Hisleriniz Güçlümü ? Test Edin

• Konbuyu başlatan Üye silindi 15237
  • Başlangıç tarihi

fransula

Kayıtlı Üye
33 Beden Dili konusunda tez yazmıştım üniversitede ama daha iyi olabilirdim test konusunda :)

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
1-15 PUAN
İnsan sarrafı olmanız imkansız. Çünkü insanların davranışları arkasındaki mesajları almakta zorluk çekiyorsunuz. İnsanlar hakkında çok çabuk fikir sahibi oluyor, sonra da dikkatsizliğinizden hayal kırıklığına uğruyorsunuz. İnsanların mimiklerini okumak istiyorsanız, bir aynanın karşısına geçin ve çeşitli yüz ifadeleri takının. İşe yaradığını göreceksiniz. :(

Geçen 2 yılda bi arpa boyu yol katedememişim :( Benden de başka bişe beklenmezdi zaten :(

MissGhost

Kayıtlı Üye
42 aldım, test güzelmiş daha cok a olanlar b olanlar.... şeklinde yapmayıp puanlama şeklinde yapman daha guzel olmuş

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Tebrikler! Siz tam bir insan sarrafısınız. İnsanları çok iyi tanıyorsunuz. Ya sezgileriniz çok güçlü ya da karşıdan gelen mesajı direkt alıyorsunuz. Bu kadar geniş bir sosyal çevreniz olmasına şaşırmamak gerekiyor. Ancak bu yeteneğinizin tehlikeli bir hal almamasına dikkat edin.

İnsanlarla konuşurken onlara bir psikolog edasıyla yaklaşmayın.( Sanırım doğru :) )

nazom

Kayıtlı Üye
42 puan .

İnsanlara psikolog edasıyla yaklaşmanın ötesinde beni üzen başka birşey var. Güveneceğiniz , sizi gerçekten seven fazla kişi olmadığını bilmek.

cadıkazanı

Kayıtlı Üye
Puanım 22. Sonuçta tam beni anlatıyor güzel bir test teşekkürler...

fako

Kayıtlı Üye
35 puan çıktı bu test kesinlikle doğru şahsen anlaşamadığım insan yoktur ve her zaman insanların hareketlerini doğru tahmin ederim kişiyle denemek amaçlı başkası hakkında konuşurum davranışına göre o kişi benim şahsın hakkında konuştuğumu söylermi söylemezmi anlarım birinin bir şeyden rahatsız olduğunu hemen anlayabiliyorum

fnguler

Kayıtlı Üye
31-50 PUAN

Tebrikler! Siz tam bir insan sarrafısınız. İnsanları çok iyi tanıyorsunuz. Ya sezgileriniz çok güçlü ya da karşıdan gelen mesajı direkt alıyorsunuz. Bu kadar geniş bir sosyal çevreniz olmasına şaşırmamak gerekiyor. Ancak bu yeteneğinizin tehlikeli bir hal almamasına dikkat edin. İnsanlarla konuşurken onlara bir psikolog edasıyla yaklaşmayın.

Vay canına! Çok yararlı oldu benim için, gerçekten teşekkür ederim.