Domuz yağı büyüsü nasıl bozulur

Karakedi96

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar birkaç gün önce paspasımın tam ortasında değişik bir şey dökülmüştü özellikle yapıldığı belliydi evde kedim var çok değişik tepkiler vermeye kapıda ve paspasın başında acı acı miyavladı bütün gün huzursuzdu sonra farkettim ve direk çöpe attım paspası her yeri sirkeli suyla temizledim bunları yaptıktan sonra kedimde sakinleşti sizce bu büyü tutmuş mudur bir kaç gündür çok başım ağrıyor ama psikolojikte olabilir ona yormuyorum nasıl bozulur böyle bir durum varsa yardımcı olabilir misiniz

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Erken teşhis hayat kurtarır ;)
Alarmı duymuşsunuz işte yeni bir şey gibi hissettim tabi bakımda çıkar ne olduğu. Hayvanlar görüyorlar bizim göremediklerimizi kediniz sakinse o kadar büyük bir sorun yoktur.

Karakedi96

Kayıtlı Üye
Erken teşhis hayat kurtarır ;)
Alarmı duymuşsunuz işte yeni bir şey gibi hissettim tabi bakımda çıkar ne olduğu. Hayvanlar görüyorlar bizim göremediklerimizi kediniz sakinse o kadar büyük bir sorun yoktur.
Bakım için uruma mesaj attım sanırım o bakabiliyormuş inst üzerinden henüz görmedi umarım öyledir banada öyle geldi devamı gelmesinde birde bi tanıdığımız çörek otu yağına ayetel kürsü oku 9kere sütle karıştırıp iç dedi onuda uyguladım bilmiyorum ne kadar işe yarar 🙈

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bakım için uruma mesaj attım sanırım o bakabiliyormuş inst üzerinden henüz görmedi umarım öyledir banada öyle geldi devamı gelmesinde birde bi tanıdığımız çörek otu yağına ayetel kürsü oku 9kere sütle karıştırıp iç dedi onuda uyguladım bilmiyorum ne kadar işe yarar 🙈
Havass bilmiyorum kendi çapımda büyü bozma çalışmaları yaptım sadece kitaplardan internetten aldığım bilgilerle.
Ama sirkeli su ile domuz yağı temizlenir demişti bu işlerden anlayan birisi. Sirke negatif enerjiyi nötrler.
Erken fark etmeniz çok iyi olmuş. en pis en kötü büyüler yapılır domuz yağı ile. Geçmiş olsun.

Karakedi96

Kayıtlı Üye
Havass bilmiyorum kendi çapımda büyü bozma çalışmaları yaptım sadece kitaplardan internetten aldığım bilgilerle.
Ama sirkeli su ile domuz yağı temizlenir demişti bu işlerden anlayan birisi. Sirke negatif enerjiyi nötrler.
Erken fark etmeniz çok iyi olmuş. en pis en kötü büyüler yapılır domuz yağı ile. Geçmiş olsun.
Çok teşekkür ederim 🙏🏼🥹

Karakedi96

Kayıtlı Üye
@URUMHAMATAHAYİL size İnstagram üzerinden ulaşmaya çalıştım mesaj attım bakabilirseniz çok sevinirim 🙏🏼🥹

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
sonra farkettim ve direk çöpe attım paspası her yeri sirkeli suyla temizledim bunları
Paspasa basmış ihtimaliniz var mı? Paspasa veya en azından o lekeye el değmeden mı attınız?
Her ihtimale karşı. Tava ve tuz ile büyü geri çevirme ritüeli, ardından kendinize ve evinize arınma yapın.

Karakedi96

Kayıtlı Üye
Paspasa basmış ihtimaliniz var mı? Paspasa veya en azından o lekeye el değmeden mı attınız?
Her ihtimale karşı. Tava ve tuz ile büyü geri çevirme ritüeli, ardından kendinize ve evinize arınma yapın.
Merhaba evet var maalesef anlamak için dokundumda elimi yıkadım ama kedimde ısırıp parçalamaya çalıştı o bölgeyi bir bakım yaptıracağım nasıl yapılıyor bu işlemler biraz ayrıntılı anlatabilir misiniz rica etsem 🙏🏼

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Merhaba evet var maalesef anlamak için dokundumda elimi yıkadım ama kedimde ısırıp parçalamaya çalıştı o bölgeyi bir bakım yaptıracağım nasıl yapılıyor bu işlemler biraz ayrıntılı anlatabilir misiniz rica etsem 🙏🏼
Kediye de arındırma yapın ehil birisini bulursanız.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bakım bakan kişiye başvurmanız gerekiyor. Yukarıdaki reklamda insta hesabındaki kişi güzel bakım bakıyor. Arınma in önemi diye bir konu var onu okuyun. Bahsettiğim ritüel de bu sitede var.

Karakedi96

Kayıtlı Üye
Bakım bakan kişiye başvurmanız gerekiyor. Yukarıdaki reklamda insta hesabındaki kişi güzel bakım bakıyor. Arınma in önemi diye bir konu var onu okuyun. Bahsettiğim ritüel de bu sitede var.
Spiritüel danışmanlık olanı mı almam lazım uruma instadan yazıyorum ama görmüyor

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Yüzyılın en büyük şehir efsanesi.
Domuz büyüsü diye bir büyü yok.

Hayvansal ürünlerle yapılan uygulamalar var evet. Lakin domuz yağı cilde çok iyi gelen bembeyaz ve çabuk eriyen bir yağdır.

Yani siliyorum çıkmıyor, pis kokuyor yok işte zift gibi, kapıma sürülmüş vs bu dokuz yağı değil başka bir şeydir.

Birde önemli olan şu ne oldu. Yani evde muska buldum diyor mesela. Tamam buldun da hayatın nasıldı da şimdi nasıl.

Karakedi96

Kayıtlı Üye

Hayvansal ürünlerle yapılan uygulamalar var evet. Lakin domuz yağı cilde çok iyi gelen bembeyaz ve çabuk eriyen bir yağdır.

Yani siliyorum çıkmıyor, pis kokuyor yok işte zift gibi, kapıma sürülmüş vs bu dokuz yağı değil başka bir şeydir.

Birde önemli olan şu ne oldu. Yani evde muska buldum diyor mesela. Tamam buldun da hayatın nasıldı da şimdi nasıl.
Merhaba urum cevabınız için teşekkür ederim paspası attıktan sonra herhangi bir aksi durum olmadı başımın zonklaması dışında yinede size bir bakım yaptırmak istiyorum iki tane seçenek var spiritüel danışmanlığı mı seçmeliyim yol gösterebilir misiniz 🙏🏼

Karakedi96

Kayıtlı Üye

Biraz detaylı bir bakım yaptırmak istiyorum sanırım spiritüel daha iyi olacaktır değil mi 🙏🏼

createtherules

Kayıtlı Üye
Domuz yağı bazı cilt hastalıklarında da kullanılıyor ve çok pahalı diye biliyorum. Bence bir çoğu domuz yağı diye makine yağı, koyun yağı falan ne bulduysa karıştırıp uygulama diye veriyordur. Bu uygulamalardan belki tutan bile olabilir ancak tutarsa tek nedeni yaptıran kişi müslümandır ve domuz yağını bilinçaltında aşırı negatif-haram-korkunç-cehennemlik bir alana kodladığı için onu kullandığını düşünerek yaratımı gerçekleştirebilmiş olmasıdır. Aynı şekilde maruz kalan için de geçerli. Vazelin sürülmüş bir koltuk görünce psikoloiniz altüst olabilir, sonra odağınız yaşanan olumsuzluklara kayar, kaydıkça büyütüp devam edersiniz ve büyü tutmuş olur.