baskalarının söyledikleri cıkıyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

durubilir

Banlı Kullanıcı
merhaba sayın form uyeleri.
bu durum öncedende basıma geliyordu.birileriyle konusuyorum muhabbetin arasında degişik degişik konusuyorlar o gelçek bu gtcek bunu görcen şunu görcen sunla gtcen şu banka oturacaksın gbi şeyler söylüyorlar sonrasında bu söyledikleri hep cıkıyor.psikologa gidiyom ama degişen bişi yok sizcede garip bişiler olabilirmi cidden demoncular felan? yada sizin başşınıza geliyormu böyle şeyler ? yoksa benim aklım bana oyunmu oynuyor filmlerdeki gibi ?

birde diyelim etrafımda şeytani bi varlık var ona nasıl zarar verebilirim ?

Ü

Üye silindi 15237

bu durum öncedende basıma geliyordu.birileriyle konusuyorum muhabbetin arasında degişik degişik konusuyorlar o gelçek bu gtcek bunu görcen şunu görcen sunla gtcen şu banka oturacaksın gbi şeyler söylüyorlar sonrasında bu söyledikleri hep cıkıyor.psikologa gidiyom ama degişen bişi yok sizcede garip bişiler olabilirmi cidden demoncular felan? yada sizin başşınıza geliyormu böyle şeyler ? yoksa benim aklım bana oyunmu oynuyor filmlerdeki gibi ?

Lafın gelişi diye bir tabir var işte o buna denk .

birde diyelim etrafımda şeytani bi varlık var ona nasıl zarar verebilirim ?

Ayetel Kursi . Nas . Felak . İhlas süreleri ile onlardan korunabilirsiniz

durubilir

Banlı Kullanıcı
anladım uyarı veriyorum zaten söylemeyin böyle şeyler diye istemsiz oluyor sanırsam dogrumu bu olay söyleyen kişi kendinden falan geçiyor genelde bayanlardan duyorum. lafın gelişini duymuştum.

kıvep

Banlı Kullanıcı
[QUOTvar"lıpaubilir;286904]

birde diyelim etrafımda şeytani bi varlık var ona nasıl zarar verebilirim ?[/QUOTE]

Bir varlığa zarar veren insanda yeterince şeytanidir. İnsan olsun, olmasın hatta bi çöp olsun, zarar vermek kötücül bir düşünce. İnsanın ne farkı kaldı???
Mantıken, karşındakine zarar vermen için önce karşında biri olması gerekir. Karşındakinden emin olmaman zaten bütün mantık ilkelerini yıkar geçer :)
Konuyu daha açık yazarsan, daha yararlı olucak bence :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...