Astral seyahat bigi

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
Peygamberler ile ilgisi yok durumun. Ben müslüman değilim. Dolayısı ile çevresinden, soyundan biri ile görüştüysem de inanın hiç farkında değilimdir. Ailesinde bu tarz vakaların görüldüğü kişilerden bahsetmiştim anlatılanlar kısmında. Hazırlanma deneyimini bizzat ben yaşadım. Başka yaşayan insanlardan da kendi yaşadıklarımı hiç anlatmadan dinleyerek teyit ettim. Yine de bana has bir bilgi bu. Yüzde yüz doğrudur diyemem. Ben böyle yaşadım ve böyle istatistik topladım o kadar.

Ben aya gitmeyi vs hiç deneyimlemedim. Aya niye gidiyorlar onu da anlamış değilim. Gittilerse muhakkak bir bilgi amacı vardır. Ben yeryüzünde yani bizim yaşadığımız bu gezegenin başka bir boyutunda deneyim elde ettim. Başkalarının deneyimleri hayal midir yalan mıdır bir şey diyemem fakat bu olay kişiye "acaba" diye sorgulatacak bir deneyim değil. Belki onlara da yardımcı olan vardır sadece farkında değillerdir. Burada mühim olan nokta bunun bir amacının olması. Yani bugün parkta şöyle bir yürüyüş yaptım gibi amaçsız bir eylem değil.

Varlık ile anlaşmanız size kalmış. Varlık tabii ki astral için anlaşma yapmıyor sizinle. Size bir takım bilgiler ve işlemlerde yardım sağlıyor. Sadece bu da değil hayatınız farklı noktalarında da size yardım sağlama görevi var. Siz gelişin ki onu geliştirin.
Sizden isteyeceği şey değişir. Enerji beslenmesi için sizden ritüeller de talep edebilir yahut sizin işlem yaptığınız kişilerden de enerji sağlayabilir kendine. Bir nevi o kişiyi kurban etmiş oluyorsunuz. Bunu söylediğim için taşlanacağım belki ama...
Doğuştan yeteneği olan kişinin zaten varlıkla iletişimi vardır sonradan varlıklarla astral için anlaşma yapan kişilerden varlıkların ne istediğini bilmiyorum lakin böyle şeyler istiyorlar ise bir an önce uzaklaşmalarını tavsiye ederim. Çünkü astralde sana yardımcı olan varlık senden kurban veya enerji vampiri olmanı istemez. Seni geliştirmeye,öğrenmeye ve görmeye hazırlar. O boyutta kalabilmen için bir şeyler görebilmen için enerjini kullanır. Nasıl ki demon davetinde demonlar geldiği vakit enerjinizi sömürmeye başlıyorsa astraldeki varlıkta öyledir. Çünkü her iki varlığın ortak noktası öteki boyuttan olmalarıdır ve o boyutta iletişim halinde olabilmeniz için enerjinizden kanal şeklinde yararlanması gerekir varlığın. Bir kanal görevi görür. Varlık sizden kurban veya karanlık isteklerde bulunuyorsa geçmiş olsun hapı yuttunuz baştan o anlaşmayı yaparak. Bu yüzden boşuna demiyorum astral doğuştan yeteneği olan birisinin yapacağı bir şeydir. Orda sizin yanınızda olan varlık iyidir gözlemler,geliştirir ve gösterir. Kanal görevi görür.Yeteneği olmayıp varlıklarla anlaşma yapılırsa böyle karanlık isteklerde kaçınılmaz olur tabi.

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
İşte o başka boyutlarda olana rüya deyip geçiştiriyor, değer bile vermiyorlarmış, Astral seyahat tanımını yapanlar. İstenen durum, komşunun evine duvardan geçip girecek ve dedikodu dinleyecek kadar gerçek olmasıymış. Ve bir zamanlar bu forumda ve benzerlerinde bunu yapabildiğini iddia eden bir sürü insan vardı. Yakın zamana kadar vardı hatta. Onlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Kendi kendilerine yataktan kalkıp sevgilisinin evine gittiğini hayal mi ediyorlar sadece? Rüya desek, sonrasında telefonla arayıp teyit felan ediyorlarmış. Siz de bilirsiniz, çok okuduk bu mesajları.
Hayır sevgilinin evine gittiğini hayal etmiyorlar çünkü ruh ışınlanmaz sevgili acemica. Bu kişiler odalarında uyanır ve sevgilisinin evi nerdeyse adresine kadar gider. Şöyle bir örnek üzerinden size vermek daha mantıklı olur eğer Stranger thingsi izlediyseniz orda iki boyut vardır birisi bizim boyutumuz diğeride karanlık boyuttur.Ama karanlık boyutta tıpkı bizim boyutumuz gibi aynı zamanda işlenmektedir. Örneğin bizim boyutumuzda bir ev vardır içinde insanlar yaşamaktadır ama karanlık boyutta sadece ev vardır içinde insanlar yoktur. Ama fiziki olarakta 2 evde birbiriyle bağlantılıdır birbirlerine eş zamanlıdırlar. Kişi sevgilisinin evine gitmek için yine tıpkı bizim dünyamızda nasıl adres bulunuyorsa aynu o şekilde sevgilisinin ev adresine gidecektir. Bunu yürüyerek,uçarak veya herhangi bir yönetemle yapabilmektedir. Genellikle uçarak gidilir. Orda ruh çok hızlıdır. Işık hızı gibidir. Sevgilinin evine gitmek istediğin vakit ışık hızıyla gidebilirsin adresi biliyorsan. Yani kısacası bizim boyutumuzdaki bazı fiziki kurallar öteki boyuttada işlemektedir. Hayal edilerek gidildiğini ilk defa sizden duyuyorum. Benim deneyimlerimde ben hep adresi bilerek bir yerlere gittim.

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
Siz ve aynı şekilde hazırlanan diğer insanlardan bahsettiniz ya... Bir ara YouTube da dünya dışı temasçılar, hazırlanan seçilmiş kişiler, kadim planlar felan böyle bir videolar izlemiştim. Bununla bir ilgisi olabilir mi bahsettiğiniz hazırlanma olayının? Indigo çocuklar, Indigo çivit mavisi diye biliyorum. Sanırım bahsettiğiniz enerjilerle alakalı. Ben de bu konuları araştırıyorum bir süredir ama nihayi amacın ne olduğunu anlayamadım bir türlü. Yolculuk nereye yani ya da hedef ne? Şöyle bir şey olabilir mi mesela? Dünyada iki ayrı ırk var, biri Adem ile Havva dan diğeri Anu ile Alf'den geliyor. Ve Anu yetimlerini toplamaya geldi.

Kusura bakmayın biraz fazla soru soruyorum ama.. ha ben soruyorum diye herşeye cevap vermek zorunda da değilsiniz bu arada. İstemediklerini görmezden gelin gitsin, mühim değil. 👻
Anu yetimlerini toplamaya geldiden kastınız nedir?

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Varlık sizi dener sınar bir gölge gibi boynunuzda gezer.Aynı zamanda o aleme gidebilmeniz içinde bir anahtardır. Astral seyahat yapanların etrafında çok varlıklar olur çünkü gittikleri yer varlıklar alemidir. Orda kötü varlıklardanda iyi varlıklardanda haber alabilir. Çoğunluğu kötüdür.Astral yapanların etrafındakiler ise elçi görevi görürler. Alakan size ataları özetlemiş zaten. Meditasyon pratikleri yaparak yapılabilecek bir şey değildir astral seyahat. Yapabilen kişilerin genetiğinde bir şey değişiktir ve diğer insanlardan ayrışır bu değişiklik sayesinde yapar astral seyahati.Bu sebeptendir ki bazı insanlar birtakım uyarıcı maddeler kullanılarak(Ayahussaca) vücutlarındaki bir hormonun salgılanmasını sağlar ve bu sayede astrale çıkar. Ama bu tür durumlarda onlara eşlik eden bir varlık yoktur. Sadece birkaç görüntü görür ve duyarlar.
Nedir genetiklerinde değişik olan, onları diğer insanlardan ayrıştıran ve astral seyahat yapmalarını saglayan şey? Lütfen siz olmasa da birileri bu soruyu net bir şekilde cevaplasın artık. Öyle ki o mu bu mu diye kafada soru işaretine yer bırakmasın.

Hangi hormonun salgılanmasını sağlıyorlar, adrenalin mi?

Alakan

Kayıtlı Üye
Doğuştan yeteneği olan kişinin zaten varlıkla iletişimi vardır sonradan varlıklarla astral için anlaşma yapan kişilerden varlıkların ne istediğini bilmiyorum lakin böyle şeyler istiyorlar ise bir an önce uzaklaşmalarını tavsiye ederim. Çünkü astralde sana yardımcı olan varlık senden kurban veya enerji vampiri olmanı istemez. Seni geliştirmeye,öğrenmeye ve görmeye hazırlar. O boyutta kalabilmen için bir şeyler görebilmen için enerjini kullanır. Nasıl ki demon davetinde demonlar geldiği vakit enerjinizi sömürmeye başlıyorsa astraldeki varlıkta öyledir. Çünkü her iki varlığın ortak noktası öteki boyuttan olmalarıdır ve o boyutta iletişim halinde olabilmeniz için enerjinizden kanal şeklinde yararlanması gerekir varlığın. Bir kanal görevi görür. Varlık sizden kurban veya karanlık isteklerde bulunuyorsa geçmiş olsun hapı yuttunuz baştan o anlaşmayı yaparak. Bu yüzden boşuna demiyorum astral doğuştan yeteneği olan birisinin yapacağı bir şeydir. Orda sizin yanınızda olan varlık iyidir gözlemler,geliştirir ve gösterir. Kanal görevi görür.Yeteneği olmayıp varlıklarla anlaşma yapılırsa böyle karanlık isteklerde kaçınılmaz olur tabi.
Bu sadece astral ile alakalı bir durum değil. Anlaşma yapılan varlık isteyebilir. Başka bir şey için anlaşma yaparsınız yine isteyebilir. Orada neler isteyebileceğine dair örnekler verdim. Biliyorsunuz ki daha tehlikeli istekler de mevcut. Bunu kabul edip etmemek anlaşma yapanın kendisine ve etik anlayışına kalmış.
İyi- kötü kıstaslarına katılmıyorum konu insan ya da başka varlık olsun. Belki zararlı-zararsız ayrımı olabilir o da bu durumda size zararlı olmaz. Böyle aydınlığa hizmet karanlığa hizmet konularına hiç girmek istemiyorum.

Bilgileriniz için teşekkür ederim✨

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Hayır sevgilinin evine gittiğini hayal etmiyorlar çünkü ruh ışınlanmaz sevgili acemica. Bu kişiler odalarında uyanır ve sevgilisinin evi nerdeyse adresine kadar gider. Şöyle bir örnek üzerinden size vermek daha mantıklı olur eğer Stranger thingsi izlediyseniz orda iki boyut vardır birisi bizim boyutumuz diğeride karanlık boyuttur.Ama karanlık boyutta tıpkı bizim boyutumuz gibi aynı zamanda işlenmektedir. Örneğin bizim boyutumuzda bir ev vardır içinde insanlar yaşamaktadır ama karanlık boyutta sadece ev vardır içinde insanlar yoktur. Ama fiziki olarakta 2 evde birbiriyle bağlantılıdır birbirlerine eş zamanlıdırlar. Kişi sevgilisinin evine gitmek için yine tıpkı bizim dünyamızda nasıl adres bulunuyorsa aynu o şekilde sevgilisinin ev adresine gidecektir. Bunu yürüyerek,uçarak veya herhangi bir yönetemle yapabilmektedir. Genellikle uçarak gidilir. Orda ruh çok hızlıdır. Işık hızı gibidir. Sevgilinin evine gitmek istediğin vakit ışık hızıyla gidebilirsin adresi biliyorsan. Yani kısacası bizim boyutumuzdaki bazı fiziki kurallar öteki boyuttada işlemektedir. Hayal edilerek gidildiğini ilk defa sizden duyuyorum. Benim deneyimlerimde ben hep adresi bilerek bir yerlere gittim.
Uçarken süpürge de kullanıyorlar mı? Şaka amaçlı sormuyorum. 16. 17. Yüzyıllarda Avrupa'da bir kızılderili otu kullanarak astral bedenini ayrıştıran, sonrasında süpürgeler üzerinde uçarak covenlerde toplanan, hatta sevgilileriyle sex yapmaya giden cadılar okumuştum bir yerlerde. Yeminli ifadeler felan varmış sanırım, hatırlamıyorum pek.

Hayal ederek gidenler lusid rüya görüyorlardır belki. Lusid rüya tanımında hayal ettiğiniz her şeyi yapabilirsiniz, kontrol sizde gibi şeyler yazıyorlar.

Ayrıca size 2 soru daha..

Varlık sizi dener sınar diyorsunuz. Benim daha önce verdiğim örnekte;

1) Mehmet isimli düşük karakterli şahıs varlığın deneme sınamalarında başarılı olabilecek mi? (Olamayacaksa varlık onunla niye vakit kaybetti? Yoksa en baştan bilemedi mi onun sınavdan kalacağını?)

2)Ahmet isimli yüksek şahsiyet, sırf mavi kandan olmadığı için sınava bile alınmayacak mı? (İmanına maneviyatına rağmen varlık onu görmezden mi gelecek?)

Hatta bu durumda şu varlık dediğiniz Anu mudur? Öz çocuğu olduğu için ille Mehmet'i istiyor, diğerini ise görmezden geliyor?

Tüm cevaplar için teşekkürler şimdiden.. 🙏

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
Onu ben de bilmiyorum işte, anlamaya çalışıyorum. Genetik sorusunu cevaplayabilirseniz, kafamda bir şeyler yeşerir belki.
Dediğim gibi genetik ile alakalı bir bilim insanı gibi Rnaları şöyle dizilmiş gibi bir açıklamada bulunamam. Ama kendim üzerinden bir örnek vermem gerekirse benim 200 yıl öncesinde yaşayan babannemin babannesi tam doğru terimini bulamasamda ocaktı. İnsanlar gelir yanına ve şifa bulurlardı(babannemin anlattığına göre). Bu varlıklar ve astralle ilgili yaptığım tüm araştırmalarda genel olarak tabloya baktığım zaman hep geçmişinde atalarından birinin maneviyatla bağlı olduğunu fark ettim. Birisi astral yapıyorum dediği vakit sorduğum ilk soru atalarından birinin bu işlerle bir ilgisi var mıydı? Çünkü mutlaka astral yapanların hep ilgisi oluyor. Olmayana denk gelemedim hâla. Lakin fark ettiğim bir özellik var gerçeği,bilgiyi,tanrıyı ve maneviyatı arayan birçok kişinin geçmişinde atalarından kalma bir çeşit bağ oluyor ve bu bağ kişileri umutsuzca aramaya daha fazla aramaya itiyor. “Anı yetimlerini toplamaya geldi” cümlenize çok şaşırdım çünkü kendim bizzat babil mitolojisi ile sıkı bir şekilde ilgilenirim .Marduk,Ishtar,enlil gibi varlıkları araştırır öğrenmeye çalışırım lakin ilk defa “anu yetimlerini toplamaya geldi” cümlesini duydum. Ve size ne anlama geldiğini sorduğum zaman bilmediğinizi söylediniz. Bu cümleyi nerden duydunuz?

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
Uçarken süpürge de kullanıyorlar mı? Şaka amaçlı sormuyorum. 16. 17. Yüzyıllarda Avrupa'da bir kızılderili otu kullanarak astral bedenini ayrıştıran, sonrasında süpürgeler üzerinde uçarak covenlerde toplanan, hatta sevgilileriyle sex yapmaya giden cadılar okumuştum bir yerlerde. Yeminli ifadeler felan varmış sanırım, hatırlamıyorum pek.

Hayal ederek gidenler lusid rüya görüyorlardır belki. Lusid rüya tanımında hayal ettiğiniz her şeyi yapabilirsiniz, kontrol sizde gibi şeyler yazıyorlar.

Ayrıca size 2 soru daha..

Varlık sizi dener sınar diyorsunuz. Benim daha önce verdiğim örnekte;

1) Mehmet isimli düşük karakterli şahıs varlığın deneme sınamalarında başarılı olabilecek mi? (Olamayacaksa varlık onunla niye vakit kaybetti? Yoksa en baştan bilemedi mi onun sınavdan kalacağını?)

2)Ahmet isimli yüksek şahsiyet, sırf mavi kandan olmadığı için sınava bile alınmayacak mı? (İmanına maneviyatına rağmen varlık onu görmezden mi gelecek?)

Hatta bu durumda şu varlık dediğiniz Anu mudur? Öz çocuğu olduğu için ille Mehmet'i istiyor, diğerini ise görmezden geliyor?

Tüm cevaplar için teşekkürler şimdiden.. 🙏
Açıkçası seçim nasıl oluyor bilmiyorum. Lakin gözlerimlerime göre bilginin peşinden koşup arayanlar mistik olanlar seçiliyor. Verdiğiniz örnekte sarhoş olan mehmetin iç dünyasında neler olduğunu bilemeyiz.

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Dediğim gibi genetik ile alakalı bir bilim insanı gibi Rnaları şöyle dizilmiş gibi bir açıklamada bulunamam. Ama kendim üzerinden bir örnek vermem gerekirse benim 200 yıl öncesinde yaşayan babannemin babannesi tam doğru terimini bulamasamda ocaktı. İnsanlar gelir yanına ve şifa bulurlardı(babannemin anlattığına göre). Bu varlıklar ve astralle ilgili yaptığım tüm araştırmalarda genel olarak tabloya baktığım zaman hep geçmişinde atalarından birinin maneviyatla bağlı olduğunu fark ettim. Birisi astral yapıyorum dediği vakit sorduğum ilk soru atalarından birinin bu işlerle bir ilgisi var mıydı? Çünkü mutlaka astral yapanların hep ilgisi oluyor. Olmayana denk gelemedim hâla. Lakin fark ettiğim bir özellik var gerçeği,bilgiyi,tanrıyı ve maneviyatı arayan birçok kişinin geçmişinde atalarından kalma bir çeşit bağ oluyor ve bu bağ kişileri umutsuzca aramaya daha fazla aramaya itiyor. “Anı yetimlerini toplamaya geldi” cümlenize çok şaşırdım çünkü kendim bizzat babil mitolojisi ile sıkı bir şekilde ilgilenirim .Marduk,Ishtar,enlil gibi varlıkları araştırır öğrenmeye çalışırım lakin ilk defa “anu yetimlerini toplamaya geldi” cümlesini duydum. Ve size ne anlama geldiğini sorduğum zaman bilmediğinizi söylediniz. Bu cümleyi nerden duydunuz?
Bir yerlerden aklımda kalmıştır ama hatırlamıyorum şimdi. Ya bu forumda okumuşumdur, ya YouTube daki videolarda duymuşumdur ya da benzeri bir cümleden evirmişimdir.

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
Bu sadece astral ile alakalı bir durum değil. Anlaşma yapılan varlık isteyebilir. Başka bir şey için anlaşma yaparsınız yine isteyebilir. Orada neler isteyebileceğine dair örnekler verdim. Biliyorsunuz ki daha tehlikeli istekler de mevcut. Bunu kabul edip etmemek anlaşma yapanın kendisine ve etik anlayışına kalmış.
İyi- kötü kıstaslarına katılmıyorum konu insan ya da başka varlık olsun. Belki zararlı-zararsız ayrımı olabilir o da bu durumda size zararlı olmaz. Böyle aydınlığa hizmet karanlığa hizmet konularına hiç girmek istemiyorum.

Bilgileriniz için teşekkür ederim✨
Aydınlığa hizmet ve karanlığa hizmet var ama sevgili Alakan. Evet evrende bir yin yang döngüsü vardır ve birbirisiyle denge içerisindedir lakin bu determinist yapısı gereğindendir. Varlıklarda ise bu durum öyle değildir. Karanlığa hizmet eden ve ışığa hizmet eden vardır. Ve inanınki karanlık taraf öyle filmlerde anlatıldığı gibi ilgi çekici değildir. Saf karanlıktır. O boyuttaki varlıkları görüp kalp krizi geçirip kalbi duran doktorlar sayesinde geri dönen birisini bile tanıyorum. Korkunç bir yapısı vardır. Kendim adıma konuşayım ilk astral yaptığım zamanlarda bedenimden çıkıp etrafı incelemeye başladığım zaman evimin balkonuna çıktım etrafı eş zamanlı olarak görüp uykudan kalkınca gerçekten tamda gördüğüm gibimiymiş bakmak için.Çünkü insan belki rüyadır olarak düşünüyor ister istemez haliyle test etme çabası içine giriyor. Her neyse önce odamın içini kontrol ettim sonra balkona çıktım. Balkona çıktığım vakit aşağıda yüzleri bembeyaz ölü gibi ama gözlerinin için ve gözaltları kapkara üstlerinde bembeyaz bir elbise olan 20-25’e yakın varlık gördüm. Bu varlıklar sanki robot gibi 4’lü bir hizaya dizilmişti. Hareketsizdiler.Bende balkona çıkıp bu varlıklara yukardan baktım. Baktığım gibi bu varlıklar sanki varlığımı sezmiş gibi normalde düz bir şekilde önüne bakan bu varlıklar başlarını kaldırıp sinirli bir şekilde bana bakmaya başladılar ve hepsi öfkeli bir şekilde koşup evimin alt kapısını tekmelemeye içeri girmeye başladılar. Bu varlıklar bedensiz olduklarından ötürü gördükleri boş bedeni çalmaya çalışan varlıklardır. Onların bedenim için geldiklerini anladığım vakit onlar bedenime ulaşmadan hemen balkondan odama geçip bedenimin içine geçtim ve uyandım. O boyut tehlikelidir dolayısı ile astral çok tehlikelidir. Test etme kısmına gelir isek eğer astral sırasında kolumun hemen yanında bir saç telimin dökülmüş olduğunu gördüm ve uyandığım zaman gerçekten saç teli ordaydı. Yani eş zamanlı olarak görmüştüm.

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Bir yerlerden aklımda kalmıştır ama hatırlamıyorum şimdi. Ya bu forumda okumuşumdur, ya YouTube daki videolarda duymuşumdur ya da benzeri bir cümleden evirmişimdir.
RNA lar farklı dizilince ne değişiyor, biri bunu açıklayabilir mi lütfen? 🙏😇

@lightofgoddess anladığım kadarıyla siz ve daha bazı üyeler, aramızda uzaylılar olduğuna inanıyorsunuz. Farzı misal siz ve sevgili @Alakan uzaylısınız, mavi kandan Indigo çocuklarsınız, soyunuz Anunakilere dayanıyor, bu yüzden astral seyahat yapabiliyorsunuz ve belki daha başka psişik yetenekleriniz var. Anu nun yetimlerini sizin gibi çocuklar anlamında söyledim. Gerçek ana babasını bilmeyip yetimhanede büyüyen çocuklara yetim denir ya, siz de dünyada kendi gerceginizi bilmeden yetim gibisiniz. Ve Anu yetimlerini /seçilmişlerini toplamaya, eğitip hazırlamaya geldi. Peki ya yolculuk nereye? Onu ben bilmiyorum, @Alakan ın izleyeceğini söylediği YouTube videolarında anlatıyorlar birşeyler Indigo çocuklar felan ama onlar da lafı çok dolandırdıkları için anlayamadım tam olarak.

Velhasıl kelam bu sorunun cevabını sizin bilmeniz gerekiyor, Anunakilere inanan sizsiniz çünkü. Ben Müslümanım, herkesin Adem ile Havva dan geldiğine inanıyorum, insanlar arasında genetik farklılıklar olduğuna inanmıyorum, ancak kanıt gösterilirse yeni fikirlere de açığım. Ama kimse bilgi bile vermiyor farazi şeyler bence ve çok büyük ve vahim bir yanılgı olduğunu düşünüyorum.

lightofgoddess

Kayıtlı Üye

@lightofgoddess anladığım kadarıyla siz ve daha bazı üyeler, aramızda uzaylılar olduğuna inanıyorsunuz. Farzı misal siz ve sevgili @Alakan uzaylısınız, mavi kandan Indigo çocuklarsınız, soyunuz Anunakilere dayanıyor, bu yüzden astral seyahat yapabiliyorsunuz ve belki daha başka psişik yetenekleriniz var. Anu nun yetimlerini sizin gibi çocuklar anlamında söyledim. Gerçek ana babasını bilmeyip yetimhanede büyüyen çocuklara yetim denir ya, siz de dünyada kendi gerceginizi bilmeden yetim gibisiniz. Ve Anu yetimlerini /seçilmişlerini toplamaya, eğitip hazırlamaya geldi. Peki ya yolculuk nereye? Onu ben bilmiyorum, @Alakan ın izleyeceğini söylediği YouTube videolarında anlatıyorlar birşeyler Indigo çocuklar felan ama onlar da lafı çok dolandırdıkları için anlayamadım tam olarak.

Velhasıl kelam bu sorunun cevabını sizin bilmeniz gerekiyor, Anunakilere inanan sizsiniz çünkü. Ben Müslümanım, herkesin Adem ile Havva dan geldiğine inanıyorum, insanlar arasında genetik farklılıklar olduğuna inanmıyorum, ancak kanıt gösterilirse yeni fikirlere de açığım. Ama kimse bilgi bile vermiyor farazi şeyler bence ve çok büyük ve vahim bir yanılgı olduğunu düşünüyorum.
Rnalarının farklı dizildiğini örnek olarak verdim dna’larında neyin farklı olduğunu bende bilmiyorum.
Anuya gelirsek bunu demenize şaşırdım çünkü size bir astral sırasında yaşadığım olayı anlatmak istiyorum. Yaklaşık 3 yıl öncesine kadar bir astral seyahat sırasında bir görü gördüm. Ve gördüğüm görüde bembayaz içi boş bir oda vardı. Odanın tam ortasında ise saçları bembeyez kemikleri sayılacak derece zayıf 90’lı yaşlarda esmer bir kadın bir sandalyenin üstünde oturuyordu. Kadının ise önünde bir kuyruk vardı. İnsanlardan oluşan bir kuyruk. Ama bu kadın kördü görmüyordu. Önünde olan insanlara ellerini uzatmalarını söylüyordu. Kadında ellerini uzatan kişilerin bileğini tutuyor ve gelecekleriyle ilgili birtakım şeyler söylüyordu. Önümde 3-4 kişi vardı. Onlara baktıktan sonra sıra bana geldi elimi uzatmamı söyledi. Bende elimi kadına uzattım ve kadın elimi tuttu ve şunları dedi:

“Süleyman bile sesini duydu,
Kral Baeli öldürmeye gelecek,
Seni almaya gelecek.”

Kadın bunu dediği gibi odadakiler yok oldu ve koyu kahve eski bir kapı belirdi odada ve kapı tıklandı. Bende kapıyı açtım. Açtığım gibi gözlerinin içi simsiyah cildi gri-beyaz uzun bir adam içeriye girdi bende geri adım attım. Adamın boynunda gümüşle dövülmüş bir kolye vardı ve kolyede bael yazıyordu. Adam önüne birkaç adım attı ve hiçbir şey söylemedi sırıttı sadece. Bende korkudan hemen uyandım. Daha sonra başka bir görü gördüm o görüden bir köy vardı köy yangınlar içerisindeydi insanlar etrafa kaçışıyordu o sırada ben onları yüksek bir yerden izliyordum. Sonra halk durup başını yukarı kaldırıp bana bakmaya başladı ve şunu dedi:

“Karanlık kapı açılacak,
Kötülük yayılacak.
Sen ona bağlısın,
En derinden bağlarla ona bağlısın.”

Her neyse ben bu tür şeylere çok anlam yüklemediğim için çok umursamadım lakin diğer gün rüyamda kurbağa gördüm. Her neyse vardı bir hikmet dedim araştırmaya başladım tabi o zamanlar ben varlıklar nedir bilmeyen bir insanım kim nedir necidir hiç bilmem.Çünkü varlıklarla ilgilenmeyi sevmezdim. Bir açıp bakayım dedim bael’in en eski isminin Marduk olduğunu öğrendim. Anunun torunu. Ve daha derine indiğim zaman Bael denilen varlığın peygamber Süleyman tarafından hapsedilmiş iki büyük düşman olduklarını gördüm. Geçmişten gelen bir husumetleri vardı. İşin en tuhaf yani sembolü kurbağaydı:)Tabi bende o zamanlar bu tür şeyleri bilmediğim için süleyman ile baelin arasındaki meseleyi beynim nasıl üretmiş olabilir diye sorguladım lakin bir cevap bulamadım 🤷🏻‍♀️

lightofgoddess

Kayıtlı Üye

Neden mavi kan veya indigo çıkarımında bulunduğunuzu anlamadım. Erken kararlar veriyorsunuz sevgili Acemica:)

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Rnalarının farklı dizildiğini örnek olarak verdim dna’larında neyin farklı olduğunu bende bilmiyorum.
Anuya gelirsek bunu demenize şaşırdım çünkü size bir astral sırasında yaşadığım olayı anlatmak istiyorum. Yaklaşık 3 yıl öncesine kadar bir astral seyahat sırasında bir görü gördüm. Ve gördüğüm görüde bembayaz içi boş bir oda vardı. Odanın tam ortasında ise saçları bembeyez kemikleri sayılacak derece zayıf 90’lı yaşlarda esmer bir kadın bir sandalyenin üstünde oturuyordu. Kadının ise önünde bir kuyruk vardı. İnsanlardan oluşan bir kuyruk. Ama bu kadın kördü görmüyordu. Önünde olan insanlara ellerini uzatmalarını söylüyordu. Kadında ellerini uzatan kişilerin bileğini tutuyor ve gelecekleriyle ilgili birtakım şeyler söylüyordu. Önümde 3-4 kişi vardı. Onlara baktıktan sonra sıra bana geldi elimi uzatmamı söyledi. Bende elimi kadına uzattım ve kadın elimi tuttu ve şunları dedi:

Seni almaya gelecek.”

Kadın bunu dediği gibi odadakiler yok oldu ve koyu kahve eski bir kapı belirdi odada ve kapı tıklandı. Bende kapıyı açtım. Açtığım gibi gözlerinin içi simsiyah cildi gri-beyaz uzun bir adam içeriye girdi bende geri adım attım. Adamın boynunda gümüşle dövülmüş bir kolye vardı ve kolyede bael yazıyordu. Adam önüne birkaç adım attı ve hiçbir şey söylemedi sırıttı sadece. Bende korkudan hemen uyandım. Daha sonra başka bir görü gördüm o görüden bir köy vardı köy yangınlar içerisindeydi insanlar etrafa kaçışıyordu o sırada ben onları yüksek bir yerden izliyordum. Sonra halk durup başını yukarı kaldırıp bana bakmaya başladı ve şunu dedi:

“Karanlık kapı açılacak,
Kötülük yayılacak.
Sen ona bağlısın,

Her neyse ben bu tür şeylere çok anlam yüklemediğim için çok umursamadım lakin diğer gün rüyamda kurbağa gördüm. Her neyse vardı bir hikmet dedim araştırmaya başladım tabi o zamanlar ben varlıklar nedir bilmeyen bir insanım kim nedir necidir hiç bilmem.Çünkü varlıklarla ilgilenmeyi sevmezdim. Bir açıp bakayım dedim bael’in en eski isminin Marduk olduğunu öğrendim. Anunun torunu. Ve daha derine indiğim zaman Bael denilen varlığın peygamber Süleyman tarafından hapsedilmiş iki büyük düşman olduklarını gördüm. Geçmişten gelen bir husumetleri vardı. İşin en tuhaf yani sembolü kurbağaydı:)Tabi bende o zamanlar bu tür şeyleri bilmediğim için süleyman ile baelin arasındaki meseleyi beynim nasıl üretmiş olabilir diye sorguladım lakin bir cevap bulamadım 🤷🏻‍♀️
Hmm, ilginç görülermiş. Bilgim olmadığı için bir yorum yapamıyorum. Sadece dörtlükler Tevrat taki ezgileri hatırlattı.

Yalnız çok özür dileyerek, diğer gerçek beden dışı deneyimlerinizdeki ayrıntıları fazla vermezseniz hem sizin hem de okuyucu için daha sağlıklı ve güvenilir olur kanaatindeyim. Daha önce de belirttiğim gibi forumu yurt dışından takip eden cia ve mossad ajanları olabilir. Ben bunu söylediğim zaten dalga geçmişlerdi hatta ama kısa bir süre sonra Türkiye'de bile başka bir sebepten mossad tutuklamaları başladı hatırlarsınız, gazetelerde yazdı günlerce. Tabii onlar parapsikolojik forumlarla alakalı değildi ama olsun, temkinli olmakta fayda var. O köylü kurnazı Amerikalılar öyle herkese inanmazlar ama ellerinde insan deneyleri, kadim belgeler ve benim daha bilemeyeceğim daha neler neler ıspanaklı köfteler olacağından, eğer gerçekten bunu yaptığınızı kanıtlarsanız, başınıza iş açabilirsiniz. Gerçek olanı istiyorlarmış çünkü, görü ve lusidlerle ilgilenmiyorlarmış. Ben insanlık görevi olarak uyarımı yapayım da yine siz bilirsiniz. Can benim canım, ya da ben sıramı savdım hadi üzerinize afiyet, geçmiş olsun derseniz sizin de yolunuz açık olsun derim. Umarım yanlış anlamazsınız iyi niyetimi.. 😱

Onun dışında zaten deneyim deneyime benzemez, kişiye özeldir. Kişiye özel nedir derseniz, işte @Alakan ın daha önce verdiği Peygamber dede ve zamane torunu örneğinde olduğu gibi onların zamanı ve anlayışıyla bizim zamane aynı değil. Ve bu zamanede herkesin bilgi görgü idrak seviyesi bir değil. O yüzden herkesin deneyimi kendisine özel olabilir. 👻

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Neden mavi kan veya indigo çıkarımında bulunduğunuzu anlamadım. Erken kararlar veriyorsunuz sevgili Acemica:)
Ben hiç de erken olduğunu düşünmüyorum. Bu foruma üye olduğumdan beri genetik üstünlük veya farklılıkls doğduğunu ve Indigo olduğunu iddia eden kişilerin mesajlarını okudum. Ve bunun böyle olduğuna inananları. Kişi kendini belirtmeden sadece öyle bir olguya bile inanıyorsa, yine kendinden de (Indigo vs olabileceğinden) şüpheleniyordur neticede.

Alakan

Kayıtlı Üye

Ben o videoların anlatımların bir kısmına baktım. Aynı videolar mıdır bilemem ama benzer deneyimler mevcut. Mesela küçük yaşta eğitim görmek. Benim hafızamda bu yok fakat ailemin benim söylemlerime dair anıları var. Geceleri eğitim gördüğümü söylemem, o yaşta erişemeyeceğim bilgileri onlara aktarmam ve geleceğe dair kehanetler gibi. Örneğin ben pandeminin geleceğinden bahsetmişim ufak yaşlarda. Covid salgını çıktığında babam arayıp söylemişti. Bundan bahsedip duruyordun diye.

Benim hafızamda kalan 6-7 yaşlarında belki bir tık daha geç başlayan rüyalar silsilesi. Sürekli aynı grubun (bu grubun üyeleri insan formunda fakat silüet şeklinde suretleri yok) beni farklı yerlere götürüp bir takım ritüeller yapması. İlki etrafı sonsuz kayın ağaçları ile çevrili bir gölün etrafında oldu. Etrafımda çember çizerek beni göle götürdüler ve sonra bir adım gerimde sıralandılar ve göle girdim. Asla aklımdan çıkmayan bir rüya. Senelerce aynı grup farklı yerlerde farklı ritüeller yaptı rüyalarımda. Diyalog yoktu sadece sezgisel konuşuyorduk. İçlerinden biri benden sorumluydu ve bana karşı çok merhametliydi. Diğerleri bazı hatalarımda bana tepki gösterirdi. Seneler sonra gençlik dönemimde sol elime çizdikleri bir şekil ile onlarla temasım kesildi başka varlıklar ile başladı.

Erken yaşlarımda astral deneyimim hiç olmadı. Bu çizim olayından sonra( arada seneler var) başladı. Bir varlığın beni bulmasıyla. Ben hiç davette bulunmadım. Açıkçası ben diğer insanlardan farklı olduğumu düşünmüyorum. Herkes gibi sıradan bir hayat yaşıyorum. İyi eğitim aldım, disiplinli ve görgülü biriyim belki bunlar artı olabilir :)) İşime gidiyorum yemeğimi yapıyorum. Enerjisel olarak iyileşmeye ihtiyacı olanlar bana çekilir. Hayatıma girer bazı cevapları bulur ve giderler. Bunda da sadece aracıyım. Her an benden alınabilir ki alındığı zaman da oldu.

Farklı soydan gelen varlıkların kendinden habersiz olarak insan suretiyle dünyada yaşadığına inanmıyorum. Herkesin farklı görevleri var. Kiminin ruhsal düzeyde kiminin bu dünya düzeyinde. İyi bir mühendis toplum için bir şeyler yaratır, inşa eder. Onun vazifesi budur. İyi bir doktor insanların fiziki veya mental sağlıklarına katkıda bulunur görevi budur. Hepimiz bir yaratıcı tarafından yaratılıp bu dünyaya gönderilmiş varlıklarız. Hepimizin hem kendi gelişimimiz hem toplumun gelişimi açısından becerileri ve vazifeleri var. Birini yüceltip diğerini sıradanlaştırmak doğru bir bakış açısı değil.

Son olarak bu alanda vazifesi olmayacak biri bu alana hiç ilgi duymaz. Vardır çevrenizde tamamen kapalı bu konulara. İlgi duyuyorsa mutlaka bir noktada bu alanda görevi vardır ve gelişim yolu açıktır. "Dileyen alır, arayan bulur, kapı çalana açılır."

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı

Seni almaya gelecek.”

“Karanlık kapı açılacak,
Kötülük yayılacak.
Sen ona bağlısın,

Hmm, şimdi aklıma geldi. Daha önce reenkarnasyon konusunda bahsedilen geçmiş yaşam deneyimleri olgusunu hatırlatıyor anlattığınız anınız. Siz bunları regresyon neyin o terapi sırasında değil de evinizde gördünüz, değil mi?

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Hmm, şimdi aklıma geldi. Daha önce reenkarnasyon konusunda bahsedilen geçmiş yaşam deneyimleri olgusunu hatırlatıyor anlattığınız anınız. Siz bunları regresyon neyin o terapi sırasında değil de evinizde gördünüz, değil mi?
İşte diyorum ya Hristiyanların çok bilgili rahipleri var. Gördüğünüz şeyler yaşadığınız yerde daha önce yaşamış kişilerin anıları da olabilir. 100 sene 1000 sene 5000 sene, Amerikan korku filmlerindeki gibi eski kiracı olarak düşünmeyin hemen. Kan bağına da gerek yok, toprağım dersin ya öyle bişey olabilir ama hristiyan rahipler bilir bunu. Ya da onların da kafaları karışık olabilir.

Alakan

Kayıtlı Üye
Bu geçmiş yaşam terapileri ile alakalı bir şey söylemek istiyorum. Geçen gün bir yakınımdan dinledim olayı. Böyle bir şifa çalışmasına gidiyor ( geçmiş yaşam değil) bireysel bir çalışma. Anne karnından başlıyor. Bir takım görüler alacaksın diyor. Alıyor da tanıdığım kişi. Görüleri zihninin kendi mi ürettiği yoksa gerçekten öyle yaşandığı için mi gördüğünü soruyor. Yaşandığı için diyor yapan kişi. O gün seans sonrası kendini ruhen ve enerjisel olarak bitik hissediyor. Gidiyor annesine sormaya neler yaşadın doğumda anlat bakalım diye ve bingo gördükleri ile annesinin yaşadığının hiçbir alakası yok. Zihni tamamen kendi kendine kurgulamış. Bir de üstüne aldığı ruhsal yük, bunaltı cabası.