Başım Belada Yarıdım Edin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

donzula

Kayıtlı Üye
İllumaniti sana yardım etmiyomu yada şatanist sitedeki arkadaşların bide ALLAH tan bahsediyosun ilginç bide (kral statüsünde)domon demişin demon tahtından kalkıpta sanamı musallat olacak siz baya uçmuşunuz yada hz.süleyman zannediyosunuz kendinizi.
yardım istiyosan önce bi gusl abdesti al sonra tövde istiğfar sonra çağreni ara
Umarım söylediklerinin farkındasındır bunları düşünüp yazdığını sanmıyorum çünkü.Burda ateiste de saygı duyulur sataniste de müslümana da. Buraya gelip insanlara hakaret edemezsiniz.Herkes kendine bir yol seçer ve ordan ilerler inçlarımız bir olmak zorunda değildir. Bu sitede herkes birbirinin dinine saygılıdır ancak arada sizin gibi istisnalar çıkıyor konuşma uslubunuzu düzeltmenizi öneririm. İnsanların yaptıkalrını küçümsemek ve ya kötü anlamda eleştirmek için bu forumu tercih etmeyin lütfen.Bu forumda gerçekten ilerlediği yolda ustalaşmış insanlar var ve yapabildikleri gerçekten mükemmel şeyler.Forum kurallarını tekrar gözden geçirmenizi öneriyorum iyi forumalr.

gecce1

Banlı Kullanıcı
Umarım söylediklerinin farkındasındır bunları düşünüp yazdığını sanmıyorum çünkü.Burda ateiste de saygı duyulur sataniste de müslümana da. Buraya gelip insanlara hakaret edemezsiniz.Herkes kendine bir yol seçer ve ordan ilerler inçlarımız bir olmak zorunda değildir. Bu sitede herkes birbirinin dinine saygılıdır ancak arada sizin gibi istisnalar çıkıyor konuşma uslubunuzu düzeltmenizi öneririm. İnsanların yaptıkalrını küçümsemek ve ya kötü anlamda eleştirmek için bu forumu tercih etmeyin lütfen.Bu forumda gerçekten ilerlediği yolda ustalaşmış insanlar var ve yapabildikleri gerçekten mükemmel şeyler.Forum kurallarını tekrar gözden geçirmenizi öneriyorum iyi forumalr.
Evet söylediklerimin tamamen farkındayım burada bilmem kimlerede saygı duyulur demişsin nereden biliyosun saygı duyuldugunu siyasi dille konuş ma herşeyi olduğu gibi değerlendir vede onlara saygı duyuyosun da neden benim yazdığıma duymuyosun orasıda bi muamma,peki savunduğun kime hangi inanca saygı duyduda başkalarından ona saygı duymasını istedin,saygı duymamak ta bi tercihtir oku yazını bak tercihlerden bahsetmissin saygıdan bahsetmissin benim inancıma,dinime,olgularıma hakaret edenede bu forum cevap vermeme musade ediyo........İerlediği yolda ustalaşmış insanlar derken şeytanla ortaklaşmış kişimi yoksa ilahi yolda ustalaşmış kişidenmi bahsediyosun. Evet arkadaşım şimdi kendi yazdıklarını tekrar oku bakalım kim kime saygı duymuyo.

donzula

Kayıtlı Üye
İllumaniti sana yardım etmiyomu yada şatanist sitedeki arkadaşların bide ALLAH tan bahsediyosun ilginç bide (kral statüsünde)domon demişin demon tahtından kalkıpta sanamı musallat olacak siz baya uçmuşunuz yada hz.süleyman zannediyosunuz kendinizi.
yardım istiyosan önce bi gusl abdesti al sonra tövde istiğfar sonra çağreni ara
Birincisi ben siyasi açıdan konuşmadım ki sitede siyasi olgulara yer verilmez. Sizin söylediklerinize dönelim ; Satanistler yardım etmiyo mu dediniz. Şeytan'a veya Allah'a tapmak kişiye kalmıştır onların inandıklarına karşı bu şekilde dil uzatamayız. Bayaa uçmuşunuz yada hz.Süleyman zannediyosunuz kendinizi demişsiniz.Demonları sadece Hz.Süleyman kullanamdı ki sitede demonlarla deneyimi olan bi çok üye var. Dediğim gibi saygı duymalısınız sizin dininize kimse kalkıp laf söylemedi zaten sitede böyle bir şey yasaktır. Bende yazarken dininize hiç bakamdan yazdım yanlışlarınızı sert ve yanlış bir üslup kullandınız ve yazan kişiyi küçümsediniz.Bu site bidiğim kadarıyla herkese yardım amaçlı bilgilendirme amaçlı kurulmuştur arkadışımızda yardım istemiş ve bu şekilde eleştirilmeyi hakedicek bir şey yapmamış.Bölümlere bakarsanız satanizmle ilgili bir bölümün bile sitede mevcut olduğunu görüceksiniz tekrar forum kurallarını okumanızı rica edicem. Sevgiyle kalın :)

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
1.Sitemizde hangi din, ırk, kişisel görüşe sahip olursa olsun bunu saygı çerçevesinde belirttiği sürece kişi yargılanamaz. Diğer üyelerin ''Ne kadar saçma'' gibi yorumları uyarı olmaksızın silinecektir.

2.Burada da olduğu gibi İlluminati konuları sitemizde yasaktır. İlgili kural için vereceğim alıntı ve linki inceleyiniz;

'-Terör, Siyaset yanı sıra Masonluk, İlluminati : Bu konular tartışmaya açık, hassas konular olduğu için paylaşımı yasaktır. Sizin de aynı hassasiyeti göstermenizi bekliyoruz.''

http://www.gizlimabet.com/threads/21958-Konu-Payla%C5%9F%C4%B1m%C4%B1nda-Dikkat-Edilecek-Hususlar

3.Karşılıklı tartışma şeklindeki yorumlarınız silinecektir. Sizin düşüncenize uygun olmayan herhangi bir konuya sadece yazmış olmak için YAZMAYIN.

4.Hiçbir üye diğerini dinini,ırkını vb. aşağılayıcı bir yorumda bulunamaz. YASAKTIR ve ceza sebebidir.

5.Her ne şekilde olursa karşınızdaki üyeye inanışını bilmeden, hele ki burada olduğu gibi aşağılayıcı bir üslupla tavsiyede bulunmayın. (Hristiyan veya Yahudi vb. gibi dinlere mensup veya Ateist/Deist birine Müslümanlıkta uygulanabilecek bir öneri veremezsiniz. Bu durum hepsinin birbirine vereceği öneriler için geçerlidir. Eğer fikrinizi yazacaksanız ''Benim inanışıma göre şöyle yapabilirsin....'' şeklinde fikir belirtiniz.)Yorumlarınızda tutarlı olun.

6.Rahatsız olduğunuz herhangi bir durumda karşı savunmaya geçmek yerine daha sakin bir tavırla durumu yönetime bildirin.

7.Son uyarım; sitemizde imla kurallarına azami dikkat göstermemizin bir nedeni de hem dilimizi korumak hem de yanlış anlaşılmaların önüne geçmektir. Nokta, virgül koymaya üşenirken hele ki sanal ortamda karşınızdaki kişinin sizi doğru anlamasını beklemeyin. İmla kurallarından tamamen bağımsız yazılan mesajlarınız düzeltme yapılmadan silinecektir.

helloween

Kayıtlı Üye
illuminati88 gerçekten çoküzüldüm. umarım kurtulursunuz çabuk bi zamanda. peki bu reeldeki üç kişi için risk olayı var mı?

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Konuyu açan üyemiz tekrar aktif şekilde siteye geldiği zaman yeni bir konu açarak, son durumunu belirtebilir. Şuan için konu kapanmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...