Kafam karıştı .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ceydi

Kayıtlı Üye
Yaklaşık 3 sene önce psişik gücümün olduğunu fark ettim bu rüyalarımla başladı rüyamda koruyucu meleğimle konuştum ve birden araştırarak öğrendim . ama sürekli bilmem gereken başka bir şeyler daha varmış gibi geliyor ve özellikle son 1 senedir bazı cevaplarımın önceki yaşamımda gizli olduğunu hissediyorum . şu sıralar aşırı derecede cadılıkla bir bağlantım varmış gibi geliyor ama nasıl anlayacağımı , neyi bilmem gerektiğini hiç bilmiyorum . Sadece bilmem gereken bir şey daha varmış gibi geliyor . Ayrıca 3 senedir fal bakıyorum ve daha tarot kartlarının anlamlarını bilmeden ilk aldığım günden itibaren onları anlayıp %100'lük olmasa da %90'Lık başarı elde ediyorum .

Mcahit

Kayıtlı Üye
Bayağı karışmış kafanız.Bu farklı bir dil falan mı ?

Love Song

Banlı Kullanıcı
Arkadaşımız yazmış ki

''Yaklaşık 3 sene önce psişik gücümün olduğunu fark ettim bu rüyalarımla başladı rüyamda koruyucu meleğimle konuştum ve birden araştırarak öğrendim . ama sürekli bilmem gereken başka bir şeyler daha varmış gibi geliyor ve özellikle son 1 senedir bazı cevaplarımın önceki yaşamımda gizli olduğunu hissediyorum . şu sıralar aşırı derecede cadılıkla bir bağlantım varmış gibi geliyor ama nasıl anlayacağımı , neyi bilmem gerektiğini hiç bilmiyorum . Sadece bilmem gereken bir şey daha varmış gibi geliyor . Ayrıca 3 senedir fal bakıyorum ve daha tarot kartlarının anlamlarını bilmeden ilk aldığım günden itibaren onları anlayıp %100'lük olmasa da %90'Lık başarı elde ediyorum .''

Ne hissettiğinizi anlıyorum ilk fal bakışlarımda %90 lık olmasada başarılı olmam beni şaşırtmıştı,rüyanızda gördüğünüzün koruyu melek olduğunu pek zannetmiyorum koruyu melekler tıpkı diğer melekler gibi aciz ve zavallı yaratıklardır,özgür iradeleri bile yoktur yani tanrıdan emir almadan kendi kafasına göre bizimle iletişime geçeceklerini hiç zannetmiyorum,ayrıca fal ve kehanet islam'da günahtır yani bu yeteneklerimiz için meleklerden yardım almak pek mümkün gözükmüyor tabiki adı üstünde ''Rüya'' görmüşsünüz böyle şeyler olabilir gördüğünüz rüyanızın yenetenekleriniz ile ne kadar ilgisi var bilemem bunu nefettiti'ye sormanız daha sağlıklı olacaktır.

Fal bakan ve genelde kehanetleri doğru olan birisi olarak yaşadıklarınızı kendi yaşadıklarıma benzettim ve size verebileceğim en iyi tavsiye oluruna bırakmanız olacaktır
Kesinlikle anormal bir durum yok,kendinizi geliştirmeye çalışın bu yetenek pek az kişide vardır iyi değerlendirmek gerekir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...