Aşık etmek için Dua-1 (celbiye)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bedford

Kayıtlı Üye
Bugun surekli adimi duyuyorum etrafima bakiniyorum kimse yok bunlar yan etki olabilirmi daha onceleri bana cok musallat olmuslardi cok zorluklar yasadim bu islemi bitirdigimde bi sikinti yasamam hepsinden herseyden kurtulurum demi sanki geri geliyorlar gibi hissediyorum :(

daha önce de dediğim gibi bu tür sıkıntılar iyiye işaret, hayırlısı olacak, uygulama sonuç verecek demekki.

moskov

Kayıtlı Üye
Geceye yapmaya korkuyorum yarin sabah tekrar baslicam 2 kere yaptim 5 kaldi bakalim umarim geri gelirde bende buraya guzel seyler yazarim. Gunah isleyip bide elde edemezsem vay benim pskolojime :)

bedford

Kayıtlı Üye
Geceye yapmaya korkuyorum yarin sabah tekrar baslicam 2 kere yaptim 5 kaldi bakalim umarim geri gelirde bende buraya guzel seyler yazarim. Gunah isleyip bide elde edemezsem vay benim pskolojime :)

bence bu gece yapmalısınız, korkulara karşı temkinli olmalısınız, bir gurup cin taifesi tabiki sizin amelinizin başarıya ulaşmasını engellemeye çalışacaklardır, bunlar sadece sizin için bir sınama olacak, önemli olan inancı kaybetmemek, yılmamak, biz genel olarak bir hafta dolmadan hacetimiz görülmüş idi, amelimiz başarıya ulaşmış idi, biz başarı için niyet ettik ve sonucunu aldık, inşallah siz de doğru sonuçları alırsınız, tabi tecrübelerinizi, yaşadığınız deneyimleri bu konuya yazmayı unutmayın, çünkü diğer üyeler de sizden bunu bekliyorlar, onlara da bu şekilde bir faydanız olmuş olur.

moskov

Kayıtlı Üye
Cok korkarak yapicam belki uyuyamicam ama olacagina cok inaniyorum. Umarim buraya cok guzel seyler yazarim :). Bir sey daha sormak istiyorum. Dilegim gerceklestiginde beni rahat birakacaklarmi ?

theblacksun

Banlı Kullanıcı
bunalımda ama duygularında pek bi değişme yok daha 5teyim

fatih7998

Kayıtlı Üye
"Ve yensurakallâhü -narsan- azîzâ ve esâbehüm fethan karîbâ."
Bu kısımdaki "narsan" ifadesi hatalı Kardeşim. Aslı "Nasr'an" olacak. Zafer, yardım yerine, ateş istemiş olursun diğer türlü. Çok hoş sonuçlar olmaz :).

Bence dediğiniz kesinlikle doğru! Burada sadece iki harfin yazılımında sanırım bir karışıklık olmuş "nasran" olması gereken yeri "narsan" olarak yazmış arkadaş .
Emeğine sağlık güzel bir uygulama..

sarumut

Kayıtlı Üye
İş
Metafizikçi
konuyla uzaktan alakalı bir soru sormak istiyorum pembe quvarz taşı bilirsiniz aşkı temsil eder,bazı uygulamalarını yaptm ama çok kişi taktığımda görmek istedi görenler oldu eline alanlar oldu,bu o enerjisini kaybetmişmidir,yani yeni bir taş mı almam lazım ??? yardımcı olrsanız sevinirim

peki ben oruç tutmuyorum ve namaz kılmıyorm ama müslümanım sözde,hata yaptığımıda biliyorum bu tür dualar okumam benim için ne kadar kabul edilir ki ??

wolf77

Kayıtlı Üye
simdi nasran yoksa narsan mi?? dogru??? ve burad anne ismi okumazsak herhangi bir ali veya leyla olabilir milyonlarca ali vea leyla var dünyada

bedford

Kayıtlı Üye
Cok korkarak yapicam belki uyuyamicam ama olacagina cok inaniyorum. Umarim buraya cok guzel seyler yazarim . Bir sey daha sormak istiyorum. Dilegim gerceklestiginde beni rahat birakacaklarmi ?

evet, uygulama başarıya ulaşırsa sizin ameliniz ile artık o cin taifesi bir daha uğraşmaz, zaten uğraşmasına gerek yok, artık sizi sınamalarına gerek kalmayacak çünkü.

bunalımda ama duygularında pek bi değişme yok daha 5teyim

siz uygulamaya devam edin, güzel haberler alacaksınız inşallah.

Bence dediğiniz kesinlikle doğru! Burada sadece iki harfin yazılımında sanırım bir karışıklık olmuş "nasran" olması gereken yeri "narsan" olarak yazmış arkadaş .
Emeğine sağlık güzel bir uygulama..

o kısım doğru, daha önce de dediğim gibi, siz bir değişiklik yapmadan okuyun, havass uygulaması olduğu için ayetler üzerinde tabiki de değişiklik yapılacaktır.

peki ben oruç tutmuyorum ve namaz kılmıyorm ama müslümanım sözde,hata yaptığımıda biliyorum bu tür dualar okumam benim için ne kadar kabul edilir ki ??

siz hadimleri görevlendirmek üzere bir çalışma yapıyorsunuz, uygulamanız sizin inancınızın seviyesine bağlı olarak amacına ulaşacaktır.

simdi nasran yoksa narsan mi?? dogru??? ve burad anne ismi okumazsak herhangi bir ali veya leyla olabilir milyonlarca ali vea leyla var dünyada

tekrar söylüyorum, ne yazıyorsa o şekilde okuyun, bunlar tipik havass uygulmaları, tabiki de ayetler üzerinde değişiklik yapılacaktır, bunlar uygulamanın amacına hizmet etmesi içindir; ali de okusanız, leyla da okusanız, evet dünya üzerinde milyonlarca bu isimde kişiler var fakat, sizin zihninizde, hatıralarınızda canlanan kişi için zaten uygulamayı yapıyorsunuz.

wolf77

Kayıtlı Üye
bugün 4. gün oldu okudugum ve 2 günden beri kalbimde bir agrilik var ve yorgunluk havadanmi? büyüdenmi? bilemiyorum 7 günden sonra daha haber alamazsak devam ediyimi?

bedford

Kayıtlı Üye
#yorgunluk büyük ihtimal ile bedeninizin sol tarafında daha şiddetli oluyordur, gönderilen cin taifesi daha önceden de dediğim gibi bu tür şeyleri amelinizin boşa gitmesi için yapıyor, bedeninize yapışıyor, siz tahammül edeceksiniz, uygulama sizin inancınızın seviyesine göre şekil bulacak, tabiki de işe yaramazsa tekrar başlayabilirsiniz, sizin seçiminiz bu, ne kadar istekli olduğunuza bağlı.

wolf77

Kayıtlı Üye
yani bu agrilar bana gelince yaptigim kisi bu agrilarin daha lasinimi cekiyor?

bedford

Kayıtlı Üye
yani bu agrilar bana gelince yaptigim kisi bu agrilarin daha lasinimi cekiyor?

hayır, cin taifesi sizin amelinizi bozguna uğratmaya çalışıyor, o kişinin de kalbi size karşı alevlenmeye başladığının da işareti olabilir.

theblacksun

Banlı Kullanıcı
değişik şeyler oluyor sanki olması hayırlı olmicak o yüzden ters gidiyo gibi hissediyrum ama çokta istiyorum, ilk başta çok iyi şeyler oldu ama sonra bir anda değişti

bedford

Kayıtlı Üye
değişik şeyler oluyor sanki olması hayırlı olmicak o yüzden ters gidiyo gibi hissediyrum ama çokta istiyorum, ilk başta çok iyi şeyler oldu ama sonra bir anda değişti

siz devam edin uygulamaya, cin taifesinin yaptığı zulüme fiziksel olarak tahammül ettiğiniz için şimdi de sizi psikolojik olarak yıpratmaya çalışıyorlar, içinizden bir ses aman yapma, bu bir büyü, günahtır, herşey ters tepecek, ramazan ayında yapılmaz, sana kahır edecekler, yaptığın büyü sana geri dönecek...v.b. şeyler diyor dimi?öyle ise siz uygulamaya devam edin, amelinizi bozguna uğratamayacaklarına inanın kalbinizden ve uygulamaya ne olursa olsun devam edin.

theblacksun

Banlı Kullanıcı
aramız çok soğudu yarın 7'ye tamamladıktan sonra canbar a başlayacağım ama bu dua işe yarıyor duygu yoğunluğu yaşatıyor uygulanan kişiye

moskov

Kayıtlı Üye
aramız çok soğudu yarın 7'ye tamamladıktan sonra canbar a başlayacağım ama bu dua işe yarıyor duygu yoğunluğu yaşatıyor uygulanan kişiye

Ya nolur yarin haber ver canbardan once bi degisiklik oldumu olmadimi diye benimkide cok sogudu benden uzuntuden mahfoldum :(

theblacksun

Banlı Kullanıcı
yarın sonuncusunu da okuyacağım haber veririm ;) ama ilk günlerde ben iyi etkisini gördüm son günde böyle oldu

moskov

Kayıtlı Üye
yarın sonuncusunu da okuyacağım haber veririm ;) ama ilk günlerde ben iyi etkisini gördüm son günde böyle oldu

ben okudum adam kaçtı benden bugün 4. yü okucam haber alamıyorum ne mesaj atıyor ne arıyor bana cevap bile vermiyor.. :(

bedford

Kayıtlı Üye

Ya nolur yarin haber ver canbardan once bi degisiklik oldumu olmadimi diye benimkide cok sogudu benden uzuntuden mahfoldum

yarın sonuncusunu da okuyacağım haber veririm ama ilk günlerde ben iyi etkisini gördüm son günde böyle oldu

sayın #moskov ve sayın #theblacksun, sakın başka bir uygulamaya başlamayın, uygulamanın ortalarına doğru uygulanan kişide bu tip uzaklaşmaların olması çok doğal, siz uygulamya devam edin, net diyorum bakın net bir sonuç alamassanız uygulamaya tekrar baştan başlayın, mutlaka ilk uygulamada bir ekisklik olmuştur, bu uygulamanın ortalarına doğru uygulanan kişide görülen uzaklaşma; amelin başarıya ulaşacağının bir işatedir, sakın farklı bir uygulamaya geçmeyin, bu uygulamada tecrübe edinin, ve tecrübelerinizi iki gün ara ile olmadı birgün ara ile bu konu altına yorum olarak yazın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...