Aşık etmek için Dua-1 (celbiye)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

moskov

Kayıtlı Üye
sayın #moskov ve sayın #theblacksun, sakın başka bir uygulamaya başlamayın, uygulamanın ortalarına doğru uygulanan kişide bu tip uzaklaşmaların olması çok doğal, siz uygulamya devam edin, net diyorum bakın net bir sonuç alamassanız uygulamaya tekrar baştan başlayın, mutlaka ilk uygulamada bir ekisklik olmuştur, bu uygulamanın ortalarına doğru uygulanan kişide görülen uzaklaşma; amelin başarıya ulaşacağının bir işatedir, sakın farklı bir uygulamaya geçmeyin, bu uygulamada tecrübe edinin, ve tecrübelerinizi iki gün ara ile olmadı birgün ara ile bu konu altına yorum olarak yazın.

bedford bi yanım uygulamaya çok inanıyor bana nasıl gelicek acaba diye düşünüyorum bir yanımda saçmalama böle şeymi olur diyor..umarım uygulama eksiksiz olur ve hemen sonuca ulaşır çünkü çok özledim onu sesini bile duyamıyorum kaç gündür :(

gizliyim

Kayıtlı Üye
Ben araliksiz devam ettim, icimde isteksizlik oluyordu.. yanlis birsey yapiyormusum gibi, yapmam gerektigi gibi sucluluk duygusu cok yogun. Birakmayi düsünüyorum bu aksam birakacagim zaten o kisidende hic haber yok.. bu uygulamanin etkisimi yoksa bendemi uzaklasma oldu bilmiyorum. Hem bu gece alkollü icecek ictim sanirim simdi zaten okuyamam.

moskov

Kayıtlı Üye
Ben araliksiz devam ettim, icimde isteksizlik oluyordu.. yanlis birsey yapiyormusum gibi, yapmam gerektigi gibi sucluluk duygusu cok yogun. Birakmayi düsünüyorum bu aksam birakacagim zaten o kisidende hic haber yok.. bu uygulamanin etkisimi yoksa bendemi uzaklasma oldu bilmiyorum. Hem bu gece alkollü icecek ictim sanirim simdi zaten okuyamam.

ne kadar süre denedin?

gizliyim

Kayıtlı Üye
gecen pazar baslamistim 5 gün devam ettim, yani dün okumustum en son

bedford

Kayıtlı Üye

#gizliyim, aşağıdaki alıntıyı okuyun; >

sayın #moskov ve sayın #theblacksun, sakın başka bir uygulamaya başlamayın, uygulamanın ortalarına doğru uygulanan kişide bu tip uzaklaşmaların olması çok doğal, siz uygulamya devam edin, net diyorum bakın net bir sonuç alamassanız uygulamaya tekrar baştan başlayın, mutlaka ilk uygulamada bir ekisklik olmuştur, bu uygulamanın ortalarına doğru uygulanan kişide görülen uzaklaşma; amelin başarıya ulaşacağının bir işatedir, sakın farklı bir uygulamaya geçmeyin, bu uygulamada tecrübe edinin, ve tecrübelerinizi iki gün ara ile olmadı birgün ara ile bu konu altına yorum olarak yazın.

ssessiz

Kayıtlı Üye
İş
halkla ilişkiler uzmanı
ben dün gece başladm;inş.olur.olursa paylaşırım .her duayı okuyamıyorum bu duayı kolay okuyorum we inanıyorum olacak

bedford

Kayıtlı Üye
ben dün gece başladm;inş.olur.olursa paylaşırım .her duayı okuyamıyorum bu duayı kolay okuyorum we inanıyorum olacak

inşallah amelinize dediğiniz gibi tam inanıp yarım bırakmayıp; hayırlı bir sonuca ulaşırsınız, kısmetinize kavuşursunuz, deneyimlerinizi bekliyoruz, sağolun. :p

m3l3s

Kayıtlı Üye
Yarım bırakırsak tekrardan başlıyabilirmiyiz?

theblacksun

Banlı Kullanıcı
üzerimde anormal bi yorgunluk var az önce haber aldım ama normal seyrinde gibi, beni ikna ettiniz sayın bedford devam edeceğim bi kere 7 daha yapacağım canbar a sonra geçeceğim, gelişmeleri yazarım

bedford

Kayıtlı Üye
üzerimde anormal bi yorgunluk var az önce haber aldım ama normal seyrinde gibi, beni ikna ettiniz sayın bedford devam edeceğim bi kere 7 daha yapacağım canbar a sonra geçeceğim, gelişmeleri yazarım

daha önce dediğim gibi sakın başka uygulamaya geçmeyin, olmadı, bir şeyler eksik olduysa, bu uygulamaya tekrar başlayın.

moskov

Kayıtlı Üye

nasıl bir haberaldın? bu işlem sırasınca görüşebildinmi ?

Geberiyolog

Banlı Kullanıcı
İş
Ä°nsan
Müslüman olan arkadaşlarımız şu ayet ve hadislere bir bakmalı:

Felak:1-5
De ki: “Yarattığı şeylerin kötülüğünden, karanlığı çöktüğü zaman gecenin kötülüğünden, düğümlere üfleyenlerin kötülüğünden, haset ettiği zaman hasetçinin kötülüğünden, sabah aydınlığının Rabbine sığınırım.”

Hadis-i Şerif:
“Bazı şeyleri uğursuzluğa yoran ve başka birine bu tür yorumlar yaptıran, fala bakan veya baktıran sihir yapan ve yaptıran bizden değildir. Kim bir falcıya giderde onun söylediğini doğrularsa o kimse Muhammed (s.a.v.)’e indirileni inkar etmiş olur.”

Bakara: 102
“…Halbuki onlar, Allah’ın izni olmadıkça o sihirle hiç kimseye zarar veremezlerdi. (Onlar böyle yaparak) kendilerine zarar veren, fayda getirmeyen şeyleri öğreniyorlardı. Andolsun, onu satın alanın ahirette bir nasibi olmadığını biliyorlardı. Kendilerini karşılığında sattıkları şey ne kötüdür! Keşke bilselerdi.”

Hesapsız-azabsız cennete gireceklerin kim oldukları hakkında yapılan konuşmada Peygamberimiz (s.a.v) şöyle buyurdu: “Onlar büyü yapmayan, yaptırmayan, uğursuzluğa inanmayan ve Rablerine güvenenlerdir”.

wolf77

Kayıtlı Üye
bende anen öyle yapicam tutmazsa bir veya gün aralik birakip yeniden baslicam

son bir soum daha var benim bunu karim bana geri gesin diya okuyorum ve benim karimin bir göbek ismi var yani gecekten herkez onu göbek ismi ile cargir bir kisaltma ismi sadece imza atarken gercek ismi anilir yeni tanidiklarina bile göbek ismini söyler bu uygulamada gercek mi göbek ismimi kulanayim??
denien birsey olabilirmi?

theblacksun

Banlı Kullanıcı
nasıl bir haberaldın? bu işlem sırasınca görüşebildinmi ?

ilk başladığımda 1 haftadır kavgalıyken mesaj attı sonra kendini kötü hissettiğinden bahsetti 2 gün sonra eskisi gibi olamayacağımızdan bahsetti (geri dönmesi için yapmıştım) o yüzden faydalı olmadı diyebiliriz,ama dediğim gibi son zamanda tekrar bi düzelme oldu. bugün bi 7 sefer daha yapacağım İnşallah Olur

bedford

Kayıtlı Üye
bende anen öyle yapicam tutmazsa bir veya gün aralik birakip yeniden baslicam

tekrar ediyorum; sakın başka uygulamaya geçmeyin, olmadı, bir şeyler eksik olduysa, bu uygulamaya tekrar ara vermeden yeniden başlayın.

son bir soum daha var benim bunu karim bana geri gesin diya okuyorum ve benim karimin bir göbek ismi var yani gecekten herkez onu göbek ismi ile cargir bir kisaltma ismi sadece imza atarken gercek ismi anilir yeni tanidiklarina bile göbek ismini söyler bu uygulamada gercek mi göbek ismimi kulanayim??
denien birsey olabilirmi?

eşinizin halk arasında en çok zikredilen ismini kullanın.

ilk başladığımda 1 haftadır kavgalıyken mesaj attı sonra kendini kötü hissettiğinden bahsetti 2 gün sonra eskisi gibi olamayacağımızdan bahsetti (geri dönmesi için yapmıştım) o yüzden faydalı olmadı diyebiliriz,ama dediğim gibi son zamanda tekrar bi düzelme oldu. bugün bi 7 sefer daha yapacağım İnşallah Olur

yani bi 7 gün daha yapacağım

bu uygulamaya tekrar ara vermeden yeniden başlayın.

moskov

Kayıtlı Üye
Umarim faydasini sende gorursun bende. Ben kavga bile etmedim adam basladigim an direk uzaklasti benden haber bile alamiyorum. :(

theblacksun

Banlı Kullanıcı
ben inanıyorum ama ya sanki 2.ci de olucak ilki acemiliğe geldi yanlış okudum belki

bedford

Kayıtlı Üye
ben inanıyorum ama ya sanki 2.ci de olucak ilki acemiliğe geldi yanlış okudum belki

sakın en az bile süphen olmasın, bu işin olacağına inanmaya devam et, inancını yitirme; daha önce de dediğimi tekrar etmek zorundayım, başka başka uygulamalara sakın geçme, ters tepebilir; daha önceki uygulamada bir şeyler eksik olduysa ve sonuç alamadıysan; bu uygulamaya bir gün bile ara vermeden yeniden başla ve devam et.

berlinsehan

Kayıtlı Üye
Sevgili Bedford,
geçtiğimiz hafta 7 gün boyunca 7'şer defa Urum'un paylaştığı Şahmeran Duasını okudum. Cuma gecesi 7ye tamamladım ve bıraktım Şahmeran Duasını. Şimdi bu duaya başlasam olur mu? Sık aralıklarla İnşirah Duasını da okuyorum, günde en az 31 defa.
Bu duaya başlamak istiyorum,nasıl bir yol izlemeliyim?

m3l3s

Kayıtlı Üye
Bedford ben 4 gün boyunca okudum ama ümitsizliğe kapıldım ve yarım bıraktım başka bir uygulamaya geçtim ters bir etkisi oldumu bilmiyorum o kişiyle hiç görüşmüyoruz ve konuşmuyoruz. Bu uygulamaya tekrar başlamalımıyım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...