Başım Belada Yarıdım Edin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

albus

Kayıtlı Üye
Allah yardımcın olsun.
Yaklaşık üç aydan beri -sanırım senden ses seda yok.
Ne oldu kurtuldun mu?

AJA

Elit Üye
İbret alınmalı bu ,inşallah daha kötüsünü yaşamamıştır.

nigxe

Kayıtlı Üye
Paylaşımlarını hep takip ederdim böyle sonucu olması üzücü ama beklentiniz farklı konu başlığı farklı geldi bana eğer varlktan memnunsanız neden başınız belada olsun sizdeki varlık çok tehlikeli garip davranışlar yaptırıyormu size istem dışı hareketler durum bu seviyelere gelmişse eğer geç kalmadan tedavisini görün.

baldudak

Kayıtlı Üye
bence cin mektubu vecin musallati icin vefki tasirsan üzerinde cikarma sadace banyo yaparsan cikart gece vegündüz üzerinde bulundur sürekli ayetel kürsü oku aynen bende de senin gibi yasiyordum ama kurtuldum birde evham var sende kurtulacaksin allahin iznile selamlar

repece

Kayıtlı Üye
Yazdıklarınızda tuhaf çelişkiler var .Hem zor durumdayım demon var peşimde diyorsunuz başka bir yazınızda ondan kurtulmak istemediğinizi belirtiyorsunuz.Soruyorum size hangi şeytan yada hangi cin vs sizle anlaşma yapmadan kendileri için hayati öneme sahip isimlerini verebiliyor?

Kasyopya

Banlı Kullanıcı
İş
hedonist
Kendinizi mutlu edebileceğiniz alanlara yönelseniz nasıl olur mesela..hayatınızda ki ve içinizde ki bütün sıkıntıyı bu olaya bağlamak neyin kaçışı?kendinizden kendi mutsuzluğunuzdan mı kaçıyorsunuz? kendinizi mutlu edebilirsiniz ama önce mutsuzluğunuzu ve asıl nedenlerini kabul ederek.....hayatınızın ve bilincinizin yaratıcısı sizsiniz...ışıkta bilincinizde sizi bekliyor bi elinden tutun bence

dejavumsn

Banlı Kullanıcı
bence arkadaş rahat konusamıyor sebebide demon sanırım .yazdıklarını musallat olan demon ,cin vs görürse başının belaya girçegine emin .o sebebten şifreli yazıyor anlayın işte :(
Yazdıklarınızda tuhaf çelişkiler var .Hem zor durumdayım demon var peşimde diyorsunuz başka bir yazınızda ondan kurtulmak istemediğinizi belirtiyorsunuz.Soruyorum size hangi şeytan yada hangi cin vs sizle anlaşma yapmadan kendileri için hayati öneme sahip isimlerini verebiliyor?

motherlode

Kayıtlı Üye
Burada başının belada olduğunu söylemişsin demonlar seni intihara sürüklüyormuş. İstersen bana gönderebilirsin herhangi bir demonla anlaşma yapmak istiyorum. Eğer bu durumdan kurtulduysan bana demonları nasıl çağırabileceğimi anlatır mısın lütfen.

Atheist

Kayıtlı Üye
Lütfen kimse yanlış anlamasın, herkesin görüşüne saygım var ama şu demonlar cinler falan bana çok anlamsız ve komik geliyor. Yani tamamen masal gibi. Buraya bu tür şeylere inanarak yazan arkadaşların da ya ciddi rahatsızlıkları olduğunu ya da uydurduklarını düşünüyorum.. Demonlar en başta hristiyanlıktaki bir kavram değil mi? Yanılıyorsam söyleyin çünkü bu konularda pek bilgim yok.
ama tüm bunlara, yazılanlara vs inanmak bana çok saçma geliyor, tıpkı tek boynuzlu atlara inanmak gibi bir şey.
Üstelik olayı daha karmaşık kılan, konuyu açan arkadaşın satanist olması. Cevap olarak verilen iletilerde muska tak falan diyorlar. Allaha inanıyor mu bu arkadaş?
bir de milletin verdiği cevapları görünce resmen kanım dondu. Böyle şeylere inanan birsürü insan var karşımda, adeta şaka gibi. İşin tuhafı bu insanların çoğu da müslüman. İslami açıdan bu demonların vs yeri nedir?

subzero31

Banlı Kullanıcı
cagırınca eline ne geçti öyle seylerle ugrasmayın bence kendi iyiliginiz için farklı seylere yönelin

Keira

Moderator
Sayın Atheist öncelikle yeni üye olmuşsunuz. Hoşgeldiniz. Sizden ricam yorum yazmadan önce site kurallarını okumanız ve özümsemenizdir. Bu forumun birçok inanışa sahip üyesi bulunmaktadır ve biz burada yazılanları yargılamayız, düşüncelerimizi de daha nötr cümlelerle ifade ederiz. Dikkat çekmek için abartılı konular açan üyeleri biz zaten anlıyor ve o konulara müdahale ediyoruz ve hiç bir üyeye hoşgörüsüz yorum yazma hakkını vermiyoruz. Ayrıca burası bir parapsikoloji sitesi ve bu tarz yorumlar konular görmeniz çok normal. Siz ne bekliyordunuz şiir mi paylaşacaktık yoksa edebi bir eser mi tartışacaktık ya da mobil telefonlarımız için yeni çıkan bir program? Umarım site kurallarını okuduktan sonra bu sitenin formatına uygun yorumlarda bulunursunuz. Sevgi ve ışıkla.

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Lütfen kimse yanlış anlamasın, herkesin görüşüne saygım var ama şu demonlar cinler falan bana çok anlamsız ve komik geliyor. Yani tamamen masal gibi. Buraya bu tür şeylere inanarak yazan arkadaşların da ya ciddi rahatsızlıkları olduğunu ya da uydurduklarını düşünüyorum.. Demonlar en başta hristiyanlıktaki bir kavram değil mi? Yanılıyorsam söyleyin çünkü bu konularda pek bilgim yok.
ama tüm bunlara, yazılanlara vs inanmak bana çok saçma geliyor, tıpkı tek boynuzlu atlara inanmak gibi bir şey.
Üstelik olayı daha karmaşık kılan, konuyu açan arkadaşın satanist olması. Cevap olarak verilen iletilerde muska tak falan diyorlar. Allaha inanıyor mu bu arkadaş?
bir de milletin verdiği cevapları görünce resmen kanım dondu. Böyle şeylere inanan birsürü insan var karşımda, adeta şaka gibi. İşin tuhafı bu insanların çoğu da müslüman. İslami açıdan bu demonların vs yeri nedir?

Sizin amaciniz ne bu siteye üye olmakla??? bende onu anlamis degilim:banghead:

H€RA

Kayıtlı Üye

Benim anlamadığım siz müslümansınız ama cinlere inanmıyorsunuz, dininizin size var dediği bir şeye inanmayarak komik bulduğunuzu söylenemeniz ne derece doğru? Yani Allah a inanıyor ama Allah ın yarattığı, Kur an dada geçen cinlere inanmıyorsunuz? Asıl anlamsız ve komik olan bence bu durum. Siz önce bir cinlerin Kur an daki yerini araştırın, en sona demonu bırakın önce bir cin kavramını çözün derim. ;)

striker

Kayıtlı Üye
paemon denen varlıktan bir beklenti içine girip, onunla muhatap olduktan sonra,
allah rızası için diye insanlardan yardım dilemen çok yanlış.
başlı başına yanlışlarla dolu.
üzgünüm ama allaha inanan bir kişi, ne böyle varlıklardan medet umar, nede umduğunu bulamayınca,
kurtulmak için 3 kişiyide büyü yolunu kullanmayı düşünerek, bu işten sıyrılmak istemez.
zaten büyü allah inancında olan birisi için tamamen yasaktır.
kurtulmak için deneyebilirsiniz ama kurtulduktan sonra allahın dini artık sizi bağlamaz.

peki şimdi ne yapacaağım derseniz, hata yaptım pişmanım , üzgünüm derseniz.
bence paemon değil, en kralı gelse, kamil olana kaç yazar.
sen kendini bilirsen o varlıkların, sana hiçbir gücü yetmez.

lakin sen daha başlarken golü yemişsin. bu işlerden kurtulmanda cok basit.
işin ehli değilim ama, birçok şeyi denedim. gördüğüm olaylar oldu.
milletin feryat figan ettiği şeylerin aslında hiçte öyle olmadığını gördüm.
kısaca herşeyin çözümü önce beyinde sonra kalpte biter.
gerisi teferruattır.

master120

Kayıtlı Üye
demonlar var mıdır yokmudur bilemem inanışınıza saydı duyarım.. fakat bu işe kendiniz ve kendi isteğinizle girmişsiniz eğer anlattığınız gibi bir durum var ise sizi kurtaracak olanda kendinizsinizdir.. inancınız ve içinizdeki vesveseyi yendiğiniz sürece onlardan daha güçlü bir irade ile durduğunuz sürece bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum..

Kizir

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Kardeş tavsiyem sesi güzel birisine bakara suresini okuttur.Yasinide okut.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bence cin mektubu vecin musallati icin vefki tasirsan üzerinde cikarma sadace banyo yaparsan cikart gece vegündüz üzerinde bulundur sürekli ayetel kürsü oku aynen bende de senin gibi yasiyordum ama kurtuldum birde evham var sende kurtulacaksin allahin iznile selamlar

Kardeş tavsiyem sesi güzel birisine bakara suresini okuttur.Yasinide okut.

Görmeyeli bir Demondan kurtulmak çok kolaylaşmış ...Arkadaşlar bir Demonla iletişime geçmeden önce o kişinin o Demon'un seviyesine göre koruma oluşturması lazım ama bu arkadaş oluşturmadığı için başı belaya girmiş .Yok git dua okut demekle bitmiyor ondan kurtulmak öyle olsaydı herkez çağırır istediğini alır sonrada dua okutur kurtulur ..Öyle vefk gibi şeylerde etki etmez Demon'a ..Demon cin değildir .. :)

Ü

Üye silindi 15237

Ben cinleri ve insanları ancak bana ibadet etsinler diye yarattım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...