Aşık etmek için Dua-1 (celbiye)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mişa

Kayıtlı Üye
Sevgili Bedford,
geçtiğimiz hafta 7 gün boyunca 7'şer defa Urum'un paylaştığı Şahmeran Duasını okudum. Cuma gecesi 7ye tamamladım ve bıraktım Şahmeran Duasını. Şimdi bu duaya başlasam olur mu? Sık aralıklarla İnşirah Duasını da okuyorum, günde en az 31 defa.
Bu duaya başlamak istiyorum,nasıl bir yol izlemeliyim?

Benim anladığım, şahmeran duası yapıldıktan sonra 40 gün içinde gerçekleşiyor. Biraz sabretseniz diyorum.. Ben şahmeranı 2 ayrı dilek için ayrı ayrı okumamın bile doğru olmadığını öğrendim. Bilmiyorum farklı iki duanın, bu kadar kısa aralıklarla okunması nasıl olur..

Bir de şunu fark ettim ki, tam bir inanç ve konsantrasyonla yapan kişiler daha başarılı oluyorlar.. Yani şüphe yok, olur mu olmaz mı demeyeceksiniz..

Ayrı bir konuya daha değinmek isterim.. Bu "olmadı, adam benden daha da soğudu, bir değişiklik yok" gibi ifadeler, yeni başlayacak insanların 1-0 yenik başlamasına sebep oluyor.. Bence sonucu çok çabuk bekliyorsunuz..

Sevgiyle kalın!.

berlinsehan

Kayıtlı Üye
Benim anladığım, şahmeran duası yapıldıktan sonra 40 gün içinde gerçekleşiyor. Biraz sabretseniz diyorum.. Ben şahmeranı 2 ayrı dilek için ayrı ayrı okumamın bile doğru olmadığını öğrendim. Bilmiyorum farklı iki duanın, bu kadar kısa aralıklarla okunması nasıl olur.. [QUOTE\]

Siz yazana kadar aklımdan tamamen çıkmıştı bu. Teşekkür ederim.

wolf77

Kayıtlı Üye
tamam ben bu bece yine yeniden baslicam her gece tam saat 1:00 okumaya baslicam Allah iyi niyetli her Insanin yardimcisi olsun ve sabir versin

bedford

Kayıtlı Üye
Sevgili Bedford,
geçtiğimiz hafta 7 gün boyunca 7'şer defa Urum'un paylaştığı Şahmeran Duasını okudum. Cuma gecesi 7ye tamamladım ve bıraktım Şahmeran Duasını. Şimdi bu duaya başlasam olur mu? Sık aralıklarla İnşirah Duasını da okuyorum, günde en az 31 defa.
Bu duaya başlamak istiyorum,nasıl bir yol izlemeliyim?

bu uygulamaya başla, fakat kesinkle yanında ayrıyetten başka bir uygulama daha yapma, başka dua okuma.

Bedford ben 4 gün boyunca okudum ama ümitsizliğe kapıldım ve yarım bıraktım başka bir uygulamaya geçtim ters bir etkisi oldumu bilmiyorum o kişiyle hiç görüşmüyoruz ve konuşmuyoruz. Bu uygulamaya tekrar başlamalımıyım?

yarım bıraktıysan tekrar başla. daha önce de söylediğimi tekrar ediyorum; bu uygulamanın yanında kesinlikle ayrıyetten başka bir uygulama daha yapma, başka dua okuma.

tamam ben bu bece yine yeniden baslicam her gece tam saat 1:00 okumaya baslicam Allah iyi niyetli her Insanin yardimcisi olsun ve sabir versin

evet, tam bir inanç ile tekrar başla, fakat uygulamayı toplam 14 kez yapmayı bitirdikten sonra, artık uygulamayı sonlandır, sonucu beklemeye başla.

ssessiz

Kayıtlı Üye
İş
halkla ilişkiler uzmanı
nie 14 kez yapıyoruz;1 hafta kafi deilmi.yapıp bekleyelm neden bu kadar ısrar.fazla dua da bazen ters tepebilir.bence 1 hafta kafi.

moskov

Kayıtlı Üye
bu gece 4. gece ve uyuyamıorum içi titriyor. tam dalıyordumki birşey beni yatağımdan sıçrattı saten bu akşam okurken içide bi sıcaklık hissettim ve çok korkuyorum.. kötü birşeyler başıma gelmez değilmi .?

theblacksun

Banlı Kullanıcı
bu gece 4. gece ve uyuyamıorum içi titriyor. tam dalıyordumki birşey beni yatağımdan sıçrattı saten bu akşam okurken içide bi sıcaklık hissettim ve çok korkuyorum.. kötü birşeyler başıma gelmez değilmi .?

bende ikinciye başladım bu gece göğüsüme bi ağru girio ama sabredelim herşey iyi olacak :)

kirlikedi

Kayıtlı Üye
duayı her okumaya başladıgımda o kadar sıcak oluyor ki anlatamam. Birden bire sıcak basıyor ve kalbime agrı giriyor. Umarım yanlış okumuyorumdur :(

bedford

Kayıtlı Üye

bende ikinciye başladım bu gece göğüsüme bi ağru girio ama sabredelim herşey iyi olacak

duayı her okumaya başladıgımda o kadar sıcak oluyor ki anlatamam. Birden bire sıcak basıyor ve kalbime agrı giriyor. Umarım yanlış okumuyorumdur

>

cevaplar;

Uygulama karşı tarafta etkisini göstermeye başladığında, sizde; vücudunuzda ani titremeler, nefes alıp verişte duraksamalar, kalbe giren şok ve kısa süreli ağrılar, iğne batıyor gibi kısa süreli acılar, uykusuzluk, gereksiz yere panik. bunun gibi şeyler görülebilir, hayırlı olsun, uygulama etkisini göstermeye başlamıştır artık, 14 defa okuma tamamlandığında uygulmayı sonlandırın ve 40 gün başka hiçbir uygulama yapmadan sonucu bekleyin.

ssessiz

Kayıtlı Üye
İş
halkla ilişkiler uzmanı
>

cevaplar;

Uygulama karşı tarafta etkisini göstermeye başladığında, sizde; vücudunuzda ani titremeler, nefes alıp verişte duraksamalar, kalbe giren şok ve kısa süreli ağrılar, iğne batıyor gibi kısa süreli acılar, uykusuzluk, gereksiz yere panik. bunun gibi şeyler görülebilir, hayırlı olsun, uygulama etkisini göstermeye başlamıştır artık, 14 defa okuma tamamlandığında uygulmayı sonlandırın ve 40 gün başka hiçbir uygulama yapmadan sonucu bekleyin.

nie 14 gün 1 hafta deilmiydi;cewaplarsan sewinirim.

bedford

Kayıtlı Üye
nie 14 gün 1 hafta deilmiydi;cewaplarsan sewinirim.

tüm yorumları okusaydın anlardın, bak boş yere konu altını kirletiyorsun, o üyeler birşey sorduklarında yanıtlıyorum, sen ise hem imla kurallarına ve diğer gramer kurallarına uymuyorsun, hem konuyu ve yorumları tam okumuyorsun, bir de oradan çıkmış sorduğun saçma sapan sorulara cevap bekliyorsun. Bir daha bu konu altına yorum yapmanı istemiyorum tamam mı? bak, diğer üyelere yazdığım cevapların okunmasını da engelledin sürekli zaten.

ssessiz

Kayıtlı Üye
İş
halkla ilişkiler uzmanı
tüm yorumları okusaydın anlardın, bak boş yere konu altını kirletiyorsun, o üyeler birşey sorduklarında yanıtlıyorum, sen ise hem imla kurallarına ve diğer gramer kurallarına uymuyorsun, hem konuyu ve yorumları tam okumuyorsun, bir de oradan çıkmış sorduğun saçma sapan sorulara cevap bekliyorsun. Bir daha bu konu altına yorum yapmanı istemiyorum tamam mı? bak, diğer üyelere yazdığım cevapların okunmasını da engelledin sürekli zaten.
terbiyesizlk yapma bir soru sordum.anlamamış olabilirm.soru sorarak ortalığı kirletmiyor sana değer weriyo we cewap bekliyorum 49 Dakika Önce 13:11

wolf77

Kayıtlı Üye
hepiizin güclü ve sabirli olmamiz gerek ben olacagina inaniyorum. kalim bir normalaiyor ve arada bir güm güm diye sanki debrem olu gibi güm güm diye agir agir atiyor o an korkuyorum. unutuyorum rahartliyorum ve yne ynisi güm güm diye atiyor

moskov

Kayıtlı Üye
hepiizin güclü ve sabirli olmamiz gerek ben olacagina inaniyorum. kalim bir normalaiyor ve arada bir güm güm diye sanki debrem olu gibi güm güm diye agir agir atiyor o an korkuyorum. unutuyorum rahartliyorum ve yne ynisi güm güm diye atiyor

yaşadığımız şeyler sanırım hep aynı sıkıntı çekiyoruz ve bedfordun ddiğine göre zaten sıkıntı çekecektik.. umarım hepimiz mulu sonuçarımızıda urada paylaşırız..

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
kızmayın ama bende 7 gün diye biliyordum 7 gün yaptım dün bitti. Şimdi devammı etmem gerekiyor 14 günmü?

ssessiz

Kayıtlı Üye
İş
halkla ilişkiler uzmanı
kızmayın ama bende 7 gün diye biliyordum 7 gün yaptım dün bitti. Şimdi devammı etmem gerekiyor 14 günmü?

valla bende senin gibi oruçlu agzımla en samimi duygularımla sordum.ama azarı yedim sayfayı kirletmekle suçlandım.birdahada yazmam zaten.yinede allah razı olsun dua için.

theblacksun

Banlı Kullanıcı
ilk sefer acemliğinize gelmiştir büyük ihtimal alışık olmadığımız kelimeleri okurken zorlanmışızdır yanlış okumuşuzur diye 2.kez 7 defa daha yapmanız öneriliyor bende öneriyorum ilk seferinde fiziksel ağrılar hissetmemiştim ama bunda hissetmeye başladım ama bende çoğu havas uygulaması gibi tek rakamlarda bırakılmalı o yüzden 14 değil de 15 yapsak daha iyi olur sanırım

bedford

Kayıtlı Üye

yaşadığımız şeyler sanırım hep aynı sıkıntı çekiyoruz ve bedfordun ddiğine göre zaten sıkıntı çekecektik.. umarım hepimiz mulu sonuçarımızıda urada paylaşırız..

ilk sefer acemliğinize gelmiştir büyük ihtimal alışık olmadığımız kelimeleri okurken zorlanmışızdır yanlış okumuşuzur diye 2.kez 7 defa daha yapmanız öneriliyor bende öneriyorum ilk seferinde fiziksel ağrılar hissetmemiştim ama bunda hissetmeye başladım ama bende çoğu havas uygulaması gibi tek rakamlarda bırakılmalı o yüzden 14 değil de 15 yapsak daha iyi olur sanırım

şu aşağıdaki cevabımı yine okuyun;

>

cevaplar;

theblacksun

Banlı Kullanıcı
peki bedfold çok başını ağrıttık Allah Razı olsun sürecini yine yazarım

bedford

Kayıtlı Üye
terbiyesizlk yapma bir soru sordum.anlamamış olabilirm.soru sorarak ortalığı kirletmiyor sana değer weriyo we cewap bekliyorum

terbiyesizlk yapma bir soru sordum.anlamamış olabilirm.soru sorarak ortalığı kirletmiyor sana değer weriyo we cewap bekliyorum 49 Dakika Önce 13:11

valla bende senin gibi oruçlu agzımla en samimi duygularımla sordum.ama azarı yedim sayfayı kirletmekle suçlandım.birdahada yazmam zaten.yinede allah razı olsun dua için.

Terbiyesiz benmiyim yoksa senmisin? Hem imla, hem gramer kurallarına uymassın, hem konuyu, tüm yorumları takip etmessin, hem aynı saçma sapan mesajlarınla konuyu kirletirsin, hem her türlü saygısızlığı yapıp diğer üyelerin bu siteden faydalanmalarını engellersin, hem hakaret edersin, ondan sonra da niye azarlıyorlar diye yırtınırsın, tabiki de bu durumda terbiyesiz sensin; bir de oruç ağzımla.. diye yazmışsın, sanki biz oruç tutmuyoruz, burası senin dalganı geçebileceğin canımlı cicimli forum sitelerine benzemez, yine anlamakta zorluk çekersin ya yine tekrar edeyim; önce forum kurallarını oku, ondan sonra konuları tüm yorumları ile takip et, sonra da sorulmayan bir soru varsa sor, saçma sapan yorumlarınla burayı kirletmeye hakkın yok, burada bulunmaktan keyif almıyorsan, diğer üyelerin hakkına tecavüz edeceksen, üyeliğini sildir, evine git. Kaç yaşındasın sen, 13 mü? Ama ben sana daha ne diyeyim, beni bu kadar uğraştırdın, sinirlendirdin ya hakkım sana haram olsun!

peki bedfold çok başını ağrıttık Allah Razı olsun sürecini yine yazarım

#theblacksun, deneyimlerini canı gönülden bekliyoruz, Allah senden de razı olsun bizlerle paylaştığın için!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...