Zihin gücüyle telepatik aşk büyüsü

caglar34

Kayıtlı Üye
embriyo

Linke baktım ama sanırım bununla alakası yok. Telepati yapmaya çalışırken rahatlamak için uzandığımda oluyor. çok değil en fazla 3 saniye sanki vicudumda enerji varmış gibi. normal zamanlarda da 1 saniye oluyor ara ara.Astral seyahati ilerde düşünebilirim ama şimdiki isteğim telepati ile sevdiğimi geri getirmek. Dün geceki telepatide başım çok feci şekilde ağrıdı. enerjinin çıkmasından mı kaynaklanıyor ? Beni duyduğuna beni hissettiğine eminim. Ne kadar aramamak için kendini tutsada.

Fische

Kayıtlı Üye
Yanlış anlamanızı istemem ama, bana kalırsa da kendinizi bu denli zorlamanız doğru değil. Elbet eninde sonunda "telepati" yoluyla gönderdiğiniz düşüncelerin meyvesini alacaksınız. Belki de o kişi tamamen size kendini kapatmıştır. Yani siz O'na ulaşmaya çalıştıkça O da tam aksine kendini kapatıyordur. Bilemezsiniz... Yine de hayırlısını diliyorum sizin için. Umarım en doğrusu olur.

Nevra

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar telepatiyi ben de denedim. Bi ara hergün yapıyodum. Üniversite okuyorduk ve bu arkadaş ancak son final haftalarında aldı heralde sinyalleri. :) Tanışmıyorduk konuşmuyorduk ama o son hafta vatandaş sürekli bana bakmaya ve laflarımın içine düşmeye başladı. :) Okul bitmeseydi olacaktı sanki bu iş. Bi sorum olacak şimdi ben baya bi ara verdim . Sonra tekrar başladım. Acaba bu verdiğim ara sebebiyle daha önceden yaptıklarım boşa gitmiş olur mu ?

mitni

Kayıtlı Üye
Telepatiyi dün durdurdum. Çünkü başkalarıyla konuşacak kadar mutlu benim yazdıklarımdan sonra beni silecek kadar aşşağılık birisi.. Sadece üzgün olduğu anı ve birkaç kere beni düşündüğünü hissettim aramadı.. Şu anda kızgınım ona. Sanırım ben başaramadım düşündüğüm için. Telapatiye şu yaşananlardan sonra devam etsem sonuç değişir mi ?

Arkadaşlar tekrar merhaba. Telepatiye yılmadan devam ediyorum sonuç çıkar umudu besliyorum içimde.. Öğlenki telepatiyi yaptıktan sonra garip bişey yaşadım. İlk önce telepati yaptıktan sonra ve telapati anında vicudumun kasıldığını hissediyorum sanki içimdeki düşünceler çıkıp gidiyor gibi. Bugünde telepati yaptıktan sonra arkadaşın dediği gibi uzandım ve beynimi dinlendiriyordum. Uyumadım,rüyada görmedim. Faceden bana bişey yazmaya çalışıyordu yanlış kişiye yazmış ama bana yazmıştı. tam hatırlamıyorum ne olduğunu. Sonra birden silkelendim kendime geldim birden aklıma ferhat göçer'in gidemem şarkısı geldi.. Arkadaşlar bu yaşadıklarımın sebebi beni düşünüyor olması mı ? Ben öyle düşünüyorum. Lütfen yardımcı olun. Doğru yolda mıyım yoksa kendi kendime senaryolar mı uyduruyor beynim ?

Arkadaşlar herkese merhaba. Ben bir konuda sizden yardım istiyorum..
Telepati çalışmalarım sırasında ara ara gelen bir kasılma oluyor sanki enerjim çıkmış gibi. ama aynı zamanda içimde enerji oluyor gibi. Telepati sonrasıda ara ara saniyelik kasılmalar yaşıyorum. Bunun nedeni nedir bilen var mı ?

Sevgili Çağlar

Öncelikle yaşadıkların gerçekten çok üzücü bende seninle aynı duyguları daha yoğun ve daha ağır şekilde yaşamıştım zamanında.Bence artık telepati ve düşünce gücüyle onunla iletişime geçmeye çalışmaktan vazgeçmelisin.Yani halk dilindeki adıyla unut abicim bu kızı.Diyeceksinki bana seviyorum nasıl unutayım o kadar kolaymı.Sana kesinlikle TAT yada EFT yöntemi ile bilinçaltından onu silmeni öneririm.Bunu Türkiyede yapan bir kaç uzman var onlardan yardım alabilirsin kesinlikle bir yan etkisi yada yasağı yoktur.Bende saplantılığı olduğum bir aşktan bu şekilde kurtuldum.Bir an önce kurtulman dileğiyle.

Bunun dışında bu başlıktaki arkadaşlara bir kaç sorum var.Öncelikle çok dikkatimi çekti bu başlık.Kesinlikle deneyeceğim sırf görmek adına.Bazı arkadaşlar demişki başarısız olursanız o insan sizi sevmiyordur veya kapılarını size kapatmıştır falan diye ya zaten sevse neden bu tip durumlara girelim gidip konuşamayacak kadar yada çözemeyecek kadar yeteneksizmiyiz.Kendimize itiraf edelim bu başlıktaki uygulamayı yapan yada yapacak olan herkes kendisini sevmeyen yada artık birlikte olmayan bir insanla tekrar birlikte olmak istiyor :) He bu büyüdür yada değildir günahı herkesin kendi boynuna.Ama başarısız arkadaşlara yapılan ya bırak demekki seni sevmiyo veya seviyorsa gelirdi tarzı tessellileri protesto ediyorum :)

Kind regards

caglar34

Kayıtlı Üye
Yorumunuz icin tesekkur ederim.. Kendini kapattigini gormuyorum. Yeni insanlarla tanisiyor haberim var.. Yaptigim telepati calismalari sonrasi enerjimin ulastigina eminim ama ulasmiyor bana. Nedendir bilmiyorum ama beni unutmadi. Yasadigimiz kisa sureli bi iliskiyi benim yersiz baskim,ilgim yuzunden bitti. Onunda sucu var duzeltebilirdik. Tanistigi insanlar onun mutlu aninda yaninda olacak,kotu aninda degil. Biliyor oda bunu. Sanirim.zamanla telepatinin sonuclarini alicam. Dsunmek istemesem bir yerde duruyor. Yakaladigim ayni saatler bile dsunuyor dedirtiyor. Telepati etkili oluyor sanirim. Yada beynim bana oyun oynuyor...

Nevra. Yaptigin calisma sonucu simdi bile seni unuttugunu sanmiyorum. Bence calismana devam et.

mitni

Kayıtlı Üye
Yorumunuz icin tesekkur ederim.. Kendini kapattigini gormuyorum. Yeni insanlarla tanisiyor haberim var.. Yaptigim telepati calismalari sonrasi enerjimin ulastigina eminim ama ulasmiyor bana. Nedendir bilmiyorum ama beni unutmadi. Yasadigimiz kisa sureli bi iliskiyi benim yersiz baskim,ilgim yuzunden bitti. Onunda sucu var duzeltebilirdik. Tanistigi insanlar onun mutlu aninda yaninda olacak,kotu aninda degil. Biliyor oda bunu. Sanirim.zamanla telepatinin sonuclarini alicam. Dsunmek istemesem bir yerde duruyor. Yakaladigim ayni saatler bile dsunuyor dedirtiyor. Telepati etkili oluyor sanirim. Yada beynim bana oyun oynuyor...

Tabi ki yeni insanlarla tanışacak ve beraber olacak.Seni düşünür elbette ama senin onu düşündüğün kadar yoğun değil.Bu yüzdende sana onun enerjisi gelmiyor.Neyse yinede sen bilirsin ama karşılığı olmayan bir sevginin peşinden bu kadar gitmek bence yanlış.

caglar34

Kayıtlı Üye
Minti

Yorumların için teşekkür ederim. Şunları söylemek istiyorum. Ağlattığı an gülümsettiği andan daha fazla. Çoğu insana göre daha başlamamıştı bile ilişkimiz ama bende diyorum kendime bazen nasıl sevmişim nasıl bu kadar büyük bi yere koymuşum. Ama insan sevince nasıl olur herkes bilir.. Tekrar dönmeyecekte olsa bilmesini istiyorum ki onu benim gibi kimse sevemez. Onun bilincinde olsun. Size bizim durumumuzda anlatamayacağım şeyler var. Bu durumda kendimden emin konuşuyorum. Bencillik değil bu. Ama şayet aşk sevgi mutluluk arıyorsa onu benden başkası çok zor verir. Bazen kendimi tutamayıp mesaj atıyorum cevap gelmiyor ama vicdanının sızladığına eminim. 1 Ağustosa kadar devam edeceğim,eğer gelmezse vazgeçicem zamana bırakacağım herşeyi..

Birde hala kasılmalarım devam ediyor. Bazen beynim bana sen onu zihninde hapsettin diyor susturuyorum..
Kasılmalar ve baş ağrısı mesajın gittiğinin göstergesi midir arkadaşlar ?

Nevra

Kayıtlı Üye
Yanıtınız için teşekkür ederim. =) Benim bi sorum daha olacaktı. Bir yerde telepati yapılan kişinin kendisine böyle birşey yapıldığını zamanla anlayabileceği ile ilgili birşey okumuştum acaba bu doğru mu ? Eğer anlayabilirse rezil oldum.=)

Phoneix21

Kayıtlı Üye
Phoneix21

Bizim gibi mi yaptın. Detaylı anlatır mısın ? Özellikle talepati sonrası ruh halini anlatır mısın ?

Kusura bakmayın yeni gördüm . İşinize yararmi bilemiyorum ama 2.5 senedir meditasyon ve imgeleme çalışıyordum. Aynı anlatılan gibi yapmıştı m tek farkı onun arabasıyla yapmadı. Acayip bir yorgunluk yaşıyordum ama karşılığını alıyodum. Karşımdaki kişi için uğraşırken rüyalar gelmeye başlamıştı. Rüyalarımda pek iyi gormeyince bırakmıştım enerji kaybı uykusuzluk cekiyordum. Iyi yanı bir mesaj atıyodum istesem yanıma gelicek boyuttaydı ama çok zahmetli . En ufak tedirginlikte karsi tarafla aranıza uçurum girebilir. Pozitif olun hep inanın.

caglar34

Kayıtlı Üye
Öncelikle nevra.
Sanmıyorum anlayacağını hemde hiç 0 ihtimal bence.

Phoneix21

Bende baş ağrısı çekiyorum. Beynimde bişeyler olduğunu hissediyorum ve haliyle halsizlik,uyku sorunları..
Gelmiyor. arada mesaj atıyorum ama cevap yok. Düşündüğünü hissediyorum yada beynim bana oyun oynuyor bilemiyorum arayacak,dönecek diye umutla bekledim hep ama yanıt yok. Olumlu olumsuz düşünüyorum ne kadar düşünmemek için kendimi çok zorlasamda hep beynimde :/ telepati sonrası sadece nefes alıp veriyorm kendimi serbest bırakıp enerjim ulaşsın diye. Ne diyelim hayırlısı olsun..

Denteus

Kayıtlı Üye
Ben bunu denedim 1. gün 2. gün 3 4 5. gün şahıs tüm hesaplarından engelledi beni yani çalışıyor :eek:fftopic:

caglar34

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar sanırım ben bu enerjiyi kendime bağladım.. Başım sürekli ağrıyo. düşünmek istemediğim anlarda bile beynimde. günün 24 saati beynimde o. Nasıl kurtulabilirim bu durumdan lütfen yardımcı olun :(

dErknessgirl

Kayıtlı Üye
kaşının tam ortasının üstüne bakarken sanki sabit bir noktaya bakmıyorum gibi devamlı.bir de ne kadar süre yapmalıyım?etkisini ne şekilde görürüm?ne tür cümleler kurmam gerek,hangi zamanla?emredici bir dil mi kullanmam gerek?ne kadar zaman ayırmam gerek?

Ben denedim 2 kişide :D Sırf işe yarıyor mu görmek içindi , .d
oldu mu peki :S

Nevra

Kayıtlı Üye
Benim ilgi alanım bu yaptığımı sanıyorum ama kendimizi mi kandırıyoruz acaba ? Arkadaşlar delirmek üzereyim. Lütfen iyi bilen birisi doğru desin kesin desin oluyo desin ben yaptım desin inancımız tazelensin lütfenn. Yapabilen birisi ayrıntısıyla anlatsın lütfeenn. İnancımı yitirmek üzereyim.

lyaprakl

Kayıtlı Üye
2 kez yaptım anlatılan sekılde ama ne arayan var nede sorann .......

mka68

Kayıtlı Üye
ilk baş ölesine bi uğraş sandım ama gerçekden işe yarıyo bana hayatta selam bile vermeyecek kdr kötü ayrıldığım eski kız arkadaşım bugun msj attı nasılsın diye :)

Meus Dei

Kayıtlı Üye
Peki Bunun Bize Olumsuz Bir Etkisi Var mıdır ? Sonuçta Büyünün Ters Etki Yapma Durumu Var ?

lyaprakl

Kayıtlı Üye
ben sevgilimi çok özledımmmm ne olur dönsün banaa yaa:( offf off