Aşık etmek için Dua-1 (celbiye)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bedford

Kayıtlı Üye
#dreamduality, 1. etkisi her uygulamanın sonucu gibi geçicidir, 2. biz bir hafta dolmadan icabet olunmuştu.

fgulerce

Banlı Kullanıcı
Meraba benim bu gece 5. gecem ama ortda hiç bişey yok ama inancımı yitirmedim. daha geride 2 gün var. 2 gün sonra yine bişey olmadı devam edicem her gün 1 kere bu duayı okusam ne kaybederim ki?

Pretiosus

Kayıtlı Üye
Dun ve bugun okudum.Insanin ustune okur okumaz tatli bi agirlik cokuyor.Yinede uykuya dalamadim.3 ihlas 1 felak 1 nas 1 ayetel-kursi ve fatiha okudum uyumusum...Bugun daha dogrusu az once dualari okumak aklıma gelmedi,tam uyur gibiyken derin bi nefes almisim gozlerim acildi kalbim carpabilecegi kadar hizli bi sekilde atiyordu....Belkide uykuya dalsam bi daha kalkamayabilirdimde,olabilir...Bence gercekden ise yariyor...AMA TEHLİKELİ , KESİNLİKLE DENEMEYİN ! [karsi tarafi dusunursek bence aynı seyleri yasamiyor olmasi yuksek bi ihtimal.Cunku benim basimdalar.Bence ''annesinin ismi'' kızı (arapca) ''onun ismi'']

Bedford ?

Elimde patladı :D

bedford

Kayıtlı Üye
Dun ve bugun okudum.Insanin ustune okur okumaz tatli bi agirlik cokuyor.Yinede uykuya dalamadim.3 ihlas 1 felak 1 nas 1 ayetel-kursi ve fatiha okudum uyumusum...Bugun daha dogrusu az once dualari okumak aklıma gelmedi,tam uyur gibiyken derin bi nefes almisim gozlerim acildi kalbim carpabilecegi kadar hizli bi sekilde atiyordu....Belkide uykuya dalsam bi daha kalkamayabilirdimde,olabilir...Bence gercekden ise yariyor...AMA TEHLİKELİ , KESİNLİKLE DENEMEYİN ! [karsi tarafi dusunursek bence aynı seyleri yasamiyor olmasi yuksek bi ihtimal.Cunku benim basimdalar.Bence ''annesinin ismi'' kızı (arapca) ''onun ismi'']

Bedford ?

Elimde patladı :D

İşe yaramasına sevindim.

angra meyu

Kayıtlı Üye
Peki bu duanın en en sonunda ''amin'' diyor muyuz ?

hasan06

Kayıtlı Üye
peki burda anne baba adı okuyacakmıyız yani şöyle ayşe oğlu hasan seni kübra kızı merve ye bağlıyorum gbi yazı yazılmayacakmı ? tşk ederim

polatax

Banlı Kullanıcı
"Ve yensurakallâhü -narsan- azîzâ ve esâbehüm fethan karîbâ."
Bu kısımdaki "narsan" ifadesi hatalı Kardeşim. Aslı "Nasr'an" olacak. Zafer, yardım yerine, ateş istemiş olursun diğer türlü. Çok hoş sonuçlar olmaz :).

bedford

Kayıtlı Üye
Peki bu duanın en en sonunda ''amin'' diyor muyuz ?

demiyorsunuz.!!! ağabey.

"Ve yensurakallâhü -narsan- azîzâ ve esâbehüm fethan karîbâ."
Bu kısımdaki "narsan" ifadesi hatalı Kardeşim. Aslı "Nasr'an" olacak. Zafer, yardım yerine, ateş istemiş olursun diğer türlü. Çok hoş sonuçlar olmaz .

o kısım doğruydu, ama ne yazıktır ki sizin öneriniz yalnış ağabey.

polatax

Banlı Kullanıcı
Feth süresinin ilgili ayeti benim dediğim şekildedir. O kısım Feth süresinden alınmış. Harf değişimi hem ayeti değiştirmiş, hem manayı değiştirmiş. Bu durumda "büyü" okuması olmakta. Sadece fikrimi söyledim. Uygulama yapacaklar buna göre yapsınlar.

bedford

Kayıtlı Üye
Feth süresinin ilgili ayeti benim dediğim şekildedir. O kısım Feth süresinden alınmış. Harf değişimi hem ayeti değiştirmiş, hem manayı değiştirmiş. Bu durumda "büyü" okuması olmakta. Sadece fikrimi söyledim. Uygulama yapacaklar buna göre yapsınlar.

bak bu konuda haklısın işte.! :driving:

moskov

Kayıtlı Üye
Arkadaslar ben bu yaziyi gorunce direk uygulamaya basladim. Hani dua buyumu bakmadim. 2 gun uyguladim. Sonra bir sey beni durttu butun yazilanlari okuyunca buyu oldugunu gordum ve uygulamayi biraktim. Fakat soyle bir sey var bunu uyguladigim kisi ile cok iyi konusurken ederken adam benim bir anda mesajlarima bile cevap vermemeye basladi ve suan gorusmuyoruz. Ortada buna sebep olacak ne bir kavgamiz nede bir sozumuz oldu. Merak ediyorum simdi bu uygulamayi biraktigim icinmi boyle oldu ? yarim biraktigim icin basima bu geldiyse bundan nasil kurtulucam buyu oldugu icin devam etmek istemiyorum. :( lutfen yardim edin cok uzuluyorum.

bedford

Kayıtlı Üye
Arkadaslar ben bu yaziyi gorunce direk uygulamaya basladim. Hani dua buyumu bakmadim. 2 gun uyguladim. Sonra bir sey beni durttu butun yazilanlari okuyunca buyu oldugunu gordum ve uygulamayi biraktim. Fakat soyle bir sey var bunu uyguladigim kisi ile cok iyi konusurken ederken adam benim bir anda mesajlarima bile cevap vermemeye basladi ve suan gorusmuyoruz. Ortada buna sebep olacak ne bir kavgamiz nede bir sozumuz oldu. Merak ediyorum simdi bu uygulamayi biraktigim icinmi boyle oldu ? yarim biraktigim icin basima bu geldiyse bundan nasil kurtulucam buyu oldugu icin devam etmek istemiyorum. :( lutfen yardim edin cok uzuluyorum.

birşey seni nasıl dürttü açıklarsan bilebiliriz belki! (??)

bir de uygulamayı yapmaya devam edin, o kişi size karşı daha çok ısınmaya başlayacaktır, ilk başlarda durgunluk olması çok normal.

moskov

Kayıtlı Üye
bilmiyorum iste boyle zihnimde bir ses surekli bakmami soyledi bana rahatsiz hissettim kendimi aciklayabilecegim gibi degil yani hani insani bazen bir seyleri yapmasi icin akli bedeni zorlarya onun gibi. Bide buyu oldugu icin yapmak istemiyorum aslinda ama yarim biraktigim icin boyle doguduysa baska turlu duzeltemezmiyim gunaha girmek istemiyorum :(

bedford

Kayıtlı Üye
bilmiyorum iste boyle zihnimde bir ses surekli bakmami soyledi bana rahatsiz hissettim kendimi aciklayabilecegim gibi degil yani hani insani bazen bir seyleri yapmasi icin akli bedeni zorlarya onun gibi. Bide buyu oldugu icin yapmak istemiyorum aslinda ama yarim biraktigim icin boyle doguduysa baska turlu duzeltemezmiyim gunaha girmek istemiyorum :(

uygulamaya devam etmelisin, çünkü hadimleri görevlendirdin artık, yarım bırakırsan başka etkiler doğurabilir, ondan korkuyorum. bir de diyelim bir hafta sonra edindiğin tecrübelerini paylaşmanı bekleyeceğiz.

moskov

Kayıtlı Üye
Tamam o zaman bitiricem. Bari gunaha giriyoz ise yarar umarim :) ramazandan dolayi hadimler yardimci olmaz falan diyolardi o dogrumu ?

theblacksun

Banlı Kullanıcı
kişi bunalıma girdi bu devamı geleceğine mi işaret?

bedford

Kayıtlı Üye
kişi bunalıma girdi bu devamı geleceğine mi işaret?

evet, bu doğru yolda olduğunuzun işareti. ;)

payşaımıniçin çok tşk ederm deniyecem ben bunu

ozaman, tecrübelerini de paylaşmanı bekliyoruz. ;)

Tamam o zaman bitiricem. Bari gunaha giriyoz ise yarar umarim ramazandan dolayi hadimler yardimci olmaz falan diyolardi o dogrumu ?

o konuyu da araştırdım, ramazan ayında da hadimler bu tür azimetler ile bağlanabiliyor, görevlendirilebiliyor, 7gün/24saat hizmet var. :)

moskov

Kayıtlı Üye
Bugun surekli adimi duyuyorum etrafima bakiniyorum kimse yok bunlar yan etki olabilirmi daha onceleri bana cok musallat olmuslardi cok zorluklar yasadim bu islemi bitirdigimde bi sikinti yasamam hepsinden herseyden kurtulurum demi sanki geri geliyorlar gibi hissediyorum :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...