demonlarla anlaşma karşılığı zengin olmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
demonlarla anlaşma karşılığı zengin ve şöhretli olabilirmiyiz gerçekten herşeyi yaparım herşeyi para ve şöhret karşılığı ne isteye bilirler. veya demonlar dışında nasıl zengin olabiliriz herşeyi yapabilirim.

daktilo

Kayıtlı Üye
İş
Mühendis
Kolay ulaştığın zenginliğin ve şöhretin kıymetini bilebileceğini düşünüyor musun? Kolay ulaştığın her şeyi anında harcar bitirirsin, eğer biz bir evrende yaşıyorsak evrenin kanunu bu maalesef kardeşim. Emek sarfederek ulaşmadığın her şey geçicidir, sana deseler şimdi 1 seneliğine zengin ve şöhretli olacaksın ve 1 senenin sonunda her şeyini kaybedeceksin kabul eder misin? Her şeyini kaybeden bir insan sağlığını da kaybedebiliyor çoğunlukla. Kendi hayatının mühendisi ol derim ben, okumanın yaşı yok, çalış iyi geçerli bir meslek edin hayata emek ver, yeteneklerini keşfet, diğer sosyal yeteneklerin üzerinde de yoğunlaş zaman içinde doğru insanlarla doğru iletişimler kurarsan zaten zengin de olursun meşhur da. Allah akıl vermiş insanlara, aklını kullandığın zaman demonların veremeyeceği maddi ve manevi zenginlik ve şöhrete kavuşmuş olacaksın, az biraz sabırlı ol yeter ki.

asterix

Kayıtlı Üye
Bu olay salakça görünüyor,amacım hakaret değil ,ben şimdi desemki ingiltere kraliçesi ile bir anlaşma yapmak isityorum desem,yada abd hükümetiyle :) nasıl komik görünüyormu,anlaşma benzer yada yakın güçler arasında söz konusu olabilecek bir şeydir eşit olmayan güçler arasında bu tür anlaşma emretmek ,dayatmak anlamına gelir hele söz konusu bir şeytan iblis ise ,ama sen anlaşma yaptığını sanırsın yani sen negatif bir varlığa köle olmakmı istiyorsun.Şöhret beence aranılacak bir şey değil sokağa çıkamazsın bir laf etsen edemezsin denize gitsen laf özgürlüğün yok olur,para da illaki seni mesut edecek bir şeymiş gibi görünebilir ama emin olamazsın,sen kendini geliştirmeye çalış bilgini artır,oku,araştır,bedavadan emek sarfetmeden elde ettiğin hiçbir şey aslında senin değildir.

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
İllumunatideki herkez şeytanla anlaşma sonucu bir yere geliyor artık anladımki allahtan ümit yok bana isteklerimi yapıcak tek kişiye yönelicem ve herşeyi yaparım bunları vericekse köleside olmaya razıyım. allaha inananların çoğu fakir insanlar fakirlerin allahı galiba onlara birşey vermeyip kötü insanlar veya ona inanmayanlara veriyor ve allah olsa eğer okadar insanlar dua ediyor her dua kabul olurdu. insan allaha dua ediyor mesela 2tane olacak birşey var biri kötü biri iyi allaha iyi şeyin olması için dua ediyor oluncada allahın olduğunu sanıyor zaten olacak şey birinden biri gelicekti olmucak şeyi zaten yapamıyor allahın emirlerine uyup ezik olarak yaşıcama inkar edip kötü dediği herşeyi yapıp iyi yaşarım. demonlar gerçekten yapabilir mi kesin emin olsam hiç düşünmicem.

foxx

Banlı Kullanıcı
böyle şeylere inanmayınız

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Elimde güzel yöntemler var ama herkesle paylaşmamam söylendi bir çok kez.Söylendiği kadar da zor değil.Elimde videolar falan da var ama neyse.

historia

Kayıtlı Üye
ay kusura bakmayın öyle çocukca ve komik geldi ki şu tavrınız ve yazdıklarınız :) birazcık aklı ve azmi olan parayı kazanıyor zaten armut piş ağzıma düş diye ağlamak acizlerin işi diye düşünüyorum. Allah'a bana para ve şöhret ver diye dua edilmez zaten, işleyen demir ışıldar, gökten bütün iyi şeyleri yağdırmaz ki bakalım kulum sapıcak mı beni unutacak mı? ne kadar dünyevisiniz. çok verip azdırmasın rabbim sizin gibileri. şeytandan da umduğunuzu bulamazsınız zeka ve verimlilik beklerler, ritüelleri eksiksiz yapılsın isterler, şeytanla dost olmak anlaşma yapmak kolay değil ki siz Allah'la olamamışsınız daha.

foxx

Banlı Kullanıcı
Elimde güzel yöntemler var ama herkesle paylaşmamam söylendi bir çok kez.Söylendiği kadar da zor değil.Elimde videolar falan da var ama neyse.

sırrınızı koruyunuz eminseniz,bu tür olaylar da yetki geri alınır. o ünlü olanlar ise madem zenginlik perde arkasını soruyorsunuz.şeytanla onla belge üzerine imza atılmıyor.kokoin uyusturu ve film sirketlerinle bir araya gelip verilen teklifleri degerleniriyorlar zor gelen sanılan hayattan kurtulup bu seferde paranın ve baskalarının kölesi oluyorsunuz.kadınların yükselisi erkeklere göre kat fazladır.+18 sektorler sayesinde erkekler ise okadar kolay degil bunun icin dıs ticaret icraatları yapmanız lazım anlasma budur.

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
Biliyorum kanla anlaşma anlaşma anca bedenin yanmasıyla bozulur demonları çağırınca anlaşma yaptıkdan sonra ebedi cehennem hepsine razıyım sadece yardım etcek biri gerek.

Love Song

Banlı Kullanıcı
demonlarla anlaşma karşılığı zengin ve şöhretli olabilirmiyiz gerçekten herşeyi yaparım herşeyi para ve şöhret karşılığı ne isteye bilirler. veya demonlar dışında nasıl zengin olabiliriz herşeyi yapabilirim.

Malesef sizin istediğiniz bir türden yardım yapamayız,Bu konuyla ilgili daha öncede bir çok mesaj gelmişti yapabileceğimiz yardımın fazla yardımcı olmayacaktır
İşi bilen fakat işe bulaşmamış güvenilir birisinden yardım almanız daha iyi olacaktır
Yani konuşmasından bir şey kaybetmeyecek birisi anlatabilir diğer türlü kimsenin anlatacağını zannetmiyorum.

En fazla bir kaç ip ucu,Bir kaç deneyimimizi paylaşabiliriz bu bile sakıncalı aslında.

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
Herşeyi yaparım demona tapma neredeyse herşeyi yaparım ama hangi yolları izlemem gerek ne yapmam lazım davet duasını fln anlatacak biri lazım gerçekten eğer olursa hertürlü yardımı yaparım.

HeYBeT

Kayıtlı Üye
İş
Demonoloji
Dostum bu iş gerçekten çok zor kendini ilk başta geliştirmelisin bende bunlarla uğraşıyorum ritüeller felan yapıyorum ama başarıya ulaşmak sandığın kadar kolay değil eğer bu işe kendini adıyacaksan geotiayı oku ezberle kolay bi iş değil demonlarla uğraşmak dha yolun başındasın

foxx

Banlı Kullanıcı
ramazan cıksın en azından

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
Gerçekten herşeyii ama herşeyii göze aldım zaten annemden başka kimseyi sevmiyorum kaybedecek birşeyim yok

Faros

Kayıtlı Üye
Biliyorum kanla anlaşma anlaşma anca bedenin yanmasıyla bozulur demonları çağırınca anlaşma yaptıkdan sonra ebedi cehennem hepsine razıyım sadece yardım etcek biri gerek.

Sakin ust demonlarla anlasayim deme onlarin istekleri ilginç ve asiri olur neye ugradigini sasirirsin. zarar gorme ihtimalin çok yuksektir saygida kusur edersen, tutamayacagin sozler verirsen veya yalakalik yaparsan senin için hiç iyi olmaz.Sana tavsiyem Foras la anlasman. Normal isteklerde bulunur, seni korur ve istediklerini verir tabi hosuna gidersen. Anlasma yaparken seni çok fazla yormayacak bir anlasma yap bence. Istedigin takdirde anlasmayi bozabilecegini, makul isteklerde bulunmasini rica et anlasma yapmadan. Sana gorundugu zaman basini onune eg fazla yuzune bakmaktan kaçin. Eger guzel bir anlasma yapabilirsen çok cana yakin olacaktir. Demon çagirirken sakin hayvan kurban etme bu onlara karsi buyuk bir hakarettir. Deist biri oldugum için demonlarla anlasma yapmadim. Eger daha fazla tavsiye istersen soylemen yeterli.

HeYBeT

Kayıtlı Üye
İş
Demonoloji
Böyle demek ile eline hiçbir şey geçmez bu yüzden araştır geceni gündüz et araştır.Bilgi edin onlar hakkında bir defter tut bilgileri oraya kaydet.Kitaplar al bunlar hakkında öncelikle varlıkları tam olarak tanı.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Sevgili üyemiz, ünlü olanlar hakkında hiçbir topluluğu, tarikatı kastetmeden yazayım.
Ünlü ve zengin olanlar çevresi, nüfuzlu kişiler tarafından o noktaya geliyorlar.
Kişinin şeytanla anlaşma yapması veya inanç değişmesi o insanların içine kabul edilmesi,
yardım alması noktasında işe yarıyor. Kişiye yardım eden yine insandır.

Bir varlık bizi zengin ünlü yapabilir mi?
Bir varlık size tonlarca para getirip masanızın üstüne bırakamaz.
O varlıkla anlaşmalı başka bir insanla iletişime geçer.
O insan kalkıp o miktarda bir çek yazar. Banka hesabınıza yollar.

Ünlü çok şöhret birisi olmak için, kendiyle anlaşmalı insanlardan
rica eder. O insanlar sizi imaj maker, prodüktör gibi kişilerle tanıştırır.

İnsana bişey veren yine başka insan.
Arkan sağlam oldu mu sırtın yere gelmez bu dünyada.
Özetle işe yarar insanların hayatına girip sevgisini, güvenini kazanırsan
yine hayatın istediğin gibi olur.
Ama karşılıksız kimse kimseye böyle şeyler vermez.
İnsan da olsa yapman gereken şeyler görevler, fedakarlıklar isteyecek.

Sizden daha önce bu yollardan geçtim. Saçımın teline kadar bana ait değildi bedenim.
Ne kazandım dersen büyük şeyler kazanmadım.

Demonla görüşme konusunda ; bunu isteyen çok.
Getirmekten daha büyük sorunlar var.

Onların enerjisiyle bizim enerjimiz çok farklı.
Normal insanı felç edip, öldürebilir o enerjiye maruz kalmak.
Aşırı radyasyona maruz kalmaya benzer.

Bu konuda ne yapabilirim diyorsanız, demonolog gibi medyum gibi
bir kişiyle parayla,vs.. anlaşın. Ritüelini malzemesini o halleder.
Bu enerjiye de o maruz kalır.

HeYBeT

Kayıtlı Üye
İş
Demonoloji
Sayın DreamDuality demonolog medyum felan sizi demonlar ile iletişime geçirebilir demişsiniz eğer böyle bir şey mümkün ise böyle kişileri nereden bulabilirim?

Faros

Kayıtlı Üye
Daha gençsin niye demon la anlasmak istiyorsun ki? Ozgurlugunun kiymetini bil bence. Herkes demonlar sayesinde mi zengin oluyor?

demonic

Kayıtlı Üye
İllumunatideki herkez şeytanla anlaşma sonucu bir yere geliyor artık anladımki allahtan ümit yok bana isteklerimi yapıcak tek kişiye yönelicem ve herşeyi yaparım bunları vericekse köleside olmaya razıyım. allaha inananların çoğu fakir insanlar fakirlerin allahı galiba onlara birşey vermeyip kötü insanlar veya ona inanmayanlara veriyor ve allah olsa eğer okadar insanlar dua ediyor her dua kabul olurdu. insan allaha dua ediyor mesela 2tane olacak birşey var biri kötü biri iyi allaha iyi şeyin olması için dua ediyor oluncada allahın olduğunu sanıyor zaten olacak şey birinden biri gelicekti olmucak şeyi zaten yapamıyor allahın emirlerine uyup ezik olarak yaşıcama inkar edip kötü dediği herşeyi yapıp iyi yaşarım. demonlar gerçekten yapabilir mi kesin emin olsam hiç düşünmicem.
Allaha inananların çoğu fakir mi? :) arabistandaki zemzem tower binasını gördünüz mü hiç?Yada paralarını?Allaha inanan insaların fakir olmasının sebebi allaha inanan zenginlerin para için herşeyi yapmasıdır.Şeytanla anlaşma demişsiniz şeytan?Hangi şeytan?İlluminate örgütü medyaya göre satanist bir örgüt.Satanistlerdeki şeytan inancıyla kurandaki şeytan inancı sizce aynı mıdır?Önce araştırmanızı,bilgilenmenizi ve olgunlaşmanızı öneririm.Bir anlaşmayla herkes zengin olsa idi intihar eden kimse olmazdı.Zaten kaybedecek birşeyi yok satayım ruhumu şeytana zengin olayım derdi insanlar...Siz mevzuyu çoook yanlış anlamışsınız filmlerdeki gibi olmuyor ne yazık ki...Kesin emin olsanız düşünmeyeceksiniz tamam ben size söylüyorum evet zenginlik ve şöhret sahibi olabilirsiniz hadi düşünmeden yapın!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...