Evimde bulduğumun ne olduğunu bilemiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CnrN

Kayıtlı Üye
Evimde taşınmak üzere toplanırken ilk başta muska sandığım, daha sonra içini açtığımda karşılaştığım bu büyü benzeri şeyin ne olduğunu anlayamadım. Allah rızası için yardımcı olursanız sevinirim. Sizlerle resimleri paylaşıyorum, bundan sonrası için yapılması gereken nedir hiç bilmiyorum. ilk kez başıma böyle birşey geliyor... bu yapışkan deri benzeri şeyin içinden de sarılı halde boş anlamsız bir gazete küpürü çıktı...

pFGw9ju.jpg

sEiHYI6.jpg

d5ZCOqS.jpg

nL5x1hL.jpg

TVeUQK3.jpg

jenpwk0.jpg

boyutlar için özür dilerim durumun vahimiyetinden elim ayağım birbirine karıştı

AğLan

Kayıtlı Üye
ikametkah kaydı gibi bişey :D büyüyle alakası 0sıfır

CnrN

Kayıtlı Üye
o içerisinden çıkan alakasız dediğim gazete küpürü zaten, sizin de belli ki konuyla alakanız 0

AğLan

Kayıtlı Üye
k.b yazıları okuyunca biraz güldümde bişeyler olabilir belki isimler yazıyor ikemetgah falan :D

CnrN

Kayıtlı Üye
Arkadaşım 13 yaşında falan mısın? Burada ciddi bir şey danışmak için paylaşılmış bir konunun altına gelip abuk subuk yorumlar atıyorsun? Bu kadar mı işsizsin?

pink21

Kayıtlı Üye
İş
Dış Ticaret
Biraz araştırdım hoş deri domuz derisi mi bilmiyoruz ama büyük ihtimal kötü niyetli yapılmış.
Domuz derisine yazılan daha doğrusu deriyle yapılan büyü genelde ve yaygın olan eşleri bir birinden ayırmak için yapılır.Eğer bu tür büyü tespit edilmişse bulunduğu yerden alınıp ki genelde mezarlıkta gömerler ayettelkürsi okuyarak imha edilmesi gerekiyor muş.
internetten araştırdım kendi bilgim değil onun için iyi bilen arkadaşlar yardımcı olsun imha etsin doğru bir şekilde.Birde sizin eşyaların arasından mı çıktı nereye saklamışlar ?

AJA

Elit Üye
Konu hakkında bilgisi olmayan biri lütfen kafasına göre değerlendirme yapıp konuyu saptırmayın.

CnrN

Kayıtlı Üye
salonumun vitrininin üzerinde ulaşılamayacak bir yerden çıktı. Aceleyle atılmış olması muhtemel.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Ne derisi bilemiyorum dokunmak bakmak lazım. Ceylan derisi de olabilir. Ama ikametgah benzeri şey gazete küpürü gibi içinden çıktı ve taşınıyorum diyorsunuz, evden çıkmanız,taşınmanız, size bunu yapan kişilerden uzak yaşamanız için yapılmış birşey olabilir ? Yoksa kandırıkçı bir hoca bunu yapıp sarıp dikip size büyü yapmak isteyene kakalamıştır.

Cevap verilip kapanmış konulara bakın,daha bu hafta Yule nasıl büyüden kurtulunacağını açıklamıştı.Orada çözüm yöntemleri yazıyor.

FataleLord

Kayıtlı Üye
Çok korkmamalısın, öyle bir kağıda sarılmış bir şeyden hayır gelmez. Büyü olabilir diye korkuyorsan bildiğin sureleri oku. Bunu yaptığın takdirde yeryüzünde bozulmayacak bir büyü yok.

AğLan

Kayıtlı Üye
Çok korkmamalısın, öyle bir kağıda sarılmış bir şeyden hayır gelmez. Büyü olabilir diye korkuyorsan bildiğin sureleri oku. Bunu yaptığın takdirde yeryüzünde bozulmayacak bir büyü yok.
arkadaşım biyerde doğru söylüyorsunda duayı okuyan insan önemli bence eskilerdeki gibi kalbi saf temiz insanlar okusa hepsi bozulur ama şimdilerde böyle insanlar yok saf iman lazım

oguzhang

Kayıtlı Üye
Bu buyudur. Suphe yok. Domuz yagi vs.. Ayetel kursuyu eksik etmeyin. Bu bir. İkincisi, bir havas uzmanına gidiniz. Tabii tavsiye veremiyoruz forum kuralları gereği. Allah şifanızı versin tez vakitte inşaallah.

fikrimühim

Kayıtlı Üye
Derhal imha edin ve korunma duası yapın.Bende benzer bir şey bulmuştum yakın yada akan suya atın denilmişti akan su olmadığından yakmıştım sonradan yakmanın uygun olmadığını öğrendim.
Taşındığınız evin silme sularına da sürekli sirke ve kaya tuzu ekleyin önce evi bu şekilde arıtıp girin ve bütün eşyaları yine sirkeli su ile silin.Banyo suyunuza da aynı ilşlemi yapın.Fakat bazı büyüler bilen biri onu bozmadan bozulmaz.Bu sebeple tamamen kurlulacak adımlar atmalısınız tabi bu bir büyü ve direkt size yapılmışsa.

CİCİ KIZ

Banlı Kullanıcı
kötü birsey tabikide mantıken yani sen koymadığına göre kötü niyetli biri koydu büyü gibi görünüyor

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Üstünden uzun zaman geçmiş ancak o fotoğrafların silinmesi lazım. Üstünde insanların adı soyadı, arçalarının plakaları ve ikamet adresleri var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...