Yaptığım işler ve sonuç

Vanilia

Kayıtlı Üye
İyi geceler herkese.
@Absoluta Virtute bu konuda verdiğin işlemi yaptıktan sonra değişik bir şey oldu.
Yakın bir arkadaşımla aram açıldı, düşmanca tavır sergiledi. Sadece ondan da değil, başka bir iki kişiden daha böyle davranış sezdim.

Gerçi o gün herkes bir stres halindeydi, çevremde başkalarının da tartıştığını gördüm, dönemsel mi dedim ama yine de bununla ilgili mi öğrenmek istiyorum.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
İyi geceler herkese.
@Absoluta Virtute bu konuda verdiğin işlemi yaptıktan sonra değişik bir şey oldu.
Yakın bir arkadaşımla aram açıldı, düşmanca tavır sergiledi. Sadece ondan da değil, başka bir iki kişiden daha böyle davranış sezdim.

Gerçi o gün herkes bir stres halindeydi, çevremde başkalarının da tartıştığını gördüm, dönemsel mi dedim ama yine de bununla ilgili mi öğrenmek istiyorum.
Konunun içinde keşke yazsaydıniz.

Bu ritüel aynı zaman arınma görevi de yapar. Ertrafinizin negatif hissetmeniz normal.
Yapan arkadaşınız olabilir mı?

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Aktif olarak büyü yapmayıp, niyet ve düşünceler anlamında negatif enerji ve zarar bulaştıran kişiler olabilir mi?
Olabilir.. nazar gibi şeyler sanırım kast ettiğiniz birisi var öyle acaip değer gözü ama kendisi hiç anlamaz bu işlerden ilgilenmez de..
Bi de bazı kişiler çok fesat olduğundan kendi uğursuzlukları yetiyor her şeyi berbat etmeye yürüdükleri yerleri kurutuyorlar.

Vanilia

Kayıtlı Üye
Konunun içinde keşke yazsaydıniz.

Bu ritüel aynı zaman arınma görevi de yapar. Ertrafinizin negatif hissetmeniz normal.
Yapan arkadaşınız olabilir mı?
Hiç aklıma gelmedi, kusura bakmayın.
Büyü yapar mı bilmiyorum ama belki iyi düşünmüyordur benimle ilgili.

Bir de aynısını anneme de yaptırdım, benden daha çok etkili oldu.
Üzerimden kalkan bir yük hissettim daha iyi hissetmeye başladım.
Kendim yaptığımda böyle olmadı daha negatif ortam çektim sanki, annem yapınca daha pozitif sizce neden?

Üzerimdeki yük annemden geliyor demek mi bu, çok gezen ve insanları çok kızdıran, tepki çeken konuşmalar yapan ve açık arayan bir kadındır.
Annem ama dürüst olmak gerekirse herkesin işine koşsa da, art niyetli ve kıskançtır. Eşya biriktirir, kocası ve çocukları zarar verse de göndermek istemez, eşya gibi yanında tutmak ister.

Vanilia

Kayıtlı Üye
Aktif olarak büyü yapmayıp, niyet ve düşünceler anlamında negatif enerji ve zarar bulaştıran kişiler olabilir mi?
Evet ben buna daha çok katılıyorum.
Büyü yapacaklarını zannetmiyorum ama enerji bulaştırıyor olabilir.
Çünkü onunla görüşmeye başladıktan sonra kaygılarım ve gelecek korkum arttı.

Vanilia

Kayıtlı Üye
Olabilir.. nazar gibi şeyler sanırım kast ettiğiniz birisi var öyle acaip değer gözü ama kendisi hiç anlamaz bu işlerden ilgilenmez de..
Bi de bazı kişiler çok fesat olduğundan kendi uğursuzlukları yetiyor her şeyi berbat etmeye yürüdükleri yerleri kurutuyorlar.
Maalesef annemde de fesatlık var ve beni etkiliyor mu başkalarına yaptığı fesatlıklar bilmiyorum. Ona da yaptırdım ve annem yaptıktan sonra daha iyi hissettim, hafifledim.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Üzerimden kalkan bir yük hissettim daha iyi hissetmeye başladım.
Kendim yaptığımda böyle olmadı daha negatif ortam çektim
Anneniz için sadece arınma oldu. Çünkü kendi negatifin sebebi kendisi.

Size ise zarar veren kişilerin gerçek yüzünü göstermiş oldu bu işlem. Yani artık kimlerle arkadaşlık etmemeye gerektiğini biliyorsunuz.

Bu geri dönüşünüz için teşekkür ederim. Büyü yapılmamış taktirde bu işlemin ne gibi sonuçlar verdiğini bilmiyordum.

Oldukça tatmin edici bence.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
@Absoluta Virtute
Hazır yeri gelmişken belirtmek istedim. Scriptlerin harika çalışıyor büyü durumunda yapan kişiler nerden ulaşacaklarını şaşırıp panik oluyorlar yapacağım zaman bir yerlerden geliyor böğürme sesleri.. kendileri ulaşamazsa da başkalarını yönlendiriyorlar tam rituel zamanı gelen mesajlar.. Saygıdeğer Üstadımız Retro nun dediği gibi tam bir script kraliçesisin 👑
Her sey için teşekkürler :love:

Vanilia

Kayıtlı Üye
Anneniz için sadece arınma oldu. Çünkü kendi negatifin sebebi kendisi.

Size ise zarar veren kişilerin gerçek yüzünü göstermiş oldu bu işlem. Yani artık kimlerle arkadaşlık etmemeye gerektiğini biliyorsunuz.

Bu geri dönüşünüz için teşekkür ederim. Büyü yapılmamış taktirde bu işlemin ne gibi sonuçlar verdiğini bilmiyordum.

Oldukça tatmin edici bence.
Ben teşekkür ederim.
İnsan hissediyor ama bir tartışma içine girmediği sürece bitirmiyor arkadaşlığını.
Arada sırada mutlaka tekrar edeceğim bu işlemi.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Ben teşekkür ederim.
İnsan hissediyor ama bir tartışma içine girmediği sürece bitirmiyor arkadaşlığını.
Arada sırada mutlaka tekrar edeceğim bu işlemi.
Ben size BSFF konusunu denemeye öneririm. Bu toksik arkasliklari işlediğiniz taktirde bitirmeniz gerekmeyecek. Kendileri hayatınızdan birer birer yok olacaklar.

Vanilia

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute Merhaba
Size bazı garip davranışlarla ilgili danışmak istiyorum.
Hayatımdaki yani yakın akrabalarımla ilgili bazı anormal davranışlar var bu yaptığım işlemi tekrar ettikçe belirginleşiyor.

Teyzem bir şey kabul etmediğimiz halde zorla bisküvi vs bir şeyler getirip masaya bırakıyor.
Kendim için yapınca bu işlemi, sonrasında annem çok hastalanıyor kusma, ateş vs.

En garibi de şu oldu dün, abim evden bana ait olan bir yeri iki üç kere karıştırdı, dün de benim kullandığım bir şeyi aldı ve bu bildiğimiz meyve bıçağıydı. Bana ait olduğunu özellikle simetrik ve düzenli duruşunda anlıyor bu arada ve bozuyor.

Öncesinde de gümüş bir bilekliğim koptu yaptırmak için aldı ve sorunca atmadın mı onu sen zaten kullanmayacaktın dedi.
Normalde alırken söyler, ister hatta almaz ama mesela bıçakları sordum iki defa, benim haberim yok dedi ısrarla, yalan söyledi.

Maddi durumu gayet iyi, evi ayrı, eytden geçti ve özellikle bana karşı yapmaya başladı.

Bu arada cimri ve babamın ücretsiz kartını kullanıyor ona sayıp sövdüğü halde, yakalanmış para cezası yemiş biri beni şikayet etti bence diyor ve benim karakterimi bildiği halde beni ima ediyor gibi geldi.

Bıçak olayı hiç beklemediğim bir şeydi, şok oldum çünkü alsa da almadım demez asla.
İşlemi yapınca evden bir şey vermemek ve almamak gerek ama gizli olmaya başladı.

Bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz?
Sanki delirmiş, hırslı ve anormal davranışlar başladı. Bu durumda ne yapmamı önerirsiniz?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Teyzenizin kurabiyeleri kesinlikle el degdirmeden atmanız.
Anneniz zamanında size kusmuş negatifi geri aldığı için şuan kusuyor . Bir daha yaparsanız eğer ona koruma yapın.
Abinizin davranışlarına ne diyeceğimi bilemedim.
Siz bu ritüeli değil de başka arinmalari yapın. Sonra kendinize güzel bir korunma. Gerçi aileden ne kadar korunabilir siniz ki.. Birlikte de yaşıyorsunuz..

createtherules

Kayıtlı Üye
Olaya bak... Adam resmen bir şey verince bozulacağını biliyor bilinçdışı halinde. O yüzden gizli gizli bir şeyler alıyor evden. Yani bu arkadaşımız işlemi yaparken bir şey alıp vermemeye özellikle dikkat etti ve abisi bunu algıladı. Çok enteresan değil mi? Aslında her bilgi şeffaf. Acaba @Vanilia puslama da yapmalı mı?

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Doğru anladıysam abi de etki altında aileyi karıştıran da teyze büyü yapıyor gibi görünüyor. Takipte olduğu için de abi yi maşa olarak kullanıyor.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Çok çok kolaylıklar diliyorum aileden akrabadan korunmak çok zor abiye ve anneye de koruma yap

Vanilia

Kayıtlı Üye
Teyzenizin kurabiyeleri kesinlikle el degdirmeden atmanız.
Anneniz zamanında size kusmuş negatifi geri aldığı için şuan kusuyor . Bir daha yaparsanız eğer ona koruma yapın.
Abinizin davranışlarına ne diyeceğimi bilemedim.
Siz bu ritüeli değil de başka arinmalari yapın. Sonra kendinize güzel bir korunma. Gerçi aileden ne kadar korunabilir siniz ki.. Birlikte de yaşıyorsunuz..
İnanın nasıl korunabilirim ben de bilmiyorum.
Daha da garipleşiyor ve benim için en iyi korunma hangisi bilemiyorum.

Vanilia

Kayıtlı Üye
Olaya bak... Adam resmen bir şey verince bozulacağını biliyor bilinçdışı halinde. O yüzden gizli gizli bir şeyler alıyor evden. Yani bu arkadaşımız işlemi yaparken bir şey alıp vermemeye özellikle dikkat etti ve abisi bunu algıladı. Çok enteresan değil mi? Aslında her bilgi şeffaf. Acaba @Vanilia puslama da yapmalı mı?
Puslama nedir? Burada örnek bir konu varsa atabilir misiniz?
Abim genelde kendinden daha iyi bir konumda olan akrabalardan hoşlanmıyor.

Cinler, vefk, istihare vs bunlarla uğraştığını biliyorum ama aynı zamamda şeytani davranıyor, konuşurken inanıyor gibi konuşuyor.