Yaptığım işler ve sonuç

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Benim asıl abimden korunmam gerekiyor sanki. Evin içinde bu çok zor oluyor.
Ne yapmam lazım bilmiyorum.
Abinle teyzenin arasi nasıl ortak mı çalışıyorlar acaba.. elinden hiç bir şey yiyip içme.. Her gün korunma çemberi yap.

Vanilia

Kayıtlı Üye
Abinle teyzenin arasi nasıl ortak mı çalışıyorlar acaba.. elinden hiç bir şey yiyip içme.. Her gün korunma çemberi yap.
Öyle bir ihtimal yok ama annem çok yalan söylüyor ve alma dediğim halde alıyor mesela.
Az önce mesela bıçakları annemin verdiğini öğrendim ama ısrarla bilmiyormuş gibi benimle abim hakkında dedikodu yaptı.

createtherules

Kayıtlı Üye
Puslama nedir? Burada örnek bir konu varsa atabilir misiniz?
Abim genelde kendinden daha iyi bir konumda olan akrabalardan hoşlanmıyor.

Cinler, vefk, istihare vs bunlarla uğraştığını biliyorum ama aynı zamamda şeytani davranıyor, konuşurken inanıyor gibi konuşuyor.
Göktürk rune konusunda bir pus sembolü var. Onu kullanabilirsiniz ama karşınizdaki cok ust seviye mi bilmiyorum. Sizin kimseye söylemediğiniz isleminizi ve hamlenizi falan sezdirmek önemli bir şey.

majoris24

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute
Hazır yeri gelmişken belirtmek istedim. Scriptlerin harika çalışıyor büyü durumunda yapan kişiler nerden ulaşacaklarını şaşırıp panik oluyorlar yapacağım zaman bir yerlerden geliyor böğürme sesleri.. kendileri ulaşamazsa da başkalarını yönlendiriyorlar tam rituel zamanı gelen mesajlar.. Saygıdeğer Üstadımız Retro nun dediği gibi tam bir script kraliçesisin 👑
Her sey için teşekkürler :love:
hangi skriptleri kullandınız acaba ve nasıl uyguluyorsunuz/aktif ediyorsunuz bu sorunun cevabına bir türlü vakıf olamadım ...

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
hangi skriptleri kullandınız acaba ve nasıl uyguluyorsunuz/aktif ediyorsunuz bu sorunun cevabına bir türlü vakıf olamadım ...
Script konularına bakın yorumları okuyun..
Kara büyücülerin işini bozmak için yaptığım işlemleri burda anlatamam.. zaten gerektiği kadarını söylüyorum.

createtherules

Kayıtlı Üye
Nasıl yani sezdirmemek mi demek istediniz?
Sezdirmek onlar adına önemli ciddi bir şey. Yani onu başarmışlar demek istedim. Sizin bilinçli boyutta söylemediğiniz bir şeyin bilgisini çok net alıp onu bozacak hamleyi yaptırtıyor. Eften püften bir şey yapmıyor yani. Pus işlemi sizin hamlelerinizi gizler. Ne yaptığınızı bulamazlar ama bir daha arınma yapmadan önce pus uygulayın ve annenize de tekrar yaptığınızı söylemeyin bakalım bu sefer ne olacak