açıklanamaz üstelik enerji boyutundaki bir varlığın fiziksel yapısında böyle bir şey olacağına inanamıyorum....

siz yinede hocadan önce iyi bir psikoloğa hatta böyle bir olayın olup olmadığını öğrenmek için bir jinekoloğa gitmenizi tavsiye edrim dostane olarak,cinle insana musallat olurmu dersen ona olur derim zira cinler vardır ve kur'an yazdığı için haktır...

La-edri

Kayıtlı Üye
Peki bu arkadasa yardimci olabilecek kimse yokmu?

RaV3N

Kayıtlı Üye
Peki bu arkadasa yardimci olabilecek kimse yokmu?

Kesinlikle sana katılıyorum.Umarım bir çaresini bulabilirler.

Bu arada bir doktora gittiniz mi? Belki vücudunuzda oluşan kızarıklıklar beliri bir hastalığa bağlı da oluşabilir.Yazdığınız yazılarda okuduğum kadarıyla kızarıklık oluşan yerlerde kanama oluyor demiştiniz.Hematolojik bazı hastalıklarda vücutta yeterli miktarda lökosit üretilememesine bağlı yada oraklaşmaya bağlı iğne ucu büyüklüğünde (ekimoz) veya daha büyük subkutan doku dışı kanamalarda (Hematom ) oluşabiliyor.Bunlarda kanamaya sebebiyet verebiliyor.Benim bir sağlık çalışanı olarak size verebileceğim tavsiye ilk önce bir doktora görünmeniz ( Dahiliye buradan bir sonuç çıkmazsa jinekologa ve en son olarak da bir psikiyatriste görünmeniz ) En azından aklınızda bir soru işareti kalmamış olur.Daha sonra bir sonuç elde edemezseniz ilim sahibi birine görünmenizi tavsiye ederim .Sevgilerle....(Siz izin vermediğiniz sürece ben onların size dokunabileceklerini düşünmüyorum sitemizde bulunan birçok konuda varlıklara karşı koruma kalkanı yapılabilecek dualar ve yazılar var bunları uygulayın.Ayrıca çocuklarım var diyorsunuz ve bunları kabullenmek istemiyorum ama içim acıyor diyorsunuz.Siz zaten böyle demekle bunları kabulleniyorsunuz.)

İlk önce yapmanız gereken zihninizi ve bedeninizi tüm bu negatif düşüncelerden arındırmak.Size yine aynı şekilde zarar vermeye çalışsalar bile olmamış gibi görmezden.Arınma meditasyonları yapın ve en önemlisi kendinize koruma kalkanı yaratın Ve bu konuları asla düşünmeyin.Zihninizi boşaltın ve Kendiizin ne kadar güçlü ve mükemmel olduğunu beyninize kodlayın.Özgüveninizi geri kazanın.Dininiz nedir bilmiyorum fakat bunları yaptıktan sonra da Allaha bol bol dua edin.Çabalarınız karşılıksız kalmayacaktır.Işıkla kalın....

Kadoramas

Kayıtlı Üye
Bu konuda yazılmış bilgilerin çoğunun doğruluğu ispatlanamaz.Kesin teşhis ve tedavi için adminlerden yardım almalısınız.

AJA

Elit Üye
AIIah yardımcınız oIsun.. :(

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
ben bu konuda oldukça etkili ayetel kürsi dairesi ve ismi azam dairesi buldum,yarın yüklerim inşaallah...

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Bu konu bahsedildigi üzere bu kadar yogun ise.. Sizce kendi basina hall edebilirmi ???

bilmem ama ayetel kürsi dairesini ben şahsen kullanıyorum oldukçada faydasını gördüm tek başına halledebilirmi dersen bilgisayardan indirip yazıcıdan çıktısını aldımı tamamdır,yani yapacağı başka bir şey yok birde bunu aliminyom folyo ile kaplayıp üzerinde taşımaktan ibaret...

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Bunu yaşamayan bilemez; durmunuzu az çok anladım gibi.

Çocuk konusunda büyüklerden şöyle duydum;
Negatif varlıklar kendi eşlerinden olma çocuklarını o kişiden olma gibi gösterip;musallat olunan kişiyi kandırırlarmış.

Kendinizde fiziksel izler görmeniz, rüyalar görmeniz sadece bu oyunu
gerçekçi kılmak için hileleridir. Kişinin zaafı üzerinden bir ilizyondur.

Kısacası; öyle gösterilmesi bu çocukların sizden olduğu manasına gelmiyor. Nasıl bu kadar emin olup sahiplenebiliyorsunuz ?

Hele de işe hacı hoca girdi mi; olay daha inandırıcı olmuş sizin için.
O gittiğiniz hocaların bir tanesi bile varlıkla evli ve çocuğu var mıymış?
Kulaktan dolma bilgisiyle, yardım edelim derken hepten arap saçına çevirmişler durumu.

Varlıklarla evlilik mümkündür; bu evlilikten melezler doğması da nadiren de olsa gene mümkün. Buna dair rivayet şeklinde hikayeler vardır.
Lakin burda önemli olan nokta buna iki tarafın da rıza gösterdiği yönündedir.
Bir izin verilmişlik,uygunluk durumu olması lazım diye düşünüyorum.

çağdaş1

Kayıtlı Üye
belirsiz geçmiş olsun öncelikle . senle ilişkiye giren rüyanda şeytandır . ama eğer zeytin yemiyorsanız zeytin ve elmayı karıştırıp tüketin . uyumadan önce etrafınızda 7 farklı tütsü yapın ve uyurkrn kılıç deseni işlenmiş kolye takın

janet

Kayıtlı Üye
psikolog ve genel check up öneririm.
Şizofreni Belirtileri Nelerdir?
Şizofreni hastaları dünyayı değişik algılar. normalde çevrede varolan uyaranlar dışında olmayan sesler, hayaller, garip kokularla dış dünya karışık ve anlaşılmazdır.
Bu ortamda hastalarda anksiyete artışı, heyecan ve korku sıktır. Bu duygularla genelde normal olmayan davranışlar sergilerler.
Şizofreninin ortaya çıkışı değişik şekillerde olabilir. Bazı hastalarda aniden ortaya çıkabileceği gibi çoğu hastada sinsice yavaş yavaş gelişir. Yavaş seyir gösteren şizofrenide başlangıçta dikkat toplama güçlüğü, toplumsal ilgiyi kaybetme, içine kapanma, kendine bakımda azalma, dini uğraşılarda artma veya kara sevdaya tutulma gibi belirgin olmayan ve ilk bakışta şizofreniyi düşündürmeyen belirtiler görülebilir ve sıklıkla başka psikiyatrik hastalıklarla karıştırılır. Bu başlangıç belirtilerinin ardından birkaç Ay veya yıl içinde de tüm belirtileri ile hastalık ortaya çıkar. Hastalar sıklıkla garip davranışlar ve konuşmalar sergilerler.Gerçekte olmayan sesler işitmeye ve hayaller görmeye başlarlar. Bazı hastalarda garip pozisyonlarda uzun süre durma, bazılarında hiç hareket etmeksizin uzun süre sessiz kalma veya aşırı hareketlilik görülebilir. Yavaş seyir gösteren şizofreninin yanında hızlı seyir gösteren şizofreni de olabilir. Bu hastalarda ise belirtilerin çoğu bir arada aniden ortaya çıkar.Bazı hastalarda belirtiler hafif seyrederken bazılarında şiddetli semptomlar olabilir ve bu durumda hastaları kontrol etmek güçleşebilir. Şizofrenide görülen belirtiler iki başlık altında toplanır: Pozitif belirtiler ve Negatif belirtiler. Her hastada bu belirtilerin tümü bir arada görülmez.
şizofreni hastalarında saldırganlık sık görülen belirti değildir. Ancak şizofreni belirtileri ortaya çıkmadan önce saldırgan kişiliği olanlarda hastalık ortaya çıktıktan sonra saldırganlık görülebilmektedir. Bunun dışındaki hastalar genelde içine kapanıktır. Şüpheciliği olan hastalar ilaç kullanmıyorlarsa saldırgan olabilirler. Genelde aile içinde veya arkadaş ortamında saldırgan davranışlar gösterirler. Yine Alkol ve madde bağımlılığı olan şizofrenlerde saldırganlık görülebilir. Şizofrenide intihar riski normal topluma göre fazladır. Hastaların %10’unda intihar girişimi görülebilmektedir. Hangi hastanın intihar edeceğini önceden kestirmek genelde güçtür.
..alıntı..

BattleFury

Kayıtlı Üye
Şizofrenimi? Bir insan şizofren oldugunu bilemez (1)
Şizofren bir kimseyi saptamaksa oldukca koalydır (Şizofren bir arkadasa sahibin , 1 gun olsun ilaçalrını almazsa kendini Napolyon bile sanabilir..)
Ve son olarak , madur bir kimseye *Şizofren* demeden once konu bir arastırılmalıdır degil mi? :D amacım sizi yıpratmak degil .. sadece ŞUNU söylemek istiyorum , Bircok şizofren aslında kendilerine gore en ust duzeyde gordukleri kişileri kendi beyinlerince *bir karakter* olarak algılarlar.. ;)

AJA

Elit Üye
O kadar farklı yorumlar yapılmış ki konuya kimi psikolojik demiş kimi şizofren teşhisi koymuş.
Ortada oIdukça hassas bir konu var ki arkadaşımız çaresiz burda derdini yazıyor..!
Bilgi dışında yorum yapılması eminim ki zaten zor durumda olan arkadaşımızı daha da içinden çıkılmaz bir hale sokmuştur :(

[SIZE=2,5]DreamDuality[/SIZE] size aynen katılıyorum..
belirsiz arkadaşım bence acilen sitemizin yetkili ve bilgisi yüce insanlardan yardım almalısın.Sayın URUM eminim ki size yardımcı olacaktır..AIIah yardımcınız oIsun...
HuzurIa kalın...

janet

Kayıtlı Üye
Buradan teşhis koymamız yanlış - tamamen katılıyorum.
Bir arkadaşımı kaybettim, beyin tümörü varmış, yaptığı baskı nedeniyle sanrılar görüyordu ve hep etrafında gölgeler olduğunu söylüyordu. cin musallatı ve büyü zannedip o hoca bu hoca derken, doktora gittiğinde tedavi için geç kalmıştı. Bir yıl önce rahmetli oldu, Nur içinde yatsın. Her ne şikayet olursa olsun, musallat olsa bile yine de doktora gidilmelidir, özellikle fiziksel belirtiler varsa. Bunun yanısıra cin musalatından kurtulmak için de birşeyler yapılabilir tabi. Lütfen mantığı da elden bırakmayalım..

BattleFury

Kayıtlı Üye
Buradan teşhis koymamız yanlış - tamamen katılıyorum.
Bir arkadaşımı kaybettim, beyin tümörü varmış, yaptığı baskı nedeniyle sanrılar görüyordu ve hep etrafında gölgeler olduğunu söylüyordu. cin musallatı ve büyü zannedip o hoca bu hoca derken, doktora gittiğinde tedavi için geç kalmıştı. Bir yıl önce rahmetli oldu, Nur içinde yatsın. Her ne şikayet olursa olsun, musallat olsa bile yine de doktora gidilmelidir, özellikle fiziksel belirtiler varsa. Bunun yanısıra cin musalatından kurtulmak için de birşeyler yapılabilir tabi. Lütfen mantığı da elden bırakmayalım..

Öncelikle Psikolojik test ve Check-up gibi bir sorunla bedensel bir vakanın olup olmadıgı saptanmalıdır , buna bende katılıyorum.. egerki gayet saglam cıkıyorsa işinin ehli bir İlim sahibi insana basvurulabilir..

janet

Kayıtlı Üye
kan falan yokta ellerimde kollarımda izler var onların üzerine basrıtrıyorum sürekli bazen kanıyorlar .
iğnelemeler çıldırtıcak zaten beni izleri ellerimde alnımın ortasında minik minik iğne ucu gibi kırmızılar kan toplanmış gibi derın oldu uykum ve sureklı uzanıyorum cok halsızım bunun gıbı bır cok sey
Okuyamıyorum duaları okutmuyorlar bunları bile size benim adımla ben söylüyorum ablam yazıyor bu sitede bu konular var diye yardım etmeniz için

bunları biraz araştırdım, birkaç hastalığın belirtisi olabilir. aynı belirtileri yaşayan insanlar var, boyun fıtığı teşhisi konulmuş, nöropati teşishi konulan var, şizofreni teşhisi konulanlar var, artı belirtilere göre konulan teşhisler çeşitli. neticede hepsi tedavi olmuş. Madem ki kendi yazmıyor siz ablası olarak mutlaka bir doktora götürün, burada da musallat size yardımcı olacak bilgili ve ne yaptığını bilen insanlar var.
Benim de ayrıca anlayamadığım aslında şu: bir insanın böyle bir problemi varsa, ve parapsikoloji platformunda üyeliği varsa, neden bu olayı yazmak için 2 ay bekler. Ben şahsen yardım arıyorsam, hemen üye olduğum gibi yardım isterim. Bu bulunduğum durumun önemini ve gerçekten yardıma ihtiyacım olduğu anlamına gelir.
Bunu okuyan arkadaşlar lütfen belirsiz isimli üyenin yardıma ihtiyacı yokmuş gibi anlatmaya çalıştığımı düşünmeyin ve farklı yönlere çekmeyin.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Bu konuyu okuduğum günden beri huzursuzum.
Sizin durumunuzu asla soruşturmam da araştırmam da.
(hem mahremiyet; hem de benim işim olmadığı için).
Lakin genel manada böyle birşey mümkün mü diye bilgi edinmeye çalıştım.

Öncelikle hangi tür varlıkla karşı karşıya olduğunuzu bilmeniz önemli.
Nasıl ki insanlar birbirine benzemez; onlar da birbirine benzemez.
Nasıl ki Afrikalıların değer yargıları farklı; bizim değer yargılarımız farklı.
Varlıkların da nelere saygı gösterdikleri ve yaklaşımları farklıdır.
Taifesini bilirseniz; ona göre önlemler alabilirsiniz.

Gelelim mahremiyet konusuna;
Kişi bir varlığa aşık oldu; ondan fayda gördü böylece evlendiler.
İki tarafın rızası olması gerek diye üstte de yazmıştım.
Böyle bir durumda gizlilik esastır; ve mahremiyet vardır.
Bu konuya işinin ehli dahi olsa 2. veya 3. şahılsarın karışması sakıncalıdır.
Hiç olmadık yere bu kişiler de kendilerini tehlikeye atarlar.

Bir örnek vereyim;
Kocası dövüp- sövüyor diye bir kadını hanesinden alan evliliği
bir derviş kalkıp da bozabiliyor mu? Şerren mümkün değildir.
Karı- kocanın arasına şeytan dahi giremez diye bir söz var.

Bu yüzden kesin olarak buna rıza göstermediğinizden emin olmalısınız.
Rüyada dahi olsa bir yerde izin verdinizse; arada bir evlilik akdi olduysa
işiniz gerçekten zor.

Gelelim üreme olayına;
bu olayın sadece enerji bazında olabileceğinü düşünüyorum.
Nasıl ki enerjimizden bir elemental varlık; psipet yaratıyorsak
bu da o gibi enerji yoluyla olan bir yaratım olabilir en fazla.
Auranızdan enerjinizden bir parça olabilir; lakin döllenmeyle bir alakası yok gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...