Başım Belada Yarıdım Edin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hsncn154

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu arkadaşımızın durumu ibret olmalı bence herkese herkes demon,cin vs. çağırmamalı bu konularda ustalaşmış kişiler bile kendilerini zor koruyor siz nasıl korunacağınızı bilmeden demon veya cin çağırırsanız sonucu bu arkadaşın ki gibi olur.Başta internette okunanlardan demonlar koştur koştur gelip size güç vs. sağlayacağınımı sanıyorsunsunuz öyle bişey yok onların istekleri sizi zorlayacak biçimdedir o yüzden ince eleyip sık dokuyun ondan sonra karar verin arkadaşım sana çok üzüldüm bu konu için bir çok havas kitabım var onlara bakacağım ve sana yazarım cevaplarda bir arkadaş sana bir dua önermiş o da işe yarayabilir

sevgi ve ışıkta kalın..

Atheist

Kayıtlı Üye
@keira hoşbuldum öncelikle, zaten benim amacım insanları yargılayarak olay çıkartmak falan değildi, öyle bir izlenim olduysa affola, sadece bu tür düşüncelerin özünde ne var ve insanları bunlara inanmaya iten nedir bunu merak ettim. Tabiki burada her çeşit insan var, buraya üye oluş amaçlarımdan biri de farklılıkları tanımak zaten. Ama işte 'mantıklı gelmiyor' dediğim gibi, tanımaya çalışıyorum..
@Arzuhal ben bu siteye daha çok "bilimsel" yönü olan, lucid rüya gibi şeyler hakkında bilgi edinmek için üye oldum..
@H€RA nickimden anlayacağınız üzere ben müslüman değilim, ateistim :)

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
@keira hoşbuldum öncelikle, zaten benim amacım insanları yargılayarak olay çıkartmak falan değildi, öyle bir izlenim olduysa affola, sadece bu tür düşüncelerin özünde ne var ve insanları bunlara inanmaya iten nedir bunu merak ettim. Tabiki burada her çeşit insan var, buraya üye oluş amaçlarımdan biri de farklılıkları tanımak zaten. Ama işte 'mantıklı gelmiyor' dediğim gibi, tanımaya çalışıyorum..
@Arzuhal ben bu siteye daha çok "bilimsel" yönü olan, lucid rüya gibi şeyler hakkında bilgi edinmek için üye oldum..
@H€RA nickimden anlayacağınız üzere ben müslüman değilim, ateistim :)

Sorunuzun özet cevabı "Merak",insanın bilinmeyeni açıklamaya duyduğu merak,görmek ve manevi kavramları somutlaştırarak kendi kendine belkide kendini ispat çabası:) Bu merak buraya gelenlerin inançları doğrultusunda değişiyor,tıpkı sizin de burada olma sebebiniz gibi.Belli bir seviyeye gelen insanların bilgilerini ve deneyimlerini paylaşabileceği en iyi uygulama da internet,çünkü çoklu kullanıcıya ulaşabiliyorsunuz.Bu nedenle fizik ve psikolojinin hala aydınlatamadığı ama pek çok kişinin yaşayıp deneyimlediği bazı kavramları hatasıyla doğrusuyla sitemizde irdeleyip mantık süzgeçinden geçiriyoruz ve açıklamaya çalışıyoruz.Emin olun bana da saçma gelen birçok konu vardır ancak internette eleştirirken kelimeleri cımbızla seçmek gerekiyor,çünkü karşınızdakini görmüyor,gözünün içine bakamıyorsunuz,dolayısıyla espri bile yapsanız farklı anlaşılabiliniyor:)

İyi forumlar

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
@H€RA nickimden anlayacağınız üzere ben müslüman değilim, ateistim :)[/Q

Aramiza hosgeldiniz,Madem ki lucit rüyalar icin geldiyseniz doga üstü olaylarda ne isiniz var?? Size bu soruyu yöneltmek bana düsmez,Aramizda her kesimden arkadaslarimiz var ve bizler birbirimize saygili davranarak,gecinip gidiyoruz.Ama sizin daha ilk mesajinizda yaptiginiz gibi dalga gecip alay etmiyoruz,Hic kimseyi hasta olarakta,sizin yaptiginiz gibi damgalamiyoruz.Umarim bundan sonra bir yorum yaparken iki defa düsünüp,bir defada okuyarak ve kendinizi o elestireceginiz kisinin yerine koyarak yorum yaparsiniz.Tesekkür ederim,iyi bilgilenmeler:biggrinjester:

C

cengo

tam anlayamadım ama eğer bi varlıktan korunmak istiyorsan elementlerden koruma iste.bunun için sözler vardı.araştırırsan bulursun.

00y2j

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Abi demonlara bulaşmayın... Sonra böyle inim inim inliyoruz yardım diye.Ben ne kadar yetenekli olsamda ben bile büyüleniyorum bazen.Yokmu allah rızası için çalışan bir şaman

subzero31

Banlı Kullanıcı
bence demon felan yok arkadas dikkat cekmek için demonları bahane ediyor gibi geliyor istedigi , 'o 3 arkadasını nasıl ikna edebilecegi için böyle bir yazı yazdı demonlarıda bahane etti gibi geliyor bu çıkıyor ortaya sanki

Keira

Moderator
bence demon felan yok arkada dikkat cekmek için demonları bahane ediyor gibi geliyor istedigi , 'o 3 arkadasını nasıl ikna edebilecegi için böyle bir yazı yazdı demonlarıda bahane etti gibi geliyor bu çıkıyor ortaya sanki

Sayın subzero31 sizi kaç kere uyarmamız gerekecek?

1. İmla kurallarına dikkat ediniz. (Defalarca uyardık.)
2. Bu sitede konu altına yapılan yorumlarda seviyemize, üslubumuza ve seçtiğimiz kelimelere dikkat ederiz. Yazılan paylaşım bizim görüşümüze ters ise ya da abartı buluyorsak bunu daha usturuplu, daha nötr yazarız.

Yenisiniz diye defalarca uyardık ama yeter artık. Her defasında sizi uyarmak zorunda değiliz. Son kez uyarıldınız. Bilginize....

subzero31

Banlı Kullanıcı
Sayın subzero31 sizi kaç kere uyarmamız gerekecek?

1. İmla kurallarına dikkat ediniz. (Defalarca uyardık.)
2. Bu sitede konu altına yapılan yorumlarda seviyemize, üslubumuza ve seçtiğimiz kelimelere dikkat ederiz. Yazılan paylaşım bizim görüşümüze ters ise ya da abartı buluyorsak bunu daha usturuplu, daha nötr yazarız.

Yenisiniz diye defalarca uyardık ama yeter artık. Her defasında sizi uyarmak zorunda değiliz. Son kez uyarıldınız. Bilginize....

birşeymi söyledim allah allah gözünüze nekadar battık ne dersem birsey oluyor yetermiş at ban ozaman gerek yok ben cıkarım kendim yazı kuralıymıs görende edebiat sitesi sancak uslupmus harbi yaptıgınız sizin ayıp bence hadi eywallah

focus

Kayıtlı Üye
konu nerden nereye gelmiş yazık.
bu imla kuralları konusunda bende malesef ikaz almaktayım. ama hayatımızın içinde hepimiz biraz özen göstermiş olsak ne çıkar dimi?

evet yardım isteyen arkadaş Demon ile İslami pencere yanyana ne kadar gelir bilmem. Ancak samimiyetle ve inanarak irade göstererek yapacagınız bir yakarış size sonsuz lütuf sahibi Allah'ın yardımı olur.

tek söyleyeceğiniz şu ben kapına geldim bana yardım et ama bunu istemen ve inanman gerekir. Allah kalbindeki samimiyeti ve inancını bilir, elbette bunu yaşamış olmanın altında bir neden vardır. O neden seni çaresiz kılmış anlaşılan, yani ben varken size apaçık düşman olan dan mı yardım istiyorsunuz mealine bir şekilde muhatap olmuş gibi bir durum bu,

Tek çıkış yolu samimiyetle tevbe edip ben geldim diyip kapıyı çalma istek ve inancınız sizi sıkıntılarınızdan kurtarır. İrade gösterin mutlaka yaradan Allah kullarını seviyorken sizin saf yakarışınızı karşılıksız bırakmayacaktır. Dualarımız sizinle olsun.

saglıcakla ve ışıkla.

vildann

Banlı Kullanıcı
hiç korkma kardeş sen allaha yönel dua et.sürekli allahı zikret yatarken otururken bir iş yaparken.esmaül hüsnadan faydalanabilirsin.ayetel kürsi ve amenel resuli oku bol bol salavat getir.şeytanlar bunlardan çok korkarlar.inşallah allahın izniyle kurtulursun.sakın intihar etme onların istediğide bu zaten kendini ateşe atma

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Eh bu da bilip bilmeden demon çağırmaya kalkan arkadaşlara örnek teşkil eder sanırım, bazı şeylerin geri dönüşü o kadar kolay olmuyor bazanda bir emare bırakıyorlar insanda en iyisi iyice bilmediğin işlerle fazla uğraşmamak bence..

Bua arada arkadaşımızad büyük geçmiş olsun dileklerimle. Allah bir an önce şifaya kavuşturur inşaallah..

mecra

Kayıtlı Üye
illuminati38 adlı arkadaşımıza bu olay ders olsun. Bir musibet bin nasihatten iyidir. Bu olay bu isi denemek isteyenlere örnek olsun. Tamam insan hata yaparak öğrenir fakat aklımız var beynimiz var. Başkalarının hatasından da dersler çıkarmamız gerekir. Umarım bu yazı ve yorumlar bazılarına hakikati ve olabilecekleri gösterir.

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
İllumaniti sana yardım etmiyomu yada şatanist sitedeki arkadaşların bide ALLAH tan bahsediyosun ilginç bide (kral statüsünde)domon demişin demon tahtından kalkıpta sanamı musallat olacak siz baya uçmuşunuz yada hz.süleyman zannediyosunuz kendinizi.
yardım istiyosan önce bi gusl abdesti al sonra tövde istiğfar sonra çağreni ara

Bizden yardim isteyen birisine öyle seyler yazmissiniz ki,neredeyse ben bile ucacaktiim yani:biggrinjester:

demonic

Kayıtlı Üye
Sanırım bir yol biliyorum iş yine sizde bitiyor ama ne konuda ikna edeceğinizi bilmem lazım,o kişilerin benim yüzünden zarar görmesini istemiyorum...

hasan06

Kayıtlı Üye
İllumaniti88 bende seni taaaaaaaaaa en başından beri tanıyorum, yazılarını okuyorum. Sende benim gibi eski gizlimabet üyelerindensin, sana kaç kere dedik ki buluşmaaaa kardeş sakın ha sakın buluşmaaaa sen hep demon çağıracağım diye tutturdun. Ama sende bir bencillik görüyorum, kendi hayatını yine kendin mahvettin. Birde demonu 3 kişi ile tanıştırıp kendi mahvettiğin hayatını düzelteceksin, ama diğer 3 kişiyi de kurban edeceksin. Çok bencilsin kendin için 3 kişiyi kurban edeceksin. Haksız mıyım?

Seni en başından beri tanıyorum ve takip ediyorum, nasıl bu hale geldin çok üzüldüm :( Umarım ki yardım gelir.
sende benim gibi eskilerdensin hatta bayağı konuşmuştuk bir kaç konu üstüne eski mabet üyelerini tek tek iyi tanırım... :)

codzombi

Kayıtlı Üye
İllumaniti88 Bende seni taaaaaaaaaa en başından beri tanıyorum, yazılarını okuyorum. Sende benim gibi eski gizlimabet üyelerindensin, sana kaç kere dedik ki buluşmaaaa kardeş sakın ha sakın buluşmaaaa, sen hep demon çağıracağım diye tutturdun. Ama sende bir bencillik görüyorum, kendi hayatını yine kendin mahvettin, birde demonu 3 kişi ile tanıştırıp kendi mahvettiğin hayatını düzelteceksin, ama diğer 3 kişiyi de kurban ediceksin. Çok bencilsin, kendin için 3 kişiyi kurban edeceksin. Haksız mıyım?

Okuduğum kaynaklara göre demonu başından savmak için bir yöntem de başka birisine bulaştırmak,tanıştırmak gerekiyormuş. Deneyimli bir tandığım da teyit etti.
Sanırım illimunati nin yaptığı bu .Kendi başına açtığı bela yetmedi başkaların hayatıyla da oynama kalkışmış .

İbretlik bir konu .

gecce1

Banlı Kullanıcı
İllumaniti sana yardım etmiyomu yada şatanist sitedeki arkadaşların bide ALLAH tan bahsediyosun ilginç bide (kral statüsünde)domon demişin demon tahtından kalkıpta sanamı musallat olacak siz baya uçmuşunuz yada hz.süleyman zannediyosunuz kendinizi.
yardım istiyosan önce bi gusl abdesti al sonra tövde istiğfar sonra çağreni ara

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...