Zihin gücüyle telepatik aşk büyüsü

wishpearl

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba. Aranıza biraz önce katıldım. :) Yazıyı çok beğendim. Ben de bir çok kez böyle şeyler denedim ve bir çoğunda da başarılı oldum. Ama büyü demeyelim bence buna. Bu zihnimizle yaptığımız bir şey çünkü. :)

templar1000

Kayıtlı Üye
Anlamıyorum ben neden başaramıyorum?
Günde bir kere , 10 dakika yapıyorum. Aynen tarif edildigi gibi yapıyorum, ama hala sonuç yok. Sonuç almak için ne kadar süre gerekiyor?

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Deneyip yapamayanların, birde vereceğim linke göz atmalarını önereceğim. Aynı istek için farklı bir yöntem.

templar1000

Kayıtlı Üye
Bende hala bir gelişme yok.
Prosedürü uyguluyorum, ama arayan soran yok.

Yeni bir linkten bahsetmişti bir arkadaş.

Alametifarika

Kayıtlı Üye
Başarılı olamayan arkadaşların yorumlarını okudum.. çabuk karamsarlıga kapılmayın... enerji ile alakalı bir durum Telepati çok farklı bir olay hayatında telepati yapmamış bir insanın bundan sonuç beklemesi biraz güç bir durum önce küçük çapta denemeler yapın çevrenizdekilere bu yolla kısa mesajlar gönderin(s.m.s değil) içinizdeki Telepat' ı ortaya çıkartın... başarılı olana kadar deneyin yılmayın...ve tavsiyem bu kitabı okuyun BEYNİN GİZLİ GÜÇLERİ / AMARGİ HİLLİER.... kitaptaki yönergeler cinsellik ağırlıklı gelebilir ama olayın mantığını öğrenmeniz adına yararı olabileceğini düşünüyorum...

juke

Banlı Kullanıcı
İş
ulaşım sektörü
Telepati, enerji gibi kulağa hoş gelen kelimelerle yapılan bu iş düpedüz BÜYÜdür arkadaşlar. Bu duruma maruz kalan biri olarak gayet net bir şekilde söyleyebilirim. Sizler kişiye zihin kontrolü uyguluyorsunuz. Allah bu yöntemleri kullananları en kısa zamanda cezalandırsın bizler de görelim inşaallah.
Allah bile kişinin kendi iradesini kendi eline vermişken size mi düştü milletin zihnini yönlendirmek..aşık etmek..yok telepatik aşk büyüsüymüş bilmemneymiş...istemiyorsa istemiyordur neden zorluyorsunuz? yapmayın yapmayanlara çalışanları yapmamaları için uyarın eğer salih bir kul iseniz.
Telepatik aşk büyüsü yapmaya çalışan herkesi Allah bildiği gibi yapsın!!!

origanum

Yönetici
Büyü sitesinde sizin aramızda işiniz ne? Çarpılırsınız, günaha falan girersiniz, okumanız da haramdır. Biz önce sizi bir cezalandırıp sitemizden uzaklaştıralım da...

elfie

Kayıtlı Üye
Başlığı açan arkadaşın belirttiği kedi yavrusu dışında ne gibi bir başka aracı düşünebilirim? Örneğin, o kişinin kardeşi olabilir mi? Pencere önüne konan bir güvercin olabilir mi? Ne bileyim...

Söz gelimi, o kişi gitar çalıyorsa, aklıma gitar getirebilir miyim?

yasmn26

Kayıtlı Üye
Bana da bir zamanlar yapılmıştı. O kişiyle sevgili olacağım aklımın ucundan bile geçmezdi, zaten yüzüne de imkansız olduğunu söylüyordum. Sonraları kendisi itiraf etti ben çok aşık olunca. Bana gece uyurken kedicikler yolladığını onların beni rahatlattığını söylemişti. Sonrasında kedicik ona geri geliyormuş.
Ben de bir başkası için bir kaç defa denedim fakat yapamadım. Odaklanma sorunu yaşadım.
Çok isteyerek yapınca başarılı olunabilir.

CimBom

Kayıtlı Üye
Şimdi uyuyan konuyu uyandırmış gibi olcağım ama :) Peki bunu yapılmak istenen kişinin ya bir başka sevdiği veya sevgilisi varsa? Etkili olur mu yine?

cansu3423

Kayıtlı Üye
ıse yarıyor tabıkı ben devamlı 2 sutun arasında oldugumu dusunup sag ve sol sutunda 3 noktada hayal edıyorum sevgılımın yaptısını ıstedıklerımı ve aynı gun ıcınde gerceklesıyo ısteklerım.bunuda yapacam dahada cok baglansın dıye bana.

caglar34

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar hepinize merhaba. Uyuyan bir konuyu uyandırmış gibi olacağım ama yardıma ihtiyacım var. Ben yaklaşık 5 gündür yapıyorum telepatiyi. İlk önce imajinasyon çalışarak zihnimi rahatlatıyorum sonra resmini telefondan açıp odaklanıyorum. Herşeye yeniden başlayalım,beni ara,beni seviyorsun,seni seviyorum gibi mesajlar yolluyorum. Telepati bittikten sonra olumsuzluklar varsa silip atmaya çalışıyorum kafamdan. Ama arayan soran yok şimdilik. Beni düşündüğünü hissedebiliyorum bazen. Ama gün içinde önceden olduğu gibi onu düşünüp ağlıyorum. Hani bilirsinizya sevdiğini özlersin,mutlu günleri hatırlarsın ağlarsın onun gibi. Sonra geçer gülersin gün içinde hem mutlu hem mutsuz olursun. Benim kafamı kurcalayan soru acaba bu düşünceler yani telepati sonrasında onu düşünmem telepatiyi olumsuz etkiler mi ? Lütfen cevap verin

duygu12345

Kayıtlı Üye
caglar34 sen düşünmüşsün bence uğraşmışsın o hala seni özlememişse ne denebilirki.. Bence geri döndürme çabaları boş insan seviyorsa zaten gelir sabret derim.

caglar34

Kayıtlı Üye
duygu12345
Yorumun için teşekkür ederim ama ben sorumun cevabını alamadım. Hissettim üzgün olduğu bi anı. Beni düşündüğünü de hissettim ama aramıyor işte. sanırım kafasını toplaması gerek. Telepati anı dışında sürekli düşünmek,ağlamak,gülmeye çalışmak sürece zarar verir mi Lütfen bunu denemiş ve başarmış olanlar yardımcı olabilir mi ?

Vmprincess

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bir sorum olacak bilen varsa... Gözbağcı olarak gül vs kullansak olur mu acaba?
Başarılar inşallah.

duygu12345
Yorumun için teşekkür ederim ama ben sorumun cevabını alamadım. Hissettim üzgün olduğu bi anı. Beni düşündüğünü de hissettim ama aramıyor işte. sanırım kafasını toplaması gerek. Telepati anı dışında sürekli düşünmek,ağlamak,gülmeye çalışmak sürece zarar verir mi Lütfen bunu denemiş ve başarmış olanlar yardımcı olabilir mi ?

Bence telepati yaptıktan sonra düşünmen sakıncalı. Beynimizden milyonlarca titreşim yollanıyor ve yaptıgın çalısmayla ters düşen bir frekans yollayıp telepati calışmanı etkisiz hale getirebilirsin.
Sevgiyle ve mutlulukla...

SPARTANS

Banlı Kullanıcı
sayın vinprinces konuyu açan arkadasın bilgilerinden hoşlandığı birşey yani gülde olabilir cevabını çıkara biliriz.iyi forumlar

caglar34

Kayıtlı Üye
Ane_Majnon_Al_Husein

Yorumun için teşekkür ederim. Hep olumlu düşünmem gerek değil mi ? Beni arayacak,eskisi gibi mutlu olacağız,gülüp yleneceğiz,sarılacağım ona v.s v.s Ama şu anda onu aklımdan nasıl atarım ki. Her saniye düşünüyorum. :( Yardım edin ne olur onu kaybetmek istemiyorum..

Vmprincess

Kayıtlı Üye
Ane_Majnon_Al_Husein

Yorumun için teşekkür ederim. Hep olumlu düşünmem gerek değil mi ? Beni arayacak,eskisi gibi mutlu olacağız,gülüp yleneceğiz,sarılacağım ona v.s v.s Ama şu anda onu aklımdan nasıl atarım ki. Her saniye düşünüyorum. :( Yardım edin ne olur onu kaybetmek istemiyorum..

Evet sadece olumlu düsünün ve telepati calısmanız bittikten sonra beyninizi serbest bırakıp dusunmemeye calısın, yapamıyorsanız biraz uyuyun. Böylece uyku haline girerken dusundukleriniz kendisine daha rahat ulasır. Alfa dalgası sebebiyle

caglar34

Kayıtlı Üye
Vmprincess

Yorumun için çok teşekkür ederim. Biraz daha açık yazmak istiyorum bu telepatiyi denemiş ve başarılı olan arkadaşlarda yarımcı olursa çok sevinirim.. Yaklaşık 4 gün önce başladım telepatiye. 2.gün onun üzgün olduğunu hissettim. 3.günde beni düşündüğünü hissettim. Ama arayan yok soran yok.. Telepati yapmadan önce lambaya odaklanıp30 saniye sonra ışığı kapatıp ardından gözlerimi kapayıp labmaya odaklandıktan sonra zihnimi boşaltmayı hedefliyorum. Ardından resmini açıp düşündüğümde gün içinde dinlediğim şarkılar kalbimden geçiyor. susturamıyorum neredeyse. O an resime bakmayı bırakıp şarkıyı susturmaya çalışıyorum. Başardıktan sonra odaklanıp mesajlarımı iletiyorum. telepati bittikten sonra olumsuz düşüncelerimi susturmaya çalışıyorum. Oldu,arayacak,seviyor ama kendini toplaması lazım gibi gibi. Gecede göz bağcıyı gönderiyorum tabiki. Ama sabah ağlayarak uyanıyorum. özlediğimi hissediyorum mutlu olamıyorum. İlerleyen saatlerde kendimi zinde hissediyorum. Akşamlarıda hüzünlü hissettikten sonra gece telepatiye odaklanıyorum. Ya şöyle bişey. Düşünmezsem sanki beni düşünmekten vazgeçmiş gibi geliyor. Gün içinde telepatiyi düşünmemeye başladım. aklıma geldiği an hayır oldu. Şu anda beni düşünüyor,beni özledi ve kendini toplaması gerek diyorum. Ben kendi kendime kuruntu mu yapıyorum acaba ? Lütfen yardım edin Bu yaptıklarım ve bu hissettiklerimi yapanlar hissetti mi ? Yada başaranlar nasıl bir ruh hali içinde başardılar bunu ?