demonlarla anlaşma karşılığı zengin olmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kelendria

Kayıtlı Üye
Bu komplo teorileri şöhrete ulaşmanın tek yolunun gerçekten de bu olduğuna inandırmış sizleri. Ben birçok sanatçıya anlaşma yapmayı konduramıyorum açıkçası. Ha şöhrete ulaşmak için okült yöntemlere büyüye filan başvuran yok mudur vardır tabii. Yani biri bakkal dükkanı açıyor karşıdaki rakip bakkaldan müşteri kapmak için büyü yapıyor filan, şöhretler dünyasında da vardır ama ben sanmıyorum müzik dünyasında herkes böyle şeylere bulaşsın. Her sektörde olduğu gibi yetenek + çevre edinmek şöhrete ulaşmakta baş faktördür.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Sırf cehenneme girmek için anlaşma yapan varmı sence ??? herkez bir istek sonucu anlaşma yapıyor.
Kendi çocuğuna bakmak yerine, neden üvey evladına veresin?
Daha ilk adımda fikrin uymadı ve ters düştün görüyor musun. İşler böyle yürüyor ama...

lucifer666

Kayıtlı Üye
şarkıcının adı beyonce arkadaşlar bir röportajında söyledi sahnede çok heyacanlaydım birden içime biri girdi ve asla yapamayacağım şeyleri yaptım dedi ve adım sasha oldu dedi ayrı iki kişilik

anil3333

Kayıtlı Üye
Bunu yapmak için illa demonlara ihtiyaç yok ki :D Parayla ilgili (mesela jüpiter ruhları) ruhları kullan . Senin finansal yeteneklerini geliştirirler ve fırsatlar açarlar bu sayede düzenli olarak para kazanmaya devam edersin .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...