Aşık etmek için Dua-1 (celbiye)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
bana hiçbirşey olmadı 7 gün boyunca bugünde şahmaran duasına başlayacaktım o zaman 40 gün başlamam gerekir değilmi. Gereksiz soru gibi gelebilir ama ben çok acemiyim de o yüzden iyi anlamak istiyorum.

laperlanegra

Kayıtlı Üye
Bedford, paylasiminizi ve bu sayfaya kadar olan tum yorumlari okudum. Her uyeye ve her soruya tek tek cevap vermissiniz gordugum kadariyla. Paylasiminizi uygulamayi dusunen ya da uygulamaya baslamis olan diger mabet uyelerine uygulama esnasinda neler olabilecegi(nasil hissedebilecekleri) ve nasil bir yol izlemeleri gerektigi konusunda da aciklayici ve destekleyici bilgiler vermissiniz. Size bundan dolayi tesekkur etmek istiyorum.Deneyimlerini paylasan arkadaslara da tesekkurler , ilgiyle sonuclarini bekliyorum.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Terbiyesiz benmiyim yoksa senmisin? Hem imla, hem gramer kurallarına uymassın, hem konuyu, tüm yorumları takip etmessin, hem aynı saçma sapan mesajlarınla konuyu kirletirsin, hem her türlü saygısızlığı yapıp diğer üyelerin bu siteden faydalanmalarını engellersin, hem hakaret edersin, ondan sonra da niye azarlıyorlar diye yırtınırsın, tabiki de bu durumda terbiyesiz sensin; bir de oruç ağzımla.. diye yazmışsın, sanki biz oruç tutmuyoruz, burası senin dalganı geçebileceğin canımlı cicimli forum sitelerine benzemez, yine anlamakta zorluk çekersin ya yine tekrar edeyim; önce forum kurallarını oku, ondan sonra konuları tüm yorumları ile takip et, sonra da sorulmayan bir soru varsa sor, saçma sapan yorumlarınla burayı kirletmeye hakkın yok, burada bulunmaktan keyif almıyorsan, diğer üyelerin hakkına tecavüz edeceksen, üyeliğini sildir, evine git. Kaç yaşındasın sen, 13 mü? Ama ben sana daha ne diyeyim, beni bu kadar uğraştırdın, sinirlendirdin ya hakkım sana haram olsun!

Sevgili bedford,

Bu si,tenin kurallarını az buçuk çözmüşsünüz. Ama atladığınız bir nokta var. Asla ve asla birbirinizle bir konu hakkında tartışırken karşıdaki kişiyi aşalayıcı bir tarzda ve sokak türkçesi ile yorumlar yazamazsınız. Ne demek "yırtınmak", Bu nasıl bir tabir. Haklı olsanız dahi burada beni mgözümde siz haksız düştünüz ve bu size ilk uyarımdır. İkinci sefer sizi uyarmayacağım. Konuşmanıza ve üslubunuza bundan sonra dikkat edin.

seth87

Kayıtlı Üye
bence denemeyin bile, başınıza kötü şeyler gelebilir
denenmiş bir usül olduğunu zannetmiyorum
belki de ilk siz deniyorsunuz ve deneme tahtası olarak kullanılıyorsunuz

bedford

Kayıtlı Üye
bana hiçbirşey olmadı 7 gün boyunca bugünde şahmaran duasına başlayacaktım o zaman 40 gün başlamam gerekir değilmi. Gereksiz soru gibi gelebilir ama ben çok acemiyim de o yüzden iyi anlamak istiyorum.

daha önce de sölediğimi tekrar etmemde fayda var, sanırım, 7 gün okumayı tamamlayıp, bir sonuç alamayanlar, bir 7 gün daha okusunlar, ama bir gün bile ara vermeden okuyacaksınız, yani sonuç alamayanlar toplam 14 defaya uygulamayı tamamlıyorlar, ve kesinlikle başka başka, farklı farklı bir uygulama daha yapmıyorsunuz, 14 defa tamamlandığında ise sonuç için 40 gün hiç bir uygulama yapmadan bekliyorunuz.

Bedford, paylasiminizi ve bu sayfaya kadar olan tum yorumlari okudum. Her uyeye ve her soruya tek tek cevap vermissiniz gordugum kadariyla. Paylasiminizi uygulamayi dusunen ya da uygulamaya baslamis olan diger mabet uyelerine uygulama esnasinda neler olabilecegi(nasil hissedebilecekleri) ve nasil bir yol izlemeleri gerektigi konusunda da aciklayici ve destekleyici bilgiler vermissiniz. Size bundan dolayi tesekkur etmek istiyorum.Deneyimlerini paylasan arkadaslara da tesekkurler , ilgiyle sonuclarini bekliyorum.

bakalım, senin de dediğin gibi her soruya ayrıca cevap verdim, uygulama süreçlerini, yaşanabilecek halleri konuştuk, inşallah deneyen ve deneyecek olan herkes istediği sonucu alır, ve yeni üyelere destek amacıyla deneyimlerini paylaşırlar, biz de destek vermeye devam ederiz.

seth87

Kayıtlı Üye
bedford nickli şahısı yakından tanıyorum. Kendisi demon daveleriyle uğraşır. Hatta şeytanla kanlı bir anlaşma yapmıştır. Sizleri de bu karanlık yolla şeytanın uşağı etmeye çalışıyor.

m3l3s

Kayıtlı Üye
Bedford bu duanın Türkçesini rica edebilirmiyim?

theblacksun

Banlı Kullanıcı
karşı tarafı etkilidiğini gözlemeledim ona bi bunalım veriyor ama bedfold arkadaşımız ithamlara bir cevap vermeli, tekrar başladığımın ilk günü benimde kalbim çok hızlı çarpıyordu derin nefen alamıyordum bugün ikincide başım kesik kesik ağrımaya başladı ve bi yorgunluk çöktü sonunda kazanan biz olacağız biraz sabretmemiz lazım okuduktan sonra acı çeken yalnız ben değilmişim bu iyiye işaret

Pretiosus

Kayıtlı Üye
karşı tarafı etkilidiğini gözlemeledim ona bi bunalım veriyor ama bedfold arkadaşımız ithamlara bir cevap vermeli, tekrar başladığımın ilk günü benimde kalbim çok hızlı çarpıyordu derin nefen alamıyordum bugün ikincide başım kesik kesik ağrımaya başladı ve bi yorgunluk çöktü sonunda kazanan biz olacağız biraz sabretmemiz lazım okuduktan sonra acı çeken yalnız ben değilmişim bu iyiye işaret

Ben vazgecdim dostum , Sana bol şans :cheers2:

bedford

Kayıtlı Üye
bence denemeyin bile, başınıza kötü şeyler gelebilir
denenmiş bir usül olduğunu zannetmiyorum
belki de ilk siz deniyorsunuz ve deneme tahtası olarak kullanılıyorsunuz

#seth87, biz tecrübe etmediğimiz bir uygulamayı paylaşmayız, madem denemedi isek uygulama sürecini nereden nasıl bilebilirdik? dimi? kimseyi de kobay olarak kullanmaya ihtiyacımız yok ki paylaşmak da zorunda değildik, bu forum için paylaştık, daha ilk mesajında direk bu konuya mesaj yazmışsın, bu da senin bir kasıtın olduğunu gösteriyor zaten, belki de banlanan eski bir üyesindir, ne oluyor? hayırdır?

bedford nickli şahısı yakından tanıyorum. Kendisi demon daveleriyle uğraşır. Hatta şeytanla kanlı bir anlaşma yapmıştır. Sizleri de bu karanlık yolla şeytanın uşağı etmeye çalışıyor.

#seth87, beni tanıyormuşsun, bu da senin ikinci kasıtlı yalan yalnış mesajın, ben hayatımda şu ana kadar pek demon daveti ile uğraşmadım, uğraştı isem de daha önce kimse ile bunu paylaşmadım, ki biz insanoğlu olarak iblisten, demondan, cinniden daha üstün varlıklarız inancımıza göre, asla iblise uşak olmayız, kimseyi de iblise uşak olsun diye ritüellere zorlamayız.!

Bedford bu duanın Türkçesini rica edebilirmiyim?

malesef, elimizde yok.

Dun ve bugun okudum.Insanin ustune okur okumaz tatli bi agirlik cokuyor.Yinede uykuya dalamadim.3 ihlas 1 felak 1 nas 1 ayetel-kursi ve fatiha okudum uyumusum...Bugun daha dogrusu az once dualari okumak aklıma gelmedi,tam uyur gibiyken derin bi nefes almisim gozlerim acildi kalbim carpabilecegi kadar hizli bi sekilde atiyordu....Belkide uykuya dalsam bi daha kalkamayabilirdimde,olabilir...Bence gercekden ise yariyor...AMA TEHLİKELİ , KESİNLİKLE DENEMEYİN ! [karsi tarafi dusunursek bence aynı seyleri yasamiyor olmasi yuksek bi ihtimal.Cunku benim basimdalar.Bence ''annesinin ismi'' kızı (arapca) ''onun ismi'']

Elimde patladı

> gördüğüme göre ilk kez yada ikinci kez deneyenler başlangıçta fizikel olarak çok sıkıntıya giriyorlar, o zaman artık bırakın ve 40 günlük bekleme sürecine geçin. Uygulama sizin üzerinizde çok ters etki yaratıyorsa daha fazla zorlamayın, ve tekrar da denemeyin. Uygulamayı sonlandıranlar, hafta hafta deneyimlerini paylaşabilirler!

seth87

Kayıtlı Üye
Millet uygulamayı denemeyin, büyük ihtimalle yanlış hazırlanmış, bedford isimli üyeye de yanlış bir şekilde aktarılmış. Siz de farketmişsinizdir ki uygulamayı deneyenler rahatsızlık geçirdiklerini mesajlarında belirtiyorlar.

fatih7998

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar inanmayan yapmasın yani ortada bir zorlama yok. + Bu uygulamaya mademki bir büyü gözü ile bakılıyor, sıradan olan her kişinin yaptığı büyünün tutabilme ihtimalini ben 0.1% olarak görüyorum. Bu işi yapabilmek için daha önceden bu işi yapmış usta büyücülerden, alimlerden ya el alma diye tabir edilen işi yapmak lâzım, yada kessinlikle bir cin ile arkadaş yada akraba olmanız gereklidir.
Bide unutmadan çok kıymetli vede çok değerli kitabımın bir bölümünde şöyle der;
Her kim kendisine gelen veya gösterilen ve ilahi nimet olan âyet ve lafızları değiştirerek başka bir şekle sokarsa bunun cezâsını görecektir, zirâ Allah'ın cezâsı şiddetlidir buyurulmaktadır.
Bazı bilgin ve filozoflar bu harf ve yazılarda ıstılah olarak bir şekil ve düzen icâd etmişlerdir ki, bununla kitaplardaki gizli yönleri kendilerinden başka kimselerin anlamaması yönüne sapmışlardır.
Zamanımızın bilginleri ise Hece harflerini değiştirerek sonunu başa getirmeye çalışmaktadırlar ki, izledikleri bu yol tutumsuz yanlış bir davranıştır.

Unutmadan aradaki "Her kim" ile başlayıp "şiddetlidir" ile biten ayet Bakara sûresinin 211. ayetidir.

moskov

Kayıtlı Üye
Her aksam ruya goren ve sabah kalktigimda her saniyesini hatirlayan ben suan ruya gordugumu biliyorum hatrlayamiyorum ama hatirlamk icin kendimi cok zorluyorum ama hicbirsey hatirlamiyorum. Fazla yorgun kalkiyorum ve sabah ezanini duyana kadar rahat uyuyamiyorum. Dua etmeden yatarsam eger kalbim deli gibi atiyor ve sanki biri beni aniden uyandirmis gibi heyecanla kalkiyorum sonra deli gibi dua etmeye basliyorum. Hatta aksam bu islemi yaparken kediler enteresan sekilde bagirmaya basladi uygulamayi bitirdim sustular feci korktum. Umarim bunlarin hepsine deger.

Pretiosus

Kayıtlı Üye
Her aksam ruya goren ve sabah kalktigimda her saniyesini hatirlayan ben suan ruya gordugumu biliyorum hatrlayamiyorum ama hatirlamk icin kendimi cok zorluyorum ama hicbirsey hatirlamiyorum. Fazla yorgun kalkiyorum ve sabah ezanini duyana kadar rahat uyuyamiyorum. Dua etmeden yatarsam eger kalbim deli gibi atiyor ve sanki biri beni aniden uyandirmis gibi heyecanla kalkiyorum sonra deli gibi dua etmeye basliyorum. Hatta aksam bu islemi yaparken kediler enteresan sekilde bagirmaya basladi uygulamayi bitirdim sustular feci korktum. Umarim bunlarin hepsine deger.
Kesinlikle aynı şeyleri yaşadık . . .

BattleFury

Kayıtlı Üye
İnisiye olmadan buyunun tutma ihtimali konusuna girmeye bile gerek yok bunlar bilgi paylasımlarıdır :) Hadimler cin olabilirler melekde olabilirler.. Melek olanları biraz daha yumusakta olabilir Cin olanları sert de olabilir yada tam terside olabilir bu yuzden sizin içinizi sıkacak turden hadimler görevlendirilmiş olabilir. Yanlış hazırlanmışmı Tam mı bilemiyorum.. ŞİMDİLİk :D

mişa

Kayıtlı Üye
Bence bütün bu yaşananlar tamamen psikolojik de olabilir.. Ben şu an kimseye birşey yapmadım.. Ama gece birdenbire yataktan zıplıyorum.. Bazen kulağıma sesler geliyor.. Şunu da belirteyim bu ara psikolojim çok bozuk.. Hatta evelki gece rüyamda Urum'u gördüm, hem de avatarındaki haliyle:).. Elindeki asayla beni işaret ediyordu, ben nefessiz kalıyordum.. Uyandığımda kalbim yerinden çıkacak gibiydi..

Kedi sesleri biraz farklı, onlar birçok şeyi hissediyor ve görüyorlar..

siyahlı

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
merhaba. ben de bi haftalık bi ilşki için yapmaya başladım o yaşadığım şehirde değil bi hafta çok iyidik sürekli sevgi sözcükleri sen gidersen ben naparım, evlenelim gibi cümleler havada uçuşuyodu çok eğlendik çok alıştık çok seviyodu ya da öyle görünüyodu her neyse ben normalde çok duygusuz bi insanım ve kimseyi kolay kolay sevemiyorum ve şuana kadar aşık olmadım ve normal seyrinde bi haftalık bi ilişki için kılımı bile kıpırdatmamam lazım ancak farklı şeyler oldu ben yaşadığım şehre döndüğümden itibaren her gece rüyamda görmeye başladım her an aklıma geliyodu ve kalbim sızlıyodu. o ise benden uzaklaşmaya başladı bende ayrıldım daha doğrusu kendime yediremedim ve ayrılacağından korktuğum için ben ayrılmalıyım dedim ve geçen onca zamana karşılık birşey değişmedi hala hergece rüyamda görüyorum ve kalktığımda ağlayasım geliyo. şimdi bu duayı yapıcam buraya kadar sorun yok ama bu kişi böyle şeylere inanan bi insan yani ben çok ciddi bi şekilde bana büyü yaptırdığını düşünüyorum yani birden bu kadar değişmenin bi manası olamaz başka ki ne kadar duygsuz bi insan olduğumu belirtmiştim zaten şimdi aklımdan çıkmıyo ve hala her gece rüyamda rüyalarıma anlam aramaktan da bıktım bende bu büyüyü yapmaya karar verdim. ben daha önce burdaki bi kaç büyüyü denedim ama sevdiğimden değildi bana yaşattıkları şeylerden dolayıydı ve istisnasız sonuç aldım ancak artık aklıma gelmediğinde sonuç aldım ve bu durum için tekrar denedim ama bir an önce gerçekleşmesini istiyorum çünkü hayatımda hiç yaşamadığım bişeydi ve bir şey daha çocuk dinle aşırı ilgili b çocuktu ve şüpheli davranışları vardı belki bana aşık olursun bana aşık olursun falan diye durduk yere kelimeler sarfediyodu hatta bu sitenin yakın takipçisi olabileceğine dair çok ciddi şüphelerim var, neyse velhasıl ben bu durumda etkili bişeyler yapabilirmiyim yani etkili olur mu aslında bunu birazda sizinle dertleşmek ve yorumlarınızı almak için yapıyorum
saygılarımla

bu arada tam olarak bitiren ve etkisini yazabilecek biri var mı elbette herkesin enerjisinin buna yeticeğini ve herkesin doğru sonuç alacağını düşünmüyorum ama en azından olumlu sonuç almış birileri şuraya yazsın da bizde kötü mi olucaz yada ağrımı çekicez sona huzura mı ericez bilelim artık

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
ben kendi adıma söyleyeyim ilk başlarda 7 gün okuyup bitirdikten sonra hiç bir şey olmadı ama 2 gün sonra baş ağrıları kasıkta ağrılar insanlarla tersleşmeler vs başladı anlık sinirlensemde elim ayağım titresede aslında genelde huzurluyum. İkinci 7 güne başlayamadım çünkü ağır geldi. Şimdi beklemedeyim adamdan henüz ses seda yok ama devamını paylaşacağım sizlerle inşallah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...