1 milyonlu bir ebcedin istintakında takıldığım yer

endless investigation

Kayıtlı Üye
Süper bunların üç hadimini hesaplayın.

Diğer 8 hadim için de ebcedi sağır ile hesap edin. Rakamlar milyon çıkmayacak.
şafi: 391-41 :350 nutku şeneyil
kaviy: 116-41 :75 nutku 3eh ayil
hayy esması 18 adet bunda bır hata cıkar galıba hepsıne 361 ekleyıp oyle cıkarırım. bu 3 esmasının ulvı hadımlerı hay ısmı ıcınde bulundu dıyelım. bu 3 hadim ismi kasemin neresine konulacak tabi birden fazla kasem var ama ben klasik berhetiye kasemini kullanıp hadimlerini yerleştirdim.

diğer 8nokta vefkten çıktığı için miftah her türlü durumda 163 olmayacak mı? mebde de 179 olacak . ebcedi sağirle işlem yapmak için en baştan vefke yazmadan önce bu 3 esmayı ve kendı esmamı ebcedi sağir ile yapmam lazım değil mi?

endless investigation

Kayıtlı Üye
Süper bunların üç hadimini hesaplayın.

Diğer 8 hadim için de ebcedi sağır ile hesap edin. Rakamlar milyon çıkmayacak.
mebde 179 ise 100 kaf ebcedi sağiri -4- 70: ayn ebcedi sağiri 10--- 9 da Ta 4+10+9 = 23. mebde 23 oldu

3-adil : 7+23=30 4: vefk :normalde 683 ebcedi sağirle khe : 0 fe:8 cim: 3 11 mi eder vefk miktarım.

hocam kusura bakma bu tekniği ilk defa seninle uyguluyorum kitaplarda hiç örnek dahi vermemişler

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Hesaplamalarda hata var kasem yapılacak daha yani böyle böyle zor olacak bu iş.
Yılbaşı öncesindeki hafta da bir boşluğum olacak. . Zira gün hesaplamada da sorun vardır. Gününde ve saatinde yapılamazsa olmaz. Riyazete göre değişiyor çalışma. Kaç gün yapacaksınız. Sıgara kullanıyor musunuz vb rivayet türüne göre çalışma var. Bazı vefkleriin yapım zamanı 1,5 sene sonra olabiliyor daha acil ise farklı çalışma yapmak gerekebilir. Tam bir eğitim almanız lazım normal de. Ya bana adınız anne adınızı be rahatsızlığınızı iletin ( buradan değil ya da bir gün belirleyelim zoom dan anlatayım.

endless investigation

Kayıtlı Üye
Hesaplamalarda hata var kasem yapılacak daha yani böyle böyle zor olacak bu iş.
Yılbaşı öncesindeki hafta da bir boşluğum olacak. . Zira gün hesaplamada da sorun vardır. Gününde ve saatinde yapılamazsa olmaz. Riyazete göre değişiyor çalışma. Kaç gün yapacaksınız. Sıgara kullanıyor musunuz vb rivayet türüne göre çalışma var. Bazı vefkleriin yapım zamanı 1,5 sene sonra olabiliyor daha acil ise farklı çalışma yapmak gerekebilir. Tam bir eğitim almanız lazım normal de. Ya bana adınız anne adınızı be rahatsızlığınızı iletin ( buradan değil ya da bir gün belirleyelim zoom dan anlatayım.

direkt jupıter günü jupıter saatinde vefk yazmaya başladım. 4lü vefk jupıterın dıye bu zamanı seçtim. güvenilir eğitim veren bi yer bulmadım kitaplardan öğrendim. olur dmden ulaşıyım size ya da emailiniz varsa oraya mail atıyım

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
direkt jupıter günü jupıter saatinde vefk yazmaya başladım. 4lü vefk jupıterın dıye bu zamanı seçtim. güvenilir eğitim veren bi yer bulmadım kitaplardan öğrendim. olur dmden ulaşıyım size ya da emailiniz varsa oraya mail atıyım
bu da yanlış bilgi dörtlü vefk Satürnündür. Az menzilleri ile yapılmak zorunda. Yani eğer konu vefk ise hiç bir şeyi eksik yanlış ya da genellemeye ait yapamazsınız.
Sayfanın em altında mabetin iletişim maili var oradan yazabilirsiniz