Bedensiz varlıklar ile arkadaş olmak ?

Whısper

Kayıtlı Üye
Ben cinleri gördüm, ellimle tuttum ve onları hissediyorum ama gerçekten onlardan dost kolay kolay olmaz bana. Çok yardımcı oluyolar. Yararını da görüyorum zararını da. Siz siz olun onlardan bir adım geri durun.

Sanırım yalan beyanlar bizim forumumuzdaki diğer arkadaşlarımızında kafasını karıştıracaktır.. Böyle birşey görüşümce mümkün değil.. Tabiki saygı çerçevesindeyim olabilmiş olabilir.Fakat 1. si cinleri görüyor olmak onları hissetmek bunlar yeterli değil elbetteki.. Konuyu açan arkadsımıza gelince. Bircinden gerçekten dost olmaz. Ancak alıcak vericek hesabı olur. Bir anlaşma yapılır.. Anlaşma kuralları konulur. O sizden birşeyler talep eder, sizde ondan Ve böylece karşılıklı alışveriş başlar.. Ve elbetteki cinlerin tamamı şeytanı varlık değildir. Onlarda Dünya üzerinde yaşıyan bir kavim. Ve ibadet edeni etmeyeni inananı inanmayanı,muzur'u yaramazı, piskopatı vs. insanlar kaç çeşitse bir okadar çeşidi mevcuttur.. Yardım amaçlı düşünülüyorsa şayet bu Yine sitemizde bir yerde okumuştum mevcut olan bir dua ile mümin bir cin çağırılıp yardım istene bilir. yanlız bu aşamada uzun sürer. hatırladığım kadarı ile 7 gün 7 gece süren bir dua ve hazırlıktan oluşuyor. 7. gecenin sonunda Allahın selam'ı ile belirdiği söyleniyor ne kadarı doğru bilemiyorum . Ama sitemizde okumuştum. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Ancak dikkatçekerek uyarmak isterim. Kesinlikle ama Kesinlikle isimlerinden birini öğrenir Basit bir cümleyle bile davet çıkartırsanız hayatınız kötü yönde çok ilerler.. ve en çok pişman olacağınız şeylerden biridir. Bir arkadaşımızında dediği gibi Geri dönüşü olamayan bir hayat tarzı bu . O yüzden hakaret vari alaycılık bilip bilmeden sadece bir isimle basit cümlelerle korumasız davetler ve günlük yaşadığımız bazı hareketlerle rahatsız edilmemeli . ve ne olursa olsun onlardan beklentili olunmamalıdır. Unutmayın .. yüzyıllar önce Hz.süleyman'ın ölümünden sonra yapılan anlaşmayı onlar bozdu. İlk kan'ı onlar döktü. Ve 2 ırk arasında kesin bir anlaşma devam etmekte. İhlali hayatınızla ödemek zorunda kalabilirsiniz.. Şakaya gelicek birşey değil .. Teşekkürler .. Saygılar @n@£L

Whısper

Kayıtlı Üye
bizler komik buluruz ama sıkıntıda olan bekar erkeklerle her türlü büyü yöntemi ile bunu yapıyorlar ayrıca peri ile cinin uzaktan çok alakası var
dişi cine Peri denir arkadaşım:)

Senin yorumuna eklemek istediğim birşey var. Dişi cine Peri denir kısmı nereden duydun bilmiyorum Ama yanlış bilgi oldugunu kesin olarak söyleye bilirim hattave hatta kanıtlaya bilirimde .. Yada hiç uğraşmayalım "Cinlerin Esrarı" adlı kitabı okursan epeyce aydınlanırsın . Ve musallat olup cinsel anlamda faydalanmak bi nebze mümkün ki genelde kadınlarımızın başına gelen birşeydir bu .. Bu söylediğin şey imkansız. Çünki az öncede yazdığım gibi anlaşmaya aykırı. Böyle birşeye girişen kişi İnsan ırkından ve Cin ırkından Katti bir şekilde dışlanır ve bedelini hayatı ile öder. Ki insanlardan kaçmak mümkün fakat görmediğin varlıklardan kacmak ne kadar mümkün sen düşün. Bu söylediğin yine tekrarlı yorum imkansız ve duyduğun bilgi yanlış. Dişi cin lere peri dendiği yok. Böyle bir kaynak yok. Kulaktan dolma bilgi. İstersen araştıra bilirsin varsa güvenilir kaynağın inancımı değiştirmeye hazırım. Bildiğim kadarı ile periler farklı canlılar. Görüşümce gercek olmadıklarını düşünüyorum. Ama tabiki 80.000 alemden bahsedilior kainattan bahsediliyor ve aynı dünya icinde 2 ırktan bahsedilior. Olabilir lerde ama görüşümce yoklar. saygılar @n@£L

Power

Banlı Kullanıcı
Çokta zor olsa dost olunur olunmasınada anlaşması zor.Yahu cinnilerin zeka yaşlarına bak insanın zeka yaşına bak.Bence çok olmak isteyen küçük bir çocukla arkadaşlık etsin ki iyi bir pratiği olsun.Sonrada bu cinnilerle arkadaşlık etmeye başlasın.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
sıkıntıla olan bekar erkek ne yapıyor gidip bir cinlemi evleniyor ne dediğinizi hiç anlamadım. cinle evlenebilen kims eyoktur. evlediğini idea eden gelsim karşıma ispat etsin başıma keserim. hayaında bir cinle ya da herhangi bir varlıkla görüşmemeiş kişilerin vesveseleri bunlar.

periler çok başka varlıklardır. avascılar peri kavramını çalışmalarına sokabilmek için dişi cinlere peri ismini vermişlerdir. yani tamamen uydurmadır.

Warcraft

Banlı Kullanıcı
sıkıntıla olan bekar erkek ne yapıyor gidip bir cinlemi evleniyor ne dediğinizi hiç anlamadım. cinle evlenebilen kims eyoktur. evlediğini idea eden gelsim karşıma ispat etsin başıma keserim. hayaında bir cinle ya da herhangi bir varlıkla görüşmemeiş kişilerin vesveseleri bunlar.

periler çok başka varlıklardır. avascılar peri kavramını çalışmalarına sokabilmek için dişi cinlere peri ismini vermişlerdir. yani tamamen uydurmadır.[/QUOTEperi

peri konusunda belki haklı olabilirsin her bekar içinde söylemedim nadir yani cin üzerinden evlenen hayatları zindana dönen bir çok kişi var bazen büyü yöntemi ilede bağdaştırırlar bu konu üzerinde fazla durmak istemiyorum.
ama bende bu cinler konusunda pek rahat değilim bu arada

taha38

Kayıtlı Üye
Merhaba.

Şöyle birşey düşünüyorum. Acaba böyle birşey olabilir mi ?

Bir cin'im olsun , onunla arkadaş gibi olayım. O bana yardım etsin ben de ona. Tıpkı dostum gibi olsun. Bana zarar vermesin ben de ona zarar vermeyim.

Böyle birşey mümkün mü ?

bu mümkün olsa bile cinler insanlar kadar sabırlı değil ve çok sinirli varlıklardır onu sinirlendirmemeye çalışmalısınzı yoksa olan yine size olur

periler çok başka varlıklardır. avascılar peri kavramını çalışmalarına sokabilmek için dişi cinlere peri ismini vermişlerdir. yani tamamen uydurmadır.

periler cinler gibi olmayıp onlardan çok dah güçlü olan varlıklardır bir insana bulaştımı onu bırakmadan gitmez sonunda insan ölene ve akıl sağlını kaybedene dek bizzat kendim görmüşümdür

ibriz

Kayıtlı Üye
cinlerle dost olmak insanla dost olmaktan daha zordur. insanlara mütemadiyen yalanlar söyleriz, sinirlenir, belli etmeyiz. bir sakarlık yaparlar içten içe güleriz, iyi hissetsinler diye yalanlar söyleriz. ama telepati ile anlaştığınız bir varlık için bunlar kolay değildir. ve hatta yapılamaz bile denebilir. zira ne düşünüyor ne hissediyorsanız bu frekanslar doğaya yayılır ve kullandığınız iletişim aracı zaten budur. insan gerektiğinde susabilir, ama içini susturamaz. aklınızdan geçenlere güvenmiyorsanız (ki çoğunuzun aklından bunları okurken bile bir güvensizlik geçmiştir, münasebet içerisinde iken strese bağlı olarak daha da artacak ve düşüncelerinizi dalgalandıracaktır) münasebete girmenizi tavsiye etmem.
nitekim aklı selim arkadaşlar benimle aynı fikirde olacaktır, halihazırda münasebet içerisinde olanlar ve parapsikolojiyi bir heyecan, bir macera olarak görenler haricinde kimsenin münasebet içerisine girmek isteyeceğini düşünmüyorum. ve gençlere hatırlatıyorum, nasıl ki tren yoluna kafanızı dayayıp tren geldiğinde son anda çekilmek heyecan verici olsa da salak olmadıkça hiç biriniz buna kalkışmayacak iseniz, parapsikoloji için de aynı özeni gösteriniz. yeni nesilin en büyük yanılgısı, hayatı 'save' edip hata yaptıkları yerde 'load' edebileceklerini sanmalarıdır. saygılar.

hazal10

Kayıtlı Üye
Aslında çok fazla hak veriyorum sana. İnsanlar o kadar değer bilmez çıktı ki cinler bile daha mantık çerçevesinde kalıyor söz konusu arkadaşlık olunca. Bilgimi yansıtmam gerekirse özel görüşümden sonra; mümkün ama şansa bağlı ve riskli bi durum. Çünkü bir süre onlara inanman için onlarla konuşman için her istediğini yapabilirler. Fakat daha sonra seni bir şekilde kullanmaya başlarlar. Çünkü; mümin bir cin gelip arkadaşlık kurmuyor genelde. Mümin olup olmadığını nasıl anlarım dersen ayakları düz olanlar mümin ters olanlar mümin olmayan cinler oluyor. yine de bana sorarsan pek girişmemeni tavsiye ederim, sakat iştir, bilirim kendisini.

bleir

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
nasl konuşabiliceğime yardım edebilir misiniz aranızda bilen varsa özel mesaj atabilir mi?

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Tecrübelerim sonucunda vardığım nokta;
Varlıklar konusunda en iyi dost ve güvenilir olan ruhsal rehberlerdir.
Herzaman sizin iyiliğinizi düşünüyor olmaları da bir artıdır.

gkhnksm

Kayıtlı Üye
onların ve kendinin yaradanı ile dostluk varken neden bir cine sahip olmak istiyorsunuz...allahu teala nın yakınlıgına ulaşmak kadar kolay bişey yoktur..

ByQathell

Banlı Kullanıcı
neden böyle düşünüyoruz acaba

düşünsene bi gün angelina jolie olarak senle takılıyor
bi gün britney spears falan :D yada millete ahkam kesmek için xD lan sen kimsinki benim paylaştığım konuya yorum yapıyorsun çabuk cin! çabuk bi tokat at şuna da aklı başına gelsin :d gibi değişik örneklemeler yapılabilir ))

umarım yanılıyorumdur :D:D

S

SoNoL

bir arkadaşım var onlarla dost olduğunu söylüyor..o kadar temiz kalpli bir insanki resmen onu çoğu zaman komik duruma düşürüyorlar yanıltıyorlar saçmalamasını sağlıyorlar,sırf güvenini sağlamak için arada ufak tefek yada yuvarlar olabilecek şeyleri doğru söylüyorlar.fakat buna rağmen çok sevdiği annesini aldılar ve kendisi ciddi sağlık sorunlarıyla uğraşıyor.çok kıvrak bir zeka ve çok profosyonel olmak lazım onlarla irtibata geçebilmek sanıldığı kadar basit değil.

Tecelligah

Kayıtlı Üye
Kolay mümkün kılınacak birşey degil ancak evet mümkün.. Lakin onun size yaptıracaklarını tahmin bile edemezsiniz, siz onu kullanacagım diye düşünürken o sizi kullanırda haberiniz bile olmaz.. Bu konular sıkıntı getirir..

katılıyorum, kesinlikle

bir abimiz vardı şuan da durumu iyi

ilk başlarda gece yarısı kardeşlerini kaldırır yürüyün tavuk alacaz benden tavuk istiyolar bu saatte ne tavuğu vs. yok illa istiyolar alcaz

sonra evdekileri uyandırır kaçın evi su basıyor boğulacaz dermiş
buna benzer şeyler

evet belkide bu anlattığım istekler hafif şeyler, daha kötüleride olabilr.

POSEYDON

Kayıtlı Üye
İş
Cadılık
Bu tarz şeyler paylaşılmaz.

katılıyorum arkadşımıza bu varlıklar cok fesat yartıklardır hiç güven olmaz arkadaş olarak edinemezsinizde ancak himaye altına alabilirsiniz yani köle edebilirsiniz fakat sizz güçten düşünce( mistik gücünüz ) bittiğinde sizden köellikten kurtulmak için yapmıza seyy yokk tur veya verceği haberler flanda yanlıştır fakat içlerinde müslüman olupta iyi olan vardır o ayrı fakat Allah(c.c) söyle buyurmus iki alemde birbirlerine gorecekler ne duyacaklar yasak kılmıss ........ artık gormekten bıkarsın onlarııı ben bunaldımm bıktımm artıkk yanii ben en iyisi gormemek miş.
:) :) :)