Göz Majisi (Zihin Majisi)

madilan

Kayıtlı Üye
SEVGİLİ KARDEŞLERİM;
BU HADİSEYİ SİZLERE BİRAZ ACMAK İSTİYORUM VE YILLAR ÖNCE YAŞADIĞIM BİR ANIMIDA ANLATMAK İSTİYORUM.
Başta göz majisi denilen olay şudur ve anlıkdır yani kişinin beyninden o an hızla çıkan enerji dalgasının odaklanan hedefe hızla carpması, ve bu çarpma neticesinde ortaya cıkan tahribat,nazar, şua gibi etkilerdir.
oysa burada anlatılan hadise düşünce majisi fenomenist bir etkidir.Bu nasıl olur?
Bizim ve diğer insanları ve her düşüncenin bir firekansı olduğunu hepimiz biliyoruz.
Örneğin ben bu akşam sevgilimle bir akşam yemeği yemeye karar verdim, varsayalım.
bu durumda ben enerji kalkanımı hazırlıyorum ve firekansımıda belirlediğim hedef olan sevgilim ve akşam yemeği olsun dedik. beynimdekimonütöden karşi monütöre enerji ve ses dalgaları göndermeye başladım. bu gönderme esnasında monitörümde bazen görüntü daılması ve hedefden kopmlar,zihnimi başka şeylerin zorladığıda olur. buna dalga çakışması denir, yani milyalarca insanın içinde bizim isteğizde olan kaçkişi bu dalgaları yolluyor acaba, bu firekans çakışması olmasaydı insan her düşüncesini anında gerçekleştirirdi.neyse
biz mönütörde olayı canlı bir şekilde yaşamaya başladığımız an karşı insanla iletişim kurmuşuz demektir. Algaları biz gönderiyoruz ve biliyoruz,Ama o bilmediği için ona ulaşan bu dalgaları kendi düşüncesiymiş gibi algılamaya başlar.
Algılamaya başlarda acaba emre itaat edermi birde orası var.
Böylesi bir durumda da israrcı olmak ve baskı yapmak gerekir.
bazi arkadaşlarımın yaptıkları gerçekleşmediğini okudum, baziları yaptım olmadı diyor. bence eğer istekleriniz karşı tarafa bir şekilde zarar verecekse direniyor. ve yahutda dalga çarpışması yaşanıyor. devam et olacak
ŞİMDİ SİZLERLE PAYLAŞACAĞIM 1 ANIM VARDI
Yıl 1980 bir iş için rizeye gittim, ama hem işimi yapamadım yetitiremedim hemde vakit doldu neredeyse akşam olmak üzere.
(O yıllarda butür fenomen çalışmalara yeni başlamısım)
birden aklıma geldi zihinsel çağırma.
rizede çalışan ve benim memleketimden olan eski arkadaşlarım vardı ama nerede çalışıyorlar ne yapıyorlar nerede kalıyorlar bilmiyorum. Ben sadece zor durumda kaldığım için onları çağırmaya başladım parkta bir masanın başına oturdum ve konsantre oldum orada olan tüm tanıdıklarıma sinyal göndemeye başladım. İnanın biri hariç hepsi geldi 15 dakikalık bir seansdan sonra 3 er 5 er dakika araile hepsi geldi biri hariç oada kim ilk sinyal gönderdiğim kişi. onu sordu diğerlerine '' bu gün o köyegitti dediler.'' Yani oda olsaydı ilk gelen o olacaktı.
BU TÜR ÇALIŞMALAR YAPAN KARDEŞLERİME BU YOLDA BAŞARILAR DİLEĞİYLE BİR HAVVASÇI

gecenin_sesi

Kayıtlı Üye
bu detaylı açıklama için kendi adıma teşekkür ederim,bu tarz çalışmalarınızı daha sık paylaşmanızı beklerim....
selametle

Wortex

Banlı Kullanıcı
bunu nasıl yaptın helal olsun ya odaklanmak mesele odaklandıktan sonra gerısı kolay....

miracles

Kayıtlı Üye
istediğiniz şeye zihninizi inandırmanız gerekir öncelikle bir de inanç sisteminize ters düşmemeli. Şüphe de etmemelisiniz. bir deneyeyim bakalım olacak mı derseniz olmaz. Öncesinde titreşiminizi biraz yükseltecek şeyler yapın. bir kaç derin nefes alın. İçinize dönün. Sonra da alıştırmayı yapın. daha sonra çok kısa sürede ve istediğiniz zaman zihninizi aynı duruma getirebilirsiniz. bir kere başardığınızda bu yöntem artık sürekli işler hale gelecektir. İyi şanslar.

Psişik

Kayıtlı Üye
Sayın madilan paylaştığınız bilgiler için teşekkürler.

ssessiz

Kayıtlı Üye
İş
halkla ilişkiler uzmanı
süüper bir anlatım cidden bir kere yaptın başardınmı,arkası geliyor.bende sık sık yapıyorum ve karşılığını alıyorum.inanmak başarmanın yarısı...

ahmet255

Kayıtlı Üye
Ben tam tersini yaptım oldu arkadaşlarıma öyle ögretim unutugumdan kaynaklanıyo bi sorun yaşarlarmı._?

ahmet255

Kayıtlı Üye
amethyst ama diledigi şey tuttu bi basket topu bi futbal topu (marka) bide bi paket sigara dilemiş sabah yolda sigara bulmuş (hatta beraber bitirdik pakedi) Toplarda babası akşam demişki krdi kartında para puanım var sana bir basket birde fotbal topu alcam demiş.

livemocha

Kayıtlı Üye
Bende bir anımı anlatayım hazır tamda yeriyken ben bu siteyi bulmadan önce kader çerçevesinde rastlantı olarak değerlendirirdim ama farklı boyutları varmış sayenizde öğrenmiş oldum.Yıllar önce etkilemek istediğim bi insan vardı ve aramıza başkaları girmişti ama ben ısrarla onun yaşadıklarına pişman olacağına ve benden yardım isteyeceğine inanıyordum.uzun bi süre o bana gelip olanı biteni anlattığında ne demeliyim diye yaşıyomuşcasına düşündüm sonra tamda doğum günümde istediğim şey oldu.istediğim kıvamda geldi istediğim şekilde konuştu.o an ki tabiri caizse içimin yağlarının eriyişini unutamam.:Dhayalimi yaşamıştım.

thered

Kayıtlı Üye
merhabalar bugün üye oldum çok dikkatimi çekti bende bu gece deneyeceğim çok heycanlandım :D

thered

Kayıtlı Üye
yapamadım kafam çok karıştı bugün yine deneyeceğim :(

kaamos

Kayıtlı Üye
Kez kez anlatan herkese çok teşekkür ederim yeniyim ben de bir süredir ilgiliyim böyle şeylerle ve gerçekten etkilerini gösteriyor gerçketen zor olan şeyler için de denemiştim hatta istediğim kişi duruma öyle karşıkoyuyordu ki beni cevaplamıyordu bile ancak oldu üzerinden 6 geçti ama oldu istemeyi bıraktığım andan itibaren de herşey gitti şimdi yine aynı kişi için yapıcam ama sanki onu zorla buna sokuyormuşum gibi geliyor dediğim gibi herşeyden önce içimiz rahat olmalı.

darkraziel

Kayıtlı Üye
ben bu uygulamayı aylar önce görüp göz ucuyla göz gezdirmiştim ve yarım yamalak bikaç kez denedim yanlış yaptığım haldede bi çoğunun gerçekleştiğine şahid oldum en kısa zamanda doğru şekilde deniycem neler olucağnıda şimdiden merek ediyorum paylaşım için teşekkürler gerçekten basit ve harika bi uygulama

Warcraft

Banlı Kullanıcı
güzel çalışman için teşekkürler denemeye koyulmak lazım.

umutmina

Kayıtlı Üye
KesinLikLe Deneyin Ve İnanın. Ben DevamLı Yapıyorum Ve Şükür ki Hiç Başarısız oLmadım. ÖnemLi oLan Enerjiyi Doğru GönderebiLmek :)

Ludwig

Kayıtlı Üye
Sayın urum.ne kadar teşekkür etsem azdır.çok sağolun.