Başım Belada Yarıdım Edin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cem

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba.
Sizlerden,forum sahiplerinden,bu işte ustalaşmış kişilerden allah rızası için yardım isteyeceğim.

Şimdi kendimi nasıl anlatsam bilemiyorum ama size kısaca anlatayım.

Daha önce açtığım başlıkları okumuşssunuzdur.Başım demonlardan kral statüsünden bulunan PAİMON ile bela'da.

Tam olarak zarar görmesemde içime verdiği sıkıntı beni öldürüyor.İntihara sürüklüyor.Ne yapacağımı inanın bilmiyorum.

Fakat bir çarem var.

Hayatımda olan 3 kişiyi bir konuda ikna edersem bu işlerden kurtulup arınacağım.

Fakat bunun için ne kadar dil de döksem söylesemde sırf kendileri için kabul etmiyorlar.

Onlara konuyu anca bir varlık yardımıyla,bir büyü ile veya bir uygulama ile kabul ettirebilirim.

Fakat PAİMON'dan sonra ne bir varlıktan yardım isteyebiliyorum nede bir uygulama.Enerjim 0.

Bu konuda bana ALLAH rızasına biri yardım etmesini istiyorum.Karşılığında ne ister bilmiyorum ama zaten canımı vermek durumuna geldim.

Sonum intihar sanırım fakat ölmekte istemiyorum yaşamakta...

Bu konuda bana biri yardım edebilir mi acaba? Buna çok ihtiyacım var çünkü başka bir kurtuluşum yok.

Hergün sıkıntı atakları geçiriyorum.Sinirden,sıkıntıdan,çaresizlikten...

Lütfen bilgisi olan ulaşsın.

Başım belada...:/

Degerli kardeşim aşağıya yazdıklarımı sabah ve akşam 1 kere oku hiç bir şey yaklaşamaz için rahat olsun

Bismillahirrahmanirrahim

Elif lam mim
Zalikel kitabü la raybe fıh* hüdel lil müttekıyn
Ellezıne yü'minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun
Vellezine yü'minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik* ve bil ahırati hüm yukınun

Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyum* la te'huzühu sinetüv vela nevm* lehu ma fis semavati ve ma fil ard* men zellezı yeşfeu ındehu illa bi iznih* ya'lemü ma beyne eydıhim ve ma halfehüm* ve la yühıytune bi şey'im min ılmihı illa bi ma şa'* vesia kürsiyyühüs semavati vel ard* ve la yeudühu hıfzuhüma* ve hüvel alıyyül azıym

La ikrahe fid dıni kad tebeyyener ruşdü minel ğayy* fe mey yekfür bit tağuti ve yü'mim billahi fe kadistemseke bil urvetil vüska lenfisame leha* vallahü semıun alım

Allahü veliyyüllezıne amenu yuhricühüm minez zulümati ilen nur* vellezıne keferu evliyaühümüt tağutü yuhricunehüm minen nuri ilez zulümat* ülaike ashabün nar* hüm fıha halidun

Lillahi ma fis semavati ve ma fil ard* ve in tübdu ma fı enfüsiküm ev tuhfuhü yühasibküm bihillah* fe yağfiru limey yeşaü ve yüazzibü mey yeşa'* vallahü ala külli şey'in kadır

Amener rasulü bi ma ünzile ileyhi mir rabbihı vel mü'minun* küllün amene billahi ve melaiketihı ve kütübihı ve rusülih* la nüferriku beyne ehadim mir rusülih* ve kalu semı'na ve eta'na ğufraneke rabbena ve ileykel masıyr

La yükellifüllahü nefsen illa vüs'aha* leha ma kesebet ve aleyha mektesebet* rabbena la tüahızna in nesına ev ahta'na* rabbena ve la tahmil aleyna ısran kema hameltehu alellezıne min kablina* rabbena ve la tühammilna ma la takate lena bih* va'fü anna* vağfir lena* verhamna ente mevlane fensurna alel kavmil kafirın

Günde 1 kere sabah ve yatsıdan sonra bu ayeti okunacak ( Amentü billâhil azıymi ve kefertü bil cibti vettâ ğûti vestem sektü bil urvetil vüskâ len fisâme lehâ vellâhü semiy`un aliym. )

KAYNAK :HAZİNETÜR ESRAR

Arkadaşlar merhaba.
Sizlerden,forum sahiplerinden,bu işte ustalaşmış kişilerden allah rızası için yardım isteyeceğim.

Şimdi kendimi nasıl anlatsam bilemiyorum ama size kısaca anlatayım.

Daha önce açtığım başlıkları okumuşssunuzdur.Başım demonlardan kral statüsünden bulunan PAİMON ile bela'da.

Tam olarak zarar görmesemde içime verdiği sıkıntı beni öldürüyor.İntihara sürüklüyor.Ne yapacağımı inanın bilmiyorum.

Fakat bir çarem var.

Hayatımda olan 3 kişiyi bir konuda ikna edersem bu işlerden kurtulup arınacağım.

Fakat bunun için ne kadar dil de döksem söylesemde sırf kendileri için kabul etmiyorlar.

Onlara konuyu anca bir varlık yardımıyla,bir büyü ile veya bir uygulama ile kabul ettirebilirim.

Fakat PAİMON'dan sonra ne bir varlıktan yardım isteyebiliyorum nede bir uygulama.Enerjim 0.

Bu konuda bana ALLAH rızasına biri yardım etmesini istiyorum.Karşılığında ne ister bilmiyorum ama zaten canımı vermek durumuna geldim.

Sonum intihar sanırım fakat ölmekte istemiyorum yaşamakta...

Bu konuda bana biri yardım edebilir mi acaba? Buna çok ihtiyacım var çünkü başka bir kurtuluşum yok.

Hergün sıkıntı atakları geçiriyorum.Sinirden,sıkıntıdan,çaresizlikten...

Lütfen bilgisi olan ulaşsın.

Başım belada...:/

Değerli kardeşim birde bu şekilde dövbe et Allahtan yardım iste olay biter

pardon eklemeyi unutmuşum
Tevbe istiğfar

"Estağfirullah. Estağfirullah. Estağfirullahe'l-azîm el-kerîm, ellezî lâ ilâhe illâ hüve'l-hayyü'l-kayyûmü ve etûbü ileyhi, tevbete abdin zâlimin li-nefsihî, lâ yemlikü li-nefsihî mevten velâ hayâten velâ nüşûrâ. Ve es-elühü't-tevbete ve'l-mağfirete ve'l-hidâyete lenâ, innehû, hüve't-tevvâbü'r-rahîm."

"Yâ Settere'l uyûb, Yâ gaffare'z-zünûb! Bu ana gelinceye kadar benim elimden, dilimden, gözümden, kulağımdan, ayağımdan ve elimden bilerek veya bilmeyerek meydana gelen bütün günah ve hatalarıma tevbe ettim, pişman oldum. Küfür, şirk, isyan, günah ve kusur her ne türlü hâl vaki oldu ise, cümlesine nadim oldum, pişmanlık duydum. Bir daha yapmamaya azm ü cezm ü kast ettim. Sen bu tevbemi kabul eyle. Nefsime uyup, şeytana tabi olup da aynı günah ve kusurları bir daha tekrar etmeme imkan verme, yâ Rabbi. Bir daha iman ve ikrar ediyorum ki, Peygamberlerin evveli Âdem Aleyhis selâm, ahiri ise Hazret-i Muhammed Aleyhis selâm, bu ikisi arasında sayılarını bilemeyeceğim kadar çok Peygamber gelmiş, İlâhi kitapları tebliğ etmişlerdir. Bunların cümlesine inandım, iman ettim, hepsi de haktır ve gerçektir. Bütün peygamberlere, onlara gönderilmiş olan İlâhi kitaplara ve içindeki emirlere şeksiz ve şüphesiz iman ettim, dilimle ikrar, kalbimle tasdik ediyorum ve yine iman ve ikrar ediyorum ki en son kitap Kur'ân-ı Azimüşşân ve en son Peygamber de Hazret-i Muhammed Aleyhis selâm'dır."

"Amentü billâhi ve melâiketihî ve kütübihî ve Rusulihi ve'l-yevmi'l-âhiri ve bi'l-kaderi, hayrihî ve şerrihî minellâhi teâlâ ve'l-bâsü bade'l-mevt. Hakkun, eşhedü en lâ ilâhe illâllah ve eşhedü enne Muhammeden abdühû ve Resûlüh."

La-edri

Kayıtlı Üye
Sevgili Illuminati88,
Emin olun sizinde bir Demon ile bir sorununuz yok..

Bakin siz bir rituel yapmissiniz, bir demon cagirmissiniz.
Sizin yapmis oldugunuz rituel bir kapi acti, iceriye bir varlik sizdi, ve size hayatinizi zehir ediyor, sizde onu Demon zannediyorsunuz..

Bu dogal cunki ömrünüzde ne bir Demon nede bir Cin gördünüz.
Gücü yogun olmayan bir Cin tecrübesi olmayan bir insanin hayatini allak bullak edebilir emin olun.Ve insan onu Padisah zannedebilir.

Yapacaginiz tek sey kapiyi kapatmak, ha bu kolaymi yok degil.
Ama zihninizi kontrol altinda tutmak ile baslayabilirsiniz..

Size bir sey söylemek istiyorum, cünki siz bu sitede bu rituellerin uzun zaman pesinde kostugu bir uyesiniz.

Bu davet olaylari, zannetiginiz gibi fantastik gelismez.
Bir kac kisi yanlis bir davetiye yapsa dahi kapi acabilir, bu olusuma sebebiyet veren birazda o davette bulunun kisilerin durumudur.Bu birazda dogru zamanda istenilen yerde bulunmaktir.Yani "normal alakasiz bir kisede olabilir bu kisi".Ve bazi cinler kapi acilsinda iceriye dalalim diye adeta bekler,onlarda genelde kötüdürler.

Hadi olduda davetinize icabet edildi. Bu asla al gulum ver gülüm...Mutlu son degildir...

Bir kac soru soracagim göndercegim!
Bu mantigi hicmi hic anlamiyorum zaten.Yok böyle bir sey.O alir karsiligini.
Insan fark etmez sürekli eridigini fark etmez.
Insan ne zaman guc buldu yada olayin farkina vardi, azicik guc edindi, onu en zayif yerinden vurmayida bilir bu varlik..
Ve ne olur biliyormusunuz, O insan asla hayatin icinde olmaz, hep hayati yakalamak adina hayatin pesinde kosar..Ne hayattan sevk alir nede kendi varligini tadabilir, birilerine köle olmustur.Ucube gibi bir seyin halini almistir.Bu bahsettigim duruma bir insanin gelmesi icin davete icabet edenin bir demon olmasi sart degil, gelen varligin kötü niyetli olmasi olayi bu hale getirebilir, cünki insan bilincsiz,kendini nasil savunacagini yada koruyacagini bilmiyor.

Size bir demonun geldigi yok, gelmesinde zaten,ama dedigim gibi kötü bir varlik Demon olmak durumunda degil, insani cileden cikartmak icin.

Insallah sorunlarinizdan kurtulursunuz...

S

SoNoL

Aynen öyle.O reel 3 kişiyi nasıl ikna ederim diye yardım arıyorum.

Sevgili illumaniti88, kısaca bu yardım çağrısını yapsaydınız, tüm mabet üyeleri böyle bir uygulama paylaşmaya çalışırdı. Siz günlerdir demonlarla uğraştım. Kalktım arkadaşımın ablasının yanına gittim kahve falıyla geldi, tv izlerken geldi sonra yılbaşı partisinde arkadaşımın içine girdi, arkadaşım ve ablasını rahatsız ediyor diye yazdınız çizdiniz. Doğal olarak hepimiz demondan nasıl kurtulursunuz konusuna yoğunlaştık ve bu şekilde anlamamıza siz neden oldunuz. Sizin sorununuz demonla değil; Önce onu netleştirin sonra yardım çağrısı yapın.

kurtyıldızı

Kayıtlı Üye
La Edri nin söyledikleri doğrudur.Hepsine katılıyorum.Varlıklar çok çeşitli..Kötü niyetli bir varlığa bulaşılması durumunda,bu varlık tıpkı bir oyuncak gibi insanlarla oynayabilir.Bazı varlıklar çok zeki boyuttan olabiliyorlar..Ayrıca çok da tecrübeli..Ona herzaman bağlı olunması,avucunun içinden insanın kaçmaması için biraz verir,ama daha çoğunu alır.Bilmiyorum siz onu gördünüz mü,gördünüzse şeklini tarif eder misiniz?Adını kendisi mi söyledi yoksa nerden biliyorsunuz?Her zaman söylenen bişey var..Bir kapıyı çalıyorsunuz.Size açılan kapının ardında yılanlar,çıyanlar mı var bilmiyorsunuz,diyelim ki yılanlar kapıdan fırlayıp üzerinize saldırdı.Onlarla mücadele edebilecek misiniz?Açılan kapıyı kapatabileceek misiniz?Şayet bunları yapamıyorsanız,acaba biraz fazla mı cesursunuz?

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Sevgili illumaniti88, kısaca bu yardım çağrısını yapsaydınız, tüm mabet üyeleri böyle bir uygulama paylaşmaya çalışırdı. Siz günlerdir demonlarla uğraştım. Kalktım arkadaşımın ablasının yanına gittim kahve falıyla geldi, tv izlerken geldi sonra yılbaşı partisinde arkadaşımın içine girdi, arkadaşım ve ablasını rahatsız ediyor diye yazdınız çizdiniz. Doğal olarak hepimiz demondan nasıl kurtulursunuz konusuna yoğunlaştık ve bu şekilde anlamamıza siz neden oldunuz. Sizin sorununuz demonla değil; Önce onu netleştirin sonra yardım çağrısı yapın.

Başımdan geçenler onlar evet anlattım.Ama şuanda onu göndermek yerine diğer reel 3 kişiyi ikna etmek daha çok bana yararlı olacaktır.Hem gelen varlıktan kurtulacağım hemde kendi hayatımı düzelteceğim.

Daha önce o tarz başlıkları da açtım ama sanırım yardım edebilecek kimse yok:/

Tekrar söyliyim reel de ikna etmem gerekn 3 kişi var.Onları ikna etmem için herhangi bir uygulama varmı?Yardım ederseniz sevinirim.

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Sevgili illimünati88 ben bu 3 kişiyi ikna edersem hayatımla ilgili önemli olcak demişsiniz sonra da eklemişsiniz kendi kanınız olduğunu belirtmişsiniz. Ben de sık sık yazılarınıza denk geliyorum sürekli bir demon daveti derdindeydiniz. Yanlış hatırlmayorsam buna da bir mesele için ihtiyaç duymuştunuz. Şimdi de hayatınızdaki 3 kişiyi ikna etmenin hayatınızı yoluna sokacağını sizi dertelrinizden kurtaracağını söylüyorsunuz.(Tam kullandığınız kelimeler değil ama bana hissettirdiklerini ve aklımda kalanları yazıyorum) Kusura bakmayın ama siz hep kendi hayatınızın refahı ile ilgili topu başkalarına mı atarsınız merak ettim? Bu 3 kişiyi ikna edmezsem şöyle edersem böyle olur. Ne olur ölür müsünüz o 3 kişiyi ikna edmezseniz? Sakat mı kalırsınız? Ben size yardımcı olacak şeyin kendi probleminiz çözümünü demonlara 3 kişilere 5 kişilere yüklemek değil ego gücünüzü geliştirmek olacağını düşünüyorum. Ek olarak bazı problemleri de çözemeyiz. Ya da şimdilik çözemeyiz. Böyle durumlarda da Allah'tan yardım istemek ve hatta hayırlıysa yardım istemek daha mantıklıdır. Zira sizin çözüm sandığınız şey sorun da olabilir. Yaratıcıya güvenip kendinizin ypabaileceği normal yöntemleri de deneyebilrisiniz.

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Sevgili illimünati88 ben bu 3 kişiyi ikna edersem hayatımla ilgili önemli olcak demişsiniz sonra da eklemişsiniz kendi kanınız olduğunu belirtmişsiniz. Ben de sık sık yazılarınıza denk geliyorum sürekli bir demon daveti derdindeydiniz. Yanlış hatırlmayorsam buna da bir mesele için ihtiyaç duymuştunuz. Şimdi de hayatınızdaki 3 kişiyi ikna etmenin hayatınızı yoluna sokacağını sizi dertelrinizden kurtaracağını söylüyorsunuz.(Tam kullandığınız kelimeler değil ama bana hissettirdiklerini ve aklımda kalanları yazıyorum) Kusura bakmayın ama siz hep kendi hayatınızın refahı ile ilgili topu başkalarına mı atarsınız merak ettim? Bu 3 kişiyi ikna edmezsem şöyle edersem böyle olur. Ne olur ölür müsünüz o 3 kişiyi ikna edmezseniz? Sakat mı kalırsınız? Ben size yardımcı olacak şeyin kendi probleminiz çözümünü demonlara 3 kişilere 5 kişilere yüklemek değil ego gücünüzü geliştirmek olacağını düşünüyorum. Ek olarak bazı problemleri de çözemeyiz. Ya da şimdilik çözemeyiz. Böyle durumlarda da Allah'tan yardım istemek ve hatta hayırlıysa yardım istemek daha mantıklıdır. Zira sizin çözüm sandığınız şey sorun da olabilir. Yaratıcıya güvenip kendinizin ypabaileceği normal yöntemleri de deneyebilrisiniz.

Nasıl bir baskı altında yaşadığımı bilmediğiniz için Reel hayatım hakkında yazdıklarınıza cevap dahi vermeye gerek duymuyorum.

Yorumunuz için teşekkür ederim.

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
O demonu ya da La -edri'nin tabiriyle negatif varlığı göndermenin 3 kişiyle ne alakası var? Siz tövbenizi edin foruma uygulama gönderen de olmuş göndermeniz için. Hocayla falan da uğraşmayın bence. Samimi tövbeniz ve Allah'tan bilinen ayetlerle koruma dilemeniz bence yeterlidir. E bilirsiniz Rabbimiz bize şahdamarımızdan daha yakın olduğunu bildirmiştir.

Sağlıcakla kalın, iyi forumlar

Nasıl bir baskı altında olduğunuzu siz anlatmazsanız bilemem zaten illimünati. Ama size baskı yapan varlık herneyse yaratıcının ondan daha üstün olduğunu bilebilirim.

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
O demonu ya da La -edri'nin tabiriyle negatif varlığı göndermenin 3 kişiyle ne alakası var? Siz tövbenizi edin foruma uygulama gönderen de olmuş göndermeniz için. Hocayla falan da uğraşmayın bence. Samimi tövbeniz ve Allah'tan bilinen ayetlerle koruma dilemeniz bence yeterlidir. E bilirsiniz Rabbimiz bize şahdamarımızdan daha yakın olduğunu bildirmiştir.

Sağlıcakla kalın, iyi forumlar

Demon la 3 kişinin alakası yok. Dediğim gibi 3 kişiyi bir konuda ikna edersem benim kafamda ki bazı sorunlarım atlatacağım ve bulunduğum ortamdan uzaklaşacağım.

Sonra uygulamalarımı daha baskısız ortamda çözebilirim diye düşünüyorum.

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
İkna için bazı uygulamalar vardır forumlarda ararsanız bulursunuz. Umarım o 3 kişyi ikna etmeyi ya da o ortamdan uzaklaşmanın o 3 kişyi ikna etmek dışındaki yollarını da bulursunuz.

kipooo

Banlı Kullanıcı
Başımdan geçenler onlar evet anlattım.Ama şuanda onu göndermek yerine diğer reel 3 kişiyi ikna etmek daha çok bana yararlı olacaktır.Hem gelen varlıktan kurtulacağım hemde kendi hayatımı düzelteceğim.

Daha önce o tarz başlıkları da açtım ama sanırım yardım edebilecek kimse yok:/

Tekrar söyliyim reel de ikna etmem gerekn 3 kişi var.Onları ikna etmem için herhangi bir uygulama varmı?Yardım ederseniz sevinirim.

nerden bilelim şeytanla bir anlaşmanın parçası olmadığını ?

AlperTUNGA.

Kayıtlı Üye
o üç kişiyinin ikna olması için demon çağırmaya kalktınız oda olmayınca başka yola gittiniz yani ben bu 3 kişiden ancak bunu anladım özür dilerim ama bu 3 kişi olayını açıklamadan kimse yardım edemezki lütfen yanlış anlama ama olayı tam anlamadan size yardım eden olmaz gibi :/

Mouse

Kayıtlı Üye
Sana özelden yazdığım duayı oku... böyle şeylere bulaşmayın... burası sanal ortam, yaşadığını çağ ahir zaman, yaşamlarımız ehli olanların yaşamı gibi değil, böyle şeylere bulaşmayın ! şiddetle uyarıyorum.... bunlar şaka yapılcak, dost olunacak, eğlenilecek, nette konu olacak şeyler değil, Allah aşkına sema varlıklarından bahsediyoruz ! yoldaki kedi,köpekten değil ki.. kendinizi faydalı şeylere yöneltin, gidin bir dostunuzu ziyaret edin... dua öğretin,dua edin, ibadet edin, abdestsiz gezmeyin. size enerji verecek olan bunlardır... şeytanlarla uğraşmayın, onlar sizin apaçık düşmanınız... kendimizi kandırmayalım...

işte emir kardeşimiz senin ilacını direk yazmış ve yüzde yüz onaylıyorum bunu....

elif_@

Kayıtlı Üye
İllumaniti88 ben de uzun zamandır sizi takip edenlerden biriyim.çok çok geçmiş olsun .umarım en kısa sürede bu zor durumdan kurtulursunuz.en son kurtulacağınızı söylemiştiniz ,o günden bu yana size ait bi mesaja burada rastlamayınca kurtulmuş olabileceğinizi düşünmüştüm.ama şimdi bakıyorum da sanırım sorunlar git gide artmış.zor bi durum.umarım en kısa sürede bu durumdan kurtulursunuz.

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Allah yardımcın olsun.. Dualarımız seninle. Merak etme. İblis kimmiş bee :D
(Bende aynı duruma doğru ilerliyorum hayrınıza bana da dua edin olmaz mı :)

gilda druidizm

Kayıtlı Üye
merhaba illumanniti88 gizli mabette bakınırken bende sizin sorununuzu yeni fark ettim ve okumaya başladım öncelikle şunu söylemek gerekirse zihniniz ve beyniniz sadece o 3 arkadaşınıza odaklandığı ve kaptırdığınız kesin anladığıma göre siz başınızdaki belallardan kurtulmak için sadece kafaya koyduğunuz şeyleri yapmaya çalışıyorsunuz oysaki kurtulmak istediğiniz ortam, neden o üç arkadaş. ve sebeblerini söylerseniz herkes size ona göre yardım edebilir eğer bir şeyi tam olarak doğru düzgün anlatmaz iseniz kimse sorunuzu 3 arkadaş konusunu anlayamaz sizde hala burda yazıp çözüm aramaya çalışır fakat bulamazsınız benimde bazen kafam çok karıştı hatta 9 yaşımdan beri tuhaf şeyler yaşadım kimseye anlatamadım bunu sizin yaptığınız gibi alttan alarak anlattım ve yine sizin gibi çözüm bulamadım anlatamadığınız veya tam ne olduğunu anlatmak istemediğiniz durumlar olduğu içinde siz diğer arkadaşlarında dediği gibi abdestsiz dışarı çıkmayın duasız olmayın bol bol okuyun size tavsiye edilen duaları okumanızda fayda sürekli hep demon 3 arkadaş diyerek kafanıza taktığınız şeyler siz farketmesenizde pisikolejinizi de bozabilir bunları kafanıza takmamaya çalışın hayatın güzel yanlarından bakın ve bu tür şeylerden uzak durun eğer durmazsanız başınıza kimbilir neler gelicek.. umarım herşey istediğiniz gibi olur

herşeyi tam olarak anlatmak isterseniz özel mesaj atabilirsiniz size elimden geldiğince yardım ederim.

Raptiye

Kayıtlı Üye
İş
Ögrenci
Sabah öğle aksam ayetel kürsi oku ve kendine koruma alanı yap.
Her zaman yattıgın yerın yatagının yanına bir bardagın ıcıne biraz sirke koy hatta bir tanıdıgım bunu boş camsil şişesinin içine koyup gece yataga yattımı kulagına sesler gelince odaya 2 kere sıkar sabaha kadar deliksiz uyurdum derdi.
Allaha sıgın ve bir cami hocasına git namazdan sonra olayı anlat emin ol sana okunmuş su verir 7 gün içersin ve kurtulursun.
Hatta en güzeli kendine ömür boyu boynunda taşıyacagın ve seni herşeyden koruyan bir ayet yazdırmandır. Ben bakıra yazdırdım biraz agır ama alıştım artık yani kaybetmezsem ki 4 sene oldu taşıyalı, bir ömür de taşırım bunu. Benimkini hatır için yazmıştı yazan insan, normalde çok pahalıdır bu yazım ve uzun zamanda yapılır. Normal kırtasiyelerde satılan ayetel kürsi koruyucu dualar olan bir cevşende işini görecektir. İmanla alakalı bir durum o kadar da abartmayalım yani besmele çekilen namaza durulan eve kötü cin vs gelemez o evde kapılar boyutlar kapalıdır kimse kimseyi kandırmasın. Yattıgın yerin üstünede ayetel kürsi al koy as kardesım. Şunuda unutma ne varsa ayetel kürside var her zaman oku inşallah şifa bulacaksın. Boy abdestsiz gezme, haramdan uzak dur bunları yap yeter emin ol. Defalarca tecrube edilmiştir bunlar gerçektir.

elif_@

Kayıtlı Üye
size yardım etmeyi isterdim.ama burada yazılanları da ciddiye almanız size yardımcı olur bence.kendi düşüncem.

hasan06

Kayıtlı Üye
slm bende senin çoğu mesajlarını okuudm sende en az benim kadar eskisin burda ama ben bunu ark ettim o üç kişi artık ne için ikna etmen lazımsa bence o iblisin bir anlaşması. bence yeniden bir gusül abdesti al sonra tövbe et sonrada bol bol ayetül kürsi oku felak süresini oku birde nas süresini oku

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...