Hisleriniz Güçlümü ? Test Edin

• Konbuyu başlatan Üye silindi 15237
  • Başlangıç tarihi

ateş2

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
bende tebrik aldım bu testten. ve çevremdekilerle hep bir psikolog gibi konusma özelligimle tanınırım.test için teşekkürler...

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
1-15 PUAN
İnsan sarrafı olmanız imkansız. Çünkü insanların davranışları arkasındaki mesajları almakta zorluk çekiyorsunuz. İnsanlar hakkında çok çabuk fikir sahibi oluyor, sonra da dikkatsizliğinizden hayal kırıklığına uğruyorsunuz. İnsanların mimiklerini okumak istiyorsanız, bir aynanın karşısına geçin ve çeşitli yüz ifadeleri takının. İşe yaradığını göreceksiniz. :(

striker

Kayıtlı Üye
48 puan aldım :)
çok güzelmiş teşekkürler.

noble__angel

Kayıtlı Üye
32 çıktı . Haklı da insanlara psikolog edasıyla yaklaşmamalıyım :devil2:

aşk1

Banlı Kullanıcı
35 aldım puanlama ama bilemiyorum hislerim nasıl benim :S

.Demeter.

Kayıtlı Üye
İş
Dövmeci ve Ressam
31-50 PUAN

Teşekkürler paylaşım için sevdim bunu :)

Emilov

Kayıtlı Üye
36 test tutmadı genelde insanları yalnış tanırım olumlu yaklaşırım olumsuz çıkarlar :d

merlyn_pansiyha

Kayıtlı Üye
İş
üniversite öğrencisi
31-50 PUAN

Tebrikler! Siz tam bir insan sarrafısınız. İnsanları çok iyi tanıyorsunuz. Ya sezgileriniz çok güçlü ya da karşıdan gelen mesajı direkt alıyorsunuz. Bu kadar geniş bir sosyal çevreniz olmasına şaşırmamak gerekiyor. Ancak bu yeteneğinizin tehlikeli bir hal almamasına dikkat edin. İnsanlarla konuşurken onlara bir psikolog edasıyla yaklaşmayın.

:))

hecate.agarta666

Kayıtlı Üye
32 ile insan sarrafıyım:) ama şu psikolog gibi davranma işi çok doğru hep yapıyorum maalesef.

sinsi

Kayıtlı Üye
35 puanla girdim :cheers2:herkese nasip olmaz .Ayrıca teşekürler

sekhmet734

Kayıtlı Üye
İş
tiyatro
35 puan :) dediği kadar kalabalık bir sosyal çevrem olmasa da çoğunluğu doğru çıktı.Benimki kesinlikle sezgisel.

Juithe

Kayıtlı Üye
İş
Tattoos' helper!(;
16-30 PUAN

Beden dili konusunda sezgileriniz son derece kuvvetli. Ancak bazen tahminlerinizin tutmadığını da itiraf edin. Öncelikle insanlar üzerindeki etkinizden emin olmalısınız. Unutmayın ki, her insan birbirinden zor ve karmaşık bir bulmacaya benzer. Onu çözmek için bayağı zaman ve emek harcamanız gerekiyor.

bu da iyi :D

Zeyna

Kayıtlı Üye
İş
yönetici
31-50 PUAN

Tebrikler! Siz tam bir insan sarrafısınız. İnsanları çok iyi tanıyorsunuz. Ya sezgileriniz çok güçlü ya da karşıdan gelen mesajı direkt alıyorsunuz. Bu kadar geniş bir sosyal çevreniz olmasına şaşırmamak gerekiyor. Ancak bu yeteneğinizin tehlikeli bir hal almamasına dikkat edin. İnsanlarla konuşurken onlara bir psikolog edasıyla yaklaşmayın.

:) emeğinize sağlık

dewil66

Kayıtlı Üye
16-30 PUAN

Beden dili konusunda sezgileriniz son derece kuvvetli. Ancak bazen tahminlerinizin tutmadığını da itiraf edin. Öncelikle insanlar üzerindeki etkinizden emin olmalısınız. Unutmayın ki, her insan birbirinden zor ve karmaşık bir bulmacaya benzer. Onu çözmek için bayağı zaman ve emek harcamanız gerekiyor.

Evet,tam olarak beni anlatıyor :)

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Bir kovanın hisleri her zaman güçlüdür, hemen antenlerine sinyal gelir uzak dur veya çok güzel diye, hislerim beni asla yanıltmaz..

• Beğendim
Tepkiler: AJA