Bedensiz varlıklar ile arkadaş olmak ?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Cinlerle arkadaşlıkta yada görevdaşlıkta yapılan antlaşmalardan biriside onun varlıgı hakkında kimseye bilgi vermemektir, eger bunu yerine getirmezseniz arkadaşlıgınızın o cin ile bitecegi gibi bir dahada başka bir cin ilede asla irtibat kuramazsınız..

S

saykut77

Bu konuda şöyle bir düşünce hasıl oldu bende ve bunu paylaşıp , mümkünse ehillerden cevap almayı beklerim.

Herbirimiz ismimiz ve anne ismimizle birlikte birer adresiz ve bir çeşit kimliğe sahibiz. Bu kimliğinde ebced hesabı ile bir sayısal değeri var nasıl ki vatandaşlık numaramız var , onun gibi. Gerçi şöyle bir durum da var ; aynı ebced değerine başka iki isim de uyabilir veya aynı isim ve anne ismini taşıyan bir çok kişi olabilir , bu kısım anlayamadığım kısmıdır ve aslında bu yazıyı yazış sebebimide çürütyor gibi ama yine de sorup öğrenmek istedim.

Sorum şu : Vefk hazırlanırken ebced değerleri üzerinden hizmetliler bulunup görevlendiriliyor. Aynı işlemi biz kendi ismimizin ebced değerine uygulayıp bulduğumuz -ayil , -yuşin , -tayşin v.s. takılarıyla isimleri biten hizmetliler bulduğumuzda bu doğru bir uygulama olur mu ? Eğer oluyorsa bunlarla irtibata geçmek,kullanmak,elde etmek mümkünmüdür? Eğer mümkünse, nasıl?

Dışarıdan onu bunu çağıracağımıza kendimizinkilerle irtibata geçmek fikri sıcak geldi :) Tabi böyle birşey varsa.

yokedip

Kayıtlı Üye
Keşke Olsam.. odada yine konuşabilecek biri olur. konuşuruz güleriz . egleniriz.

GrizzlyBear

Kayıtlı Üye
Keşke Olsam.. odada yine konuşabilecek biri olur. konuşuruz güleriz . egleniriz.

3 sayfa boyunca yazılan mesajların ardından yaptığınız bu çok ütopik yorum biraz ilginç kaçmadı mı sizce de? Konu ile ilgili tehlikeleri görmek için Sayın kontejyan'ın sayfalarda attığı mesajlara bir göz atınız. Bu durumda varlıkların konuşup gülünecek, eğlenecek yaratımlar olmadığını bir nebze anlayacak ve isteklerinize doğru bir yön verebileceksiniz umudundayım.

Eğer oluyorsa bunlarla irtibata geçmek,kullanmak,elde etmek mümkünmüdür? Eğer mümkünse, nasıl?

Dışarıdan onu bunu çağıracağımıza kendimizinkilerle irtibata geçmek fikri sıcak geldi :) Tabi böyle birşey varsa.

Konu ile ilgili, elinizde Bülent Kısa'nın ''Havass'ın Derinlikleri'' kitabı varsa, kitapta BK'nın isimlerden çıkan yardımcılarla ilgili fikrini okumanızı öneririm. Elbette Sayın kontejyan mesajınızı gördüğünde size kendi bilgilerinden aktarım yapacaktır.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Cin kardeşlerimizle arkadaşlık kurmak istegi niyete göre degişir,
eskiden insanlar cinlerle arkadaş olmayı imanlarının dahada artması için isterlermiş.. Onlara din hakkıda sorular sormak için, onları görerek Kuran'da var olan gerçege tanıklık etmek için çaba sarfederlermiş..
Bir kısım insanlarda cinleri tıp alanında kullanmak için dostluk isterlermiş ki o devirde tıp alanında doktor bulmak neredeyse imkansız hele fakirseniz unutun bunu.. Bu sayede müslüman alim cinler onlara fayda verirmiş..
Bir kısım insanlar ise fiziki güç gereken inşaat işcilik gibi konularda onların yardımını görmek için dostluk kurarlarmış...
Günümüzde ise sadece muhabbet gülmek eglenmek macera yaşamak için bu isteniyor, herkese benim cin arkadaşım var diye caka satmak için arzulanıyor..
Bakı arkadaşlar tekrar söylüyorum onlar niyetlerinizin farkında, onlarla eglenmek istediginizde onlar sizinle eglenirde haberiniz olmaz.. Etrafınızda deli diye gördügünüz bazı kişiler bu eglencenin sonucudur,haberlerde izledigimiz ailesini katledip sonrada intihar eden bazı kişiler bu dostlugun sonucudur.. Her zaman dedim cinler kardeşimizdir ancak her kardeş iyi degildir, şakaya gelecek durum degildir, benim çok tanıdıgım var bu istek onlarda vardıda şimdi sokaklarda elbisesini soyarak saç baş tarumar çöp içinde karın doyuruyorlar...
Ancak illa cinlerle irtibat kurmak isteyenler olursa tüm mesuliyet kendilerine ait olmak üzere bikaç teknik anlatabilirim lakin şu unutulmamalıdır ki, genellikle siz istediginiz zaman degil onlar istedigi zaman sizinle dostluk kurar.. Bunu bir arkadaşlık teklifi olarak düşünün, bazen size gelen teklifi ret edersiniz bazende kabul eder oynar geçersiniz bazende kardeşten öte dost olursunuz, bu tamamen ona ve size baglı gelişen olaylardır...

melek_kız

Kayıtlı Üye
Ben cinleri gördüm, ellimle tuttum ve onları hissediyorum ama gerçekten onlardan dost kolay kolay olmaz bana. Çok yardımcı oluyolar. Yararını da görüyorum zararını da. Siz siz olun onlardan bir adım geri durun.

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Cinlerin tutulabileceğini zannetmiyorum. Belki tutuyormuş gibi hissetmenizi sağlamıştır.

Psişik

Kayıtlı Üye
Mortho ya katılıyorum. Tutmak değil tuttuğunuzu hissetmekten ibaret yaşadığınız.
Bu konunun şakaya gelir bir yanı yok. Uzun süre sıkıntısını çektiğimi daha önce de bildirmiştim. İlk zamanlar bu dünyada yaşadığımı dahi hissetmiyordum. Bunun neresi istenilecek durum? Yapmayın lütfen. Böyle şeylerle uğraşacağımıza Allah'a(C.C)nasıl ulaşırız, en temiz halimiz ve enerjimizle bunları araştırmak daha mantıklı değil mi?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Cinlerle temas saglanabilir, akabe vadisine yakın bir yerde Peygamberimizin iki kolu arasında müslüman olan birçok cin oldugunu biliyoruz, cinlerle temas mümkündür ancak asli şekilleri ile degil girdikleri vücut ile bu irtibat saglanabilir.. Bu konu böyledir ancak cinleri tutmuş görmüş bir kişinin bunu ilan etmesi ne derece dogru bunu tartışmak gerekir, zira arkadaşımız bilsin ki bundan sonra ne cin tutabilir nede görebilir.. Bu altın kuralı unutmamalıydınız..

BORAN

Kayıtlı Üye
Selamın Aleyküm. Böyle bir şey güzel olurdu lakin, normal arkadaş gibi olmuyor. Çok zahmetli ,belirli zikirler ve ya çile odası sonucunda elde edilebilir. Sana gözüktüklerinde seninle bir anlaşma yaparlar,hergün belli zikirleri yapmanı, zamanı geldiğinde namazını kılmanı ve dinin gerekliliklerini yerine getirmeni isterler. Karşılığında sorduğun hemen hemen her sorunun cevabını alırsın. Kötü emellere alet etmek istersen düşmanın oluverirler. Mesela 2. el bir araba alacaksın. Nerelerinde sorun var diye sorduğunda cevabını alırsın. Kayıp birini onun yardımıyla bulabilirsin,hırsızın kim olduğunu bulabilirsin,fakat kavga gürültü olur diye hırsızın ismini açıklamana izin vermezler. Böyle bir şey işte.

CelticFrost

Kayıtlı Üye
Boran sen nereden biliyorsun? Hiç gördün mü? Tanıştın mı? Açıklar mısın; hiç konuştun mu onlar ile?

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bu bilgiler açıklanmaz. Açıklanırsa birliktelik bozulur.

iremwm

Kayıtlı Üye
aslında bizim evde bir aile var ve bazı geceler bana görünebiliyorlar ama artık alıştım çünkü birisi benle oyun oynamak istiyor ve ben ona zarar vermedikçe diğerleride bana zarar vermiyorlar insanların onları dünyalarında rahat bırakmalarını istiyorlar ama yine de hala bazı kişiler 'cin çağıralım cin' diyorl bu da onları kızdırıyor sana tavsiyeem onlarla arkadaş olmak içinn bayağı uğraşman lazım ilk günler bana acı çektiriyorlardı ve şimdi benim koruyucularım.

iremwm

Kayıtlı Üye
mortho aslında bizim birlikteliğimiz bozulmuyor bu nasıl oldu ? burda açıkladım

solomon

Kayıtlı Üye
Benim de bir sorum olacak.Benim bi arkadaşım cinlerle arkadaş olsa,onlardan benimle de arkadaş olmalarını istese benim bu tür şeyleri ( çile odası vs.) yapmama gerek var mıdır?

Whısper

Kayıtlı Üye
Var olmayan birşey zaten bozulamaz "iremwm" ..
1. si arkadaslar konuda bütün paylasılanları okumadım ...
Şöyle açıklayayım size... Cinlerle dost olmak mümkün ... Ancak bu tamamen mahremi bir boyut... Var olan bir arkadaşlığı bir ilişkiyi anlatamazsınız..
Yazmaya kalksanız parmaklarınız tutulur... Konusmaya kalksanız azınız kulağınıza kadar çekilir...
Yani kısacası ... Cinler insanlardan daha mahremi bir hayat yaşadıkları için, kesin ve kati en basit bilgileri bile insanlar arasında duyulmasına pek izin verme taraftarı değiller... Öyle olsaydı Hayatımız altın pusula filmindeki gibi olur, ve bütün cinler himayemiz altında olurdu...
Son olarak eklemek istiyorum ... bir arkadaş garip bir tabir kullanmış onu aydınlatmak amacıyla...
Cinler tıp kı insanlar gibidir... Siz sizden farklı bir canlıya zayıf yönlerinizi göstermek istermisiniz ? Cevap = (Hayır)
Ve onlarında pek cok din'e mensup olanları, Yaratıcıya inanmayanları, Sırf zevk için cinayet işleyenleri ( ki tarihte pek cok kez anlaşmayı bozup bizim boyutumuzdaki pek cok insanın ölümüne yol acmış olanları) kısacası bin bir çeşit insan gibi cinlerinde bin bir çeşidi var... Fakat insanların zaafları daha fazla... Tavsiyem Uzak durmanız...

Red Army

Kayıtlı Üye
Aslında arkadaşlar; ben denemek isterim onlarla dost olmayı. Böyle merakla yaşamaktansa...

Whısper

Kayıtlı Üye
O zaman dene ve gör. Gerekli konu başlıklarında onlara ulaşmanın mantraları ve duaları mevcut. Yalnız yapılan en ufak irtibatı bile kimseyle paylaşmayın.

ByShissa

Kayıtlı Üye
cin kardeşlerimizle arkadaşlık kurmak istegi niyete göre degişir,
eskiden insanlar cinlerle arkadaş olmayı imanlarının dahada artması için isterlermiş.. Onlara din hakkıda sorular sormak için, onları görerek kuran'da var olan gerçege tanıklık etmek için çaba sarfederlermiş..
Bir kısım insanlarda cinleri tıp alanında kullanmak için dostluk isterlermiş ki o devirde tıp alanında doktor bulmak neredeyse imkansız hele fakirseniz unutun bunu.. Bu sayede müslüman alim cinler onlara fayda verirmiş..
Bir kısım insanlar ise fiziki güç gereken inşaat işcilik gibi konularda onların yardımını görmek için dostluk kurarlarmış...
Günümüzde ise sadece muhabbet gülmek eglenmek macera yaşamak için bu isteniyor, herkese benim cin arkadaşım var diye caka satmak için arzulanıyor..
Bakı arkadaşlar tekrar söylüyorum onlar niyetlerinizin farkında, onlarla eglenmek istediginizde onlar sizinle eglenirde haberiniz olmaz.. Etrafınızda deli diye gördügünüz bazı kişiler bu eglencenin sonucudur,haberlerde izledigimiz ailesini katledip sonrada intihar eden bazı kişiler bu dostlugun sonucudur.. Her zaman dedim cinler kardeşimizdir ancak her kardeş iyi degildir, şakaya gelecek durum degildir, benim çok tanıdıgım var bu istek onlarda vardıda şimdi sokaklarda elbisesini soyarak saç baş tarumar çöp içinde karın doyuruyorlar...
Ancak illa cinlerle irtibat kurmak isteyenler olursa tüm mesuliyet kendilerine ait olmak üzere bikaç teknik anlatabilirim lakin şu unutulmamalıdır ki, genellikle siz istediginiz zaman degil onlar istedigi zaman sizinle dostluk kurar.. Bunu bir arkadaşlık teklifi olarak düşünün, bazen size gelen teklifi ret edersiniz bazende kabul eder oynar geçersiniz bazende kardeşten öte dost olursunuz, bu tamamen ona ve size baglı gelişen olaylardır...
bana bu konuda yardim edermisin..????

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Benim de bir sorum olacak.Benim bi arkadaşım cinlerle arkadaş olsa,onlardan benimle de arkadaş olmalarını istese benim bu tür şeyleri ( çile odası vs.) yapmama gerek var mıdır?
Hayır yok... Ancak onunla anlaşmasında ki şartların daha ağır hali sizin içinde gerekli olacaktır...